اطلاعات در مورد Psp Slim

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام . :love:

سلام استاد . :biggrin1:

بله ... خيلي وقت پيش اونو خوندم ... اما متاسفانه كافي نبود ... به پدرام عزيز از طرف بنده سلام برسونيد و تشكر كنيد و خدمتشون بفرماييد كه اگه ممكنه كمي جزئي تر توضيح بفرمايند :biggrin1: .

:biggrin1: خوب الان من اينا رو از كي بپرسم ؟؟؟ از يارو رفيقم كه ميپرسم ميگه من چيزي مشخص نكردم ... فقط تنظيمات عادي ISP رو انجام دادن ... حالا فرق SSID و WEP Key چي هست ... منظورم اينه كه منه بنده خدا :biggrin1: چي رو بايد اينجا ها وارد كنم ... از يكي از دوستان كه اون ADSL راه اندازي كرده پرسيدم ، گفت اگه Pass خواست 1244525 رو وارد كن ... حالا من اينو كجا وارد كنم ؟
در ضمن قسمت WEP Key هشتا كاراكتر ميخواد اما اين 7 تاس ! :confused:

باتري توسط برنامه ساخته ميشه ؟؟؟ استاد عزيز من مبتدي تر از اين حرفام خواهشاً پايه اي تر توضيح بفرماييد ... :biggrin1:

راستي StaR عزيز راست ميگه ... باتري PSP منم حداكثر 4 ساعت شارج نگه ميداره ... اين عاديه ؟
اگه از باتري هاي 2400 استفاده كنيم ، زمان دو برابر ميشه يا تاثيري نداره ؟ و اينكه آيا اين باتري ها هم تقلبي دارن ؟ راه تشخيصش چيه ؟

ببخشيد ... خيلي پر حرفي كردم ... شرمنده .

شما با هر قسمت از اون آموزش مشکل داری بگو تا یا من یا بچه ها راهنماییت کنیم(آموزشش خیلی ساده هست)
WEP Key و SSID و IP و یا هر چیزه دیگه ای رو باید از ادمین سیستم بپرسی(از چه نوع سرویس wifi ای استفاده میکنی؟)
تمامی نکات و مسائل مربوط به Unbrick کردن و Pandora Battery در تاپیک زیر موجوده(هر سؤالی هم داشتی اونجا میتونی بپرسی)::arrowd:
آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد

شما با هر قسمت از اون آموزش مشکل داری بگو تا یا من یا بچه ها راهنماییت کنیم(آموزشش خیلی ساده هست)
WEP Key و SSID و IP و یا هر چیزه دیگه ای رو باید از ادمین سیستم بپرسی(از چه نوع سرویس wifi ای استفاده میکنی؟)

استاد عزيز ... از توجهتون ممنونم ... اما نه من و نه اون يارو دوستم كه ADSL مال اونه نميدونه SSID و ... چي هستن و بايد چي جاشون نوشت ... اما اميد هايي هست كه به اون فرد اصلي كه ADSL راه اندازي كرده دست رسي پيدا كنيم ( رفته دبي امتحان MCSD بده ) و ... اما خيلي طول ميكشه و ما خيلي عجله داريم .
راستي ميشه همين اطلاعات رو از شاتل گرفت ... آخه ISP كه ازش سرويس ميگيرم همون جاست .

با اين حالا من يه بار ديگه من جلوي AP وايسادم و با PSP اسكن كردم ... يه اشتراك با اين مشخصات شناخت:
SSID : Linksys , WLAN Security Settings :WPA-PSK (TKIP) , Connection Name : Linksys

وقتي در همون قسمت X رو ميزنم مياد بخش تعيين SSID كه خودش Linksys رو نوشته بعد < رو ميزنم ميره بخش WLAN Security Settings كه اونم خودش روي WPA_PSK (TKIP)i البته اون i آخر رو العان خودم اضافه كردم ... مگر نه پرانتزاش به هم ميريخت . بعد كه دوباره < ميزينم ميره بخش WPA Key كه يه عبارت هشت كاراكتره ميخواد ... يه بار اونم شانسي همين جوري يه چيزي وارد كرديم ... در بخش بعدي Address Settings رو روي Easy گذاشتم و در بخش بعد Connection Name رو Linksys نوشتم و بعد تنظيمات رو Save كردم و در مرحله بعد Test Connection رو زدم ... بعدش روي صفحه دوتا عبارت رو پست سر هم مينوشت ... يكي Connectong to the access point و Exchanging ... و در آخر اخطار Time Out رو داد كه Server بهش در زمان مناسب جواب نداده و از اين صحبتا ...
حالا با اين تفاسير اگه شما زحمت بكشي به همين شكل بخش به بخش توضيح بفرماييد كه هر كدوم رو چطوري وارد كنيم و اطلاعات رو از كجا گير بياريم مثل SSID و Wep Key و ... ممنون ميشم ...
اون مقاله آموزشي هم بي نقش بود ... فقط نگفته بود كه SSID و ... چي هستن و از كجا گيرشون بياريم ... همين ...

راستي شنيدم براي كار با اينترنت فورم وير 3.90 M33-3 بهتره ... خواهشاً يه لطفي كنيد تاپيك مربوط به نسب و ... اين نسخه رو هم لينك بفرماييد ...

ببخشيد كه يه طومار نوشتم ... از توجهاتتون هم يك دنيا ممنونم ...

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد

ایا فروشگاه پرتو که بصورت انلاین psp میفروشه معتبره؟
یعنی دردسر نداره؟

دوست عزيز ... من خودم از اونجا خريد كردم ... البته نه به صورت Online بلكه حضوري رفتم و كلي هم كف كردم ... بهت پيشنهاد ميكنم حتماً حضوراً هر طور شده يه سر بري فروشگاه مركزي پرتو و خودت نمونه يه فروشگاه درجه يك گيم رو ببيني ... خيلي چيزا رو من براي اولين بار اونجا ديدم :eek:

محصولاتشون هم از قبيل بازي هاي PSP و PS2 و X360 و... خيلي باكيفيت و حرفه اي Pack شده و واقعاً نسبت به فروشندگان ديگه اين صنف خيلي معركه ست .
در مورد PSP و لوازم جانبيش هم كاملاً اطمينان داشته باش .
خلاصه جاي خيلي معركيه ... حتماً حضوري برو ... چون سر قيمت و اين چيزا هم باهات را ميان /:):-";)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام
یه سوال کلی؟:
من وقتی PSP Slim میگیرم دقیقا باید چه کارهایی انجام بدم تا بدون دردسر همه بازیهارو اجرا کنه

یه سری سوال دیگه
موزیک پلیر PSP به پای Walkman Player 2.0 میرسه؟
یعنی TrackID داشته باشه خواننده/آلبوم/سبک/ رو جدا کنه ، بتونی Playlist بسازی؟
Equalizer داره ؟

اگه میشه یه عکس از محیط موزیک پلیرش بهم بدین

Dark_Anima

کاربر سایت
Jun 5, 2008
152

دوست عزيز ... من خودم از اونجا خريد كردم ... البته نه به صورت Online بلكه حضوري رفتم و كلي هم كف كردم ... بهت پيشنهاد ميكنم حتماً حضوراً هر طور شده يه سر بري فروشگاه مركزي پرتو و خودت نمونه يه فروشگاه درجه يك گيم رو ببيني ... خيلي چيزا رو من براي اولين بار اونجا ديدم :eek:

محصولاتشون هم از قبيل بازي هاي PSP و PS2 و X360 و... خيلي باكيفيت و حرفه اي Pack شده و واقعاً نسبت به فروشندگان ديگه اين صنف خيلي معركه ست .
در مورد PSP و لوازم جانبيش هم كاملاً اطمينان داشته باش .
خلاصه جاي خيلي معركيه ... حتماً حضوري برو ... چون سر قيمت و اين چيزا هم باهات را ميان /:):-";)

از راهنماییت ممنونم

Bzfarrokhi

کاربر سایت
Apr 12, 2008
3
کیفیت ساخت

سلام
البته من تمام پست ها رو نخوندم واسه همین دارم این رو اینجا میذارم اگه تکراریه ببخشید. من چند وقت پیش یه PSP اسلیم دست گرفتم و چون خودم مدتهاست که PSP فت از اون سری اولی ها که کپی خور می شد رو دارم، به نظرم PSP اسلیم کیفیت ساختش خیلی پایین بود. به قول یکی از بچه ها انگار از پلاستیک مواد دو استفاده کرده بودند. کلا از سونی بعید بود همچین جنسی رو با این قیافه بده. البته من فقط یک نمونه دست گرفتم اما کیفیت ساخت نسبت به مدل های قدیمی فاجعه بود. حالا به نظر شما اگر کسی نخواد کنسولش رو به تلویزیون وصل کنه و سبکی و نازکی نسخه جدید هم واسش مهم نباشه، بهتره بره اسلیم بخره با همون معمولی ها رو که ارزون تر هم می شه خرید؟

moin

کاربر سایت
May 9, 2008
52
از دوستان کسی در مورد گارنتی PSP خبر داره؟

دوست عزيز تو كل ايران رو بگردي گارانتي نميتوني پيدا كني به چند دليل 1-شركت سوني كلا psp واسه ايران نميزنه و psp هايي كه تو ايران هست از كشور هاي ديگه وارد ميشه بنا بر اين تو ايران گارانتي نداره
2- اگر هم ارانتي داشته باشه با كپي خور كردن (كاري كاملا غير قانوني)باطل ميشه
نتيجه:هيچ كدوم از psp ها گارانتي نداره مگه اينكه خود فروشنده ضمانت كنه اگه خراب شد بيار خودم درست ميكنم كه اونم بعيده!!

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
مگه اينكه خود فروشنده ضمانت كنه اگه خراب شد بيار خودم درست ميكنم كه اونم بعيده!!
یه فروشگاه تو پایتخت با این شرایط psp میفروخت اسمش یادم نیست اما پیدا میکنم میگم بهتون

pro_mamad

کاربر سایت
Apr 27, 2008
137
یه فروشگاه تو پایتخت با این شرایط psp میفروخت اسمش یادم نیست اما پیدا میکنم میگم بهتون

احسان جان کنج هستش که گارانتی گذاشته واسه محصولاتش، فکر کنم اینطوری بودش که جنس های بین 150 تا 300 هزار تومن رو 30000 هزار تومن واسه گارانتی میگرفت و جنسایی که قیمتشون بین 300 تا 600 هزار تومن باشه 60000 تومن واسه گارانتیش میگرفت

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
احسان جان کنج هستش که گارانتی گذاشته واسه محصولاتش، فکر کنم اینطوری بودش که جنس های بین 150 تا 300 هزار تومن رو 30000 هزار تومن واسه گارانتی میگرفت و جنسایی که قیمتشون بین 300 تا 600 هزار تومن باشه 60000 تومن واسه گارانتیش میگرفت
کنج که جداس
اما اینی که من میگم اینطوری نبود شما مثلا 210 میخریدی با گارانتی بود.اون موقع ها تنها فروشگاهی بود که اینطوری جنس میفروخت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر