نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان نگاه کنین چند نفر به خاطر این موضوع،اعتبارشونو غیر فعال کردن.....
با این کار نشون دادن (چه کاربران معمولی و چه فعال) که اعتبار،ذره ای براشون رزش نداره.......

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
شما و امثال شما با انجام این کارهایی که گقتی " کیلویی " اعتبار گرفتی ، من و امثال من " گِرَمی ".دیگه از این واضح تر نمیشه گفت.

عزیز فعالیت فقط در پست دادن نیست ! اون مسائلی هم که گفتم شامل می شه ! اگر اینطور که شما می گی باشه الان فرهاد عزیز که فک کنم بالاترین رتبه کاربری سایت رو داره کیلیو گرفته ! چون همش دارن خبر ترجمه می کنن و کم تر پست می دن !

در مورد نقل دوم باید بگم ستاره و اعتبار هیچ ارزشی نداره و بهتره سریع تر حذف بشه ولی بنا به دلایلی که گفتم کاربران فعال شناخته شده سایت ، تگشون از نظر من نباید از بین بره . از این واضح تر نمی تونم حرفم رو بزنم !!!!!! شما اگه نگران اون دسته عزیزان هستی که الکی و بنا به حالا هر چی ( مثلا ترول یا کم بودن جنسیتشون تو سایت ) الکی چپ و راست اعتبار می گیرن و فعال می شن هستی و مخالف این قضیه هستی ، کاملا حق با شماست . اما حرف من این هست که اون کسانی که واقعا زحمت کشیدن در گذشته ، خوب نیست همون برخوردی که با کاربری که الکی فعال شده صورت بگیره ! هر کی به سهم خودش !

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
تصمیم داشتم دیگه تو این بحث شرکت نکنم، ولی دیگه واقعا نمی تونم خودم رو کنترل کنم

جناب Behnam_Yakuza که چند صفحه میشه به قولی نبض تاپیک رو گرفتی دستت و همینجوری داری بچه ها و اعتبارشون رو نقد میکنی و قیافه ی حق به جانب هم میگیری که حقت ضایع شده

میشه حوضه ی فعالیتت رو بهم نشون بدی ؟ شما که این همه ستاره جمع کردی خدایی نکرده با رفیق بازی که به دست نیاووردی، خودت میگی، ولی یه لطفی کن یه جا از این فوروم رو به من نشون بده که پست مفید داشته باشی
من یه سرچ کردم پستای این دو ماه اخیرتو، جو پستات کاملا مشخصه چه جور پستایی میدی، خودت هم میتونی یه Review بزنی کاملا درک میکنی چی میگم
البته بهت حق میدم، وقتی شما خودت با همچین پستایی این همه اعتبار میگیری دیگه مشخصه که استنباطت از پست مفید چه جور پستی ـه
نگران هم نباش، به زودی که خواستن دوباره از اول تگ بدن شما موفق میشی تگ عظیم سوپر فن سونی رو بگیری

اعتماد به نفس توی محیط مجازی معنای خاصی نداره، و فکر نکن دیگران اگه جوابتو نمیدن یعنی داری درست میگی

در مورد سیستم که حرف از کیلویی و گرمی میزنی
اون موقع بیشترین امتیاز رو امین میتونست بده که هر اعتبارش 26 امتیاز اضافه میکرد، سطح اعتبار خیلی از کاربرا پایین بود و خیلی کم یوزر داشتیم که اعتبارش بالای 10 امتیاز به فرد مورد نظر اضافه میکنه
الان هم درسته یه کم میزان امتیازا پایین اومده ولی دیگه اینجوری هم نیست که میگی، شما فعالیتت رو بکن به آرزوت میرسی به زودی o:-)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اون عده ای که خودشون رو دارن تیکه تیکه میکنن !
اول بگم که توی این ایام خودزنی خوبین نداره، خودتون رو کنترل کنید !

و دوم اینکه به خدا فهمیدیم اعتبار برا شما معنی نداره !!
خداروشکر این تاپیک یک آب باریکه راه انداخت که شماها بیاید توش شنا کنید !!
چی بگم والله !
همین شماهایی که الان دارین میزنید تو سر ماها خودمون یادمون نرفته سره یک دونه تگ چه جنجالی راه انداختید و همین بحثی که الان توش حق به جانب نظر میدید رو انداختید توی دهن ملت ..
خبراش بالاخره میرسه !!!!
خودتون باشید، پوست نندازید، رنگ عوض نکنید !

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
تصمیم داشتم دیگه تو این بحث شرکت نکنم، ولی دیگه واقعا نمی تونم خودم رو کنترل کنم

جناب Behnam_Yakuza که چند صفحه میشه به قولی نبض تاپیک رو گرفتی دستت و همینجوری داری بچه ها و اعتبارشون رو نقد میکنی و قیافه ی حق به جانب هم میگیری که حقت ضایع شده

میشه حوضه ی فعالیتت رو بهم نشون بدی ؟ شما که این همه ستاره جمع کردی خدایی نکرده با رفیق بازی که به دست نیاووردی، خودت میگی، ولی یه لطفی کن یه جا از این فوروم رو به من نشون بده که پست مفید داشته باشی
من یه سرچ کردم پستای این دو ماه اخیرتو، جو پستات کاملا مشخصه چه جور پستایی میدی، خودت هم میتونی یه Review بزنی کاملا درک میکنی چی میگم
البته بهت حق میدم، وقتی شما خودت با همچین پستایی این همه اعتبار میگیری دیگه مشخصه که استنباطت از پست مفید چه جور پستی ـه
نگران هم نباش، به زودی که خواستن دوباره از اول تگ بدن شما موفق میشی تگ عظیم سوپر فن سونی رو بگیری

اعتماد به نفس توی محیط مجازی معنای خاصی نداره، و فکر نکن دیگران اگه جوابتو نمیدن یعنی داری درست میگی

در مورد سیستم که حرف از کیلویی و گرمی میزنی
اون موقع بیشترین امتیاز رو امین میتونست بده که هر اعتبارش 26 امتیاز اضافه میکرد، سطح اعتبار خیلی از کاربرا پایین بود و خیلی کم یوزر داشتیم که اعتبارش بالای 10 امتیاز به فرد مورد نظر اضافه میکنه
الان هم درسته یه کم میزان امتیازا پایین اومده ولی دیگه اینجوری هم نیست که میگی، شما فعالیتت رو بکن به آرزوت میرسی به زودی o:-)
دوست عزیز من ادعا کردم که این وسط من خیلی کاربر فعالیم و همه ی پست هام مفید بوده؟ و حق من یه نفر ضایع شده؟ که حالا شما اومدی داری پست ها و فعالیت من رو زیر سوال میبری؟ در ضمن من دلیلی نمیبینم بیاد برا شما توضیح بدم که کدوم پستم مفید بوده کدوم پستم مضر بوده. پست هایی دادم که به اطرش اعتبار گرفتم ، پست هایی دادم که بهشون واکنش نشون داده شده ، پست هایی دادم که پاک شدن ، پست هایی هم دادم که حتی به خاطرشون اخطار گرفتم. منکر این قضیه هم نیستم. هیچ وقت هم خودم رو بالاتر از کسی ندونستم.
اصلا خود شما که ماشالله یه آسمون ستاره داری و تگ فعال هم داری حوضه ی فعالیتت مشخصه؟ تمام پست هات مفیده ؟ اعتباراتت همشون به حق بوده؟ خوبه من هم بیام کل سابقه ی شما رو زیر سوال ببرم به راحتی؟
-----------------------------------
من نمیدونم منظور شما از امین دقیقا چه شخصی هست چون خیلی ها رو هنوز به اسم کوچیک نمیشناسم متاسفانه. ولی چیزی که من تجربه کردم این بوده که میزان اعتبارات از نصف هم کمتر شده. (شاید تا یک سوم هم کاهش پیدا کرده باشه.) خود من الان به کسی اعتبار بدم با 5 تا ستاره فقط 1 امتیاز اضافه میشه به طرف.
در ضمن اگر فکر میکنی آرزوی من گرفتن رتبه ی کاربری فلان و ریت فلان هست سخت در اشتباهی. آرزوی من بهتر شدن وضع سایت و بار علمی اون هست که بله انشالله به زودی بهش میرسیم همگی باهم :) (اگه بعضیا اجازه بدن البته)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوست عزیز من ادعا کردم که این وسط من خیلی کاربر فعالیم و همه ی پست هام مفید بوده؟ و حق من یه نفر ضایع شده؟ که حالا شما اومدی داری پست ها و فعالیت من رو زیر سوال میبری؟ در ضمن من دلیلی نمیبینم بیاد برا شما توضیح بدم که کدوم پستم مفید بوده کدوم پستم مضر بوده. پست هایی دادم که به اطرش اعتبار گرفتم ، پست هایی دادم که بهشون واکنش نشون داده شده ، پست هایی دادم که پاک شدن ، پست هایی هم دادم که حتی به خاطرشون اخطار گرفتم. منکر این قضیه هم نیستم. هیچ وقت هم خودم رو بالاتر از کسی ندونستم.
اصلا خود شما که ماشالله یه آسمون ستاره داری و تگ فعال هم داری حوضه ی فعالیتت مشخصه؟ تمام پست هات مفیده ؟ اعتباراتت همشون به حق بوده؟ خوبه من هم بیام کل سابقه ی شما رو زیر سوال ببرم به راحتی؟
-----------------------------------
من نمیدونم منظور شما از امین دقیقا چه شخصی هست چون خیلی ها رو هنوز به اسم کوچیک نمیشناسم متاسفانه. ولی چیزی که من تجربه کردم این بوده که میزان اعتبارات از نصف هم کمتر شده. (شاید تا یک سوم هم کاهش پیدا کرده باشه.) خود من الان به کسی اعتبار بدم با 5 تا ستاره فقط 1 امتیاز اضافه میشه به طرف.
در ضمن اگر فکر میکنی آرزوی من گرفتن رتبه ی کاربری فلان و ریت فلان هست سخت در اشتباهی. آرزوی من بهتر شدن وضع سایت و بار علمی اون هست که بله انشالله به زودی بهش میرسیم همگی باهم :) (اگه بعضیا اجازه بدن البته)

پس حتما یه نفر دیگه داره با ID شما پست میده ! :) http://forum.bazicenter.com/member.php?u=11
واقعا کسی مجبورت نکرده در مورد زمانی که عضو سایت نبودی و سیستم اعتبار اون موقع قضاوت کنی
اون موقع درسته امتیازات بیشتر اضافه میشد ولی کاربرایی که ریت بالا داشتن به تعداد انگشتای دو تا دست هم نمیشدن !
امین = pandora tomorrow
بیشترین امتیاز ممکن توی فروم مال امین بود که 26 تا بود
دلیل نمیشه فقط با استناد به این موضوع بگیم کاربرای اون موقع کیلویی اعتبار میگرفتن

نه تنها من، بلکه همه ی کسایی که ریت بالا دارن قطعا یه قسمتی وجود داره که تو اون قسمت فعالیت میکنن، فعالیت هم فقط بودن تو اون محیط نیست، مثلا من همیشه به بخش اخبار سر میزنم و تک تک اخبار رو میخونم، ولی آیا تو اون بخش فعالیت مفیدی دارم ؟ قطعا نه !
کسایی که قبل از شما عضو بودن میدونن من تو کدوم قسمت های سایت فعالیت کردم

نمیدونم کسی که نگران وضعیت سایته واقعا باید بیاد و کاربرا رو تحلیل کنه ؟ شاید هم فکر میکنی بیشتر از ادمین سایت دلت واسه سایت میسوزه ؟!
نگران نباش، ادمین های سایت بچه نیستن و اصلا تو سنی هم نیستن که جو دادن من و شما توی نظرشون تاثیر داشته باشه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
پس حتما یه نفر دیگه داره با ID شما پست میده ! :)
واقعا کسی مجبورت نکرده در مورد زمانی که عضو سایت نبودی و سیستم اعتبار اون موقع قضاوت کنی
اون موقع درسته امتیازات بیشتر اضافه میشد ولی کاربرایی که ریت بالا داشتن به تعداد انگشتای دو تا دست هم نمیشدن !
امین = pandora tomorrow
بیشترین امتیاز ممکن توی فروم مال امین بود که 26 تا بود
دلیل نمیشه فقط با استناد به این موضوع بگیم کاربرای اون موقع کیلویی اعتبار میگرفتن
دوست عزیز زمانی که من عضو این سایت شدم سیستم اعتبار همون قدیمیه بود و خودم شاهد این ماجرا هستم.افسانه نقل نمیکنم این وسط!! همین الان هم تعداد کاربرانی که اعتبار بدن بالای 10 امتیاز اضافه بشه به تعداد انگشتای دو دست نمی رسه. در ضمن اعتبار همه ی کاربر ها کم شده. یعنی کسی که الان اعتبار میده 2 تا اضافه میشه اون موقه اعتبار میداد به فرض 5 تا اضافه میشد. کسی که اون موقه 26 تا اضافه میکرد الان شاید 11 -12 تا باشه. به نسبت برا همه کم شده. نمیدونم دیگه چجوری از این واضح تر توضیح بدم!
نه تنها من، بلکه همه ی کسایی که ریت بالا دارن قطعا یه قسمتی وجود داره که تو اون قسمت فعالیت میکنن، فعالیت هم فقط بودن تو اون محیط نیست، مثلا من همیشه به بخش اخبار سر میزنم و تک تک اخبار رو میخونم، ولی آیا تو اون بخش فعالیت مفیدی دارم ؟ قطعا نه !
کسایی که قبل از شما عضو بودن میدونن من تو کدوم قسمت های سایت فعالیت کردم
با استناد به همین حرفت میگم من هم قسمتی وجود داره که در اون قسمت فعالیت میکنم.پس نمیتونی اعتبار و پست های من رو زیر سوال ببری وگرنه من هم همین کارو میتونم انجام بدم!
نمیدونم کسی که نگران وضعیت سایته واقعا باید بیاد و کاربرا رو تحلیل کنه ؟ شاید هم فکر میکنی بیشتر از ادمین سایت دلت واسه سایت میسوزه ؟!
نگران نباش، ادمین های سایت بچه نیستن و اصلا تو سنی هم نیستن که جو دادن من و شما توی نظرشون تاثیر داشته باشه
اولا من کاربری رو تحلیل نکردم.فقط یه مثال برا کوروش زدم که به ایشون ثابت کنم بودن این سیستم هم کاملا عادلانه نیست!! وگرنه تحلیل فعالیت دیگران در حوزه ی وظایف من نیست!!
در مورد قسمت دوم حرفت هم باید بگم این حرف رو من چند پست قبل در جواب یکی از دوستان گفتم ;) من هم فقط دارم در این مورد با دوستان بحث میکنم وگرنه بهتر از شما میدونم که مدیران تحت تاثیر حرفهای امثال من و شما قرار نمیگیرن.(حتی شاید خیلیاشو نخونن اصلا)
-----------------------------------------
به اندازه ی کافی راجب عقیدم بحث کردم و توضیح کافی هم دادم و چند بار هم به روش های مختلف توضیح دادم.کسانی که باید میفهمیدن منظورم رو با همین پست ها هم میتونن بفهمن کسانی هم که نمیخوان متوجه بشن مشکل دیگه از من نیست. ترجیح میدم دیگه جوابی در این مورد ندم.
------------------------------
نمونه ای از یک کاربر کاملا مفید و کم حاشیه که به راحتی فعالیت مفیدش از 90% آقایون به اسطلاح فعال بیشتره ولی این ریت رو نداره!! اون تعداد ستاره و رتبه ی کاربری رو نداره!
Reza684
از دوستان خواهش میکنم یه نگاه به پست ها و تاپیک هایی که ایجاد کرده بندازن بعد احتمالا از اینکه خودشون رو فعال و مفید میدونن خجالت زده خواهند شد!
این یه مثال رو زدم که کسی فکر نکنه من اینجا دارم سنگ خودم رو به سینه میزنم. از این مثال ها هم تا دلتون بخواد هست. این فقط یه نمونه بود.

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این قضیه که خیلی ها از هم طلب اعتبار میکنن اصلا دلیل برای حذف کلی اعتبار نیست
اگه ما خودمون زیره بار نریم که به کسی این طوری اعتبار بدیم این قضیه درخواست اعتبار خودش جم میشه ...........

• Like
Reactions: arash gh

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
این قضیه که خیلی ها از هم طلب اعتبار میکنن اصلا دلیل برای حذف کلی اعتبار نیست
اگه ما خودمون زیره بار نریم که به کسی این طوری اعتبار بدیم این قضیه درخواست اعتبار خودش جم میشه ...........
آخه همون عده الان دارن چهره حق به جانب میگیرن.من نمیخوام اسم بیارم ولی خیلی از کسایی که خیلی جو اعتبار زیاد داشتن گرفتتشون و به اصطلاح اعتبار زیاد جمع کردن همون کسایی هستن که تا حدود یک سال پیش به اکثر بچه های سایت(از جمله خود من)P.M میدادن و به دلایل مختلف درخواست اعتبار میکردن.حالا اینجا اومدن چهره حق به جانب گرفتن و از فعالیت(!) خودشون دفاع میکنن.جالبه واقعا.

• Like
Reactions: arash gh

arash gh

کاربر سایت
Aug 14, 2011
373
نام
ارش
آخه همون عده الان دارن چهره حق به جانب میگیرن.من نمیخوام اسم بیارم ولی خیلی از کسایی که خیلی جو اعتبار زیاد داشتن گرفتتشون و به اصطلاح اعتبار زیاد جمع کردن همون کسایی هستن که تا حدود یک سال پیش به اکثر بچه های سایت(از جمله خود من)P.M میدادن و به دلایل مختلف درخواست اعتبار میکردن.حالا اینجا اومدن چهره حق به جانب گرفتن و از فعالیت(!) خودشون دفاع میکنن.جالبه واقعا.
اره واقها جالبه!
بالاخره معلوم نشد می خواین چیکار کنید؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

اسم ببر گلپسر
نترس !
اسم ببر، ثابت کن ...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این اعتبارها که هیچ مزیتی نداره حالا پست اول نوشته شده سو استفاده دقیقا نفهمیدم چه جوری؟

کلا کاربر فعال حذف بشه بهتره چون از نوشته ها شخص با تاریخ عضویت می شه فعالیتش رو سنجید برای پست های مهم هم که می شه یه نظر سنجی گذاشت

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اسم ببر گلپسر
نترس !
اسم ببر، ثابت کن ...
گرچه شما رو منظورم نبود وخب فعالیت خودتون هم به خودتون مربوطه و خودتون میتونین خودتون رو ثابت کنین بد یا خوب که اون هم همه میبینن ولی از رفیقهات بپرس بهت میگن.

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
گرچه شما رو منظورم نبود و خب وجود اعتبارها برای من اهمیتی نداره و خب فعالیت خودتون هم به خودتون مربوطه ولی از رفیقهات بپرس بهت میگن.
نه منم نمیگم منو میگی :p
اخه از ظهر هرکی از راه میرسه داره میگه: آره همه فعالای فعلی به من میگفتن اعتبار بده .. همه فعالای فعلی به من مسیج دادن که فلانی برام امتیاز رد کن ...
میخوام ببینم اینایی که انقدر درخواست اعتبار از کاربرا داشتن کیان ;)
والله من نمیدونم این رفیقام کیان که همچین درخواستایی داشتن، اگر میشناسیدشون من رو در جریان بگذارید که بدونم با کیا رفیقم !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,778
نام
مراد حلیمی
نه منم نمیگم منو میگی :p
اخه از ظهر هرکی از راه میرسه داره میگه: آره همه فعالای فعلی به من میگفتن اعتبار بده .. همه فعالای فعلی به من مسیج دادن که فلانی برام امتیاز رد کن ...
میخوام ببینم اینایی که انقدر درخواست اعتبار از کاربرا داشتن کیان ;)
هستن دوست عزیز.............همه کسایی که کاربر فعال شدن اینجوری نیستن ولی عده قابل توجهی اینکارو کردن.......مثلا از کسایی که به گزینه سوم رای دادن و خودشون هم ستاره زیاد دارن دو نفرشون با من معامله ستاره میخواستن بکنن(که البته منم ستاره دادم متاسفانه)..... .
ولی شایسته نیس که من(یا هر کس دیگه ای) اسم کاربریشون رو اینجا بگیم یا بیاییم مثلا به شما پ.خ کنیم....... .

+

کسی زحمت کاربرای واقعا فعال رو زیر سوال نمی بره و یا متهمشون نمی کنه ولی مساله اینجاس یه عده ار کاربرایی که به زور اینجور کارا فعال شدن اعتماد رو نسبت به این سیستم از بین می برن....

یه مطلب دیگه هم اینه که اگه مثلا شما واقعا فعالی حتما مدیریت پستای شما و فعالیتتون رو می بینه و اون شما رو فعال می کنه دیگه چه نیازی به ستاره؟؟مگه ستاره چه ارزش داره؟

ممنون
.
.
.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر