نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
به نظر من بهتره اون نوشته "آخرین اعتبار دریافت شده (500 امتیاز در کل)" رو از بالای ستاره ها تو بخش پروفایل کاربرا حذف کنید، چون هدف از باقی موندن اون تشکرها دونستن مفید بودن پست هامونه نه بالا بردن امتیاز
کجا؟
من نمی بینم!
----------
آها پیدا کردم!چرا میگین تو پروفایل تو تنظیمات هست.

آخرین ویرایش:

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
به نظر من بهتره اون نوشته "آخرین اعتبار دریافت شده (500 امتیاز در کل)" رو از بالای ستاره ها تو بخش پروفایل کاربرا حذف کنید، چون هدف از باقی موندن اون تشکرها دونستن مفید بودن پست هامونه نه بالا بردن امتیاز
تایید میشه

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726

پ.ن: با تشکر ویژه از مدیران انجمن ها بابت حذف سیستم اعتباردهی

منم با صحبت های دوستمون موافقم. همین انگیزه میشه برای زدن پست های برای دریافت اعتبار

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
اشکان جان like هم باز اشکالات خاص خودش رو داره که خودتون کاملا بهش واقفید و احتیاج نیست من بگم. کافیه یه سری به نظرات زیر مقاله های بازی های انحصاری رو صفحه اصلی بزنید تا به حرف من پی ببرید.
کجا؟
من نمی بینم!
تنظیمات. اونجا که مربوط به امتیاز اعتبارهاست.

• Like
Reactions: PouяiД

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
امروز کلیه کاربران فعال سایت طی بررسی ای که در دو هفته گذشته برروشون انجام شده بود تفکیک شدند و تعدادی از دوستان از این گروه خارج و چند نفری هم جدید اضافه شدند. طبق روال گذشته انتخاب کاربر فعال با بررسی فعالیت کاربر در چند وقت گذشته صورت می گیرد و دائمی هم نیست!

ما قرار بود به مانند گذشته حوزه فعالیت کاربران فعال رو در عنوان کاربری شخص مشخص کنیم ولی به دلیل اینکه کاربران Premium امکان ویرایش این قسمت را دارند و یکم باعث به هم ریختگی کار می شد بنابراین امکان ویرایش عنوان کاربری به تمامی کاربران فعال داده شده است که می توانند آن را تغییر دهند. این امکان در اصل به منظور این داده شده تا شخص حوزه فعالیت خود را برای دیگران مشخص کند ولی می تواند در صورت تمایل دارای عناوین شخصی نیز باشد.

درجه کاربر فعال از این به بعد یک درجه اضافه شوده به وضعیت فعلی هست یعنی همانطور که مشاهده می کنید کسی که کاربر سایت باشد و فعال شود دوتا تگ خواهد داشت که درجه کلی و فعال بودن شخص را نشان می دهد. همچنین این مورد شامل premium و سایر درجه ها نیز می شود. این عمل به دلیل یکسری موارد به این شکل تغییر یافته است.

موفق باشید

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
میگم چطوره یه تگ هم درست کنین به نام کاربر فعال سابق!!
کلیه کاربران فعال سایت در حال حاضر به مدت 1 ماه (یه مقدار بیشتر یا کمتر) وقت دارند به مدیرا نشون بدن که فعال بودنشون در چه بخش هایی بوده
این قسمت الان یعنی چی اشکان جان.یعنی اگه طرف هر روز خبر ترجمه کنه یا اینکه راه بیوفته و تو هر تاپیک یه پست بده کاربر فعال میمونه و اینطوری خودشو به مدیر نشون میده. این حرف شما مثل این میمونه که تو مدرسه طرف برای اینکه بخواد مبصر کلاش بشه دست به هر کاری میزنه تا خودشو به معلم نشون بده.

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
میگم چطوره یه تگ هم درست کنین به نام کاربر فعال سابق!!

مورچه چی بود که کله پاچش چی باشه، یه تگی بود که هویجوری گرفته بودیم هویجوری هم ازمون گرفتنش.

بمونه واسه کسایی که واقعا هر روز واسه سایت زحمت میکشن و لیاقتش رو دارن. و امیدوارم اینبار هم یه سری امکانات واسش گذاشته بشه تا واقعا یه ارزشی هم داشته باشه.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
فقط یه سوال الان من که مثلا تو بخش اخبار فعالیت می کنم برم تو UserTitle بنویسم :کاربر فعال بخش اخبار:-/

منظور اینه ؟

یه مورده دیگه کاش میشد خودتون مشخص کنید ، کجا کاربر فعال بوده.مثلا برای هر قسمتی یه تگ خاصی می ساختین یا یه لوگوی خاصی طراحی می شد و اضافه می کردین.

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من که اومدم اعتراض کنم ......
میتونید بنم کنید ولی من از حقه اعتراض خودم نمیگذرم
تگ فعال برا من ارزشی نداشت ولی از وقتی نشون دهنده کاربر فعال واقعی شد برام اهمیت پیدا کرد .....
شما جناب Lich Kingبه این شاره کردید که :
امروز کلیه کاربران فعال سایت طی بررسی ای که در دو هفته گذشته برروشون انجام شده بود تفکیک شدند و تعدادی از دوستان از این گروه خارج و چند نفری هم جدید اضافه شدند.

آیا فعالیت تو بخش game wallpaper اصلا اهمیتی نداره ؟
من تو همین بازه زمانی که شما اشاره کردید کلی از وال های رسمی سایت GameWallpeper رو با کلی زحمت رفتم پیدا کردم ، آپ کردم ، نرفتم از یه سری سایتهای دمه دستی که خیلی ها آدرساشون رو میدونند و ف ی ل ت ر هم نیستند بیارم کپی پیست کنم ، البته قابل بچه های گل انجمن رو نداره
فقط هدفم این بود که کسانی که پریموم نیستند هم بتوانند از این وال ها استفاده کنند ....
اگه این کار فعالیت مفید نی ...... پس من فقط یه اسپمر بودم خودم خبر نداشم

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
مورچه چی بود که کله پاچش چی باشه، یه تگی بود که هویجوری گرفته بودیم هویجوری هم ازمون گرفتنش.
ممکنه بعضی ها هویجوری گرفته بودن ولی خیلی ها هم همچین الکی نگرفته بودن.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
امروز کلیه کاربران فعال سایت طی بررسی ای که در دو هفته گذشته برروشون انجام شده بود تفکیک شدند و تعدادی از دوستان از این گروه خارج و چند نفری هم جدید اضافه شدند. طبق روال گذشته انتخاب کاربر فعال با بررسی فعالیت کاربر در چند وقت گذشته صورت می گیرد و دائمی هم نیست!

ما قرار بود به مانند گذشته حوزه فعالیت کاربران فعال رو در عنوان کاربری شخص مشخص کنیم ولی به دلیل اینکه کاربران Premium امکان ویرایش این قسمت را دارند و یکم باعث به هم ریختگی کار می شد بنابراین امکان ویرایش عنوان کاربری به تمامی کاربران فعال داده شده است که می توانند آن را تغییر دهند. این امکان در اصل به منظور این داده شده تا شخص حوزه فعالیت خود را برای دیگران مشخص کند ولی می تواند در صورت تمایل دارای عناوین شخصی نیز باشد.

درجه کاربر فعال از این به بعد یک درجه اضافه شوده به وضعیت فعلی هست یعنی همانطور که مشاهده می کنید کسی که کاربر سایت باشد و فعال شود دوتا تگ خواهد داشت که درجه کلی و فعال بودن شخص را نشان می دهد. همچنین این مورد شامل premium و سایر درجه ها نیز می شود. این عمل به دلیل یکسری موارد به این شکل تغییر یافته است.

موفق باشید
خوشحالم که این تفکیک انجام شد
عده ای تو امضاشون فعالیت در بازی سنتر و زحمت اعضاء رو مسخره میکردند
و تگ فعال رو هم یدک میکشیدند.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اونایی که زحمت کشیدن همین الان فعال هستن
فقط کسایی‌ که در چند وقت اخیر زحمت میکشیدن/خبر میذاشتن etc حساب شدن. نه کسیی‌ که قبلا کمک کرده بودن.
البته مثل اینکه خبر گذار‌ها فقط به عنوان فعال تشخیص داده شدن،خیلیا تو قسمت‌های دیگه سایت خیلی‌ کمک می‌کنن و فعال هستن و تگشون رفته.

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
این خیلی خوبه. قبلا بعضی ها فقط در پی این بودن که فعالی ـه رو بگیرن و دیگه می‌رفتن به امان خدا. فقط بعضی ها که واقعا فعال بودن بازم ادامه می‌دادن.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
اونایی که زحمت کشیدن همین الان فعال هستن
مگه من گفتم اونایی که الان فعال هستن زحمت نمیکشن.خواهشا پست درست بخونین.یعنی اونایی که قبلا فعال بودن و الان دیگه نیستن هیچ زحمتی نکشیدن و الکی و چون پارتی داشتن تو سایت فعال شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر