امتیاز اعضای بازیسنتر به عناوین Wii

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من هیچ کدومو بازی نکردم، ولی در مورد wii music می خواستم بپرسم که به نظر شما به درد بخوره؟ فان هست یا نه؟:confused:
بد نیستش ... من که باهاش حال کردم ...

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من از این Wii Music خیلی بدی شنیدم.الان دو دلم بگیرمش یا نه (بحث 1000 تومن پوله!!D:)

SMGII : 10
بدون شرح!!
Red Steel 2 : 8.5
بازیش اصلا داستان نداشت. البته گیم پلی و استفاده از موشن پلاس خارق العاده بود ولی بخاطر نبود یه داستان درست حسابی اصلا حس پیشرفت در بازی رو احساس نمی کردم.
Metroid Other M : 9
خدا بود این بازی.اگه طرفدار Super Metroid هستید به هیچ عنوان این بازی سریع و نفس گیر و بدون لودینگ!! رو از دست ندید. یا اینکه اگه مثل من متروید پرایم رو خیلی کند میدونید...
Zelda : Twillight Princess: 9.5
من مرده این بازی هستم. گیم پلی طولانی، داستان جالب، گرافیک خوب (با اینکه از Game Cube پورت شده بود). اون نیم نمره فقط بخاطر این هست که اختصاصی Wii نبود!!
Mk : Aramegeddon : 8.5
چه حسی دارید اگه بهتون بگم دیگه لازم نیست برای فن های کاراکتر مورد علاقتون مدام مایل جلو و بالا پایین و دوتا عقب و فلان دکمه رو بزنید؟؟ فقط کافیه ویموت رو در یکی از 8 جهت (چپ به راست یا برعکس، بالا پایین یا برعکس، نیم دایره بالا یا برعکس ، نیم دایره پایین یا برعکس) حرکت بدید. واقعا فن زدن تو این بازی لذت بخشه.مخصوصا فینیشرها. فقط حیف که خود بازی Armageddon کم ایراد نداره...

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
Disaster : Day Of Crisis

نصف بازی دمو بود!! ولی در کل داستان قشنگی داشت. یه جورایی حس می کردم دارم یه فیلم هالییودی نگاه می کنم. داستانشم این بود که تو یه روز تو آمریکا زلزله و سونامی و فوران آتشفشان و طوفان و Hurricane اتفاق میوفته و این وسط یه گروهی سه تا بمب اتم دزدیدند و دولت رو تهدید می کنند. تو این خرتوخری این گروه خواهر دوست شما رو هم گروگان گرفته و شما باید هم از بین تموم این بلاها جون سالم ببرید هم برسید به اونا.

گیم پلی بازی ترکیبی بود. یه جاهایی ریل شوتر میشد که عالی بود (اولین ریل شوتری بود که میتونستم کاور بگیرم!!) یه جاها رانندگی و یه جاهایی هم پلتفرمر.

در کل بازی قشنگی بود.

گرافیک: 9
گیم پلی : 8
صداگذاری: 8
جذابیت: 10
داستان : 10

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
[Boom Blox
9
Order Up
8
Bully: Scholarship Edition
بازي نكردم
Rayman Raving Rabbids
٩
Excite Truck
بازي نكردم
The Legend of Zelda: Twilight Princess
٦(از اين سبك خوشم نمياد)
Wii Music
8

• Like
Reactions: che-jaleb

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
Resident Evil Archives : Resident Evil : 9.7
گرافیک : 9.5
داستان : 10
گیم پلی : 10
موزیک و صدا : 9.5

.................

Resident Evil : The Umbrella Chronicles :7.2
گرافیک : 7
داستان : 9
گیم پلی : 5
موزیک و صدا : 8

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام به همگی
من همه ی کنسول هارو داشتم البته بغییر از XBOX
PS3 رو فقط به خاطر بازی های انحصاریش گرفتم اما بعد از یک عمر گیمری!!احساس تکراری شدن بهم دست داد به همین خاطر PS3 رو با یه Wii عوض کردم . به جرات میتونم بگم لذت بخش ترین و ماندگارترین بازی های عمرمو روی این کنسول بازی کردم و اصلا هم از این تعویض احساس پشیمونی نمیکنم
اینم امتیاز من به بازی هایی که تا حالا تموم کردم :
red steal 1 : 4
wii sport resort : 8.5
sin & punishment 2 : 9 (این بازی واقعا سرگرم کننده س)
punch out ! : 9 (سعی کنید یک بار این بازی رو امتحان کنید تا معنی لذت از یک بازی فکری رو درک کنید!)
metroid prime 3 corruption : 9.5 (شاهکار به تمام معنی که تجربه ی شما رو از بازی های FPS دگرگون میکنه)
de blob : 9 فوق العاده هنری و زیبا و با نمک!
tatsonoko VS capcom : 9 به راحتی با Street fighter و marvel VS czpcom رقابت میکنه
new super mario Bros.wii 9.5 بهترین یاداورنده ی بازی های لذت بخش و سخت قدیما!!
kirby epic yarn : 9 این بازی یک شاهکار هنری و خلاقیته
؛Super mario galaxy1 : 10000000000!!!! شماها فقط باید بازیش کنید تا معنی واقی بازی ؛ سرگرمی ، تنوع ، خلاقیت و .... رو احساس کنید

SINASALAR

کاربر سایت
Sep 1, 2008
174
نام
sina
سلام به همگی
من همه ی کنسول هارو داشتم البته بغییر از XBOX
PS3 رو فقط به خاطر بازی های انحصاریش گرفتم اما بعد از یک عمر گیمری!!احساس تکراری شدن بهم دست داد به همین خاطر PS3 رو با یه Wii عوض کردم . به جرات میتونم بگم لذت بخش ترین و ماندگارترین بازی های عمرمو روی این کنسول بازی کردم و اصلا هم از این تعویض احساس پشیمونی نمیکنم
اینم امتیاز من به بازی هایی که تا حالا تموم کردم :
red steal 1 : 4
wii sport resort : 8.5
sin & punishment 2 : 9 (این بازی واقعا سرگرم کننده س)
punch out ! : 9 (سعی کنید یک بار این بازی رو امتحان کنید تا معنی لذت از یک بازی فکری رو درک کنید!)
metroid prime 3 corruption : 9.5 (شاهکار به تمام معنی که تجربه ی شما رو از بازی های FPS دگرگون میکنه)
de blob : 9 فوق العاده هنری و زیبا و با نمک!
tatsonoko VS capcom : 9 به راحتی با Street fighter و marvel VS czpcom رقابت میکنه
new super mario Bros.wii 9.5 بهترین یاداورنده ی بازی های لذت بخش و سخت قدیما!!
kirby epic yarn : 9 این بازی یک شاهکار هنری و خلاقیته
؛Super mario galaxy1 : 10000000000!!!! شماها فقط باید بازیش کنید تا معنی واقی بازی ؛ سرگرمی ، تنوع ، خلاقیت و .... رو احساس کنید

دوست عزيز من هم 4 ماه پيش همين كار رو كردم كاملا حق با شماست

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ای ول خدایش حال کردم
متاسفانه تو ایران همه فقط گرافیک رو میبینن و سر اون کل کل میکنن و همه رسالت اصلی بازی های کامپیوتری رو که همون سرگرم شدن هست فراموش کردن.خوشبختانه Wii این هدیه رو به من تمام و کمال داد
من با 24 سال سن واقعا از بازی های تکراری و شبیه به هم خسته شدم .....
شما چه بازی های دیگه ای رو پیشنهاد میدین؟البته عناوین کاملا خوب رو بگین چون من حتی حوصله بازی های متوسط به بالا رو هم ندارم.فقط عناوین درجه 1

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
ای ول خدایش حال کردم
متاسفانه تو ایران همه فقط گرافیک رو میبینن و سر اون کل کل میکنن و همه رسالت اصلی بازی های کامپیوتری رو که همون سرگرم شدن هست فراموش کردن.خوشبختانه Wii این هدیه رو به من تمام و کمال داد
من با 24 سال سن واقعا از بازی های تکراری و شبیه به هم خسته شدم .....
شما چه بازی های دیگه ای رو پیشنهاد میدین؟البته عناوین کاملا خوب رو بگین چون من حتی حوصله بازی های متوسط به بالا رو هم ندارم.فقط عناوین درجه 1

paper mario- super mario galaxy 2- zelda-;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Super Mario Galaxy 2
The Legend of Zelda: Twilight Princes نرفتی؟!! عمرت بر فناست!:D
Super Smash Bros. Brawl
Metroid Prime Trilogy شماره های اول و دوم همونی هست که رفتی
Resident Evil 4: Wii Edition من که برای بار چندم رفتم و با کنترل عالیش بازم حال داد
Paper Mario
Okami که هنوز وقت نکردم برم ول شاهکاریه واسه خودش
Donkey Kong Country Returns:x
فعلا همین ها رو برو تا بعد
خیلی بازی دیگه مونده

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
همه ی اینایی رو که گفتین رو دارم
بازم بگین.البته بازی های تاپرو بگین لطفا
راستی شماهاکه انقد بازی کردین چرا نمیاین امتیازاتونو به بازیا بدین؟اینجوری بخش WII خیلی بهتر میشه ها
این paper mario چه جور بازیه؟
ممنون

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
همه ی اینایی رو که گفتین رو دارم
بازم بگین.البته بازی های تاپرو بگین لطفا
راستی شماهاکه انقد بازی کردین چرا نمیاین امتیازاتونو به بازیا بدین؟اینجوری بخش WII خیلی بهتر میشه ها
این paper mario چه جور بازیه؟
ممنون
Resident Evil Archives : Resident Evil رو بگیر به نظرم! البته اگر از REهای کلاسیک خوشت میاد. فوق العادست به نظرم!

• Like
Reactions: TCSCELL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر