قانون جدید امضا

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
حالا من یادم نیومد باید دوباره برم ثبت نام کنم ببینم توی قوانین چیه!!! بی منت جواب کاربران رو بدید!

شما به خودتون زحمت بدید و روی لینک قوانین سایت کلیک کنید .. معزتون یک فعالیتی میکنه و در سنین بالا آلزایمر نمی گیرید.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
واقعاً برای این سایت متاسفم که مدیرانی همچون شما داره.
نگران سنین بالای من نباش چون نگرانی زیاد میتونه باعث بروز یبوست و سخت شدن عمل دفعتون بشه! اون موقست که نیاز به خورد یونجه و سبزیجات تازه دارید تا این عارضه از بین بره!

مشکل از مدیران سایت نیست، مشکل از شماست که قوانین رو نخونده تیک "قوانین را خوانده ام و..." رو میزنید!
نگید این حرف رو عزیزم - از بین 50000 نفر کاربر این سایت فقط همین مدیران که قوانین رو نوشتند یکبار از روش خوندند تا بدونن غلط املایی نداشته باشه!

گفتم که توی این سایت هر کسی دوست داره نخود بشه!

مشکل اینجاست که شما همون یکبار رو هم نخوندی!!! :))=))
شما که خوندی کجا رو گرفتی؟

جایی رو نگرفتم، ولی دیگه به جاش نیومدم اراجیف به هم ببافم تا کار خودمو توجیه کنم.
من دیگه با شما بحثی ندارم، مدیران خودشون تصمیم میگیرن....
درستش همینه چون اصلاً به شما هیچ ارتباطی نداشت، شما فقط نقش نخود رو بازی کردید... .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Perspective

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوست عزیز تمومش کنید دیگه! سر یه چیز الکی داری بحث میکنی. مشکل از مدیران سایت نیست، مشکل از شماست که قوانین رو نخونده تیک "قوانین را خوانده ام و..." رو میزنید!
فقط همین مدیران که قوانین رو نوشتند یکبار از روش خوندند تا بدونن غلط املایی نداشته باشه!
مشکل اینجاست که شما همون یکبار رو هم نخوندی!!! :))=))
شما که خوندی کجا رو گرفتی؟
جایی رو نگرفتم، ولی دیگه به جاش نیومدم اراجیف به هم ببافم تا کار خودمو توجیه کنم.
من دیگه با شما بحثی ندارم، مدیران خودشون تصمیم میگیرن....

آخرین ویرایش:

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
دوست عزیز (paranormal) شما هر بخشی رو که میری تو تنظیمات کاربریت عوض کنی یه سری از قوانین اصلی همون بخش رو نوشته . اگه اونا رو بخونی واسه شما کافیه . کلا هم قوانین یه موضوع فکر نکنم 10 خط بشه . اگه حوصله خوندن قوانین رو هم ندارید امضا نزار .

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
دوست عزیز (paranormal) شما هر بخشی رو که میری تو تنظیمات کاربریت عوض کنی یه سری از قوانین اصلی همون بخش رو نوشته . اگه اونا رو بخونی واسه شما کافیه . کلا هم قوانین یه موضوع فکر نکنم 10 خط بشه . اگه حوصله خوندن قوانین رو هم ندارید امضا نزار .
بابا اين چه بحثيه كه دارين كشش ميدين بابا يه قانون واسه امضا گذاشتن كه همه بايد اونو انجام بديم;)

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
اگه یکم واسه لینک گذاشتن دست و بال ما باز تر بود خیلی بهتر بود !

حد اقل خطوط رو افزایش بدین خیلی خوب میشه

ممنون

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

من یه مشکلی برای امضام دارم ، میخوام زیر این تصویر که تو امضام هست یه لینک بزارم ( نوشته ی این لینک 5 -6 کلمه بیشتر نیست ) ولی ارور محدودیت سطر رو میده و اجازه ی گذاشتن لینک رو نمیده !

میشه یکی از مدیران رسیدگی کنن ؟

با تشکر .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

من یه مشکلی برای امضام دارم ، میخوام زیر این تصویر که تو امضام هست یه لینک بزارم ( نوشته ی این لینک 5 -6 کلمه بیشتر نیست ) ولی ارور محدودیت سطر رو میده و اجازه ی گذاشتن لینک رو نمیده !

میشه یکی از مدیران رسیدگی کنن ؟

با تشکر .
به خاطر اینکه توی امضات یک کد اضافی
گذاشتی که چنتا space خورده بود. درستش کردم.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر