امتیازات Sifu

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    122
  • نظرسنجی بسته شده است .

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
972
نام
Ahmad
با این که اهل روگ لایک نیستم و حتی Hades هم برام یه کم خسته کننده شد،ولی عاشق این عنوان شدم.تا هورایزن و الدن رینگ حسابی حال خوب کنه.

تو اون راهرو که مهتابی های رنگی خاموش و روشن میشه تو کلاب،هپتیک فیدبک دوآل سنس خیلی باحال نبود؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,041
نام
نیما
من دو مرحله بازی کردم ...

اینکه بگیم یه گیمر عادی این بازی واسش سخته شاید قابل قبول باشه.
ولی کسی که اسمش رو میذاره منتقد قاعدتا تجربه‌ی بالایی باید داشته باشه و منتقدی که این بازی بنظرش سختی غیرمعقول داره قطعا به اشتباه منتقد شده.

قرار نیست همه بازیها هلو برو تو گلو باشن. Sifu هم باید بهش زمان بدی تا دستت بیاد و بتونی ازش لذت ببری ...
Souls، Nioh و Returnal و بقیه بازیهای رُگ‌لایک همین خاصیت رو دارند که باید اول یاد بگیریش بعد ازش لذت ببری.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,849
نام
مهراد
من دو مرحله بازی کردم ...

اینکه بگیم یه گیمر عادی این بازی واسش سخته شاید قابل قبول باشه.
ولی کسی که اسمش رو میذاره منتقد قاعدتا تجربه‌ی بالایی باید داشته باشه و منتقدی که این بازی بنظرش سختی غیرمعقول داره قطعا به اشتباه منتقد شده.

قرار نیست همه بازیها هلو برو تو گلو باشن. Sifu هم باید بهش زمان بدی تا دستت بیاد و بتونی ازش لذت ببری ...
Souls، Nioh و Returnal و بقیه بازیهای رُگ‌لایک همین خاصیت رو دارند که باید اول یاد بگیریش بعد ازش لذت ببری.
همین الان رکورد اسپید ران این بازی بدون مرگ 35 دقیقه س! ینی منتقد نمی تونسته اینو تا آخر بره؟ من هنوز موفق به تموم کردن مرحله 2 نشدم از یه جایی به بعد عجیبه دفاع میکنم ولی موقع حمله اونا باز دفاع میکنن و کلا داج میدن! یعنی هر جور حساب میکنم از سن 23 میرسم به 75! ولی اینا مرگشون نمیزنه! یا من هنوز بلد نیستم یا خیلی هوش مصنوعی اذیت میکنه

• Like
Reactions: Bellic

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,568
اگر یه مشت نوب شدن منتقد چرا پرچم نمراتشون رو در کامنت بالا با افتخار بردی بالا! از اونطرف میای تاپیک امتیازات CrossfireX رو میزنی که همین نوب ها قراره بهش امتیاز بدن. از اون سمت تو یه تاپیک دیگه میای میگی ارزش متا رو پایین نیارید. حالا اینجا ما نباید بگیم که تضاد پیش شما کلاه از سر بر میداره! کلا مشخصه از سر هیجانات و بی تجربگی این حرفا رو میزنی.
اگر همین نوب ها نبودن بجای متای 80، الان متاش حداقل بالای 85 بود. کسی که حتی بازی رو نتونسته تمام کنه و میاد نمره می ده و خودش اعتراف می کنه تا مرحله 2 بیشتر نرفته، نوب هم حیفه بهش بگی. امتیازات مهمه که میام می گم یه مشت نوب اومدن با ایرادات بنی اسراییلی 3 و 4 دادن به بازی. تاپیک بدترین انحصاری سال رو زدم که زدم! حالا می خوان 10 بدن یا 0، چیزی از زباله بودنش کم نمی کنه

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
همین الان رکورد اسپید ران این بازی بدون مرگ 35 دقیقه س! ینی منتقد نمی تونسته اینو تا آخر بره؟ من هنوز موفق به تموم کردن مرحله 2 نشدم از یه جایی به بعد عجیبه دفاع میکنم ولی موقع حمله اونا باز دفاع میکنن و کلا داج میدن! یعنی هر جور حساب میکنم از سن 23 میرسم به 75! ولی اینا مرگشون نمیزنه! یا من هنوز بلد نیستم یا خیلی هوش مصنوعی اذیت میکنه
جالبه اپگرید های بازی اصلا الزامی نیست من ۳ شب هر شب ۲ ۳ ساعت بازی کردم بازی رو تموم کردم با پایان اصلی که اسپویل نمیکنم چجوری فقط در صورتی میمیری که هی بخای تند تند دکمه بزنی بازی میگم هم اصلا روگ لایک نیست برخلاف تصور خودم قبل بازی شما یه ران خوب داشته باشه مرحله های قبل رو دیگه لازم نیست بری کلی هم میان بر داره تنها نکته منفی بازی اینکه زیاد توضیح نمیده مکانیزمای بازی رو مثلا شما اصلا به قابلیت دش نیاز نداری اگه بتونی داج بدی مرحله دوم از بقیه ذره سخت تره ولی نه اونقدر ، من دور دوم که رفتم اصلا اتک ندادم باس ها رو با پری زدم برام خنده داره که منتقده اینو با سکیرو مقایسه کرده فقط تو باس demon of hatred من ۴ ۵ روز گیر کرده بودم.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من بازی رو یکم تو یوتوب دیدم به نظرم واقعا سخته. اینکه کسی نتونه به راحتی تمامش کنه نوب حساب نمیشه. ولی منتقدی که بازی رو نتونسته تمام کنه و تمام جنبه‌هاش رو ببینه وقتی به خودش جرئت میده بازی رو نقد کنه و نمره بده قطعا مشکل داره. میتونست ریویو کنه ولی نمره نده. چطور به بازی که نتونسته تمام کنه و تقریبا ۴۰ درصدش رو رفته جلو،‌ نمره میده.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من بازی رو یکم تو یوتوب دیدم به نظرم واقعا سخته. اینکه کسی نتونه به راحتی تمامش کنه نوب حساب نمیشه. ولی منتقدی که بازی رو نتونسته تمام کنه و تمام جنبه‌هاش رو ببینه وقتی به خودش جرئت میده بازی رو نقد کنه و نمره بده قطعا مشکل داره. میتونست ریویو کنه ولی نمره نده. چطور به بازی که نتونسته تمام کنه و تقریبا ۴۰ درصدش رو رفته جلو،‌ نمره میده.

خب چیکار کنه :D

بازی رو که ول نکرده بعد بیاد نمره بده
طرف نتونسته از یه جایی جلوتر بره که این مشکل از بازی هست

مثلا بعضی بازی ها وقتی یه جایی خیلی گیر میکنی و میمیری بهت پیشنهاد کم کردن درجه سختی بازی میده تا بتونی اون قسمت رد کنی

اگر هم بازی نتونسته مهارت های کافی برای رد کردن مراحل بالاتر رو به موقع بهت آموزش بده هم مشکل بازی هست به نظرم تا پلیر

حالا من به این بازی خاص کاری ندارم و کلی بود صحبت هام ولی عجیبه این بازی چرا یهو اینقدر طرفدار متعصب پیدا کرده:D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,896
نام
malek

مثلا بعضی بازی ها وقتی یه جایی خیلی گیر میکنی و میمیری بهت پیشنهاد کم کردن درجه سختی بازی میده تا بتونی اون قسمت رد کنی

اگر هم بازی نتونسته مهارت های کافی برای رد کردن مراحل بالاتر رو به موقع بهت آموزش بده هم مشکل بازی هست به نظرم تا پلیر

حالا من به این بازی خاص کاری ندارم و کلی بود صحبت هام ولی عجیبه این بازی چرا یهو اینقدر طرفدار متعصب پیدا کرده:D
الان یکی از لیگ دسته ۳ ایران بره تو تیمی مثل منچسترسیتی و دقیه ۱۰ بدنش کم بیاره،باید بگیم چرا شرایط لیگ انگلیس اینقدر سخته که هر بازیکنی نمیتونه توش بازی کنه؟ :)
همه بازیها مناسب همه افراد نیستن و این یه واقعیته.الان من ۱ ساله رترنال رو گرفتم ولی تا الان نتونستم تموم کنم ولی رترنال رو جزو بهترین های نسل ۹ تا الان میدونم و ضعف خودم رو نمیذارم پای سختی بازی

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,018
نام
روزبه

بازی که سخته اونم خیلی سخته ولی طرف میاد نمره کم میکنه بخاطر اینی که تمام سازنده های بازی چرا سفید پوست هستند 😂😂

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,170
نام
سبحان
جدی این حجم از تنفر عجیب و غیر قابل درکه!
و اینکه بازیا ارزش پول دادن ندارن فقط وقتی کرک بشن یا رو سرویس اشتراکی بیان ارزش بازی دارن! هر کی هم پول پای بازی بده یه مشکلی داره حتما. انگار تا الان کل دنیا از سرویسای اشتراکی استفاده میکردن یهو ازین نسل قرار شده پول بدن بازی مورد علاقشونو بخرن. بعد میرن تاپیک انتقادات پیشنهاد صلح و دوستی میدن که بیاید فضای فروم رو گل و بلبل کنیم. شما تاپیکارو به فنا ندید، کمک به بهتر شدن فضای فروم پیشکش
این پیشنهاد رو فقط من دادم و خیلی جدی هم دادم،ولی خب تغییر خاصی ندیدم و دوستان از هر دو طرف دارن همدیگه رو مورد عنایت قرار میدن و هنوز به هم تیکه میندازن
بعد از اون پستم هم حتی یه تیکه یا کنایه به کسی نپروندم و حتی عکس پروفایلم رو هم عوض کردم که کسی رو ناراحت نکنه.
ولی خب انگار این چرخه ادامه داره
شما الان خودت توی این پست اومدی به من تیکه انداختی
در صورتی که من توی این تاپیک چیز خاصی نگفتم اصلا

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
الان یکی از لیگ دسته ۳ ایران بره تو تیمی مثل منچسترسیتی و دقیه ۱۰ بدنش کم بیاره،باید بگیم چرا شرایط لیگ انگلیس اینقدر سخته که هر بازیکنی نمیتونه توش بازی کنه؟ :)
همه بازیها مناسب همه افراد نیستن و این یه واقعیته.الان من ۱ ساله رترنال رو گرفتم ولی تا الان نتونستم تموم کنم ولی رترنال رو جزو بهترین های نسل ۹ تا الان میدونم و ضعف خودم رو نمیذارم پای سختی بازی

یعنی اون منتقد هایی یا پلیر هایی که نتونستن با سختی بازی کنار بیان همشون لیگ دسته ۳ ایران هستن :D

من رترنال دنبال نکردم نظر بدم ولی این بازی رو خیلی منتقد ها در مورد سختی بیش از حد بازی گفتن و اینکه سیستم آموزش مهارت های بازی خیلی کاربردی نیست و شما باید با آزمون خطا توی مراحل مهارت خودتون بالا ببرید که باعث میشه هی به سن کارکتر اضافه بشه و ادامه داستان

حالا اگه کسی متوجه نشد باید چه جوری دشمن هارو شکست بده هم طبق نظر شما بازیکن لیگ دسته ۳ ایران هست:D

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
همه بازیها مناسب همه افراد نیستن و این یه واقعیته
👏
اگه ملت همین یک جمله ساده رو میفهمیدن تحول بزرگی در لذت بردنشون از گیم رخ میداد. مثلا دیگه نیازی نبود به تاپیک یه بازی برن و "اِبراز تنفر" کنن، خب خوشت نیومده بازی نکن، سخته؟ بازی نکن. از داستان خوشت نمیاد؟ بازی نکن. بخدا خیلی ساده است ولی کلا انسانها چیزای ساده رو سخت تر میفهمن

• Like
Reactions: voldmort

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
فرصت نشده تا بازی رو برم ولی در کل اگر بازی سختی غیر منطقی نداشته باشه مشکلی نیست. اینطور بخوان منتقدا پیش برن بازیساز ها ریسک پذیریشون رو از دست میدن چون میترسن منتقد ها بخوان بازیشون رو بکوبن. گر چه فروش خوب بازی خودش بیانگر همه چیز هست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,207
نام
ماکان

خوب این حرف بسیار بسیار غلطه و اصلا معنی نداره. بازی قرار نیست به پلیرها آسون بگیره، در نتیجه مخاطبش مشخصه و برای همه ساخته نشده. پس باید توسط شخصی صلاحیت دار نقد بشه که مخاطب این بازی هاست و به خاطر سختی ریج کوئت نمیکنه.

مثل این میمونه که من برم یه بازی سلزبورن رو نقد کنم و بعد به خاطر سختی زیاد و اینکه نمیتونم اصلا جلو برم بهش 1 بدم. مثلا بیام بگم Elden Ring آشغاله و نمره اش میشه 4 چون نمیتونم بازی کنم و برای من بسیار سخته. البته که استدلالم برای خودم درسته و وقتی نتونم بازی کنم پس لذت نمیبرم، اما آیا با این تفاسیر صلاحیت نقد رو دارم و میتونم قضاوت کنم تو درآوردن این سختی و ریزه کاری های مورد پسند علاقه مندهاش موفق بوده یا نه؟ مسلما جواب خیره. جواب این سوال رو کسی میتونه بده که خراکش این مدل بازی هاست و به سبب تجربه حالا میتونه بگه این سختی چقدر با منطق تعریف شده برای پلیرها سازگاری داره و جذاب در امده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر