اطلاعات در مورد Psp Slim

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
خدا نکنه کار کسی دست کس دیگه ای بیافته ، واقعا...:biggrin1:
سلام
یه سوال کلی؟:
من وقتی PSP Slim میگیرم دقیقا باید چه کارهایی انجام بدم تا بدون دردسر همه بازیهارو اجرا کنه

یه سری سوال دیگه
موزیک پلیر PSP به پای Walkman Player 2.0 میرسه؟
یعنی TrackID داشته باشه خواننده/آلبوم/سبک/ رو جدا کنه ، بتونی Playlist بسازی؟
Equalizer داره ؟

اگه میشه یه عکس از محیط موزیک پلیرش بهم بدین

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
البته من تمام پست ها رو نخوندم واسه همین دارم این رو اینجا میذارم اگه تکراریه ببخشید. من چند وقت پیش یه PSP اسلیم دست گرفتم و چون خودم مدتهاست که PSP فت از اون سری اولی ها که کپی خور می شد رو دارم، به نظرم PSP اسلیم کیفیت ساختش خیلی پایین بود. به قول یکی از بچه ها انگار از پلاستیک مواد دو استفاده کرده بودند. کلا از سونی بعید بود همچین جنسی رو با این قیافه بده. البته من فقط یک نمونه دست گرفتم اما کیفیت ساخت نسبت به مدل های قدیمی فاجعه بود. حالا به نظر شما اگر کسی نخواد کنسولش رو به تلویزیون وصل کنه و سبکی و نازکی نسخه جدید هم واسش مهم نباشه، بهتره بره اسلیم بخره با همون معمولی ها رو که ارزون تر هم می شه خرید؟
از لحاظ ظاهر به نظر منم Fat بهتر هست. خوش دست تر هم هست به نظرم. اگه نخوای وصل کنی به TV هیچ لزومی به خرید Slim نیست. بازی های جفتشون که یکی هست و برنامه ها هم روی Fat کمتر دردسر داره اجراش.
خدا نکنه کار کسی دست کس دیگه ای بیافته ، واقعا...:biggrin1:
شما اول کاری که میکنی اینه که یه فیرمور کپی خور روش نصب میکنی و Recovery رو تنظیم میکنی و راحت بازی هاتو اجرا میکنی.
Walkman Player 2.0 رو من ندیدم ولی PSP مشکلی از لحاظ پخش نداره. Equalizer که بتونی Custom تنظیم کنی نداره فقط Jazz و Rock و .... داره.
البته مشکلی از این لحاظ ها نیست چون PSP یه قابلیتی که داره نصب برنامه هست و Palyer هم زیاد براش اومده که میتونی Equalizer دلخواهتو درست کنی و...

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
ببخشید ! میشه بگید چطوری منو ریکاوری رو بیارم
پ.ن : من وقتی PSP رو روشن میکنم همون اول میره داخل منو PSP و اون علامت Sony Entert...... نمیاد ولی برای دوستم اول علامت Sony میاد بعد میره تو منو برای شما هم همین جوریه یا نه ؟

MZN84

کاربر سایت
Jan 30, 2006
64
نام
محمد
ببخشید ! میشه بگید چطوری منو ریکاوری رو بیارم
پ.ن : من وقتی PSP رو روشن میکنم همون اول میره داخل منو PSP و اون علامت Sony Entert...... نمیاد ولی برای دوستم اول علامت Sony میاد بعد میره تو منو برای شما هم همین جوریه یا نه ؟
PSP را کامل خاموش کن بعد دکمه R رو نگه دار و ولش نکن. دوباره PSP رو روشن کن تا منوی ریکاوری بیاد بعد R ول کن. وقتی کارت توی ریکاوری تموم شد Exit کن.

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :biggrin1:

نقل قول از يك هفته پيش !!! :

ميشه همين اطلاعات رو از شاتل گرفت ... آخه ISP كه ازش سرويس ميگيرم همون جاست .

با اين حالا من يه بار ديگه من جلوي AP وايسادم و با PSP اسكن كردم ... يه اشتراك با اين مشخصات شناخت:
SSID : Linksys , WLAN Security Settings :WPA-PSK (TKIP) , Connection Name : Linksys

وقتي در همون قسمت X رو ميزنم مياد بخش تعيين SSID كه خودش Linksys رو نوشته بعد < رو ميزنم ميره بخش WLAN Security Settings كه اونم خودش روي WPA_PSK (TKIP)i البته اون i آخر رو العان خودم اضافه كردم ... مگر نه پرانتزاش به هم ميريخت . بعد كه دوباره < ميزينم ميره بخش WPA Key كه يه عبارت هشت كاراكتره ميخواد ... يه بار اونم شانسي همين جوري يه چيزي وارد كرديم ... در بخش بعدي Address Settings رو روي Easy گذاشتم و در بخش بعد Connection Name رو Linksys نوشتم و بعد تنظيمات رو Save كردم و در مرحله بعد Test Connection رو زدم ... بعدش روي صفحه دوتا عبارت رو پست سر هم مينوشت ... يكي Connectong to the access point و Exchanging ... و در آخر اخطار Time Out رو داد كه Server بهش در زمان مناسب جواب نداده و از اين صحبتا ...
حالا با اين تفاسير اگه شما زحمت بكشي به همين شكل بخش به بخش توضيح بفرماييد كه هر كدوم رو چطوري وارد كنيم و اطلاعات رو از كجا گير بياريم مثل SSID و Wep Key و ... ممنون ميشم ...
اون مقاله آموزشي هم بي نقش بود ... فقط نگفته بود كه SSID و ... چي هستن و از كجا گيرشون بياريم ... همين ...

راستي شنيدم براي كار با اينترنت فورم وير 3.90 M33-3 بهتره ... خواهشاً يه لطفي كنيد تاپيك مربوط به نسب و ... اين نسخه رو هم لينك بفرماييد ...

ببخشيد كه يه طومار نوشتم ... از توجهاتتون هم يك دنيا ممنونم ...

از دوستان و اساتيد كسي نميتونه كمكي كنه ؟
راستي اگه بخوام برم پاساژ علاءالدين و از اينترنت اونجا استفاده كنم دقيقاً بايد چكار كنم ؟ فكر كنم اونجا ديگه تنظيمات مشخصي داشته باشه ، نه ؟
يه خواهش ديگه هم داشتم ، لطفاً يه Video Player خوب براي PSP معرفي بفرماييد ... يه چيزي ميخوام كه تا جاي ممكن تمام فايل هاي تصويري رو اجرا كنه ... مثل فايل هاي OGG و ... خلاصه يه چيزي كه بهترين در نوع خودش باشه و خيال آدمو از Player راحت كنه:biggrin1:. در ضمن ميشه براي موزيك پليرش هم Equlizer دانلود كرد ؟

خواهشاً راهنمايي بفرماييد ... :biggrin1:

آخرین ویرایش:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :biggrin1:

اساتيد عزيز خواهشاً راهنمايي بفرماييد ... ملت منتظرن :biggrin1: !

اگه روند راهنمايي هاي تاپيك كمي منظم تر بود خيلي عالي ميشد ... مثلاً‌ هر يك روز يا دو روز يك بار سر يك ساعت مشخص ... اينطوري اينقدر منتظر نميمونيدم ...

بازم از توجهات و راهنمايي هاي ارزشمند تك تك اساتيد مخصوصاً ehsanslipknot و M3hD1 عزيز واقعاً ممنونم.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
راستي اگه بخوام برم پاساژ علاءالدين و از اينترنت اونجا استفاده كنم دقيقاً بايد چكار كنم ؟ فكر كنم اونجا ديگه تنظيمات مشخصي داشته باشه ، نه ؟
:arrowd:
اقا منم این سوالو دارم میدونه با وایرلس داره تازه کدهم نداره چه جوری باید با psp وصل شم
:arrowd:
در جواب شما دو دوست عزیز باید بگم که در هر دوی این حالات شما تنظیمات را هیچ تغییر نمیدی و در تمامی حالات اتصال گزنیه ی easy و بعد کلید راست(<)را میزنید بعد از اتمام کار با کلیک بر روی کانکشن مربوطه به اینترنت وصل میشید.

پ.ن:مهرداد جان برای استفاده از wifi ـه پایتخت که به fortex معروفه,به هیچ تنظیم خاصی احتیاج نیست.

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام ... :love:

پ.ن:مهرداد جان برای استفاده از wifi ـه پایتخت که به fortex معروفه,به هیچ تنظیم خاصی احتیاج نیست.

به به ... احسان جان يك دنيا ممنون ...

راستي مكان هاي ديگه اي براي اين قبيل اتصالات توي تهران هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر