ho3in96

عضو جدید
Aug 22, 2022
1
سلام
من دنبال یه بازی میگشتم
قدیمی فایتینگ
ژاپنی بود فک کنم
چند تا از شخصیتاش یادمه
یکیشون لباس سبزی داشت با جادو مبارزه میکرد
یکیشون یه شمشیر قرمز بزرگ داشت
یکیشون فک کنم لباس قهوه ای داشت با تفنگ میجنگید
شخصیت های دیگه ای هم داشت ولی زیاد یادم نیست
توی این بازی با یه کیبورد دو نفر میتونستن بازی کنن
لباسای شخصیت ها هم میتونستی عوض کنی
بازیش حدود 15 سال پیشه

Last edited by a moderator:

soheil1123

عضو جدید
Sep 21, 2022
1
سلام
یه بازی ماشین بود توی نرم افزار گل های شادی که یه ماشین کوچیک بود و تو جاهای مختلف حرکت میکرد مثلاً یه مرحله اش رو یادمه تو خونه بود. کسی میدونه اسمش چیه؟

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . آقا چند سال پیش یه بازی تو کافه بازار بود برای اندروید اسمش ترول خور بود . در اصل یه بازی خارجی بود که فارسی سازیش کرده بودن . چند وقت پیش خواستم دانلودش کنم فهمیدم از بازار از همه جا پاک شده . قبلا البته اسم خارجی بازیشو میدونستم اما الان یادم رفته . عکسشو میذارم لطفا اگه کسی اسم‌ اصلی بازیشو بلد بود بگه . irs01_s3old_10531453013502452786.png

1sami

کاربر سایت
Jan 2, 2021
3
سلام به همگی یه بازی دو بعدی درباره یه پیرمرده که سوار یه جغد سفیدیه یه فانوسم دستش بود باید با گابلینا میجنگید بلوطم جمع می کرد که بعد می تونست پرتشون کنه اگه کسی اسم این بازی رو میدونه لطفا بگه به احتمال زیاد مال قبل 2010
لطفا اگه اسمشو میدونید بگید خیلی دنبالشم
اینم اضافه کنم یک جاهایی باید میرفتی تو خونه ها اتیش روشن میکردی یا کشتی گوبلینارو میزدی

Amur

کاربر سایت
Sep 6, 2019
8
سلام خدمت دوستان من ۱۰ سال پیش یه بازی اول شخص اکشن بازی میکردم. بازی اینطور شروع میشد که ما توی خیابون ایستادیم و شهر یه حالت متروکه داره و با یه پسری صحبت میکنیم که میگه باید بری تو ساختمانی که حالت نیمه خراب داره. بعد وقتی وارد ساختمان میشیم در پشت سرمون قفل میشه و توی ساختمون هم با آدم هایی رو به رو میشیم که لباس زرد مخصوص جلوگیری از تشعشات و مواد شیمیایی رو پوشیدن لطفا اسم بازی رو بهم بگین ممنون.

amirhoseinnobakhat

عضو جدید
Oct 19, 2022
2
سلام من یه بازی رو گوشی داشتم که یه عده‌ای پلیس بودن یه عده‌ای تروریست و میرفتن بمب رو میزاشتن و پلیس ها باید اون بمب رو خنثا میکردن فقط هم سومه شخص بود انلاین هم بود لطفا تروخدا میتونین بهم کمک کنین ممنون

amirhoseinnobakhat

عضو جدید
Oct 19, 2022
2
سلام من یه بازی رو گوشی داشتم که یه عده‌ای پلیس بودن یه عده‌ای تروریست و میرفتن بمب رو میزاشتن و پلیس ها باید اون بمب رو خنثا میکردن فقط هم سومه شخص بود انلاین هم بود لطفا تروخدا میتونین بهم کمک کنین ممنون
لطفا اگه میدونین بگین ممنون حجم تقریبا ۳۰۰ ۴۰۰ مگابایت داشت

MoonD

عضو جدید
Oct 21, 2022
1
سلام. یه بازی بود تو بچگیم برای اندروید.یه کابوی بودی دو بعدی از بقل هی میکشت میرفت جلو. هر ۱۰ مرحله یه پای سبز گنده میومد.یه سری خونه هم تو راه بود مبشد لوت کرد.

parsa.m.r.h

عضو جدید
Oct 26, 2022
1
سلام
ی بازی بود داخل مبایل بازی میکرم حدود 5 6 سال پیش
داخل بازی ی مرده از ی خونه میاد برون ک برحنس (لخت) و خیلیم لاغره بعد ی مرد دیگه میاد بیرون از خونه ک لباس داره و خیلیم حیکلیه بعد ما باید فرار میکردم از دست یارو
ما ک اون لاغره بودیم باسنمون سانسور شده بود
بعد ما بادپول جمع می کردیم و سانسورشو میبردیم و خیلی چیزای دیگ
مثلا اگه چند بار پشت سر هم میخابیدی رو زمین باسنش اتیش میگرفت و میسوخت 😅
ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی وقته دنبالشم🙏

Spartacos190

عضو جدید
Nov 13, 2022
2
سلام خسته نباشید بچه ها
ی بازی بود خیلی وقت پیش انجامش میدادم
تنها چیزی که یادمه اینه که ی وسیله پرنده بود یه دسته خر بهش وصل بود زنجیر بود بعد ی چیزی شبیه سنگ و گرز بهش وصل بود وسیله های که مثل خودش پرواز میورد رو باید میزدی
خیلی جالب بود برای مثال بگم اینکه موس رو میچرخوندی این زنجیره ک بهت وصل بود تاب میخورد بعد ک میزدی به اون دشمنت ضربه سنگینی بهش میخورد و میشکست میترکید
مدحله های دیگه اش هم توی ی تاریکی بودی بعد کرم بهت حمله میکرد کرم هارو با اون وسیله که دستت بود میکشتی خیلی گاد بود زمین و زمان رو گشتم نتونستم پیدا کنم رو اوردم به شما اگه کسی میدونه خاهشا بگه خیلی دوسش دارم

Spartacos190

عضو جدید
Nov 13, 2022
2
یه بازی دیگه ام بود دنبالشم زیاد
دایناسوری بود تخم دایناسور یا اژدها بود مراقبت میکردی تا بدنیا بیاد بعد بزرگشون مبکردی بعد از دو طرف صفه اشتباه نکنم دزد دریای حمله میکرد بعد باید با موس روشون کلیک میکردی تا میمردن این دو تا گیم‌رو کسی میدونه بگه تا اخر عمر دعاش میکنم

Majid77

عضو جدید
Nov 16, 2022
1
سلام. آقا من بچه که بودم برام cd گل های بهشت رو خریدن داخلش یه بازی بود خیلی قشنگ بود لباس شخصیته بنفش بود. از چپ به راست حرکت می‌کرد. تو طول مسیر هم اسلحه با چیزای دیگه هم میتونست برداره. کسی میدونه اسمش چی بود؟

GameS123

کاربر سایت
Jun 13, 2021
293
سلام. آقا من بچه که بودم برام cd گل های بهشت رو خریدن داخلش یه بازی بود خیلی قشنگ بود لباس شخصیته بنفش بود. از چپ به راست حرکت می‌کرد. تو طول مسیر هم اسلحه با چیزای دیگه هم میتونست برداره. کسی میدونه اسمش چی بود؟
handkerchief

• Like
Reactions: victorman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر