قانون جدید امضا

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
با سلام،
نظر من کاملا برعکسه.
اتفاقا من میگم سایز امضا یکم بیشتر شه ولی حجمش ثابت بمونه. برا تغییر کیفیت و کوچیک کردن حجم حتی ACD See هم کفایت میکنه.

به نظر منم با تغییراتی که تو انجمن صورت گرفت و شکل شمایل فروم عوض شد میشد تغییری هم تو امضا ها ایجاد کرد چون نکته اصلی حجم هست میشه اون رو ثابت نگه داشت و به امضا ها یکم عرض داد که از این حالت کشیدگی در بیاد مثلآ سایز از 550X125 به 550X220 تغییر کنه

مثلآ عکس امضای من رو با این عکسی که سایزش به 550X220 تغییر داده شده مقایسه کنید هر دو تاش به یه زمان برای به نمایش در اومدن در تاپیک احتیاج دارند چون حجم هردوشون پایین تر از 60KB هست ولی از لحاظ بصری به نظر من عکسی که طول و عرض هماهنگ تری داشته باشه قشنگ تر به نظر میرسه تا اینکه حالت کشیده داشته باشه البته این نظر منه و من دقیق نمیدونم سیاست ادمین ها در مورد امضا حجم و اندازه چیه شاید دلیل خاصی هست که به این شکل طراحی شده

uz2envchmve2pt0srlag.jpg

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
به نظر منم با تغییراتی که تو انجمن صورت گرفت و شکل شمایل فروم عوض شد میشد تغییری هم تو امضا ها ایجاد کرد چون نکته اصلی حجم هست میشه اون رو ثابت نگه داشت و به امضا ها یکم عرض داد که از این حالت کشیدگی در بیاد مثلآ سایز از 550X125 به 550X220 تغییر کنه

مثلآ عکس امضای من رو با این عکسی که سایزش به 550X220 تغییر داده شده مقایسه کنید هر دو تاش به یه زمان برای به نمایش در اومدن در تاپیک احتیاج دارند چون حجم هردوشون پایین تر از 60KB هست ولی از لحاظ بصری به نظر من عکسی که طول و عرض هماهنگ تری داشته باشه قشنگ تر به نظر میرسه تا اینکه حالت کشیده داشته باشه البته این نظر منه و من دقیق نمیدونم سیاست ادمین ها در مورد امضا حجم و اندازه چیه شاید دلیل خاصی هست که به این شکل طراحی شده

uz2envchmve2pt0srlag.jpg

مهم اینه که صفحه یه شکل باشه.این تو تمام فروم های دنیا مرسومه.البته من تو فرومی ندیدم که امضا انقدر توش مهم باشه....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
منم با حسن موافقم! محدودیت حجم باشه فکر کنم بس باشه :d

از لحاظ بصری به نظر من عکسی که طول و عرض هماهنگ تری داشته باشه قشنگ تر به نظر میرسه تا اینکه حالت کشیده داشته باشه
این نیز شدید تایید میشه :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به منظور آپلود و نمایش تصویر در امضای خود کافیست به لینک ویرایش امضا در تنظیمات کاربر رفته و در قسمت پایین ادیتور، تصویر خود را با شرایط ذکر شده آپلود نمایید. سپس برروی لینک Insert Signature Picture در کنار تصویر خود کلیک کرده تا تگی به صورت زیر در ادیتور نمایان شود:
[SIGPIC][/SIGPIC]
این تگ در هر کجای امضا گذاشته شود، به جای آن تصویر مورد نظر نمایش داده می شود.

سلام اشکان . من اون تگ بالا رو نمیبینم .
در کنار کدوم تصویر باید کلک کنیم ؟ کنار تصویر پروفایلمون که چیزی نداره !
اون تگ رو هم اصلا نمیبینم ! نکنه برای کاربرای پریمیومه ؟

---------- نوشته در 01:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:29 PM ارسال شده بود ----------

uz2envchmve2pt0srlag.jpg

اخه اینم امضاست تو گذاشتی !! میخوای منم یه عکس لخت بذارم همه حال کنن !!
واقعا یادش بخیر ! 3 ، 4 سال پیش ، بازیسنتر چی بود و الان چی شده ! شده بچه بازی !! امضا بازی و ...

برای همنه که کاربای حرفه ای تر اصلا پست نمیدن !

داداش میخوای نارحت شو و میخوای هم نشو . نظر شخصیم بود .

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اخه اینم امضاست تو گذاشتی !! میخوای منم یه عکس لخت بذارم همه حال کنن !!
واقعا یادش بخیر ! 3 ، 4 سال پیش ، بازیسنتر چی بود و الان چی شده ! شده بچه بازی !! امضا بازی و ...

برای همنه که کاربای حرفه ای تر اصلا پست نمیدن !

داداش میخوای نارحت شو و میخوای هم نشو . نظر شخصیم بود .

من نمیدونم شما با من مشکل دارید با عکس امضا مشکل دارید یا با حرفه ای نبودنم به هر حال هر کسی تو یه سطحی قرار داره ولی همیشه برای پیشرفت تلاش میکنیم که بهتر باشیم حالا این اصلآ مهم نیست

بحث ما سر اندازه و حجم بود و عکس امضا رو هم تغییر سایز دادم تا با اندازه امضا مقایسه بشه چون دو تا عکس متفاوت ممکنه تفاوت ها رو اونجور که هست نشون نده و اصلآ موضوع سر عکسی که من تو امضام استفاده میکنم نبود

نمیتونم بگم ناراحت نشدم ولی نظر شما قابل احترامه

مهم اینه که صفحه یه شکل باشه.این تو تمام فروم های دنیا مرسومه.البته من تو فرومی ندیدم که امضا انقدر توش مهم باشه....

منم نگفتم یه شکل نباشه و محدودیتی برای اندازه وجود نداشته باشه من گفتم سایز موجود رو میشه از این کشیدگی خارج کرد به یه سایز هماهنگ تر تبدیلش کرد که البته بازم میگم بستگی به نوع تفکر مدیران داره که چه قالبی رو برای این کار در نظر گرفتن

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
منم نگفتم یه شکل نباشه و محدودیتی برای اندازه وجود نداشته باشه من گفتم سایز موجود رو میشه از این کشیدگی خارج کرد به یه سایز هماهنگ تر تبدیلش کرد که البته بازم میگم بستگی به نوع تفکر مدیران داره که چه قالبی رو برای این کار در نظر گرفتن

حسن جان از دست یکی دیگه ناراحتی چرا سر ما خالی میکنی:|
ما که تایید کردیم صحبت شما رو.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
حسن جان از دست یکی دیگه ناراحتی چرا سر ما خالی میکنی:|
ما که تایید کردیم صحبت شما رو.

داود جان فقط میخواستم توضیح داده باشم اگه ناراحت شدی معذرت میخوام قصد ناراحت کردنت رو نداشتم شرمنده

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
کارتان عالی است ولی اگر همچین تصمیم های دیگری داشتین که به این خوبی هستند زودتر بگذارید

---------- نوشته در 04:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:27 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:32 PM ارسال شده بود ----------

من نمیدونم شما با من مشکل دارید با عکس امضا مشکل دارید یا با حرفه ای نبودنم به هر حال هر کسی تو یه سطحی قرار داره ولی همیشه برای پیشرفت تلاش میکنیم که بهتر باشیم حالا این اصلآ مهم نیست

بحث ما سر اندازه و حجم بود و عکس امضا رو هم تغییر سایز دادم تا با اندازه امضا مقایسه بشه چون دو تا عکس متفاوت ممکنه تفاوت ها رو اونجور که هست نشون نده و اصلآ موضوع سر عکسی که من تو امضام استفاده میکنم نبود

نمیتونم بگم ناراحت نشدم ولی نظر شما قابل احترامه

اقا حسن نظر شخصی من این است که از ان جا که عاشق کارتون هاو عکس های انیمه هستم بسیار از امظاء شما خوشم امد

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت اساتید
من یک مشکلی دارم نخواستم دیگر تاپیک جدید بزنم امیدوارم یکی اینجا بتوانه من را راهنمایی کنه از یکی از دوستان هم سوال کردم که متاسفانه نمی دونست
چطوری میشه xlive tag را در امضاء قرارداد.

با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر