راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

1234.433

کاربر سایت
Aug 26, 2008
21
پیشنهاد خود من pc + ps3 هست !:biggrin1:
یکpc 500 دلاری + یک کنسول 500 دلاری!
آخه تمام انحصار های 360 را میشه روی pc زد اما ps3 نچ !
بعدشم اصلا نمیشه gow را ول کرد همین 5 تا بازی خود 1000 دلیل برای خرید ps3 برای من بود!

MGS4*
Killzone 2*
God of War 3*
Jak & Daxter: The Lost Frontier*
Final Fantasy XIII*
Final Fantasy XIII Versus*
Motorstorm 2*
Resistance 2*
Eight Days*
The Getaway 3*
Gran Turismo 5*
Tekken 6*
LittleBigPlanet*
Naruto PS3 game
Echochrome
Coded Arms: Assault
Afrika
formula one
Infamous
LittleBigPlanet
socom را نگفتی ضمنا فکر کنم چندتاشون کنسل شدن مثل 8 days
!
برای منی که ps2 را تجربه کردم و یک pc خوب هم دارم بهترین انتخاب ps3 است !(با گرونی بازیهاش هم میشه کنار اومد ماهی یک بازی :biggrin1:)
بلاخره کپی خور میشه برای من نگاه کردن به ps3 هم لذت بخشه چه برسه بازیکردن باهاش!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
واقعا حرف زوره.......هی میان درصد میدن 99 درصد کسانی که فلان کردن Xbox360 نسوخته یا 70 درصد کسانی که کنسولشون تعمیر شده دیگه خراب نشده
من چیزی که دیدم میگم از اطرافیان من 2تاشون Xbox360 داشتن هردوشون کنسولشون سه چراغ شد
وقتی اینجا میپرسی میگی اگر فلان و بهمان کارو انجام دادم دیگه سه چراغ نمیشه میگن اگر مراقب باشی.........
این مراقب باشی یعنی چی؟ًًً!!!یعنی روزی کمتر از 5 ساعت و جای مناسب قرار بده....
دوست دوستم سهراب کمتر از روزی 3 ساعت بازی میکرد و مدل مادربرد Xbox360 فالکوم بود سوخت با اینکه 24 ولت کرده بود و فن گذاشته بود.
تازه بیشتر بازی های xbox360 برای pc هم میاد............
البته ps3 مشکلش فقط بازی های گرونشه که با قدیمی شدن بازی هاش به 15 _20 میرسه

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
این دیگه بحث سلیقه نیست کسی که بگه banjo kazooie بهتر از god3 هست مشکل از عقلشه!!!

اتفاقا بحث سلیقست! این که چه کسی کدوم بازی رو دوست داره یا از کدوم بازی بدش میاد به خودش مربوطه و ربطی به عقل کسی نداره. نظر شخصی هر کسی محترمه برای خودش

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این فروم بود ونبودش فرقی نداره چون دیگه به کسی کمک نمیکنه ضمنا بچه ها ازتاپیکهای دیگه هم میتونن
استفاده کنن که فن بوی توش نیست یا اگه هست کم هست

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
پیشنهاد خود من pc + ps3 هست !:biggrin1:
یکpc 500 دلاری + یک کنسول 500 دلاری!
آخه تمام انحصار های 360 را میشه روی pc زد اما ps3 نچ !
بعدشم اصلا نمیشه gow را ول کرد همین 5 تا بازی خود 1000 دلیل برای خرید ps3 برای من بود!

MGS4*
Killzone 2*
God of War 3*
Jak & Daxter: The Lost Frontier*
Final Fantasy XIII*
Final Fantasy XIII Versus*
Motorstorm 2*
Resistance 2*
Eight Days*
The Getaway 3*
Gran Turismo 5*
Tekken 6*
LittleBigPlanet*
Naruto PS3 game
Echochrome
Coded Arms: Assault
Afrika
formula one
Infamous
LittleBigPlanet
socom را نگفتی ضمنا فکر کنم چندتاشون کنسل شدن مثل 8 days
!
برای منی که ps2 را تجربه کردم و یک pc خوب هم دارم بهترین انتخاب ps3 است !(با گرونی بازیهاش هم میشه کنار اومد ماهی یک بازی :biggrin1:)
بلاخره کپی خور میشه برای من نگاه کردن به ps3 هم لذت بخشه چه برسه بازیکردن باهاش!
من اصلا كاري به بحثاي شما ها كه كدوم بهتره ندارم فقط مي خواستم يادآوري كنم فاينال 13 براي 360 هم مياد و ديگه انحصاري نيست:-"

sin eatter

کاربر سایت
Aug 26, 2008
19
سلام دوستان
من میخواستم یه xbox 360 elite بگیرم ولی با دیدن این تاپیکها واقعا گیج شدم :confused:
می خواستم بدونم برای این مشکل گرمایی xbox 360 راهی هست؟؟؟؟؟

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
سلام دوستان
من میخواستم یه xbox 360 elite بگیرم ولی با دیدن این تاپیکها واقعا گیج شدم :confused:
می خواستم بدونم برای این مشکل گرمایی xbox 360 راهی هست؟؟؟؟؟
عزیزم اصلا اینجوری که اینا می گن نیست اصلا به فکر مشکل حرارت نباش فقط ببین کدوماش بیشتر بدردت می خوره من هم وقتی می خواستم ایکس باکس بخرم وا قعا گیج شدم ولی در اخر همین ایکس باکسو خریدم چون دیدم برای من بهتره

sin eatter

کاربر سایت
Aug 26, 2008
19
والا هر جور که میبینم xbox بهتره ولی میخوام بدونم با گرفتن یه فن این مشکل حل میشه یا اینکه طبق حرف یه سری از دوستان روزی فقط میشه 3 4 ساعت میشه بازی کرد
چون اگه این طوری باشه ستمه

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
در همین حد بهت بگم در این ضمینه به حرف دیگران کاری نداشته باش من خودم روزانه 4-5 ساعت بازی می کنم وقتی دستم رو پشت کنسول می زارم باد خنک از کنسول میاد البته اینا برای احتیاط هست .حالا اگه خودت خریدی همه ی اینا رو می فهمی

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
از من میشنوی هر دو دستگاه را چند بار کرایه کن بازی بکن مقایسه کن هر کدام را جاستی بخر

sin eatter

کاربر سایت
Aug 26, 2008
19
یه سری سوال داشتم هیچ جواب دقیقی پیدا نکردم
برای کپی خور کردنش باید چی کار کنم
بهترین region کدمه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,798
نام
امین

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
بچه ها به نظر من اصلا خريد PS3كار اشتباهيه چرا كه:
1. بازي هاش گرونه چون كرك نشده
2. كيفيت تصويرش در بازي هاي مشابه (مثل آساسين) كمتره XBOX360 هستش.(اينو كه مي گم چون يه تريلر ديدم از GT كه در كنار هم اين بازي دو كنسول رو با هم مقايسه كرده بود)
3. بازي هاي انحصاريش كه با عث فروش بيشترش بايد بشه ضايع است (البته به غير از MGS4 كه واقعا شاهكاره)
4. اكثر بازي هاش براي XBOX360 هم اومده.
5. تازه قيمتش هم از ايكس باكس بيش تره.
6. هاردش نسبت به الايت كمتره (الايت 120 گيگ حافظه داره)
7. ...
.
.
.
و خيلي دليل ديگه.

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
سلام

2. كيفيت تصويرش در بازي هاي مشابه (مثل آساسين) كمتره XBOX360 هستش.(اينو كه مي گم چون يه تريلر ديدم از GT كه در كنار هم اين بازي دو كنسول رو با هم مقايسه كرده بود)
3. بازي هاي انحصاريش كه با عث فروش بيشترش بايد بشه ضايع است (البته به غير از MGS4 كه واقعا شاهكاره)
7. ...
.
.
.
و خيلي دليل ديگه.

1 - خسته نباشی کشف بزرگی کردی.

2 - اون تریلر gt رو منم دارم بله در assassin اینجور بوده اما در هیچ بازی دیگه ای پایینتر نبوده در gta هم نورپردازیش بهتر بوده لینک gamespot هم دارم. اما کلا تو بازیای مشترک مساوین تقریبا.

3 - بازی انحصاری باعث فروش بیشتر بشه ضایع هست؟!!! یعنی چی؟ :نسولو برای چی میخرن برای بازی های انحصاری دیگه!!! تو ps3 رو برای چی میخری؟ برای mgs4 یا برای gta که رو هردو هست؟ یه حرفی زدی ها!!!

4 - کدوم بازی ps3 برای 360 اومده؟ مگه mgs4 یا god3 یا kill2 برای 360 اومدن؟ بر عکس گفتی اون bioshock هست که برای ps3 اومده!!!!!

5 - کجا بیشتره؟ 360 آرکید رو میگیری 450 ps3 چهل رو هم میگیری 450!!! تازه آرکید!!! اینم همینجوری گفتیا!!!

6 - هاردی که نشه روش هیچی ریخت چه فایده داره چه 120 چه 1؟ رو هارد 3 میتونی موزیک آهنگ عکس همه چی بریزی 360 چی؟ فقط برای live هست!!! در ضمن sony پلی3 160 گیگ رو هم در نمایشگاه GC معرفی کرد. اینم باز یه چی گفتیا!!!

اون خیلی دلایل دیگه هم بگو بفهمیم جواب بدیم!!! پلی3 همه چیش مجانیه! وایرلس هم خودش داره! 360 باید ماهی 50 دلار بدی واسه لایو وایرلس هم جدا بگیری تاره!!!

و خیلی دلایل دیگه...:)

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
7. ...
.
.
.
و خيلي دليل ديگه.
1. اونایی که پول ندارن میتونند از بازی های ذست دوم بخرند وهر وقت تموم شد بره عوض کنه:biggrin1: اینطوری میتونند با20 تومن 100 بازی انجام بدند.2.بعضی از بازی ها مثل پارادایس مال پلی3 بهتره.ولی در کل درسته حرفت.3.هر بازی طرفدارای خاص خودشو داره;)متال.موتور استروم....4.درسته5.درسته6.شنیدم یه مدل160 گیگی میخواد برای پلی 3 بیاد.;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر