نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
احساس کردم یه چیزی از سایت حذف شده هی هرچی زور میزدم نمیفهمیدم
اینجوری خیلی خوبه اون لذت اعتبار گرفتنه هنوز هست هنوز میفهمی پستت به بعضیا حال داده ممنون :d

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
واقعا عالی شد نه حق کسی از بین میره و نه میشه سوء استفاده کرد. سیستم like هم اگه بیاد که بهتر یک فیدبک میشه برای پست های مفید:d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
توجه: انجمن های بی ارتباط با اهداف سایت هیچ کاربر فعالی ندارند، مثل شخصی که اعتبارش رو از بازارچه به دست آورده و کاربر فعال شده این شخص دیگه فعال نیست! کاربر فعال فقط شامل فعالیت در بخش ها و انجمن های اصلی سایت می شه نه فعالیت در مباحث گوناگون، کلوب ها، بلاگ ها و موارد مشابه.

پس بنده عمرم در بخش اینترنت به هدر رفت دیگه؟ :D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

بخش اینترنت که جزء مباحث گوناگون نیست !‌ :d !‌ اون بازارچه و اینا هم که هیچی !‌ من تازه میخواستم به 500 امتیاز اعتبار برسم !‌ :d ! بهتر که حذف شد ! از این به بعد برین پست مفید بدین اکه راست میگین ! :d

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Lich King @
تعداد کاربرهای فعال در سایت را هم میشه آمارش را بدید .
اگه کلا 90 نفر باشن که میشه به ازای هر 800 نفر 1 کاربر فعال که زیاد هم نیست .من فکر میکردم تعدادشون چند هزارتا باشه که دوستان اعتراض میکنن
در حال حاضر دقیقاً 115 نفر کاربر فعال در سایت وجود داره.
اونطوری هم البته نباید آمارگیری کرد چون کاربرای اصلی سایت در حال حاضر خیلی کمتر از اون عددی هستن که شما به عنوان کل می بینی. خیلی ها الکی ثبت نام کردن و هیچ وقت فعالیت نکردن، یسری حتی ایملیشونم فعال نکردن، یسری هم خوب یه زمانی بودن ولی دیگه نیستن.
ممنون اشکان جان . اگر کسی مثلا در دو یا چند بخش فعالیت مفید کنه چی ؟
چیزی براش نوشته نمی شه. یا اون بخشی که فعال تر هست براش در نظر گرفته می شه.
- به نظر من وجود سیستم اعتبار "در کنار یه سیستم دیگه" زیاد خوب نیست. یعنی اگر امکان اعتبار دادن باشه و اعتبار هم هیچ اثری نداشته باشه و مخفی باشه، اون وقت مثلا یه عده ای از کاربرها از اعتبار استفاده می کنند و یه عده ای از سیستم دوم و ... و فیدبکی که آدم از پستش می خواد بگیره که تا چه حد برای بقیه مفید بوده یه خورده مختل میشه (خصوصا اگه سیستم دوم مثبت و منفی باشه).

- سیستم دوم خوب قرار شد تاپیک جدا داشته باشه، ولی اگر بیشتر نظر مثبت روی لایک هستش ممنون میشم ادمین های انجمن در پست اول اون تاپیک مزایا و معایب این سیستم ها رو مختصرا بنویسند، و بگن علت این که نظرشون روی سیستم لایک مساعدتر از بقیه سیستم هاست چیه. البته لایک سیستم بدی نیست، ولی توی فروم های دیگه که دیدم به نظرم یه کم خشکه، و من زیاد هم متوجه تفاوتش با سیستم تشکر نمیشم...
دوتا سیستم یک شکل باقی نمی گذاریم چون زیاد جالب نیست اونطوری. منم گفتم که فعلاً اعتبار ها توی پروفایل باقی موندن تا بشه یه چیز مناسب جایگزینش کرد.
لایک کلاً یک هدف فقط دنبال می کنه. بفهمی کی از پست شما خوشش اومده همین. از لحاظ طرز کار خیلی شبیه تشکر می تونه باشه ولی محدود تر.
اشکان جان واقعا تصمیمات عالی ـین

فقط به نظرم این تصمیمی که در مورد تگ گرفتین میتونه بعدا یه کم مشکل ساز بشه
بالاخره بعد از این یه ماه یه سری از تگ ها باید گرفته بشه و من فکر میکنم باید واسه انتقاد یه سری از اونایی که تگشون رو از دست میدن آماده باشین

لااقل واسه دفعه ی اول اگه امکانش باشه که همه ی تگ ها رو بردارین و از اول شروع کنین به تگ دادن فکر میکنم میتونه بهتر باشه
این سیستم که جا بیفته بعدا جو واسه از دست دادن تگ یه جورایی مساعد تر میشه و میتونه بازخورد منفی کمتری داشته باشه
اشکال نداره، چون ما توجهی نمی کنیم به این موضوع. البته واقعیت اینکه خیلی سخته کنترل این همه کاربر فعال و مسلماً تو بررسی های اول یسری از نگاه ها پنهان می مونن ولی به مرور همه تگ ها بررسی می شه. عجله ای برای این کار نیست.
من نوشتم مباحث گوناگون، ننوشتم موضوعات عمومی!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منظور از مدیر سایت صاحبان سایت هستن فقط؟

من خودم قبلا فعال بودم id بن شد الان هنوزم توی بخش pc فعالیت می کنم اما مدیر ها به این بخش خیلی کمتر سر می زنن

به نظرم یک سری مضایا هم به این افراد بدید فقط یه تگ خالی انگیزه ای ایجاد نمی کنه

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
حیف اون تک ستاره مشکی رنگ خوشگل من که پرید (:d)

جناب Lich King
ازتون خواهش می کنم یا سیستم جدیدی قرار ندید یا در حد همین اعتبار فعلی (بعد از نظر سنجی) محدود به پروفایل هر کاربر باشه تا دوباره مشکلات قبلی پیش نیاد
با تشکر

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
با تشکر ؛ امیدوارم اونطوری نباشه که مثلا تعداد مجموع لایکها در جایی نشون داده بشه ... هر کسی بتونه از هر پستی که خوشش اومد Like کنتش . همین ...

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
این اعبارا که مونده فقط نشون داده نمی شند یه چیز دیگه باید برای هر انجمن ناظم های زیادی انتخاب کنید نه مثل الان که یه ناظم مسئول چند تا انجمنهl-)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بخش اینترنت که جزء مباحث گوناگون نیست !‌ :d !‌ اون بازارچه و اینا هم که هیچی !‌ من تازه میخواستم به 500 امتیاز اعتبار برسم !‌ :d ! بهتر که حذف شد ! از این به بعد برین پست مفید بدین اکه راست میگین ! :d

من نوشتم مباحث گوناگون، ننوشتم موضوعات عمومی!

آخر جمله یه موراد مشابه نوشتید که شبهه ایجاد کرد.
در هر صورت ممنون سیستم خیلی بهتر شده.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
تشکر میکنیم بابت تصمیمات خوبی که گرفتین..

ولی اینطوری که من اسنباط کردم مشکل اصلی گرفتن تگ کاربر فعالی از طریق دادن اعتبار بود و اکثرا هم به این اعتراض داشتن که یک عده با اینکه فعالیت چندانی نداشتن این تگ رو دریافت میکردن ولی الان که این سیستم عوض شده و اعتبار ها دیگه در هیچ زمینه ای تعیین ساز نیست به نظر من اگر بتونید شمارش یا همون ستاره های اعتبار رو به هر شکلی برای عموم نمایان کنید بهتر باشه. مثلا در قسمت اطلاعات کاربر در پروفایلش می تونید میزان اعتبارش رو هم درج کنید..

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
خوب فکر کنم حالا که اینطوری شده و فعالها از طریق اعتبار مشخص نمیشن،میتونیم میزان رقم اعتبارو نشون بدیم یعنی شخص بهش اعتبار داده بشه به جای ستاره مقدارش مشخص بشه همین و هیچ تاثیری دیگه ای نداشته باشه .

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
به نظر من بهتره اون نوشته "آخرین اعتبار دریافت شده (500 امتیاز در کل)" رو از بالای ستاره ها تو بخش پروفایل کاربرا حذف کنید، چون هدف از باقی موندن اون تشکرها دونستن مفید بودن پست هامونه نه بالا بردن امتیاز

پ.ن: با تشکر ویژه از مدیران انجمن ها بابت حذف سیستم اعتباردهی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر