قانون جدید امضا

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
با سلام خدمت دوستان عزیز

به خاطر مشکلاتی که ما در این مدت طولانی به خاطر سایز و حجم تصاویر موجود در امضا با کاربران بسیاری داشتیم و داریم، تصمیم گرفتیم تا شرایط امضا را برای تمامی کاربران به یک حالت استاندارد و مشخص تبدیل کنیم.
از این به بعد امکان لینک دادن تصاویر از خارج از سایت به امضا وجود نداشته و شما فقط می توانید از یک تصویر (که آن تصویر را در خود انجمن آپلود می کنید) در امضای خود استفاده کنید.

همچنین تعداد خطوط مجاز برای نوشتن متن در امضا از 3 خط به 5 خط افزایش پیدا کرده است.

این قانون شامل تمامی اعضای سایت از مدیران گرفته تا معمولی ترین کاربران می شود.

به منظور آپلود و نمایش تصویر در امضای خود کافیست به لینک ویرایش امضا در تنظیمات کاربر رفته و در قسمت پایین ادیتور، تصویر خود را با شرایط ذکر شده آپلود نمایید. سپس برروی لینک Insert Signature Picture در کنار تصویر خود کلیک کرده تا تگی به صورت زیر در ادیتور نمایان شود:
[SIGPIC][/SIGPIC]
این تگ در هر کجای امضا گذاشته شود، به جای آن تصویر مورد نظر نمایش داده می شود.

پیروز باشید
آقایون برای من میگه که شما اجازه داشتن امضا را ندارید . تازه هم عضو شدم تخلفی هم ندارم

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
سلام
من هم تصویر امضام هیچوقت نشان داده نمیشه
لینکی هم هست برای آموزش تگ ها؟
حالا شد

آخرین ویرایش:

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام
من هم تصویر امضام هیچوقت نشان داده نمیشه
لینکی هم هست برای آموزش تگ ها؟
حالا شد
برا ما نشون میده امضاتو چندتا اسب سوار با یه شمشیرند .

من تا کی باید صبر کنم تا بتونم امضا داشته باشم ؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
عزیز چجوری اونوقت باید کاربر سایت شد؟!:d
منظورم اینه چند تا پست؟:>
خوب بود اینا توی پست اول هم میزاشتین

تو قوانین امضا که شما نخوندین تمام این موارد ذکر شده:
  1. حداکثر سایز مجاز تصاویر مورد استفاده در امضا 550 پیکسل (طول) در 125 پیکسل (عرض) است.
  2. قرار دادن حداکثر یک تصویر در امضا با رعایت قانون شماره یک مجاز است.
  3. حداکثر حجم تصویر مورد استفاده در امضا 60 کیلوبایت است.
  4. حداکثر تعداد خطوط به کار رفته در امضا 5 خط می باشد و بیش از آن مجاز نیست.
  5. برای استفاده کردن از تصویر و نوشته به طور همزمان 1 تصویر و سه خط مجاز است.
  6. کاربرانی که از ثبت نام آنها کمتر از بیست روز گذشته و همچنین تعداد پست های ارسالی آنها به عدد 10 نرسیده باشد توانایی درج امضا را نخواهند داشت.
  7. تبلیغات، قرار دادن تصاویر و مطالب سیاسی، مذهبی، غیر اخلاقی و قرار دادن هرگونه لینک در ارتباط با موضوع های ذکر شده در امضا و همچنین رعایت نکردن قوانین امضا ممنوع بوده و در صورت مشاهده، امضا بدون گزارش به کاربر حذف و در صورت تکرار دسترسی کاربر به مدت 2 هفته قطع خواهد شد.
  8. استفاده از آواتار های مدیران و ناظمین انجمن ممنوع بوده و در صورت مشاهده، تصویر فوراً حذف خواهد شد.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
نمیشه حجم عکس واسه امضا رو افزایش داد؟ سایز مهم نیست. آدم می خواد یه امضا خوب بذاره میبینه بیشتر از 60 کیلو شده حالش گرفته میشه

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نمیشه حجم عکس واسه امضا رو افزایش داد؟ سایز مهم نیست. آدم می خواد یه امضا خوب بذاره میبینه بیشتر از 60 کیلو شده حالش گرفته میشه

این 60 کیلوبایت الکی انتخاب نشده!
فرض کن 15 نفر بخوان عکس بذارن تو امضاشون.میشه کلا 15*60=900 کیلوبایت....تقریبا 1 مگ هست.برای دوستانی که با Dial Up وصل میشن سخت میشه لود کردن صفحه.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید

میشه با کمی اطلاعات در مورد فوتوشاپ، قشنگترین تصویرها را با سایزی کمتر از 60 کیلوبایت ساخت ...
میتونین از تاپیک زیر هم کمک بگیرین ...
[h=3]*درخواست آواتار و امضا*[/h]

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
میشه با کمی اطلاعات در مورد فوتوشاپ، قشنگترین تصویرها را با سایزی کمتر از 60 کیلوبایت ساخت ...
میتونین از تاپیک زیر هم کمک بگیرین ...
*درخواست آواتار و امضا*
همین شمشیر های امضای نوید یکی نیم کیلو هست ولی با کمی تغییرات به 60 ;یلو بایت رسیده که البته فک کنم واسه مدیرا بیشتر باشه :D

در مورد فوتوشاپ هم نحوه فرمت زخیره سازی رو رو GIF یا PNG 8 تنظیم کنید خیلی راحت به سایز دلخواه میرسید :D

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
که البته فک کنم واسه مدیرا بیشتر باشه :D
کلا سایز امضا برای همه کاربرها یکسان هست و سیستم اجازه آپلود بیشتر از این حجم را نمیده یا اون را ریسایز میکنه ...
الان حجم امضای من 49.61 KB هستش ...

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
با سلام،
نظر من کاملا برعکسه.
اتفاقا من میگم سایز امضا یکم بیشتر شه ولی حجمش ثابت بمونه. برا تغییر کیفیت و کوچیک کردن حجم حتی ACD See هم کفایت میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر