اطلاعات در مورد Psp Slim

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :cheesygri

دوستان عزيز، من با IR Shell يه مشكلي پيدا كردم ... وقتي ميخوام براش Password بزارم ميگه Password قبلي رو وارد كن ، در حالي كه من تا قبل از اين اصلاً به قسمت Password نرفته بودم !!!
در ضمن چطوري ميشه با IRShell كاري كرد كه وقتي PSP روشن ميشه ... (((( همون اپتدا )))) درخواست Password كنه ؟ لطفاً دقيقاً توضيح بديد ! :biggrin1:
==================================
راستي اگه امكان داره يه عكس و يه فيلم 5 يا 10 ثانيه اي كه با حداكثر كيفيت دوربين 1.3 يا 2 مگاپيكسل گرفته شده باشه رو لينك بفرماييد ...

خيلي خيلي خيلي ممنون . :love:

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام . :cheesygri
دوستان عزيز، من با IR Shell يه مشكلي پيدا كردم ... وقتي ميخوام براش Password بزارم ميگه Password قبلي رو وارد كن ، در حالي كه من تا قبل از اين اصلاً به قسمت Password نرفته بودم !!!
در ضمن چطوري ميشه با IRShell كاري كرد كه وقتي PSP روشن ميشه ... (((( همون اپتدا )))) درخواست Password كنه ؟ لطفاً دقيقاً توضيح بديد ! :biggrin1:
==================================
راستي اگه امكان داره يه عكس و يه فيلم 5 يا 10 ثانيه اي كه با حداكثر كيفيت دوربين 1.3 يا 2 مگاپيكسل گرفته شده باشه رو لينك بفرماييد ...
خيلي خيلي خيلي ممنون . :love:
سلام
پسورد 0000 رو امتحان کن.
اگه جواب نداد. فایل system.cfg رو باز کن یه کلمه 4 حرفی توش میتونی پیدا کنی که پسوردت هست. اگه نتوسنتی پیدا کنی فایل رو پاک کن و دوباره iRShell رو اجرا کن ولی تمام تنظیماتت میپره.

میتونی پلاگینی که iRShell داره رو فعال کنی که وقتی PSP روشن میشه مستقیم بیاد توی IRShell که بعدش پسورد میخواد از طرف.

در مورد عکس هم فکر کنم یکی از بچه ها عکسی که با PSP انداخته بود رو قبلا گذاشته تو سایت توی بخش Accessories بری فکر کنم بتونی پیدا کنی.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
در مورد عکس هم فکر کنم یکی از بچه ها عکسی که با PSP انداخته بود رو قبلا گذاشته تو سایت توی بخش Accessories بری فکر کنم بتونی پیدا کنی.
تو پست های زیر چند عکس که از مسابقات psp گرفتم هست:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=364250&postcount=477
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=284837&postcount=432

mahdarshab

کاربر سایت
Jun 1, 2008
44
نام
MAH
سلام
من همه پست های این تاپیک رو خوندم!
thumbs-up.gif

عالی بود.
از همتون ممنون.
راحتم کردین!!
wc.gif

siavash_879

کاربر سایت
Jun 4, 2008
3
سلام .
من دیروز PSP SLIM گرفتم .
دو تا فوتبال هم توش ریختم .
امروز یک کم بازی کردم ولی بعدش سرعت بازی ها کم شد .

سرعت
psp عادیه ولی بازی ها خیلی کند میاد و انجام میشه . در حالی که مثلا دموی بازی به شکل عادی میاد

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
چند تا سوال:
الان قیمت psp چنده؟
کیفیت ال سی دی یک psp مثل یک k800 یا n73 هست؟
نظرتون راجع به www.konj.ir چیه؟:cool:
سلام
قیمت psp هم :
اسلیم:195-220
فت:185-200
کیفیت LCD ـه psp قابل قیاس با هیچ گوشی ای نیست
در مورد کنج هم باید گفت قدیما فروشگاه خوبی بود اما الان...

سلام .
من دیروز PSP SLIM گرفتم .
دو تا فوتبال هم توش ریختم .
امروز یک کم بازی کردم ولی بعدش سرعت بازی ها کم شد .

سرعت
psp عادیه ولی بازی ها خیلی کند میاد و انجام میشه . در حالی که مثلا دموی بازی به شکل عادی میاد

سلام
مبارک باشه
فریمورت چیه دوست عزیز؟
به احتمال زیاد باید از فریمور باشه;)

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

يه سلام مخصوص هم خدمت اساتيد عزيز :love::love::love:

اگه ممكنه خواهشاً زحمت يه مطلب كامل درباره راه اندازي PSP Internet Connection رو بكشيد :biggrin1: ...

يكي از دوستان اشتراك ADSL 512 داره و اتفاقاً يه هاب با قابليت WireLess هم داره ... من با PSP تونستم Scan بگيريم و اشتراك اينترنت رو شناسايي كنم اما نميدونم WEP Key و SSID و ... چي هستن ؟؟؟
راستي اگه ممكنه در مورد اين AOSS هم توضيح بفرماييد .

يه سوال ديگه ... Pandora's Battery چي هست ؟؟؟

از زحمات شما عزيزان بي نهايت ممنونم . :love:

آخرین ویرایش:

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan

يه سلام مخصوص هم خدمت اساتيد عزيز :love::love::love:

اگه ممكنه خواهشاً زحمت يه مطلب كامل درباره راه اندازي PSP Internet Connection رو بكشيد :biggrin1: ...

يكي از دوستان اشتراك ADSL 512 داره و اتفاقاً يه هاب با قابليت WireLess هم داره ... من با PSP تونستم Scan بگيريم و اشتراك اينترنت رو شناسايي كنم اما نميدونم WEP Key و SSID و ... چي هستن ؟؟؟
راستي اگه ممكنه در مورد اين AOSS هم توضيح بفرماييد .

يه سوال ديگه ... Pandora's Battery چي هست ؟؟؟

از زحمات شما عزيزان بي نهايت ممنونم . :love:
سلام
درباره ی راه اندازی اینترنت پدارم عزیز یه آموزش تو تاپیک زیر گذاشته البته با wifimax که کار باهاش خیلی شبیه به access point های دیگه هست و میتونی ازش استفاده کنی:
آموزش راه اندازی WiFi Max
WEP Key و SSID یک نوع قفل امنیتی هست که صاحب سیستم براش تایین میکنه تا کسی بدون اجازه ی اون نتونه به اینترنت وصل بشه.
اصطلاحا" به باتری ای که توسط برنامه ی Universal Unbricker ساخته میشه , Pandora's Battery میگن.

siavash_879

کاربر سایت
Jun 4, 2008
3
سلام
قیمت psp هم :
اسلیم:195-220
فت:185-200
کیفیت LCD ـه psp قابل قیاس با هیچ گوشی ای نیست
در مورد کنج هم باید گفت قدیما فروشگاه خوبی بود اما الان...

سلام
مبارک باشه
فریمورت چیه دوست عزیز؟
به احتمال زیاد باید از فریمور باشه;)

مشکلم حل نشد .:(
کس دیگه ای نمیتونه کمک کنه؟:confused:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام من هم PSP خریدم ! خیل با حاله ...
ولی این مدلی که من دارم (اسلیم) همش 3.5 شارژ نگه میداره ؟
برای شما هم همین طوره ؟

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد

سلام

سلام استاد . :biggrin1:

درباره ی راه اندازی اینترنت پدارم عزیز یه آموزش تو تاپیک زیر گذاشته البته با wifimax که کار باهاش خیلی شبیه به access point های دیگه هست و میتونی ازش استفاده کنی:

بله ... خيلي وقت پيش اونو خوندم ... اما متاسفانه كافي نبود ... به پدرام عزيز از طرف بنده سلام برسونيد و تشكر كنيد و خدمتشون بفرماييد كه اگه ممكنه كمي جزئي تر توضيح بفرمايند :biggrin1: .

WEP Key و SSID یک نوع قفل امنیتی هست که صاحب سیستم براش تایین میکنه تا کسی بدون اجازه ی اون نتونه به اینترنت وصل بشه.

:biggrin1: خوب الان من اينا رو از كي بپرسم ؟؟؟ از يارو رفيقم كه ميپرسم ميگه من چيزي مشخص نكردم ... فقط تنظيمات عادي ISP رو انجام دادن ... حالا فرق SSID و WEP Key چي هست ... منظورم اينه كه منه بنده خدا :biggrin1: چي رو بايد اينجا ها وارد كنم ... از يكي از دوستان كه اون ADSL راه اندازي كرده پرسيدم ، گفت اگه Pass خواست 1244525 رو وارد كن ... حالا من اينو كجا وارد كنم ؟
در ضمن قسمت WEP Key هشتا كاراكتر ميخواد اما اين 7 تاس ! :confused:

اصطلاحا" به باتری ای که توسط برنامه ی Universal Unbricker ساخته میشه , Pandora's Battery میگن.

باتري توسط برنامه ساخته ميشه ؟؟؟ استاد عزيز من مبتدي تر از اين حرفام خواهشاً پايه اي تر توضيح بفرماييد ... :biggrin1:

راستي StaR عزيز راست ميگه ... باتري PSP منم حداكثر 4 ساعت شارج نگه ميداره ... اين عاديه ؟
اگه از باتري هاي 2400 استفاده كنيم ، زمان دو برابر ميشه يا تاثيري نداره ؟ و اينكه آيا اين باتري ها هم تقلبي دارن ؟ راه تشخيصش چيه ؟

ببخشيد ... خيلي پر حرفي كردم ... شرمنده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر