امتیاز اعضای بازیسنتر به عناوین Wii

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
Warioware Smooth Moves ====> این همش مینی گیم هست ولی حیلی حال میده. انواع و اقسام کارها و حرکات رو با ویموت باید انجام بدی. کلا سری warioware رو هر کنسولی اومده عالی ظاهر شده 10/10
Muramasa Demon Blade ======> اینو باید تو یه تلویزیون 40 اینچ بذاری بعد برید تو کف طراحی بک گراندها و boss ها و.... گیم پلی سریعشم فراموش نشه. 9/10
Metroid Other M ========> شخصا به خاطر بازگشت به اصالت های Super Metroid این بازی رو به کل سری پرایم ترجیح میدم 9/10

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ای ول دوستان خیلی حال کردم
با Muramasa Demon Blade و Metroid Other M کاملا موافقم
اما من به هردوتاش 10 میدم اون هم به خاطر طراحی فوق العاده ی گیم پلی اونهاس
باید بگم به غیر از warioware بقیه رو میشناختم
اما شماها بازم ادامه بدینو مثل ebibatboy توضیحات مختصری از بازی و امتیازاتتونو بگین
من میدونم که تعداد افرادی که وی دارن و بازی هاشو تموم کردن خیلی بیشتر از اینه که تو بخش WII سه تا صفحه برای امتیاز دهی داشته باشن .یا اینکه تو بخش مقالات فقط 3 تا مقاله ی درست حسابی داشته باشن

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
resident evil zero
البته تازه دارم بازیش می‌کنم، ولی‌ واقعا حس و حال شمارهٔ ۳ رو داره بم میده، به خصوص وقتی‌ میری saveکنی‌:x

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این کنترل RE : Zero براتون سخت نبود؟ من بزور می تونستم دوتا قدم درست باهاش بردارم
واسه خاطر همینه که من 3 بار RE4 رو بازی کردم ولی یه بار هم طرف نسخه های قدیمی نرفتم! کنترل توی این شماره ها داغونه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ای بابا بازم که همه در رفتن!!!
بابا بیایین یه کم از بازی هایی که تموم کردین بگین
چیه فقط یه جمله مینویسین و در میرین؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ای بابا بازم که همه در رفتن!!!
بابا بیایین یه کم از بازی هایی که تموم کردین بگین
چیه فقط یه جمله مینویسین و در میرین؟
بیا اینم به خاطر شما
دیشب Mad World رو تموم کردم. البته خیلی قبل شروعش کرده بودم ولی هر چند وقت یه دف یه مرحلش رو می رفتم
بازی خوبی بود و ارزش امتحان کردن داره ولی اگه مثل من حوصلتون کم باشه شاید وسطاش کمی خسته کننده بشه ولی در کل قشنگه و باس فایت ها زیبا و البته زیادی هم داره
در کل ارزش یه دور رفتن رو داره
گلکسی دو رو هم تا حالا 103 تا از ستاره هاش رو گرفتم و فکر می کنم از 120 تایی که توی شماره اول گرفتم بیشتر باشه

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من که تا حالا یه بازیم رو ووی تموم نکردم فقط بازی های فان و پارتی یا ورزشی میکردم بقیه بازی ها رو فقط اولش رو بازی میکردم ولی نمی تونستم ادامه بدم نمی دونم چرا ...

• Like
Reactions: che-jaleb

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
DONKEY KONG JUNGLE BEATرو امروز دانلود کردم. همون نسخه گیم کیوب هست که ماله Wii پورت شده و با ویموت کاملا مچ شده
حتما بازی کنید واقعا عالیه
لینک های دانلود مستقیمش رو هم الان توی قسمت دانلود بازی های Wii گذاشتم
در ضمن یادم رفت
Donkey Kong Country Returns رو هم یه دور دیگه دارم دو نفره می رم
عالیه
بهترین بازی 2010 واسه من روی Wii . حتی از SMG2 هم بهتره چون SMG2 به نظرم نسبت به قبل فقط مراحلش اضافه شده و تغییر چندانی نکرده

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
zelda twilight princess

قابل وصف نیست. از بس که این بازی قشنگه، بعد از مدته زیادی من رو دوباره با همون حس و حال قدیم نشوند پای بازی. 10/10

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
RE4 رو Wii واقعا فوق العاده بود! من با اینکه 2 بار رو PS2 رفته بودمش 2 بار دیگه هم رو Wii رفتم :D اینقدر حال داد.

10/10

دیشب Mad World رو تموم کردم. البته خیلی قبل شروعش کرده بودم ولی هر چند وقت یه دف یه مرحلش رو می رفتم
بازی خوبی بود و ارزش امتحان کردن داره ولی اگه مثل من حوصلتون کم باشه شاید وسطاش کمی خسته کننده بشه ولی در کل قشنگه و باس فایت ها زیبا و البته زیادی هم داره
در کل ارزش یه دور رفتن رو داره

این MadWorld بازی خوبی بود فقط خیلی کوتاه بود و بدبختی بعد تموم کردنش آدم هیچ انگیزه ای نداشت که دوباره از اول بره. منم در کل خوشم اومد ازش. خوب بود.

8/10

فقط یه بازی دیگه رو بگم نمیدونم چندنفر بازی کردن اینجا، این Excitebots من واقعا باهاش حال کردم! :D

این دنباله همون Excite Truck ـه؛ البته از اون خیلی بهتره و فقط اینجا ماشینها جک و جونورن. خیلی خیلی به من چسبید. بازیش زیاد دیده نشد و سر و صدا نکرد ولی به نظر من هزار بار بهتر از مثلا Mario Kart بود!

درضمن آنلاین هم داره... من اون موقع آنلاین هم بازی کردم و لذتش چندبرابر شده بود! :d

10/10

Highly Recommended

• Like
Reactions: che-jaleb

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ای ول دوستان
دمتون گرم
باور کنین اگه اینجوری ادامه بدین هم این تاپیک مهم میشه هم بقیه اطلاعات بیشتری بدست میارن.دمتون گرم
vander جان بابا خیلی ای ول دارییییییییییییییی 120 تاشو گرفتی ؟؟؟ ای ول
راستی zelda twilight princess واقعا شاهکاره....
معلوم نیست اینا چه جوری بازی میسازن که انقد ساده شیرین و جذاب و ماندگار میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر