اطلاعات در مورد Psp Slim

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
بچه ها جنس اين اسليم تا چه حدي آشغاله اصلا با فت فرقي ميكنه؟
کسی نگفته آشغاله یا کیفیت ساخت پایین تره,این حرف کاملن غلطه
هر دو مدل توسط سونی و در یه کارخونه زده میشه,فقط مدل اسلیم یکم ظریف تره,همچنین یکم آسیب پذیر تره اونم به خاطر وزن کمتره و امکان ضربه خوردنش بیشتر از فت ـه
این عقیده رو که اسلیم کیفیت ساختش در حد کارخونه های بازیافت زباله ی شورآباد قم هست رو هم این عربا(اماراتیا)انداختن تو دهنا,قاعدتا برای اونا با اون هیکل اللحصوص با اون دست های بزرگ تو دست گرفتن اسلیم یکم سخته.;)

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

يه سوال حياتي داشتم :

اين Theme هاي CTF كه براي FW 3.90 ساخته شدن ... روي FW 3.95 Gen 2 جواب نميدن ؟؟؟
العان CXMB مخصوص FW 3.95 Gen 2 رو نصب كردم ... اما وقتي Theme هاي CTF مربوط به FW 3.90 رو اجرا ميكنم ... فقط Wallpaperـش رو نمايش ميده ... :((

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام . :love:

يه سوال حياتي داشتم :

اين Theme هاي CTF كه براي FW 3.90 ساخته شدن ... روي FW 3.95 Gen 2 جواب نميدن ؟؟؟
العان CXMB مخصوص FW 3.95 Gen 2 رو نصب كردم ... اما وقتي Theme هاي CTF مربوط به FW 3.90 رو اجرا ميكنم ... فقط Wallpaperـش رو نمايش ميده ... :((
متاسفانه باید یگم خیر,تم های CTF برعکس تم های PTF فقط روی یک فریمور جواب میده,یا به عبارت دیگه هر تم فقط روی فریموری که براش ساخته شده جواب میده(تم CTF ای که برای 3.90 ساخته شده روی 3.95 جواب نمیده;))

moin

کاربر سایت
May 9, 2008
52
بچه ها من شنيدم وقتي اسليم رو به تلويزيون وصل مكنيم تصوير توي تلويزيون تمام صفحه نمايش داده نميشه و فقت يه باريكه از تصئير هست اين درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
بچه ها من شنيدم وقتي اسليم رو به تلويزيون وصل مكنيم تصوير توي تلويزيون تمام صفحه نمايش داده نميشه و فقت يه باريكه از تصئير هست اين درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نوع TV شما wide باشه, تمام صفحه میبینی.;)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
يعني چيجوري باشه (تلويزيون ما پاناسونيك سري VIERA هست)
در ضمن در مورد اسليم منظورم نوع پلاستيك مصرفي در شكل ظاهريش بود

اين دو نوع TV هاي رايج در حال حاضر:
normal TV:
100010761.jpg

wide TV:
15807-SM2.jpg

شما اگه نوع TV تون normal ـه تصویر رو با حالت 16:9(بالا و پایین تصویر یه خط مشکی مشاهده میکنید) میبینید(البته تو تنضیمات psp میشه نوع تصویر رو 4:3 نیز انتخاب کرد اما تصاویر از فرم اصلی خودشون خارج میشن),اما اگه TV شما wide screen باشه تصویر رو تمام صفحه میبینید(همچنین وضوح تصویر به نوع tv هم مربوط میشه)
یه عکس برات میزارم تا بهتر بتونی این مطلب رو درک کنی:arrowd:
2j0guat.jpg

------------------------------------------------------------------------------------
در مورد کيفيت پلاستيک اسليم هم بايد بگم که هيچ فرقي با فت نداره فقط يک مقدار نازک تر ساخته شده اونم به خاطر اينکه سوني ميخواست تو اين مدل وزن رو تا حداقل ممکن کاهش بده.به همین دلیل یکم آسیب پذیر تره;)

moin

کاربر سایت
May 9, 2008
52
خوب دوست عزيز اين كناره هاي تصوير كه يك نوار مشكي هست به خاطر فيلم در حال نمايشه
البته روي جعبه تلويزيون رو الان نگاه كردم نوشتهwide lcd tv پس تمام صفحه نمايش داده ميشه درسته

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
خوب دوست عزيز اين كناره هاي تصوير كه يك نوار مشكي هست به خاطر فيلم در حال نمايشه
البته روي جعبه تلويزيون رو الان نگاه كردم نوشتهwide lcd tv پس تمام صفحه نمايش داده ميشه درسته
متوجه منظورت نشدم,نوار مشکی ای نمیبینم تو اون چند تا عکسی که گذاشتم:confused:
اگه wide TV زده پس مشکلی نداره
اقا من یه مانیتور 2032 bw سامسونگ دارم میتونم بهش وصل کنم
اگه ورودی کاپوننت یا کامپوزیت داره میتونی وصل کنی

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند