راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mehdirm666

کاربر سایت
Mar 25, 2007
3
سلام به همه ی دوستان

نمیدونم چی شد که یهو زد به سرم که از PS2 دست بکشم و به قول معروف کنسولم رو آپدیت کنم :confused:
شاید به خاطر این تعطیلات بوده که از بیکاری میشستیم بازی میکردیم !!! :-"

من همیشه از مطالب خوب BC استفاده کردم و انقدر توضیحات کامل بوده که اصلا نیازی نمیدیدم که بخوام چیز جدیدی بپرسم . مثلا در مورد خرید PSP مطالب اینجا د موقع خرید خیلی به من کمک کرد . ولی در این مورد یعنی PS3 و XBOX 360 نه تنها اینجا بلکه هرجایی که در این مورد مطلبی نوشته شده همش کل کل بین ps3 داران و xbox 360 داران بوده و هی اینا میخوان یه چیزی رو به رخ هم دیگه بکشند .

حالا میخواستم از شما دوستان در مورد خرید کنسول جدید راهنمایی بخوام که PS3 بخرم و یا XBOX 360 ؟

1- قیمت جدید هر کدوم الان چنده ؟ (برای PS3 لطفا هم 20 و هم 60 گیگ رو بگید)
2- ایکس باکس 360 که هک شده ولی میخواستم بدونم که ps3 هم هک شده ؟ و اگه شده بازی هاش چقدره ؟
3- شما بودید کدومشون رو میگرفتید و چرا ؟ (فضولی نباشه ها)

××× راستی چه خوب میشد اگه اینجا یه انجمن مشاوره برای خرید کنسول بازی داشت ×××

× گراسیاس ! (سپاس) :love:

آخرین ویرایش:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوست عزيز ميتونستي اين پست رو دريكي از تاپيك هايي كه در اين مورد هست بدي ! اما اشكالي نداره !

من داشتم حرفاتو ميخواندم ديدم نوشتي (مخواستم بدونم كه پي اس 3 هك شد ؟ اگر شده بازيهاش چقدر هست) . پي اس 3 هنوز هك اونجوري نشده و اگر هم بشه Blue-Ray خام خيلي خيلي گرون هست و هز بازي امكان داره به بالاي 10 تومن هم برسه . اما 360 قيمت بازيهاش روي بهترين كيفتيت هست 8 تومن (و به احتمال 100% ارزونتر هم ميشه)

ما بهت ميگيم 360 بخر چون بازيهاي بيشتري داره قيمت خود منسول ارزونتر هست و قيمت بازيهاش ارزونتر هست.

و شما سعي كن كه 360 كه ميگيري Xbox 360 Perimum باشه با دي وي دي رام Samsung و با Region J or UC مدل كر (Core) نگير چون نسبت به قيمتش نمي ارزه بعدشم رجيون اون پال هست كه بازي هاي پال خيلي كم هست اما به تازگي يك شركتي در حال آوردن جديدترين بازي هاي 360 پال هست (West Game)

قيمت پي اس 3 هم الان 20 گيگ : 600-700 تومن هست و 60 گيگ بالاي 700 تومن هست (هر جا يك قيمتي رو ميده ي جا ميده 800 تومن ي جا ميده 900 تومن به هر حال قيمتش بالا پايين زياد داره)

اگر من جاي تو بودم 100% 360 ميخريدم !!!

راستي قبل از اينكه 360 بخري ي سر به اين تاپيك بزن يكي از دوستان همه چيز رو خيلي بهتر از من توضيح داده !

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
دوست عزيز ميتونستي اين پست رو دريكي از تاپيك هايي كه در اين مورد هست بدي ! اما اشكالي نداره !

من داشتم حرفاتو ميخواندم ديدم نوشتي (مخواستم بدونم كه پي اس 3 هك شد ؟ اگر شده بازيهاش چقدر هست) . پي اس 3 هنوز هك اونجوري نشده و اگر هم بشه Blue-Ray خام خيلي خيلي گرون هست و هز بازي امكان داره به بالاي 10 تومن هم برسه . اما 360 قيمت بازيهاش روي بهترين كيفتيت هست 8 تومن (و به احتمال 100% ارزونتر هم ميشه)

ما بهت ميگيم 360 بخر چون بازيهاي بيشتري داره قيمت خود منسول ارزونتر هست و قيمت بازيهاش ارزونتر هست.

و شما سعي كن كه 360 كه ميگيري Xbox 360 Perimum باشه با دي وي دي رام Samsung و با Region J or UC مدل كر (Core) نگير چون نسبت به قيمتش نمي ارزه بعدشم رجيون اون پال هست كه بازي هاي پال خيلي كم هست اما به تازگي يك شركتي در حال آوردن جديدترين بازي هاي 360 پال هست (West Game)

قيمت پي اس 3 هم الان 20 گيگ : 600-700 تومن هست و 60 گيگ بالاي 700 تومن هست (هر جا يك قيمتي رو ميده ي جا ميده 800 تومن ي جا ميده 900 تومن به هر حال قيمتش بالا پايين زياد داره)

راستي قبل از اينكه 360 بخري ي سر به اين تاپيك بزن يكي از دوستان همه چيز رو خيلي بهتر از من توضيح داده !

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786
منم همين نظرات رو دارم.
فقط x360.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام به همه ی دوستان

نمیدونم چی شد که یهو زد به سرم که از PS2 دست بکشم و به قول معروف کنسولم رو آپدیت کنم :confused:
شاید به خاطر این تعطیلات بوده که از بیکاری میشستیم بازی میکردیم !!! :-"

من همیشه از مطالب خوب BC استفاده کردم و انقدر توضیحات کامل بوده که اصلا نیازی نمیدیدم که بخوام چیز جدیدی بپرسم . مثلا در مورد خرید PSP مطالب اینجا د موقع خرید خیلی به من کمک کرد . ولی در این مورد یعنی PS3 و XBOX 360 نه تنها اینجا بلکه هرجایی که در این مورد مطلبی نوشته شده همش کل کل بین ps3 داران و xbox 360 داران بوده و هی اینا میخوان یه چیزی رو به رخ هم دیگه بکشند .

حالا میخواستم از شما دوستان در مورد خرید کنسول جدید راهنمایی بخوام که PS3 بخرم و یا XBOX 360 ؟

1- قیمت جدید هر کدوم الان چنده ؟ (برای PS3 لطفا هم 20 و هم 60 گیگ رو بگید)
2- ایکس باکس 360 که هک شده ولی میخواستم بدونم که ps3 هم هک شده ؟ و اگه شده بازی هاش چقدره ؟
3- شما بودید کدومشون رو میگرفتید و چرا ؟ (فضولی نباشه ها)

××× راستی چه خوب میشد اگه اینجا یه انجمن مشاوره برای خرید کنسول بازی داشت ×××

سینیوره!!
اومدی توی تاپیک Xbox360
میگی میخوام بدونم Ps3 Or Xbox360 ؟؟؟
اگه میشه از مدیران میخوام که این تاپیک رو به جای خودش انتقال بدن!

منم با نظرات موافقم.
فقط یه چند تا نکته در مورد خرید کنسول اینکه؛Xbox360از کیفیت خیلی خوبی برخوردارنیست و این کنسول با مشکلاتی از قبیل گرم شدن بیش از حد و صدای DvD romکنسول و... دست و پنجه نرم می کنه!ولی در عوض با بازی هایی که داره و بازی هایی که در راهندو بازی های ارزون(البته هنوز زیاد هم ارزون نیست؛ولی در مقابل Ps3خیلی خیلی ارزونه)
این مشکلاتی که گفتم با فن و وسایل جانبی دیگه حل میشه!در ضمن پک جدیدی از این کنسول
در راهه(ششاید هم شایعه باشه)که با هارد 120گیگ و پورت Hdmi(برای تی وی های Hd)
عرضه میشه و مشکلات قبلی کنسول رو برطرف می کنه.
در مقابل این Ps3از کیفیت خیلی بالایی برخورداره و با وجود Blue Rayدیگه از صدای کنسول هنگام بازی کردن آزرده نمیشی.ولی این Blue Rayلعنتی باعث شده که بازی باز های زیادی
به طرف خریداین کنسول نرن(من خودم یکی از این افرادم )چون این فرمت هنوز توی بازار وارد نشده و در صورت وارد شدن هم خیلی گرونه.
من خودم نظرم رو لای صحبتهام گفتم!!

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
مشكل گرمايي اين كنسول رو ميشه حل كرد با خريد يك فن ! پس هر جا ميريد اين رو نگيد لطفا ! قيمت فمن هم 25-35 تومن هست

mehdirm666

کاربر سایت
Mar 25, 2007
3
از همه ی شما دوستان متشکرم .

درجواب وحید عزیز که گفتند :
اومدی توی تاپیک Xbox360
میگی میخوام بدونم Ps3 Or Xbox360 ؟؟؟
اگه میشه از مدیران میخوام که این تاپیک رو به جای خودش انتقال بدن!

باید بگم که متاسفانه من انجمن مناسبی رو برای سوالم پیدا نکردم و همین رو هم در پست اول مطرح کردم . ;)

و بقیه ی دوستان هم باید برای بار دوم تشکر من رو پذیرا باشند .

حالا کسی قیمت دقیق Xbox 360 پریمایوم J رو سراغ داره ؟

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
حالا کسی قیمت دقیق Xbox 360 پریمایوم J رو سراغ داره ؟
:love:

قيمتش 490 هزار تومن هست.

اما از من ميشنوي UC بگير چون بيشترين و جديدترين بازي ها براي UC مياد قيمت يو سي هم 500 هزار تومن هست.

البته اينجا تهران هر لحظه قيمت ها بالاپايين ميشه ;)

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
قيمت يو سي هم 500 هزار تومن هست.
عزيزم ميتوني بگي كجا ميده 500 تومن ؟

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
عزيزم ميتوني بگي كجا ميده 500 تومن ؟

مغاره صوتي و تصويري پايتخت پاناسونك

360 رجيون يو سي با دي وي دي رام سامسونگ ، بدون مشكل حرارتي ! من خودم هم دارم خيلي هم راضيم (البته داشتم ، اما فروختم ) الان ارزونتر هم شده فكر كنم ميدي 490 اينتورا !

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
خوب من هم چند روز که توپيک ها رو ميخونم، با اينکه خودم کامل ميکروسافت رو دوست دارم. همينطور مهندس ميکروسافت هم هستم ( mcse 2003 : security/messaging ) .

هميشه ميکروسافت رو به همه چی ترجيح ميدم.

اما اين چندروز توپيک ها رو مرور ميکنم 360 هم مشکل های داره ( مثل مشکله گرمايی، سرو صدا dvd rom و مثلاً هنگ کردن )! ps3 هم مشکل های خودش ( مثل قيمت ، گرون بودن بازی ها ، کپی خور نبودن و ... )

به نظر من کسی که کنسول ميگيره ( بسته به شرايط ماليش )
1 ) قيمت مناسب کنسول
2 ) کيفيت بازی ها
3 ) کيفيت دستگاه ( که مشکل های 360 رو ميشه حل کرد مثل فن برای گرماييش )
4 ) فراوان بودن بازی ها
5 ) ارزون بودن بازی ها

پيشنهاد من هم xbox 360 بگير. البته راجع به رجين من خودم برای بعد عيد حتماً uc ميگيرم با drive سامسونگ.
درضمن اگر xbox گرفتی، تاريخ ساختش بعد از feb باشه.

پيروز باشی

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
X360 بگیر . مطمعن باش که الان بهترین انتخاب در بین کل پلتفرمای بازی همین کنسوله ;)

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
مشكل گرمايي اين كنسول رو ميشه حل كرد با خريد يك فن ! پس هر جا ميريد اين رو نگيد لطفا ! قيمت فمن هم 25-35 تومن هست
اگه حل میشه؛پس قیمت 360رو با فن اضافی اعلام کنید!!
در ضمن من که نگفتم مشکل گرمایی داره نگیر.
وظیفه اطلاع رسانی بود که گفته شد!

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
اگه حل میشه؛پس قیمت 360رو با فن اضافی اعلام کنید!!
خوب مگه فن 20 / 30 تو من نيست خوب بنداز رو پول 360

راستي تا حالا كسي از بچه هاي اين سايت مشكل گرم كردن براش پيش اومده ؟؟؟

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
قيمتش 490 هزار تومن هست.

اما از من ميشنوي UC بگير چون بيشترين و جديدترين بازي ها براي UC مياد قيمت يو سي هم 500 هزار تومن هست.

البته اينجا تهران هر لحظه قيمت ها بالاپايين ميشه ;)
بیشتر بازی های uc با بازی های j برابره... فقط بازی های j دو الی سه هفته دیرتر از بازی های uc میاد... پس هی نگید uc بگیر uc بگیر... جفتشون خوبه ;)

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
دوست عزیز من هم خرید 360 رو به شما توصیه میکنم . چون الان قیمت Blueray خام 30 هزار تومانه و اگر روزی ps3 هک بشه باز هم قیمتش حدودای 30 یا 40 هزار تومان هست . و از همه مهمتر اینه که بیشتر بازی انحصاری ps3 هم برای 360عرضه میشه مثل devil may cry 4 و فاینال فانتزی 13.فقط مونده mgs4 , lair . kill zone 2 (البته مهمتریناش) . باز هم انتخابش پای خودته . موفق باشی ;) .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر