قانون جدید امضا

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
من هرکاری می کنم نمیتونم یه عکس واسه امضام از یه سایت دیگه آپلود کنم..این پیغام رو میده Invalid URL چه جوری باید این مشکل رو حل کنم...

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من هرکاری می کنم نمیتونم یه عکس واسه امضام از یه سایت دیگه آپلود کنم..این پیغام رو میده Invalid URL چه جوری باید این مشکل رو حل کنم...
:
از این به بعد امکان لینک دادن تصاویر از خارج از سایت به امضا وجود نداشته و شما فقط می توانید از یک تصویر (که آن تصویر را در خود انجمن آپلود می کنید) در امضای خود استفاده کنید.
شما فقط میتونی از روی کامپیوترت برای امضات عکس آپلود کنی

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دوستان یکی به من کمک کنه!!!
وقتی میخوام امضا ایجاد کنم، میگه شما اجازه داشتن امضا ندارید!!:((
چیکار کنم؟؟؟:(
دوست عزیز شما درجه ی کاربریت عضو جدید هست باید 20 روز صبر کنی تا به صورت اتوماتیک کاربر سایت بشی اونوقت اجازه ی گداشتن امضا رو پیدا میکنی .
شما 12 روزه که ثبت نام کردی . 8 روز دیگه میتونی امضا بزاری .

bhalborz

کاربر سایت
Jun 14, 2009
8
دوست عزیز شما درجه ی کاربریت عضو جدید هست باید 20 روز صبر کنی تا به صورت اتوماتیک کاربر سایت بشی اونوقت اجازه ی گداشتن امضا رو پیدا میکنی .
شما 12 روزه که ثبت نام کردی . 8 روز دیگه میتونی امضا بزاری .
من رو بگو گفتم نیومده چه جرمی مرتکب شدم که نمی تونم یه امضا هم بزنم!:laughing:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
نکته اینجاست که بنده لینک ویرایش امضا توی پروفایلم ندارم .. مشکل از کجاست ؟ بخاطر تعداد پست ها یا درجست ؟

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
نکته اینجاست که بنده لینک ویرایش امضا توی پروفایلم ندارم .. مشکل از کجاست ؟ بخاطر تعداد پست ها یا درجست ؟
سلام
به خاطر تعداد روزی هست که از عضویت شما میگذره و به بیست روز نرسیده. بعد از بیست رو خود به خود لینک ویرایش امضا به پروفایلتون اضافه میشه.
یا علی مدد

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
دوست عزیز بنده نه بار اولم هست که به این سایت میام نه بار اولمه وی بولتین میبینم و البته بار اولمه این چنین مشکلی می بینم .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دوست عزیز بنده نه بار اولم هست که به این سایت میام نه بار اولمه وی بولتین میبینم و البته بار اولمه این چنین مشکلی می بینم .
یعنی شما الان وقتی میری به قسمت تنظیم کاربری چیزی به نام ویرایش امضا وجود نداره ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,076
نام
نـــــــویـــــــــد
فکر میکنم تا یه مدت نمیشه امضا داشت ! من خودم اول که عضو شدم نمیتونستم امضا بزارم !

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
نه که نداره که هیچ ، حتی مبحث هم نمیتونم ایجاد کنم ( به تاریخ عضویت نگاه کنید )

ویرایش :
جواب پست بالا » بله ، همینه اما من عضویتم مال 2 سال قبله نه حالا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر