امتیاز اعضای بازیسنتر به عناوین Wii

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
پس جفتشون رو میگیرم:d
فقط یه چیزی! یادمه تو Previewـی بازی رایانه خونده بودم بازی درگیری نداره و فقط باید فرار کرد! درسته؟!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
NMH، یکش رو هم بازی کردی؟ به اون چند میدی؟
هر جفت بازی ها عالی هستن
فکر کنم یکش بهتر از دو باشه
من هنوز نتونستم بازی رو انجام بدم

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
البته من میگم NMH 2 بهتر بود. هرچند NMH 1 هم شاهکار بود.ولی به هر حال توی نسخه دوم دیوونه بازی بیشتر شده بود:d
دشمنا هم متنوع تر بودند و باس ها هم جالب تر شدند.البته مینی گیم های دو رو هم به یک ترجیح میدم.نمیدونم چرا:d

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
البته من میگم NMH 2 بهتر بود. هرچند NMH 1 هم شاهکار بود.ولی به هر حال توی نسخه دوم دیوونه بازی بیشتر شده بود:d
دشمنا هم متنوع تر بودند و باس ها هم جالب تر شدند.البته مینی گیم های دو رو هم به یک ترجیح میدم.نمیدونم چرا:d
کاملا تایید میشه.تو نسخه ی اول نمیتونستی پشت سر هم با باس ها مبارزه کنی بلکه باید اول پول پیش پرداخت مبارزه رو جور میکردی به همین دلیل از روند اکشن زود فاصله میگرفتی.از طرف دیگه ول چرخیدن تو شهر حذف شده گرافیک هم بالاتر رفته و به دل میشینه.درکل تو قسمت اکشن تنوع بیشتری دیده میشه.اگه بازی قرار باشه اکشن باشه دیگه جمع کردن آناناس زیاد حال نمیده تو اون بازی.درست نمیگم؟‍‍!
اما تو نسخه ی دوم حتی بدون در آوردن یک ریال!!!میتونی پشت سر هم تا آخرین باس رو بری و این یعنی اکشن خالص
البته این نظر منه حالا بقیه ی دوستان هم بیان نظرشون رو بگن

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
Donkey Kong Country Returns 10/10 ای کاش همه میتونستن این بازی رو انجام بدن
دوستانی که این مطلب رو میخونین بهتون شدیدا پیشنهاد میکنم که این بازی رو حتی اگه شده یه Wii کرایه کردین واسه 2 ساعت حتما بازی کنین تا ببینین شاهکارهای گیم پلی چه جوری هستن
فقط اینو بگم که با وجود اینکه بازی رو 98% کردم اما دلم نمیاد از رو فلش پاکش کنم !!
فوق العاده س . برای من از هرچی GeOW GOW uncharted خیلیییییییییییییییییییی لذت بخش تر بود....
راستی کسی monster hunter3 رو بازی کرده؟من تا اونجایی که برا اولین بار ماموریت زیر آب بهمون میده رفتم . اما نمیدونم چرا با بازی زیاد حال نکردم.اگه کسی بازی کرده بیاد توضیح بده راجع به بازی ببینم چه جوریاس
و یه سوال دیگه اینکه من سیو بازی های Wii رو پیدا کردم و میریزمش رو SD کنسول هم فایل سیو رو میشناسه اما وقتی که میخام از رو SD کپی کنم رو دستگاه میگه که کپی انجام نمیشه.کسی میدونه چیکار باید کرد؟کنسولم کره هست.تو سایت ها سیوها به دو نوع جنوب آمریکا و اروپا هستن.احتمال داره به اینا ربط داشته باشه؟
ولی حتما Donkey Kong Country Returns رو بازی کنین

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ماشالله به پشتکار دوستان Wii دار . خداییش نصف بچه ها الکی آیکن وی رو گذاشتن پای آواتاراشون....
super paper mario : 8.5 / 10
این بازی یه ماریو با تم نقش آفرینی! جالب اینجاس که با 600 mg حجم نزدیک 25 ساعت گیم پلی داره.طبق معمول نوآوری های زیادی داره
Art بازی هم که فوق العاده

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
ماشالله به پشتکار دوستان Wii دار . خداییش نصف بچه ها الکی آیکن وی رو گذاشتن پای آواتاراشون....
super paper mario : 8.5 / 10
این بازی یه ماریو با تم نقش آفرینی! جالب اینجاس که با 600 mg حجم نزدیک 25 ساعت گیم پلی داره.طبق معمول نوآوری های زیادی داره
Art بازی هم که فوق العاده
خیلی خوشم نیومد از این بازی!:d
اولاش به نظرم جالب بود! ولی به اون جاهایی رسیدم که باید یه کارایی رو انجام بدیم تا اون نگهبانا ! پل رو برامون بیارن پایین دیگه ولش کردم! مخصوصا که اون به اصطلاح دمو هارو هم نمیشه Skip کرد اعصابمو به هم میریخت!:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من همین جام!:D
بابا دیگه امتحانات رو خداییش یه مدت رعایت کنید تموم شه بره. نمی شه که صبح تا غروب بازی کرد شب هم توی بازی سنتر ولگردی کرد!:D

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
Epic Mickey
یعنی این بازی منو از این رو به اون رو کرد. بعضی جاهاش احساساتم زد بالا داشت گریم می گرفت:(
مشکل دوربین هم اونطور که بعضی سایت ها تاکید می کردند نبود.نمیگم مشکل نداشت.میگم مانع لذت از بازی نمی شد.
این رنگ کردن و تینر پاک کردن هم خیلی کیف می داد مخصوصا وقتی جاهای مخفی رو پیدا می کردم اونقدر کیف می کردم:d
البته نمیشه از مبارزات ضعیف بازی گذشت
یه نکته خوب دیگه این بود که مثلا یه ایتم پیدا می کردی می خواستی به صاحبش برگردونی ممکن بود یکی دیگه بیاد بهت یه آیتم بهتر پیشنهاد کنه.بعد هی با خودت کلنجار می رفتی که آدم خوبی باشی یا بد:d
در آخر هم مراحل دو بعدیش واقعا نوستالژیک بودند.مخصوصا فانتزیا که من حتی آهنگشم می شنوم میرم فضا:d

داستان : 10
گیم پلی : 8
موزیک : 10
گرافیک : 8.5
جذابیت: 10
ارزش تکرار : 9

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
به به چه عجب دوستان اومدن 2 تا پست بدن!
من همین جام!:D
بابا دیگه امتحانات رو خداییش یه مدت رعایت کنید تموم شه بره. نمی شه که صبح تا غروب بازی کرد شب هم توی بازی سنتر ولگردی کرد!:D
بابا بیخیال این حرفا;)>:)
خیلی خوشم نیومد از این بازی!:d
اولاش به نظرم جالب بود! ولی به اون جاهایی رسیدم که باید یه کارایی رو انجام بدیم تا اون نگهبانا ! پل رو برامون بیارن پایین دیگه ولش کردم! مخصوصا که اون به اصطلاح دمو هارو هم نمیشه Skip کرد اعصابمو به هم میریخت!:d
خب هر کسی یه سلیقه ای داره.به نظر من که در کل بازی جالبی بود.البته اینجایی که هستی خیلی از بازی مونده.هرچند رد کردن بازی و حل معماهاش بدون کمک خیلی حال میده اما اگه دیدی خیلی اذیت کننده س یه راهنما از همین سایتا دانلود کن
مرد حسابی تمام داستان تو همون نوشته ها روایت میشه و از رو اونا میتونی بفهمی چیکار باید بکنی!!حالا میخایی skip کنی:-o
Epic Mickey
یعنی این بازی منو از این رو به اون رو کرد. بعضی جاهاش احساساتم زد بالا داشت گریم می گرفت:(
مشکل دوربین هم اونطور که بعضی سایت ها تاکید می کردند نبود.نمیگم مشکل نداشت.میگم مانع لذت از بازی نمی شد.
این رنگ کردن و تینر پاک کردن هم خیلی کیف می داد مخصوصا وقتی جاهای مخفی رو پیدا می کردم اونقدر کیف می کردم:d
البته نمیشه از مبارزات ضعیف بازی گذشت
یه نکته خوب دیگه این بود که مثلا یه ایتم پیدا می کردی می خواستی به صاحبش برگردونی ممکن بود یکی دیگه بیاد بهت یه آیتم بهتر پیشنهاد کنه.بعد هی با خودت کلنجار می رفتی که آدم خوبی باشی یا بد:d
در آخر هم مراحل دو بعدیش واقعا نوستالژیک بودند.مخصوصا فانتزیا که من حتی آهنگشم می شنوم میرم فضا:d

داستان : 10
گیم پلی : 8
موزیک : 10
گرافیک : 8.5
جذابیت: 10
ارزش تکرار : 9
من تا حالا این بازیش نکردم ولی چون طه رسولی نقدش کرده بود حتما بازی میکنم ;)
بالاخره نینتندوه و این بازی های پلتفرمرش:)

راستی کسی monster hunter3 رو بازی کرده؟من تا اونجایی که برا اولین بار ماموریت زیر آب بهمون میده رفتم . اما نمیدونم چرا با بازی زیاد حال نکردم.اگه کسی بازی کرده بیاد توضیح بده راجع به بازی ببینم چه جوریاس
و یه سوال دیگه اینکه من سیو بازی های Wii رو پیدا کردم و میریزمش رو SD کنسول هم فایل سیو رو میشناسه اما وقتی که میخام از رو SD کپی کنم رو دستگاه میگه که کپی انجام نمیشه.کسی میدونه چیکار باید کرد؟کنسولم کره هست.تو سایت ها سیوها به دو نوع جنوب آمریکا و اروپا هستن.احتمال داره به اینا ربط داشته باشه؟
ولی حتما Donkey Kong Country Returns رو بازی کنین
جواب این پست رو کسی بلد نبود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر