eeleya

عضو جدید
Jul 30, 2022
1
سلام یه بازی فایتینگ یا همون مبارزه ای دو به دو رو حدود هفت هشت سال پیش یکی از آشنا هامون داشت بازی و گرافیک اش تو مایه های یه چیز انیمه ای بود توش یه کارکتر گنده بود موقع شروع یه جمبه میگفت بعد یه حلقه طلایی بزرگ رو میگذاشت دور گردن اش یه پسر بود که از کمر برگشته بود وارونه بود و یه پسر دیگه ام بود که خفاشی بود ممنون میشم یک کمک ام کنه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
سلام دوستان
دوستان من دوران بچگی یه بازی دو دیسک بازی کردم که الان حتی نمیدونم مال PS1 بود یا PS2
ولی بازیش سبک دو بعدی داشت که کارکتر بازی یه پسر بچه بود که بالای خونه درختی که داشت یه سفینه میسازه و میره به یک سیاره ناشناخته که اخرش هم معلوم میشه خواب بوده😁
اول بازی یه سلاح برقی داشت که بعدش خراب میشه و به طور اتفاقی به یک سنگ دست میزنه که قدرت پرتاپ یه جادوی سبز به دشمناش رو داره
یعنی اگه کسی بتونه بهم بگه باورش نمیشه چه لطف بزرگی به من کرده
من تقریبا تمام سایتا خارجی که بازیا دو دیسک رو که تو لیستش داشت نگاه کردم ولی باز پیداش نکردم

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,584
نام
Alireza
سلام دوستان
دوستان من دوران بچگی یه بازی دو دیسک بازی کردم که الان حتی نمیدونم مال PS1 بود یا PS2
ولی بازیش سبک دو بعدی داشت که کارکتر بازی یه پسر بچه بود که بالای خونه درختی که داشت یه سفینه میسازه و میره به یک سیاره ناشناخته که اخرش هم معلوم میشه خواب بوده😁
اول بازی یه سلاح برقی داشت که بعدش خراب میشه و به طور اتفاقی به یک سنگ دست میزنه که قدرت پرتاپ یه جادوی سبز به دشمناش رو داره
یعنی اگه کسی بتونه بهم بگه باورش نمیشه چه لطف بزرگی به من کرده
من تقریبا تمام سایتا خارجی که بازیا دو دیسک رو که تو لیستش داشت نگاه کردم ولی باز پیداش نکردم
Heart of Darkness PS1

• Like
Reactions: blechh

M_mikaeil

عضو جدید
Jul 11, 2022
2
یه بازی شوتر اول شخص قدیمی که مرحله اول تو پایگاه هست و اونجا آتیش میگیره بعد مرحله بعدش تو خیابون هست که باید گروگان هارو آزاد کنیم

yasin11

عضو جدید
Aug 17, 2022
1
سلام
حدود 3 سال پیش یه بازی ای داشتم که شخصیت آن یک هیولای زشت بود که بعد از نابود شدن شهرشان و کشته شدن دوستاش ،دنبال انتقام بود. یه بازی اکشن، استراتژی بود که باید به صورت مخفی آدم ها را می کشتی. می تونستی توی کمد و ... قایم بشی ، ویا با استفاده از خاک از راه دور مشعل ها را خاموش کرد تا دید دشمن کم شود.
لطفا اگه کسی اسمش را میدونه، بگه.

• Like
Reactions: mqg1387

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,491
نام
مــاکــان
سلام. این بازی قدیمی و اول شخص است .تقریبا شبیه بازی

Amid Evil هستش.​

کاراکتر بازی با یک تبر یا شمشیر دشمنان اسکلتی را نابود میکرد. فک کنم این بازی در یک قصر یا همچین جایی هم بود.
دوستان اگر اسم بازی رو میدونید ممنون میشم جواب بدین ؟؟؟
احتمالا Hexen یا Heretic نبود؟

=========

• Like

Abbas..

عضو جدید
Aug 24, 2022
1
سلام دوستان قبلاً یه بازی اندروید بود که با سنسور حرکتی گوشی بازی میکردی و داستانش اینجوری بود که یه سری موجودات که تقریبا شبیه به هشت پا بودند(به رنگ قرمز و زرد و آبی) از بالا به پایین میومدن و یه چیزی پایین بود که تیر پرتاب میکرد و هر تیری که به این موجودات میخورد نصف میشدن و کوچکتر میشدن ودر اخر از بین میرفتن اگر کسی میتونه راهنمایی کنه

• Like

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام من قبلا توی بچگی یه بازی برای ps1 داشتم فقط میدونم که کاراکترش یه خرگوش بود ولی چشمای قرمز داشت و لباس ها شم ترکیبی از رنگ های قرمز و بنفش داشت و توی یک دنیای عجیبی بازی دنبال میشد اگه میدونید اسمش چیه بگید.
Jumpingflash_boxart.jpg

Jumping Flash

• Like

Samaneh140

عضو جدید
Aug 27, 2022
1
سلام من خیلی وقت پیش یه بازی انجام می‌دادم که همش رو یادمه الا اسمش کل دنیا رو هم زیر و رو کردم اما پیداش نکردم یه بازی بود که خیلی شبیه بازی Tricky Castle بود اما بازم نتونستم پیداش کنم بازی مرحله و موضوع خاصی نداشت هر سری یه داستان و معما جدید داشت امیداورم یه نفر بتونه کمکم کنه

• Like

Zahra3223

عضو جدید
Aug 30, 2022
1
سلام
آقا یه بازی بود یه اردکه یا پلاتیپوس آب خونشون و کل روستا قطع میشه و میره دنبال شیر فلکه که بتونه آب رو دوباره برگردونه کسی میدونع اسمش چیه ؟
و اینکه تو pc بازی میکردیم قدیمی هم بود

• Like

habib_87

عضو جدید
Aug 30, 2022
1
سلام دوستان من دنبا یه بازی کامپیوتری میگردم خوب یادمه چی بود
داخل بازی دو دسته زامبی آبی و سبز بودن که همیشه یکی از این طرف ها بودی و با رنگ دیگری میجنگیدی دوربین بازی از بالا بود و میتونستی سربازات رو کنترل کنی داخل بازی رییس زامبی های سبز یه آدم بود که ماسک داشت و یه کلت دستش و سوار یه زامبی بزرگ بود که به عنوان ماشین ازش استفاده میکرد داخل بازی یک خرس و یک گرگ که از زیر زمین میومد هم بود بازیش اصلا ترسناک نبود و گرافیکش هم سه بعدی بود ممنون میشم بگین😍

• Like

Sa'ad Ansari

عضو جدید
Sep 1, 2022
1
سلام. یه بازی بود که توش یه دختری سلاحی شبیه چاقو داشت و با قدرت telekinesis اینور و اونور پرتابش میکرد و دشمناشو میکشت. تا جایی که یادمه، انگار دشمناش فضایی بودن و کلا هیچ شخصیت انسان توش نبود. دختر های تو بازی هم گوش هاشون تیز بودن(مثل الف ها). خود بازی هم با اینکه سه بعدی بود، ولی دوربین بازی مثل بازی های دو بعدی بود.
ببخشید اگه توضیحم مبهم به نظر میاد، خیلی وقت پیش بود که من این بازی رو میکردم دقیقا یادم نمیاد چطوری بود.

• Like

Rezash12r

عضو جدید
Sep 12, 2022
2
سلام یه بازی بود ۶ سال پیش بازی میکردم بازی جنگ جهانی بود فک کنم اسمش یادم نیس اول بازی با ۳ تا از یارامون میرفتیم میجنگیدیم توی یه جزیره هم بودیم جلو تر یارا کمکی میومدن شکل بازی لوگوش هم شبیه یه اژدها زرد بود فک کنم کمکم کنید اسمش یادم نیست

Rezash12r

عضو جدید
Sep 12, 2022
2
سلام یه بازی بود ۶ سال پیش بازی میکردم طرح لوگوش شبیه یه اژدها زرد بود فک کنم بازی جنگی بود تفنگی اول بازی تو یه جزیره میومدی بالا سرت هلیکوپتر رد میشد و با ۳ نفر از یارات میرفتی جلو میجنگیدی بعد یار کمکی میومد خیلی بازی خفنی بود اگه کسی بازی کرده اسمشو بلده بگید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر