راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
شما چراناراحت شدی منظوری نداشتم دادا:biggrin1:اخه میدونی 9ساعت یه کم غیر عادیه باباهمین پی اس3هم 9ساعتباهاش بازی کنی گیرپاچ میکنه اخه انصاف هم خوب چیزیه حالا اگه شما از360خوشت نمیاد اون یه
بحث دیگه هست من از پی اس3خوشم نمیاد ولی نمیام با این مسائل ذهن بچه ها رومشوش کنم:-"
بگذریم
من کنسولم رو 1سال و3-2ماه پیش گرفتم مادربورد لانچ هم هست همونی که از10تا5تاش 3چراغه میشد
کنسول رو ازنکست جن گرفتمبعد از6ماه 3چراغ شد یعنی هنک میکرد کنسول بردم نکست جن تعمیرش
کرد با روش ایکس کلمپ والان هم داره مرتب کارمیکنه ضمنا روزی 4-3ساعت بیشتر باهاش بازی نمیکنم
چون اصولا مخم نمیکشه بیشتر(9ساعت):eek:هنوزهم اون 9ساعت توکت من نمیره
نکست جن کارش خوبه وقیمتاش هم مناسبه نسبتا طبق گفته خود طاهرکه تعمیرمیکنه معمولا70%کنسولهای
تعمیری مشکل پیدا نمیکنن چون با ایکس کلمپ دیگه جی پی یو داغ نمیشه ومشکل فریز شدن صفحه از بین میره
درمورد فالکون هم بگم که من برای دوستم ازهمین نکست جن خریدم الیت هست وفالکون ازمنم بیشتر بازی میکنه کنسولش رو هم یه 5ماهی هست خریده نه12 ولته نه کولر داره من خودم دارم کارکردش رو میبینم خوب مسلما نمیتونم قبول کنم این ادعا رو که فالکون هم 1ماهه بترکه مال من لانچ بود6ماه دووم اورد
چه برسه به فالکون گرچه چون ما ایرانی ها عاطفی هستیم وزود عاشق یه چیزی میشیم شرط میبندم
جاسپرهم که بیاد یه عده میان میگن مال من جاسپربود وبعد ازاینکه خریدم وازمغازه اومدم بیرون کنسول 3چراغه شد حالا همه بریم پی اس بگیریم بزاریم رو تاقچه
پدرام جان معراج هستم برادر
نكر برابكس بازي سنتر
من دقيقا نميدونم روزي كه 360 پسر خاله 3چراغه شد زنگ زد به من گفت بهش گفتم روزي چند ساعت با كنسولت بازي ميكردي گفت 8 9 ساعت اخه قبلا ps2 داشته ps2 كه ماشا... 12 ساعت باهاش بازي ميكردي اخ نميگفت فكر كرد 360 هم همينجوريه
من كه از 360 بدم نمياد با ps3 حال نميكنم:p(بدم نمياد) اتفاقا كلي با 360 حال كردم:love:
خوب شما از كنسولت با برنامه كار كردي و با برد لانچ تا حالا خوب مونده:biggrin1:
به منم وقتي گفت 8 9 ساعت بازي كرده مخم يهو گفت زرت:eek: ولي وقتي ميگه لابد راست ميگه ديگه
راستي از برد جاسپر چه خبر:confused:؟هركي يه چيز ميگه يكي ميگه سال ديگه مياد يكي ميگه دو ماه ديگه مياد يكي ميگه اصلا اومده تو خبر نداري:wacko: ما كه چشمامون سفيد شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
واقعا amirsuzuki جان بابت اون مقاله پربار ممنون!!! اين قفل كردن تاپيك دوباره چه صيغه اي بود!!!

اين رو هم بخونيد تا ببينيد براي هيولاي مايكروسافت چه بازي هاي انحصاري اي تا انتهاي سال ديگه در نظر گرفته شده:

Infinite undiscovery
Gears of ear 2
Alan wake
Fable 2
far cry 2
Blue dragon 2
Mass efect 2
Prey 2
Mirrors edge
Huxley
Riddick
and more...
IGN

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,312
نام
ماکان
مهدی جون داخل پرانتز!:

Alan Wake تا سال دیگه منتشر نمیشه!

Farcry 2 , Mirrirs Edge , Riddick انحصاری نیستند!!

BD2 برای سال دیگه اصلا تایید نشده! همچنین ME2 که گفته نشده در صورتی که سال دیگه منتشر بشه انحصاری هست یا نه!

تو کل این لیست فقط GOW2 بدرد بخور هست!

این IGN هم چت کرده ها!!

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
farcry 2 انحصاری 360 شد و ما نفهمیدیم؟!!!!!!!!!!!! :) mass effect 2 هم تایید نشده!!!

تنها بدرد بخورش gears2 هست اما ps3:

MGS4*
Killzone 2*
God of War 3*
Jak & Daxter: The Lost Frontier*
Final Fantasy XIII*
Final Fantasy XIII Versus*
Motorstorm 2*
Resistance 2*
Eight Days*
The Getaway 3*
Gran Turismo 5*
Tekken 6*
LittleBigPlanet*
Naruto PS3 game
Echochrome
Coded Arms: Assault
Afrika
formula one
Infamous
LittleBigPlanet

بازم بگم یا بسه؟!!!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
farcry 2 انحصاری 360 شد و ما نفهمیدیم؟!!!!!!!!!!!! :) mass effect 2 هم تایید نشده!!!

MGS4*
Killzone 2*
God of War 3*
Final Fantasy XIII*
Motorstorm 2*
Resistance 2*
Eight Days*
The Getaway 3*
Gran Turismo 5*
Tekken 6*
LittleBigPlanet*
Naruto PS3 game
Echochrome
Afrika
formula one
Infamous
LittleBigPlanet

بازم بگم یا بسه؟!!!
بگو حالا حالاها باید بگی:biggrin1: چون 360 نزدیک به 70عنوان انحصاری داره:-"
ضمنا فاینال فنتزی مولتی شده برادر;)

amirsuzooki

کاربر سایت
Sep 3, 2007
71
دوستان ما که منکر نشدیم که ماکروسافت بازی هاش بده ما گفتیم ال بله جیمبله حالا دست خود بازیباز هست که اگه میخواد خدای جنگ رو بازی کنه بره ps3 بگیره اگه از گرز خوشش میاد بره xbox360 بگیره
صیغه ی قفل شدن هم اینه که یه کاربر معملی اگه بیاد اینا رو بخونه مخش چت میکنه یکی میگه xbox یکی میگه ps3 بعد بیچاره می مونه کدوم رو بخره بعدش میره یه کارت گرافیک 9800gx2 میخره والا :laughing:
این فاینال فاینال هم نکوبید هی رو سر ps3 بازها که به جهنم که مولتی شد اصلا من از ساگاکوچی خوشم نمیاد اصلا rpg باز نیستم

احتمالا گند مولتی شدن هم در میاد چون remedy خیلی داره طول میده alan wake

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
الان كه دارم فكر مي كنم 70 صفحه هر صفحه 15 پست به عبارتي 1050 پست(8 9 تا كمتر) درباره اينكه PS3 بهتره يا 360 بحث شده يه خورده ناراحتم. بزرگترين مشكل هم اينه كه هر كسي براي اولين بار مي ياد تو اين تاپيك سريع يه پست مي ده كه من اين شرايطو دارم كدومو بخرم. در صورتي كه اگه يه زحمتي به خودش بده و حداقل 3 4 سفحه ي آخر تاپيك + تاپيك مربوط به قيمت هر كنسولو بخونه و جيبشو با علاقشو نيگاه كنه مي فهمه بايد چيكار كنه و چي بخره اصلا كار سختي نيست تازه راضي نشد مي تونه كل تاپيكو بخونه اگه بازم نفهميد چي بخره به نظرم بهتره دور كنسول خط بكشه يا اگه مي تونه جفتشو بخره يا وي بخره;).
من هم به شدت در خواست قفل شدن اين تاپيكو دارم چون اگه همين جوري ولش كنين تا قيام قيامت ادامه پيدا مي كنه و راهي هم به جايي نمي بره.
با تشكر موفق باشيد

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169

MGS4*
Killzone 2*
God of War 3*
Final Fantasy XIII*
Motorstorm 2*
Resistance 2*
Eight Days*
The Getaway 3*
Gran Turismo 5*
Tekken 6*
LittleBigPlanet*
Naruto PS3 game
Echochrome
Afrika
formula one
Infamous
LittleBigPlanet

بازم بگم یا بسه؟!!!
بازی کم اووردی که بعضیا رو دوتا دوتا مینویسی:laughing:(littlebigplant)و اینکه echochromeرو پی اس پی بازی کردم خوشم نیومد از بین اونا هم فقط از 3 تای اول خوشم اومده و میاد:biggrin1:اینnarutoوechochromeو...جز بدرد بخور هاست:laughing:پس بقیش چیاند:-"من این پستو دادم چون از دستت ناراحت شدم.و خواستم جوابتو داده باشم.به هر حال منو ببخش:love:در ضمن من ایکس باکس دارم برادرم هم پلی3 جفتشون هم خوب هستن.به قول دوستمون حالا حالا باید بشماری;)

amirsuzooki

کاربر سایت
Sep 3, 2007
71
بازی کم اووردی که بعضیا رو دوتا دوتا مینویسی:laughing:(littlebigplant)و اینکه echochromeرو پی اس پی بازی کردم خوشم نیومد از بین اونا هم فقط از 3 تای اول خوشم اومده و میاد:biggrin1:اینnarutoوechochromeو...جز بدرد بخور هاست:laughing:پس بقیش چیاند:-"من این پستو دادم چون از دستت ناراحت شدم.و خواستم جوابتو داده باشم.به هر حال منو ببخش:love:در ضمن من ایکس باکس دارم برادرم هم پلی3 جفتشون هم خوب هستن.به قول دوستمون حالا حالا باید بشماری;)

دوست عزیز این دوستمون برای این little big planet رو دوبار نوشته و حق هم بهش میدم چون تو این 15 سالی که بازی می کنیم این بهترین بازی هست که تا به حال ساخته شده که تمام عنوان های ماکروسافت نیتندو و خود سونی رو بزار تو جیب و دهن همه رو ببنده:cheesygri
دوستان این بحث هم تموم کنین چون داره دعوا میشه و موجب اخطار خوردن اصلا برید جفتشون رو بگیرید هم این هم اون ای لعنت به جفتشون

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
دوستان لطفآ دوباره شروع نکنین به مقایسه سخت افزار و بازیهای انحصاری دو کنسول و ... ! انقدر از این موارد توی همین تاپیک و بقیه تاپیکها هست که هرکسی یکی دو بار دیده این لیستها و نمودارها و ...
-----------------------------------
نمیدونم انتخاب بین این دو کنسول واقعآ چرا باید سخت باشه ؟!
در ایران دو مورد برای انتخاب کنسول وجود داره توی این نسل :
1. قیمت بازیها ( قیمت خود کنسولها که واقعآ فرق خاصی نداره که بخوایم سر 20,30 تومن نظرمون رو عوض کنیم ) :
قیمت بازیهای X360 به نسبت PS3 واقعآ ارزونه. از 4000 تومن تا 5000 تومن راحت گیر میاد ( فکر کنم پایین تر هم گیر بیاد حتی ) ولی قیمت بازیهای PS3 به خاطر اوریجینال بودن خیلی بالاتره. توی بازیهای قدیمی میشه بازی 15,20 هزار تومنی هم گیر آورد ولی جدیدها معمولآ بالای 70 تومن به فروش میرسن.
دیگه انتخاب این قسمت بستگی به بودجه تون داره و تعداد بازیهایی که میخواین بخرین.
2. بازیهای هر کنسول :
خیلی ساده و راحت 1 ساعت وقت بزارین ببینین از چه نوع بازی ای خوشتون میاد. کار اصلآ سختی نیست. لیست بازیهای هر دو کنسول به وفور توی اینترنت هست و سبکها و عکسها و تریلرها و گیم پلی ها و نقدها هم همه جا ریخته. فقط میمونه سلیقه .
از قدیم عادت داشتیم همین طور لیست بازیهای انحصاری به رخ هم بکشیم. ولی توی یه لیست 50 تایی شاید من نوعی فقط از 5 تا بازیش خوشم بیاد ولی توی لیست 20 تایی اون یکی کنسول از 10 تاش خوشم بیاد. یعنی این لیستها رو بندازین کنار !
یکی عاشق سری Gran Turismo هست و نمیتونه بدون GT5 زندگی بکنه. یکی عاشق Halo هست و نمیتونه کنسولی داشته باشه که از این بازی بی نصیب باشه. یعنی انتخاب فقط و فقط به سلیقه تون بستگی داره نه لیست و تعداد بازیهای کنسول و ...
از اون طرف بازیهای Multiplatform هستن که روی هر دو کنسول میان. توی 90% موارد نسخه 360 بهتر بوده ولی به جز چند بازی انگشت شمار فرقی که بین نسخه PS3 , X360 هست واقعآ به اندازه ای نیست که روی انتخاب کنسول تآثیر بزاره. مثلآ سایتها میان میگن این یکی روشن تره اون یکی تیره تر . این یکی 0.2 % پیکسل بیشتر داره که باید ذره بین بگیری توی TV تا فرقشون رو پیدا کنی. یعنی بازیهای Multiplatform نباید روی بازیهای انحصاری تآثیر بزاره.
بازم میگم فقط یه ذره روی بازیهایی که بهشون علاقه دارین وقت بزارین کار تمومه.

amirsuzooki

کاربر سایت
Sep 3, 2007
71
دوستان لطفآ دوباره شروع نکنین به مقایسه سخت افزار و بازیهای انحصاری دو کنسول و ... ! انقدر از این موارد توی همین تاپیک و بقیه تاپیکها هست که هرکسی یکی دو بار دیده این لیستها و نمودارها و ...
-----------------------------------
نمیدونم انتخاب بین این دو کنسول واقعآ چرا باید سخت باشه ؟!
در ایران دو مورد برای انتخاب کنسول وجود داره توی این نسل :
1. قیمت بازیها ( قیمت خود کنسولها که واقعآ فرق خاصی نداره که بخوایم سر 20,30 تومن نظرمون رو عوض کنیم ) :
قیمت بازیهای X360 به نسبت PS3 واقعآ ارزونه. از 4000 تومن تا 5000 تومن راحت گیر میاد ( فکر کنم پایین تر هم گیر بیاد حتی ) ولی قیمت بازیهای PS3 به خاطر اوریجینال بودن خیلی بالاتره. توی بازیهای قدیمی میشه بازی 15,20 هزار تومنی هم گیر آورد ولی جدیدها معمولآ بالای 70 تومن به فروش میرسن.
دیگه انتخاب این قسمت بستگی به بودجه تون داره و تعداد بازیهایی که میخواین بخرین.
2. بازیهای هر کنسول :
خیلی ساده و راحت 1 ساعت وقت بزارین ببینین از چه نوع بازی ای خوشتون میاد. کار اصلآ سختی نیست. لیست بازیهای هر دو کنسول به وفور توی اینترنت هست و سبکها و عکسها و تریلرها و گیم پلی ها و نقدها هم همه جا ریخته. فقط میمونه سلیقه .
از قدیم عادت داشتیم همین طور لیست بازیهای انحصاری به رخ هم بکشیم. ولی توی یه لیست 50 تایی شاید من نوعی فقط از 5 تا بازیش خوشم بیاد ولی توی لیست 20 تایی اون یکی کنسول از 10 تاش خوشم بیاد. یعنی این لیستها رو بندازین کنار !
یکی عاشق سری Gran Turismo هست و نمیتونه بدون GT5 زندگی بکنه. یکی عاشق Halo هست و نمیتونه کنسولی داشته باشه که از این بازی بی نصیب باشه. یعنی انتخاب فقط و فقط به سلیقه تون بستگی داره نه لیست و تعداد بازیهای کنسول و ...
از اون طرف بازیهای Multiplatform هستن که روی هر دو کنسول میان. توی 90% موارد نسخه 360 بهتر بوده ولی به جز چند بازی انگشت شمار فرقی که بین نسخه PS3 , X360 هست واقعآ به اندازه ای نیست که روی انتخاب کنسول تآثیر بزاره. مثلآ سایتها میان میگن این یکی روشن تره اون یکی تیره تر . این یکی 0.2 % پیکسل بیشتر داره که باید ذره بین بگیری توی TV تا فرقشون رو پیدا کنی. یعنی بازیهای Multiplatform نباید روی بازیهای انحصاری تآثیر بزاره.
بازم میگم فقط یه ذره روی بازیهایی که بهشون علاقه دارین وقت بزارین کار تمومه.

دوست عزیز همین رو که ما هم گفتیم تو چند تا پست پیش:cool::cool:

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
به نظر من بازی های انحصاری 3 خیلی بهتره. واقعا چه بازی میتونه با god3 یا ... رقابت کنه؟ banjo kazooie؟!!:laughing:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
به نظر من بازی های انحصاری 3 خیلی بهتره. واقعا چه بازی میتونه با god3 یا ... رقابت کنه؟ banjo kazooie؟!!:laughing:
من و بقیه دوستان برای خودمون حرف نمیزدیم. الآن این جمله شما برای یه نفر دیگه میتونه خیلی بی معنی باشه. مثلآ دوست من وقتی اسم God Of War رو میشنوه کهیر میزنه ولی عاشق سبک پلتفورمر و به طبع Banjo Kazooie هست. یا خود من عاشق سری God Of War هستم و به خیلی از بازیها ترجیحش میدم ولی بازم اون کلمه ای که بالا مخصوصآ قرمز کردم وسط میاد : سلیقه

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
این دیگه بحث سلیقه نیست کسی که بگه banjo kazooie بهتر از god3 هست مشکل از عقلشه!!!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
این دیگه بحث سلیقه نیست کسی که بگه banjo kazooie بهتر از god3 هست مشکل از عقلشه!!!
مثل اينكه شما يه چيزيت ميشه . نه ؟ كجاي دنيا بازي پلتفرم با بازي اكشن يكي ميكنند مشكل از عقل شماست نه ديگران . گويا بعضي ها يادشون رفته اويل كه 360 ميخواستند چه كار ها ميكردند !!! نه ؟ اينجا بحث سره سليقست . اون ليستت بهتره درست كني چون پره غلطه

تنها بدرد بخورش gears2 هست اما

كسي زورت نكرده 360 بخري نظرت هم محترم اما خوهشا اينقدر نظرت تحميل نكن جناب !!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر