قانون جدید امضا

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مطمئننا برا تاریخ عضویتتون نیست . به احتمال زیاد به خاطر تعداد پست هاتون هست (حدس من )
به یکی از مدیران PM بدین .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
ماکزیمم سایز عکس برای امضا چند پیکسل در چند پیکسله! ؟ نمیخوام خود سایت عکس رو تغییر سایز بده.

میگم قبل از عضویت در سایت قوانین نمایش داده میشه دیگه ..

قوانین امضا

1. حداکثر سایز مجاز تصاویر مورد استفاده در امضا 550 پیکسل (طول) در 125 پیکسل (عرض) است.
  2. قرار دادن حداکثر یک تصویر در امضا با رعایت قانون شماره یک مجاز است.
  3. حداکثر حجم تصویر مورد استفاده در امضا 60 کیلوبایت است.
  4. حداکثر تعداد خطوط به کار رفته در امضا 5 خط می باشد و بیش از آن مجاز نیست.
  5. برای استفاده کردن از تصویر و نوشته به طور همزمان 1 تصویر و سه خط مجاز است.
  6. کاربرانی که از ثبت نام آنها کمتر از بیست روز گذشته و همچنین تعداد پست های ارسالی آنها به عدد 10 نرسیده باشد توانایی درج امضا را نخواهند داشت.
  7. تبلیغات، قرار دادن تصاویر و مطالب سیاسی، مذهبی، غیر اخلاقی و قرار دادن هرگونه لینک در ارتباط با موضوع های ذکر شده در امضا و همچنین رعایت نکردن قوانین امضا ممنوع بوده و در صورت مشاهده، امضا بدون گزارش به کاربر حذف و در صورت تکرار دسترسی کاربر به مدت 2 هفته قطع خواهد شد.
  8. استفاده از آواتار های مدیران و ناظمین انجمن ممنوع بوده و در صورت مشاهده، تصویر فوراً حذف خواهد شد.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
میگم قبل از عضویت در سایت قوانین نمایش داده میشه دیگه .
حالا من یادم نیومد باید دوباره برم ثبت نام کنم ببینم توی قوانین چیه!!! بی منت جواب کاربران رو بدید!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
حالا من یادم نیومد باید دوباره برم ثبت نام کنم ببینم توی قوانین چیه!!! بی منت جواب کاربران رو بدید!
نیازی به ثبت نام مجدد نیست موقع تعویض اواتار یا امضا هم اگه دقت کنید پایین صفحه حداکثر اندازه و سایز رو نوشته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر