امتیاز اعضای بازیسنتر به عناوین Wii

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
من امروز legend of zelda : twilight princess رو تموم کردم
به معنی واقعی کلمه شاهکاره . هر گیمری بازی نکنه مطمئن باشه که گیمر واقعی نیست
شاید 5-6 ساعت اول گیرا نباشه ولی بعدا خیلی درگیر کننده میشه
من 62 ساعت طول کشید تمومش کردم ولی الان میگم کاش بازم ادامه داشت
راستی کسایی که ocarina of time رو تموم کردن به نظرتون الان که من اینو تموم کردم اونم به همین نحو جذاب خواهد بود برام؟ارزش داره وقت بزارم؟ میدونم شاهکاره ولی من چون این شماره رو که بعد از اون اومده بازی کردم آیا بازم لذت بخش خواهد بود؟

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان واقعا آدم حالش گرفته میشه میاد تو تاپیک های Wii
بابا حداقل این امتیازا رو بدین دیگه
need for speed : nitro 6.5/10
به نظرم این بازی برای 3-4 ساعت بازی کردن خوبه اما بعدش تکراری میشه شدید

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آخه کسایی که Wii بازی می کنن آدم حسابی هستن و سرشون شلوغه و وقت این جنگولک بازی ها رو ندارن!:D
من که دارم زلدا بازی می کنم و چیز دیگه ای فعلا نرفتم که بخوام نمره بدم و الا اگه چیز جالبی باشه حتما میام و نظرم رو میگم

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
Wander جان دستت درد نکنه یعنی من با 25 سال سن آدم ناحسابی ام :( )x :((
nojx360 جان شما بیا هر کدوم رو که تموم کردی نمره بده یه کمی هم توضیح بده
بابا به خدا آدم دلش میگیره میاد تو بخش WII !!

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
Resident Evil : The Darkside Chronicles : 6.5
گرافیک : 8
داستان : 9
گیم پلی : 2
موزیک و صدا : 7
کنترل این بازی فوق العاده مسخره و اشغال بود! دوربین ادمو روانی میکرد! دقیقا وقتی صحنه شلوغ و پر از زامبی میشد دوربین نصفشون رو هم نشون نمیداد! یا وقتی مثلا سنگر میگرفت!
داستان بازی به نظرم عالی بود. با اینکه یه خورده فرق داشت با نسخه های Classic از نظر لوکیشن ولی بازم خاطرات قدیم برام زنده میشد:(مخصوصا ساختمون R.P.D :(

........................

Resident Evil 4 : Wii Edition : 9
گرافیک : 9
داستان : 8
گیم پلی : 10
موزیک و صدا : 9
گیم پلی بازی واقعا عالی و لذت بخشه با Wii! با اینکه فکر کنم 100 بار با PS2 تمومش کردم ولی بازم برام تازگی داشت بازی اونم فقط به خاطر کنترل فوق العادش!

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
کنترل این بازی فوق العاده مسخره و اشغال بود! دوربین ادمو روانی میکرد! دقیقا وقتی صحنه شلوغ و پر از زامبی میشد دوربین نصفشون رو هم نشون نمیداد! یا وقتی مثلا سنگر میگرفت!
مگه می شد سنگر گرفت؟:d. چطوری؟
البته به نظرم دوربینش عالی بود. برای من که مشکل زامبی و این چیزا نبود فقط اینکه یه وقتایی چنتایی با هم میریزند سرت آدم هول میشه نمیدونه کدوم رو اول بزنه:d.
راستی واسه اینکه کل محیط رو ببینی از نانچاک میشه استفاده کرد (که احتمالا میدونی:d)

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
مگه می شد سنگر گرفت؟:d. چطوری؟
البته به نظرم دوربینش عالی بود. برای من که مشکل زامبی و این چیزا نبود فقط اینکه یه وقتایی چنتایی با هم میریزند سرت آدم هول میشه نمیدونه کدوم رو اول بزنه:d.
راستی واسه اینکه کل محیط رو ببینی از نانچاک میشه استفاده کرد (که احتمالا میدونی:d)
تو بعضی صحنه ها که خودش سنگر میگرفت اول یه نیم نگاه مینداخت که دوربین تو همین حالت بالا پائین میپرید اعصابم خورد میشد:d تازه بعضی جا هاش تو همون صحنه ای که گفتم از اون قورباغه های زامبی یه هو میپرید که اصلا نمیشد هدف گرفت یا وقتی میدوئید!
بعضی جاها هم که کلا گیر میکرد دوربین!
در کل به نظرم داغون بود:d

maven_Zer09

کاربر سایت
Jun 21, 2010
93
منم دارم Scarface: The World is Yours رو بازی می کنم، خیلی حال میده!

صدای تونی مانتانا خیلی خوبه، دیالوگ هاش هم خیلی باحالاند :d آهنگاش هم خیلی خوبه.
گیم پلی اش شبیه GTA هستش، خونه میشه خرید و کار میشه گرفت و تیر اندازی و ماشین سواری و... البته مثل San Andreas نیست که خود تونی رو بشه قوی کرد.

من کنترلش رو خیلی خیلی دوست دارم، خیلی بهتر شوتینگ اش از GTA چون نشونه داره.

داستانش ولی به خوبی GTA نیستش، اما برا خودش جالبه. دوربین GTA هم بهتر هستش.

اگه کسی از GTA خوشش اومده حتما بازی کنه. God Father Black Hand Edition هم شبیه اینه و خوشش میاد احتمالا

کلا تا الان که چند ساعت بازی کردم این امتیاز ها رو میدم، اگه بیشتر بازی کردم نظرم عوض شد می گم

صداگذاری و موسیقی 10
داستان 7
گرافیک 9
کنترل 9
گیم پلی 8.5
در کل: 8.5

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
Kirby به نظرتون چطوره؟! قبلا دمو هاشو دیده بودم خوشم اومده بود! به نظرتون بگیرم؟!
بعد اگر کسی Silent Hill: Shattered Memories رو بازی کرده بیاد نظرشو بگه ببینم بگیرم یا نه!
باز سازیه Silent hill ـه دیگه؟

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
کربی از لحاظ طراحی هنری عالی هستش. ولی از لحاظ گیم پلی و چلنج و سختی بازی هیچ نیست. حتی تو این بازی جون ندارید که بمیرید.ولی موزیک و فضای خارق العاده ای داره و واقعا لذت بخشه.به نظر من که بسیار قشنگ هستش ولی نه به عنوان یک بازی ادونچر و سخت بلکه به عنوان یک بازی ساده و ارامبخش.

سایلنت هیل هم تا اونجایی که من میدونم بازسازی نیست و یه نسخه جدید است.من خودم دو مرحلشو بیشتر نرفتم.داستانش هم به نظر جالب میومد

maven_Zer09

کاربر سایت
Jun 21, 2010
93
بعد اگر کسی Silent Hill: Shattered Memories رو بازی کرده بیاد نظرشو بگه
ببینم بگیرم یا نه!
باز سازیه Silent hill ـه
دیگه؟

داستانش شروعش شبیه نسخه اصلی شروع میشه، اما از یه جایی به بعد دیگه ربطی به هم ندارند. gameplay اشون هم کلا به هم ربط نداره.

به قول ویکی پدیا، reimagination هست و نه remake.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر