سخت ترین Platinum ی که گرفتید کدوم بود؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
واقعا کار خیلی سختی پلات کردن این گرند توریسمو یه تروفی داره باید 24 ساعت رانندگی کنی که واقعا اعصاب نمیزاره .)x

دقیقا همینطوره وحید جان.تازه اونموقع آپدیت نبود نمیشد سیو و اینا کرد بینش.دستگاه زبون بسته 24 ساعت روشن میموند منم چشمام داغون شد :d به هر کدوم از دوستام گفتم بیا تو شوفر بشو شیفتی رانندگی کنیم گفت R U Outta Ur F****G MIND MAN ??? :d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
ی پیشنهاد....PS3 رو ببرید تو ی بوتیکی بقالی ای چیزی هر کی اومد تو بدید دستش....;))...
دسترو میگم...بدین دستش بگید نفری ۱۰ دیقه بازی کنید!آخر شب پلات جی تیو گرفتی!!!صد در صد...تضمینی...!!!

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
من پلاتی که از چند جهت پاره شدم تا بگیرمش پلات Dead Nation بود!:d

جالبه بدونین حتی تروفی 2 نفره تموم کردن بازی رو هم 1 نفری گرفتم!!!اونم رو مد Morbid!:d
فرداش رسما رفتم بخیه بزنم:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,303
نام
امیر حسین
این DN کلا رو اعصابه :d تروفی هاش به جای اینکه به چلش بکشه آدم رو بیگاری میکشه ازمون :d من و شایان تو راه پلاتشیم :d انشاالله تا آخر نسل پلاتش میکنیم :d :d :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اره قبول دارم اين دد نيشن خيلي پلاتش سخته خصوصا اون دوتا درجه سختي آخري :d
البته اون اخر اخري رو فقط بايد يه مرحله شو رفت اما بقيه كه زير نرمال هستن واقعا ادم رو رواني ميكنن:d
منم مجبور شدم اون تروفي co-op رو كلش رو تك نفري برم :d

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
اره قبول دارم اين دد نيشن خيلي پلاتش سخته خصوصا اون دوتا درجه سختي آخري :d
البته اون اخر اخري رو فقط بايد يه مرحله شو رفت اما بقيه كه زير نرمال هستن واقعا ادم رو رواني ميكنن:d
منم مجبور شدم اون تروفي co-op رو كلش رو تك نفري برم :d

مشکل اصلا درجه سختی نیست اخه مشکل اون 53 هزارتاست! امیر هم منظورش همین بود فکر کنم! :d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
مشکل اصلا درجه سختی نیست اخه مشکل اون 53 هزارتاست! امیر هم منظورش همین بود فکر کنم! :d

برای اون 53 هزارتا چپتر آخر قسمت آخرش بهترین جا برای قله قم کردنه!با اون اسلحه زرده که تیغه ول میده از خودش!:d

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
Mortal Kombat پدر منو دراورد تا پلات شد... کلا یه تروفی طلا داره که از مجموع همه ی تروفی های دیگه بیشتر زمان میبره! باید با تمام کاراکترای بازی، هر کدوم 24 ساعت بکوب بازی کنی، با هر کدوم نمی دونم چند صد تا فیتالیتی و ایکس ری و ... بزنی! در ذهن نمی گنجه :D الان حضور ذهن ندارم چند تا بودن، ولی قشنگ منو روانی کرد! حدودا 600 ساعت طول کشید. تروفی های دیگرش هم که بماند... بی شک یکی از سخت ترین پلاتینوم های تاریخه :D
من بهش امتیاز 9.5 از 10 می دم

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,303
نام
امیر حسین
MK سخت نیست :d وقت گیره :d (من کلا باید یک سری کلاس برای جدا کردن این 2 تا از هم بزارم :d ) البته من پلاتش نکردم :d ولی اون تروفی های سخت مربوط به تموم کردن LADDER روی آخرین درجه ی سختی و مبارزه با مبارزین مخفی بود! :d که خوب راحت ردشون کردم :d

این Dead Nation کابوسه :d من غلط کردم گفتم به چالش نمیکشه :d
سر این چک پوینت آخر مرحله ی آخر گیریم( روی Morbid ) ! اگر کسی میتونه تو پروفایل کمک کنه که اینجا بحث منحرف نشه :d

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
کلا یسری ها زورشون میاد به ملت تروفی بدن نمونش متال کالکشن و توریسمو :d ولی از نظر من خوبه هر چقدر سخت تر باشه ارزش پلاته بیشتر میشه!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چند ساعت طول کشید تا روی وریری هارد تمامش کردی من که یه جاش دقیقا یه هفته طول کشید تا ردش کردم دهنم سرویس شد

شاید باورت نشه اما فقط 7 ساعتو 10 دقیقه!! الانم که پلاته و همه چی بازه و خشمم بینهایته دو روز پیش very hard رو 3.45 دقیقه ای رفتم !!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
هنوز بازيشون نكردم ولي ميدونم كه سخت ترينش قراره MGS 3 باشه ، MGS2 كه پدر مارو در آورده براي اون پلاك ها
حرفمو پس ميگيرم . MGS3 راحت بود. MGS2 كشت منو :d

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
وای بچه ها دارم از دست vanquish گریه میکنم.این بازی پلات نمیشه.چلنج ۴ اخرین راندش غیر ممکنه باید شانس بیاری زنده بمونی. واقعا دارم از تو تخریب میشم :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر