امتیازات Sifu

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    122
  • نظرسنجی بسته شده است .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
از اون بازی هاست که حسابی باهاش حال می کنم کلا این سبک Beat 'em Up خیلی باحاله از قدیم روی سگا که شورش در شهر می رفتیم بگیر تا گاد هند و جت لی رو پی اس 2 و حتی یاکوزا ها هم همشون باحالن با چیزایی که از این بازی دیدم مطمئنم خیلی خوشم میاد ازش و خوشبختانه واسه ما فقیر فقرا که هنوز ps4 داریم هم عرضه میشه :D =D>

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
۸۰ - ۸۴

هرچند که هیچوقت، هیچوقت و حتی یه لحظه متا و از این جور حرف ها برام مهم نبوده!:D

لعنتی منو یاد بازی دوست داشتنی جکی چان پلی ۱ میندازه!:D:x
هم یاد جکی چان پلی 1 و بیشتر یاد جت لی پلی 2 می اندازه آدمو خیلی بازی خوبی بود اگه اشتباه نکنم طبق عادت اون زمان هم انحصاری سونی بود جت لی
احتمالا امتیازش حدود 75 بشه ولی کوچکترین اهمیتی برام نداره امتیازش چقدر بشه همون جت لی و گاد هند و جکی چان هم امتیازاشون افتضاحه

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,716
نام
Ebrahim
هم یاد جکی چان پلی 1 و بیشتر یاد جت لی پلی 2 می اندازه آدمو خیلی بازی خوبی بود اگه اشتباه نکنم طبق عادت اون زمان هم انحصاری سونی بود جت لی

شت، Jet Li: Rise to Honor رو فراموش کردم! :D:|

پسر این بازی هم عالی بود. دقیقا درست گفتی، سیفو بیشتر شبیه Jet Li: Rise to Honor هست تا جکی چان!:D

پسر همین الان انگشتام درد گرفت؛ عین اون زمانی که بازیش میکردم!:D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,851
نام
مهراد
80 - 84

بازی کلا با کیفیت به نظر میاد. مخصوصا که من عاشق اون تعامل با محیطش هستم که از تمام لبه میزها و پیشخوان و میله ها و چوب دستی ها و ... میشه داخلش استفاده کرد برای ضربه زدن به دشمن. به نظرم باید کار جالبی در بیاد و شدیدا منتظر تجربه ش روی سیستم و تق تق صدا دادن کیبورد هستم :)

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
این نمایش هایی که از بازی دیدم یه جور حس تکراری شدن گیم پلی به ادم دست میده از این بازی ها که ۱ ساعت اولش جذاب بعد دیگه حوصله سر میشه
اینم فکر کنم زیر ۸۰ بشه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
حقیقتش من اون چند سری اول که تریلرهاشو دیدم نمیدونم چرا یهو یاد بازی جکی چان افتادم:D
نمیدونم خاطرتون هست یانه؟!
یکی از جذاب ترین بازی های ps1 بود
کمبت باحالی داشت و حین مبارزات هرچیزی که دم دست بود رو ور میداشت میکوبید تو سروصورت بقیه:D
باس فایت هاش😢😍
الخصوص اون مایکل جکسونه!
خلاصه فارغ از اینکه چه متایی خواهد داشت، امیدوارم خاطرات اون بازیو زنده کنه

ویرایش
پ.ن: الان دیدم بچه ها هم اشاره کردن!!!:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,582
نام
Alireza
درود به اساتید کونگ فو :D
نقد اول اومد :D

Atomix 9/10
Sifu is one of the best independent games of recent years. The passion that Sloclap clearly had for this project can be felt in every aspect of it. From its story that takes the conventions of the Hong Kong action genre, and puts an interesting twist on it, though reaching the conclusion is a bit clunky; going through its great visual and auditory presentation, which manage to transport us to a world that is based on our reality, but also shows us the corrupted minds of the villains; to its gameplay that nurtures beat'em ups by borrowing a number of concepts from rogue-lites, and adding an original idea. What we see here is top notch.
<:-P

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
درسته تاپیک ، تاپیک امتیازات هست ولی همش فکر میکنم هرچند فضای اینترنت و نقد و بررسی و غیره در مجموع به رشد آگاهی آدم کمک میکنه ولی از یک طرف هم خیلی از لذت ها را از بین میبره. تو زندگی عادی هم همینه. هرچقدر بیشتر بدونی بیشتر رنج میبری.

حالا منظورم از این حرف اشاره به بازی JetLI Rise Of Honor بود. من این بازی را فکر کنم زمان PS2 خودم یک چندباری تموم کردم و حداقل 10-20 بار تماشا کردم ملت کامل بازیش کنن. به شدت توی کلوب محبوب بود. ملت بیست چهارساعت بازیش میکردن و منم میشستم نگاه میکردم. واقعا یکی از بازی های به یادموندنی PS2 برای من بود. الان رفتم متاش را کنترل کردم دیدم 68 بوده. الان بازی متای 68 بیاره من از صد کیلومتریش هم رد نمیشم. :D

یک بازی دیگه هم بود تو سبک اکشن شوتر سوم شخص به اسم Dead To Rights اونم دقیقا همین شرایط کلی بازیش کردم و تماشا کردم الان باز چک کردم متاش 73 بوده. :D

خلاصه این بازی ها بخشی از خاطرات ما هستند و توی این سبک هم بازی خوب خیلی خیلی کم شده. یک زمان واقعا سبک محبوبی بود. امیدوارم همچین سبکهایی بیشتر بهشون پرداخته بشه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,372
من بچه بودم میرفتم کلوپ و میدیدم بقیه دارن جکی چان بازی میکنن و منی که بخاطر سنم و نداشتن پول زیاد همش تو کف می موندم :D
الان وقتشه بخاطر روزای خوب قدیم ی حالی به خودمون بدیم
متا هم فکر نکنم زیاد بشه ولی کی به تا اهمیت میده اخه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر