نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ما پیشنهاداتی داشتیم دادیم
بحث هایی هم کردیم با یک عده آدم حرف مُفت زن که بیهوده بوده ... نمیدونم ادبیات بهترش چی میشه، مثلا ادم بیهوده گو ....
فقط عده ای رو فکر میکردیم میشناسیم بهتر شناختیم ... دوستان اشکار دیروز، دشمنان پنهانی بیش نبودند کلا ...
مشکلی با هیچ موردی نیست
ایشالله هر تصمیمی که به نفع سایت باشه گرفته میشه ;)

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دیگه تاپیک داره به دعوا کشیده میشه و همه همدیگه رو محکوم میکنن..
من حتی نمیدونم این کسایی که تگ خبرنگاری دارن چرا هفته ای یکی 2 تا خبر بیشتر ازشون نمیبینیم !!!؟؟
شاید من اشتباه می کنم .
همین مدیرا تصمیم بگیرن خیلی بهتره. رو مدیریت هر بخش از تاپیک هم نظارت بشه یا نیرو بیشتر بشه اونوقت بهتره.
یه کاری هم بکنین اونایی هم که نظر نمیدن و فکر میکنن اگه نظر ندن خیلی سنگین ترن بیان و یه فعالیتی داشته باشن.
تکلیف نظر سنجی معلومه،بیان و به فکر بعدش باشین بهتره

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
نمونه ای از یک کاربر کاملا مفید و کم حاشیه که به راحتی فعالیت مفیدش از 90% آقایون به اسطلاح فعال بیشتره ولی این ریت رو نداره!! اون تعداد ستاره و رتبه ی کاربری رو نداره!
Reza684
از دوستان خواهش میکنم یه نگاه به پست ها و تاپیک هایی که ایجاد کرده بندازن بعد احتمالا از اینکه خودشون رو فعال و مفید میدونن خجالت زده خواهند شد!
این یه مثال رو زدم که کسی فکر نکنه من اینجا دارم سنگ خودم رو به سینه میزنم. از این مثال ها هم تا دلتون بخواد هست. این فقط یه نمونه بود.

ممنون از لطف شما دوست گرامي.
من نمي خواستم در اين بحث بيهوده شركت كنم اما پيشنهاداتي رو به ادمين محترم سايت جناب اشكان در مورد تغيير كلي سيستم مديريتي سايت و همچين نظارت اونها با روش هاي خاص بر روي فعاليت هاي كاربران و همچنين بخش هاي اونها دادم كه اگر پذيرفته و قبول و اجرا بشه ديگر اين بساط اعتبار و در خواست و... برطرف خواهد شد.

به نظر من شناخت يك كاربر فعال واقعي به تعداد پست و ستارهاي كهكشاني او نيز نمي باشد بلكه ميشه اون رو از محتواي پست هايي كه ارائه ميده نسبت به ديگران حالا در بخش هاي مختلف، و همچنين كمك ها و تجربه هايي كه در موارد مختلف به دوستان خود ارائه ميده هم شناخت. هر چند تعداد پست و ستار هاش كم باشه ولي همه كاربران اون كاربر مفيد و زحمت كش به يادت خواهند داشت. و اين وسط دادن كهكشاني از ستارهاي اعتبار هم هيچ نقشي ايفا نخواهد كرد. و اين چنين كاربراني اعتبار يك سايت به حساب مياند نه اعتبار يوزر. و اين فقط مستلزم نظارت مديران رو كاربران و بخش هاي مختلف مي تونه باشه كه كاربران پر اعتبار غير واقعي و واقعي رو بتونند از هم تشخصيص بدند.

اميدوارم هر تصميمي كه از جانب ادمين ها و راي كاربران در مورد سيستم اعتباري كاربري گرفته ميشه باعث پيشرفت و اعتبار اين سايت بشه.

موفق باشيد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این اخرین چیزیه که من اینجا میگم (گرچه دیگه فرصتی باقی نمیمونه من چیزی بگم!!!).
نتیجه نظر سنجی معلومه. اعتبار حذف میشه ولی توی تاپیک بعدی که بعد از این خواهد امد،منتظر پیشنهادای دوستان عزیز برای جایگزین این سیستم هستیم.
حق هیچکس ضایع نمیشه.همون جور که دوستان گفتن،بیایین امیدوار باشیم که بتونیم سایت رو به سمت درجات بالاتر برسونیم با کمک یکدیگر.
در نهایت،اعتبار و تگ،چیزی بیشتر از متعلقات دنیوی نیستن و اونچه باقی میمونه فعالیت عزیزان هست و اعتبار در ذهن دوستان باقی میمونه که مهم ترین چیز هست.
خوشبختانه،خوشبختی انسان ها وابسته به داشتن تگ کاربر فعال و داشتن چند ستاره زیر اواتار نیست.
در سایه حق،موفق باشیم

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
جالبه 590 تا به اولی رای دادن فکر نکنم 80% هم فعالیت داشته باشن تو سایت!!!
حالا فرهاد و یه سری دیگهه که می خوان حذف بشه باز یه فعالیتی دارن ولی باقی چی؟
به نظرتون درسته این حرکت؟ 590 نفر به اولی رای دادن ولی فکر نکنم 500 نفرشون فعالیتی داشته باشن!!!

نگفتم نظر ندن که !!!
ولی حق اونایی هم که دوس دارن فعالیت کنن و اعتبار بگیرن ضایع شد فقط!!!
یکی نمی خواد فعالیت کنه که تعدادشون خیلی خیلی زیاده به اولی رای میدن!! بعد این نظرسنجی هم هرگز نمی بینیمشون ولی باقی چی؟
من که نگفتم نباید رای بدن باز جو گیر میشین
من یه نکته رو یادم رفت اونوقت بگم و الان یادم افتاد. البته روی صحبتم فقط با شما نیست و اینکه پست های شما رو نقل قول کردم چون دم دست تر بودن و خیلی ها چند صفحه قبل تر پست مشابه داده بودن و دیگه نرفتم صفحات قبلی رو بگردم.
ببینید این موضوع که شما میگی دقیقا برای گزینه 2 و 3 هم وجود داره. یعنی خیلی ها که خیلی کم به سایت سر میزنن و در نتیجه به مشکلات این سیستم اعتبار آگاه نیستن ممکنه به این 2 گزینه رای داده باشن و فکر میکنن این سیستم سیستم بسیار مفیدیه و بهترین ملاک برای تعیین اشخاص مفید سایت. در حالیکه دیگه نمیدونن چه سوء استفاده هایی ازش میشه و بعضی ها چطور اعتبار و موجودیتش رو با سوءاستفاده ها و ... هاشون زیر سوال بردن. پس این مسئله برای اون 2 گزینه هم وجود داره.
این اخرین چیزیه که من اینجا میگم (گرچه دیگه فرصتی باقی نمیمونه من چیزی بگم!!!).
نتیجه نظر سنجی معلومه. اعتبار حذف میشه ولی توی تاپیک بعدی که بعد از این خواهد امد،منتظر پیشنهادای دوستان عزیز برای جایگزین این سیستم هستیم.
حق هیچکس ضایع نمیشه.همون جور که دوستان گفتن،بیایین امیدوار باشیم که بتونیم سایت رو به سمت درجات بالاتر برسونیم با کمک یکدیگر.
در نهایت،اعتبار و تگ،چیزی بیشتر از متعلقات دنیوی نیستن و اونچه باقی میمونه فعالیت عزیزان هست و اعتبار در ذهن دوستان باقی میمونه که مهم ترین چیز هست.
خوشبختانه،خوشبختی انسان ها وابسته به داشتن تگ کاربر فعال و داشتن چند ستاره زیر اواتار نیست.
در سایه حق،موفق باشیم
شما هم که دیگه فضا رو خیلی معنوی کردی:D اینجا یه محیط مجازیه چه ربطی به خوشبختی و سعادت و ... انسان داره؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
آخه اعتبار مگه چقد ارزش داره که به خاطرش میفتید به جون هم،با لحن دیگه ای با هم بحث میکنید و دوستیا رو تبدیل به دشمنی میکنید؟!

خیلی کنجکاوم ببینم بعد این دو روز و حذف سیستم اعتبار سایت چه شکلی میشه!!:D

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
quote_icon.png
نوشته شده توسط Dark Girl
نگفتم نظر ندن که !!!
ولی حق اونایی هم که دوس دارن فعالیت کنن و اعتبار بگیرن ضایع شد فقط!!!
یکی نمی خواد فعالیت کنه که تعدادشون خیلی خیلی زیاده به اولی رای میدن!! بعد این نظرسنجی هم هرگز نمی بینیمشون ولی باقی چی؟
من که نگفتم نباید رای بدن باز جو گیر میشین

بله و صد البته حق اونایی که دوست دارن اسپم بدن و اسمش رو فعالیت بزارن به هیچ عنوان ضایع نخواهد شد با این کار !
امیدوارم تگ اسپمر برای این دسته از کاربران درنظر گرفته بشه .
در مورد فعالیت هم بگم این فعالیتی به این اطلاق نمیشه که یکی از صبح تا شب اسمش جزو افراد آنلاین در آمار سایت باشه و حالا شاید هر 1 ساعت ی چیزی هم بگه و حرف دیگران رو نقل قول کنه و زیرش یک بلی یا خیر بنویسه !
این اسمش فعالیت نیست .

همون بهتر که این ستاره ها جمع بشه ! اونوقت معلوم میشه کی فعال بوده کی نبوده ! مطمئن باشید کسی که قصدش فعالیت مفید بوده و هست به مسیر قیلیش ادامه خواهد داد . اونی هم که اسپم میده معلوم میشه . الان این ستاره ها مثل ی پوشش هست برای این گونه کاربران .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
با حذفش یسری که به عشق اعتبار اینجا فعالیت میکردن هم ناک اووت میشن.

یه نمونه ی جدیدش رو بیارید.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
قرار نیست فردا برداشته شه. اول باید یه سیستم جایگزین انتخاب بشه مگه اینکه از ریشه نخواد چیزی باشه

حذف سیستم به طور کامل و معیار انتخاب کاربر فعال، میزان فعالیت مفید شخص و تایید مدیران باشد

شما از این قسمت قرمز به جز حذف کامل سیستم چه چیزیهای دیگه ای استنباط میکنی که میگی جایگزین میشه؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر