راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ايواي خداوكيلي گيج شدم من ميخواستم يه 360 بخرم اما پسر خالم خريد با برد فالكن 12 ولتم كرد سر 1ماه سه چراغ شد :eek: منم اين تاپيك از نصفه هاش خوندم به طور خفن گيج شدم :confused: من زيرو بم اين دو تا كنسول در اوردم و از پست هايي كه خوندم دارم ميرم طرف ps3 با پول بازياشم مشكل خاصي ندارم ولي چه كار كنم كه از ps3 خوشم نمياد :-" از اساتيد محترم خواهشمندم يك راهنمايي مشتي بكنيد حقيرو:biggrin1:

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
بابا هی گفتن فالکون فالکون ما هم رفتیم الیت فالکون خریدیم سر یه ماه سه چراغ شد انداختم اشغالی رفت برا بازیافت
راست میگی یا ما رو سر کار گذاشتی؟سر 1 ماه؟:eek:فالکون؟بابا من تازه میخواستم یه الایت فالکون بگیرم:(اگه داری شوخی میکنی بگو ما رو نگرانی در بیار؟ از کجا گرفتی؟ چند؟

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
ايواي خداوكيلي گيج شدم من ميخواستم يه 360 بخرم اما پسر خالم خريد با برد فالكن 12 ولتم كرد سر 1ماه سه چراغ شد :eek: منم اين تاپيك از نصفه هاش خوندم به طور خفن گيج شدم :confused: من زيرو بم اين دو تا كنسول در اوردم و از پست هايي كه خوندم دارم ميرم طرف ps3 با پول بازياشم مشكل خاصي ندارم ولي چه كار كنم كه از ps3 خوشم نمياد :-" از اساتيد محترم خواهشمندم يك راهنمايي مشتي بكنيد حقيرو:biggrin1:
:(( پسر خالت چیکار کرد باهاش مگه؟ روزی چند ساعت بازی میکرد از کجا خرید ؟چند؟ چرا همتون سر 1 ماه؟

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
اگه با پول بازيهاش مشكلي نداري ( كسي اينو ميگه كه بتونه ماهي حداقل 2 تا بازي بخره) پس حتما مي توني دوتا شم با هم داشته باشي به نظرم شما 360 بگير بعد يكي دو ماه صبر كن و پول جمع كن بعد PS3 رو هم بگير. اگه مي خواي 2 تاشو بگيري اول PS3 رو نگير چون با پول بازياش ديگه نمي توني پول جمع كني كه 360 بگيري ولي برعكسش مي شه:cheesygri
مشكل فالكون هم خيلي كمه پسرخالت دومين نفريه كه مي شنوم فالكون 3 چراغ كرده . بعدشم بستگي به جايي كه مي خري هم داره شايد اوني كه به پسرخالت داده جنس دست 2 يا رفرش بهش انداخته

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اگه با پول بازيهاش مشكلي نداري ( كسي اينو ميگه كه بتونه ماهي حداقل 2 تا بازي بخره) پس حتما مي توني دوتا شم با هم داشته باشي به نظرم شما 360 بگير بعد يكي دو ماه صبر كن و پول جمع كن بعد PS3 رو هم بگير. اگه مي خواي 2 تاشو بگيري اول PS3 رو نگير چون با پول بازياش ديگه نمي توني پول جمع كني كه 360 بگيري ولي برعكسش مي شه:cheesygri
مشكل فالكون هم خيلي كمه پسرخالت دومين نفريه كه مي شنوم فالكون 3 چراغ كرده . بعدشم بستگي به جايي كه مي خري هم داره شايد اوني كه به پسرخالت داده جنس دست 2 يا رفرش بهش انداخته
نكرتم داش :love:sefroyek2007 ميگم كه كلا از ps3 خوشم نمياد پس 12ولت كنم بسه؟ راستي پسر خاله من از پرتو يه اليت خريد روزي 8يا9 ساعت ييهو بازي ميكرد:cool:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من جای شما بودم سریع ps3 خریده بودم چون میگی با پول بازیها مشکل ندارم برو برو بخر خوشت میاد بخصوص mgs4 وایییییییییییییی

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
روزی 9ساعت با تراکتورهم کارکنی موتورش میسوزه:biggrin1:چه برسه به کنسول:-"
لطفا سعی کنین داستان نگین;)

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
نوشته شده توسط ;x_box_360489611:
من جای شما بودم سریع ps3 خریده بودم چون میگی با پول بازیها مشکل ندارم برو برو بخر خوشت میاد بخصوص mgs4 وایییییییییییییی
من با PS بزرگ شدم وتا حالا همه نسخه هاي M.G.S هم بازي كردم M.G.S4 هم بازي كردم (خونه رفيقم)حالشو بردم ولي با 360 پسر خالم (خدا رحمتش كنه:(()بيشتر حال ميكردم مخصوصا دسته360 خيلي خوش دسته:thumbsup:
برادر PRINC OF PERSIA چرا داستان خوبه گفتم سر 1ماه سه چراقه شد:evil:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
من با PS بزرگ شدم وتا حالا همه نسخه هاي M.G.S هم بازي كردم M.G.S4 هم بازي كردم (خونه رفيقم)حالشو بردم ولي با 360 پسر خالم (خدا رحمتش كنه:(()بيشتر حال ميكردم مخصوصا دسته360 خيلي خوش دسته:thumbsup:
برادر PRINC OF PERSIA چرا داستان خوبه گفتم سر 1ماه سه چراقه شد:evil:
ولي انصافا 8 9 ساعت خيلي زياده اگه بخواي يه ضرب يا با فاصله زماني كم بازي كني به قول دوستان تراكتورم بعد 9 ساعت كم مياره :cheesygri
آقا پدرام (يكي از كاربراي فعال بخش 360 ) يه برنامه خوب براي يكي از بچه ها نوشته بود منم اونو برا شما مي نويسم:
9 صبح تا 12 ظهر
3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر
9 شب تا 12 نيمه شب :cheesygri
اگه چشات مي كشيدو خوابتم نمي يومد (آدم روزاي اول اينجوريه اگه مثله 3 چراغ نبود 24 ساعتم بازي مي كرد) مي توني يه سانس 3 بامداد تا 6 صبحم برا خودت بذاري كه اونموقع ديگه مي توني تو گينس ركورد ثبت كني :laughing:
مي تونيم هر وقت دلت خواست 2 ساعت بازي كني بعدش يه نيم ساعت 45 ديقه استراحت بدي
پ . ن: حواست باشه اگه ميخواي با TV بازي كني رعايت حال بقيه اعضاي خونواده رو هم بكني;):-"
موفق باشي

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ولي انصافا 8 9 ساعت خيلي زياده اگه بخواي يه ضرب يا با فاصله زماني كم بازي كني به قول دوستان تراكتورم بعد 9 ساعت كم مياره :cheesygri
آقا پدرام (يكي از كاربراي فعال بخش 360 ) يه برنامه خوب براي يكي از بچه ها نوشته بود منم اونو برا شما مي نويسم:
9 صبح تا 12 ظهر
3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر
9 شب تا 12 نيمه شب :cheesygri
اگه چشات مي كشيدو خوابتم نمي يومد (آدم روزاي اول اينجوريه اگه مثله 3 چراغ نبود 24 ساعتم بازي مي كرد) مي توني يه سانس 3 بامداد تا 6 صبحم برا خودت بذاري كه اونموقع ديگه مي توني تو گينس ركورد ثبت كني :laughing:
مي تونيم هر وقت دلت خواست 2 ساعت بازي كني بعدش يه نيم ساعت 45 ديقه استراحت بدي
پ . ن: حواست باشه اگه ميخواي با TV بازي كني رعايت حال بقيه اعضاي خونواده رو هم بكني;):-"
موفق باشي
اقا پدرام گل:rose: كه ميشناسم برنامش هم برنامه رديفيه فقط يه كم فاصله زمانيش زياده ولي ميشه تحمل كرد:biggrin1:
يه سوال ديگه ببخشيد كه تو اين تاپيك ميپرسم من به پسر خاله گفتم كه بره نكست جن بده كنسولشو تعمير كنه گفتم از اساتيد بازي سنتر بپرسم ببينم كسي تاحالا كنسوله 3چراغشو برده نكست جن تعمير كنه ؟ اگر برده راضي هست يعني ميرزه درستش كني بازم ببخشيد كه سوالم تو اين تاپيك ميپرسم:punish:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا پدرام گل:rose: كه ميشناسم برنامش هم برنامه رديفيه فقط يه كم فاصله زمانيش زياده ولي ميشه تحمل كرد:biggrin1:
يه سوال ديگه ببخشيد كه تو اين تاپيك ميپرسم من به پسر خاله گفتم كه بره نكست جن بده كنسولشو تعمير كنه گفتم از اساتيد بازي سنتر بپرسم ببينم كسي تاحالا كنسوله 3چراغشو برده نكست جن تعمير كنه ؟ اگر برده راضي هست يعني ميرزه درستش كني بازم ببخشيد كه سوالم تو اين تاپيك ميپرسم:punish:

NextGen کار تعمیراتیش خیلی خوب هست.خیلی از کاربرهای اینجا هم بهش دادن تعمیر کرده.نمونش اگر اشتباه نکنم کاربر PRINC OF PERSIA هست.
اما امکان این که دوباره 3 چراغ بشه هست.
پیشنهاد میشه فروخته بشه،یه پولی روش گذاشته بشه و همین کنسول رو با مادربورد فالکون بخرید.
البته خیلی ها هستن که بعد از تعمیر به مشکل برخورد نکردن.مثل کاربر ذکر شده...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,113
من خودم کنسولم سه چراغ شد وبردم نکست جن. الانم حدودا 7 ماه از اون ماجرا گذشته و خیلی خوب شده. الانم راضیم.:cheesygri
فکر کنم X-Clamp کرده و فنشم 12 ولت کرده. کلا نکست جن پیشنهاد میشه.;)

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
نكر برابكس بازي سنتر:love: پس من فردا به پسر خاله ميگم بپر بره نكست جن كنسولش رو تعمير كنه (تفلك از وقتي كنسولش 3چراغه شده داره گريه ميكنه) خودم هم احتمالا پاييز ميگيرم كه قيمت ها يكم بياد پايين احتمالا از اقا مجيد ميگيرم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
شما چراناراحت شدی منظوری نداشتم دادا:biggrin1:اخه میدونی 9ساعت یه کم غیر عادیه باباهمین پی اس3هم 9ساعتباهاش بازی کنی گیرپاچ میکنه اخه انصاف هم خوب چیزیه حالا اگه شما از360خوشت نمیاد اون یه
بحث دیگه هست من از پی اس3خوشم نمیاد ولی نمیام با این مسائل ذهن بچه ها رومشوش کنم:-"
بگذریم
من کنسولم رو 1سال و3-2ماه پیش گرفتم مادربورد لانچ هم هست همونی که از10تا5تاش 3چراغه میشد
کنسول رو ازنکست جن گرفتمبعد از6ماه 3چراغ شد یعنی هنک میکرد کنسول بردم نکست جن تعمیرش
کرد با روش ایکس کلمپ والان هم داره مرتب کارمیکنه ضمنا روزی 4-3ساعت بیشتر باهاش بازی نمیکنم
چون اصولا مخم نمیکشه بیشتر(9ساعت):eek:هنوزهم اون 9ساعت توکت من نمیره
نکست جن کارش خوبه وقیمتاش هم مناسبه نسبتا طبق گفته خود طاهرکه تعمیرمیکنه معمولا70%کنسولهای
تعمیری مشکل پیدا نمیکنن چون با ایکس کلمپ دیگه جی پی یو داغ نمیشه ومشکل فریز شدن صفحه از بین میره
درمورد فالکون هم بگم که من برای دوستم ازهمین نکست جن خریدم الیت هست وفالکون ازمنم بیشتر بازی میکنه کنسولش رو هم یه 5ماهی هست خریده نه12 ولته نه کولر داره من خودم دارم کارکردش رو میبینم خوب مسلما نمیتونم قبول کنم این ادعا رو که فالکون هم 1ماهه بترکه مال من لانچ بود6ماه دووم اورد
چه برسه به فالکون گرچه چون ما ایرانی ها عاطفی هستیم وزود عاشق یه چیزی میشیم شرط میبندم
جاسپرهم که بیاد یه عده میان میگن مال من جاسپربود وبعد ازاینکه خریدم وازمغازه اومدم بیرون کنسول 3چراغه شد حالا همه بریم پی اس بگیریم بزاریم رو تاقچه
پدرام جان معراج هستم برادر

amirsuzooki

کاربر سایت
Sep 3, 2007
71
با سلام خدمت دوستان بازي سنتر
ديگه اين xbox بخرم يا ps3 به يک مشکل اساسي تبديل شده ابه طوري که خيلي ها عقيده داشتن xbox بگيرن اما رفتن ps3 گرفتن و بلعکس حالا در راستاي اين موضوع بنده ي حقير يک سري توضيحاتي دادم در مورد اين دستگاه ها اميدوارم دوستان در اين زمينه ديگه دچار تناقض نشوند
اول از قدرت سخت افزاري براتون بگم که هردو يکي از غول هاي ماشيني ساخته شده توسط بشر مي باشند و انچنان فرقي هم باهم ندارند مگر اختلاف هاي کوچک که ديگري را بر ان برتري مي دهد
ps3 :پردازندش cell از هفت هسته ي فرعي و يک عنصر مرکزي تشکيل شده
gpu:ساخته ي يکي از بزرگترين توليد کننده هاي gpu در جهان يعني nvidia
ram: 256 ddr3

xbox360
cpu از سه هسته ي اصلي و قدرتمند تشکيل شده است که زنوس نام داره اگه اشتباه نکنم
gpu :ساخت شرکت ati که واقعا جاي دست خوش گفتن داره
ram :512ddr3 (فک کنم)

از نظر سيستم انلاين xbox سري توي سرها داره به خاطر live
ps3 هم از قافله عقب نموند و با عرضه ي home يک زندگي انلايني رو براي کاربراش ابدا کرد

اما استفاده از اين دو کاملا برعکس هستش به طوري که براي ps3 بايد پول پرداخت کني تا از امکاناتش استفده کني اما دسترسي بهش اسون مي باشه
xbox هم امکانات مجاني اما براي دسترسي بهش بايد پول پرداخت کرد
برسيم به بحث فوق مهم اين دو کنسول يعني بازي هاشون که معضلي شده برا ps3 دارها اما عشق به کنسول اين چيزا نميشناسه که :
در ايران به خاطر اين که بازيباز ها ي ايراني داراي سبک به خصوصي نمي باشند فکر ميکنن هر چي اومد تو بازار رو بايد بخرن که يک کار غلطي هستش البته منکر اين که xbox بازي زياد داره نمي شويم اما اين دليلي نميشه که روي بازي هاي ps3 سر کوفت بزنند چون ps3 انحصاري هاي قدرتمندي داره که هر کدام رو رو کنه کلي بنده ميشه يکي از نکاتي که خيلي منو ازار ميده اينه که بعصي ها هي ميگن xbox بازي هاش ارزونه بريد xbox بگيريد من يه سوال دارم از اين ها اينه که اينقدر ميگن ازونه همه ي بازي هاي توي بازار رو ميخرن و بازي ميکنن ؟ در صورتي که رواج داشتن به يک سبک بايد معيار انتخاب بازي باشه مثلا يکي مخفي کاري و اکشن رو دوست داره بايد بره بازي هايي مثل mgs ,sc ,... رو بازي کنه يکي از بازي هاي sand box و open world خوشش مياد بايد gta . saint row .mafia2 .godfather2 .... رو بازي کنه و ميبينيد که اصلا ربطي به گرون ارزوني نداره بلکه به علاقه و سبک داره لطفا اين بحث رو کنار بگذاريد
اين بحث گرافيکي رو هم کنار بگذاريد که نگيد اين بهتره اون بهتره اصلا ربطي نداره بازي هايي مثل geow2 ,killzone2 ,gow3 ,heavy rain .alan wake درسته که گرافک بالايي دارند اما بازي مثل little big planet تمام اين عنوان ها را گذاشته توي جيبش و داره راه ميبره و ماکروسافت و نيتندو هم 100 سال بدوند نمي تونن اين بازي خلاقانه رو طراحي کنند
در اخر اين قدر هم نياين خودتونو بکشين برا يه کنسول پولش ميره تو جيب کساي ديگه حرص و سردردش ميمونه بار شما
در اخر هم از مديران سايت تشکر ميکنم که اگه کاستي داره اين مقاله خودشون رفع کنن و بزارن و ديگه اين تايپک رو قفل کنن تا بيشتر از اين گيج نشدن افراد
مرسي
:-":punish:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر