Trophies Guide Center

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,305
نام
امیر حسین
برای یک سری الاف (منظورم به خودمه :d ) این تروفی تعبیه شده!
فایده ای ندارند ! فقط بعضی ترفی ها نشون میده که چقدر طرف حرفه ای هست و یا چقدر الافه! :d ( مثلا NGS2 رو هرکی پلات کنه یا یکی 2 تا از طلاهاش رو بگیره یعنی خیلی حرفه ایه ولی کسی که mini ninjas رو پلات کنه (مثل من ) یعنی الافه ! :d )

یک سری از بازی ها رو هم اگر بخوای آیتم های مخفی و ... رو بگیری خود به خود تروفی رو هم میگیری مثلا AC II به غیر از 4 تا تروفیض فکر کنم بقیش مربوط به داستان بازی و آیتم های مخفی و ... میشه!

البته امیر منظورش این بود.
برای آدم الاف و بیکاری مثل شخص من تعبیه شده.
فایده رو بریز دور فقط واسه دیدن الافی شخص من هست.
ولی من کلا با پلات کردن mini ninjas فهمیدم چقدر بیکارم.

الان نا مفهوم نوشته بودم که ترجمش کردی؟ :d
ولی با خط سوم مخالفم یکی که بتونه Demons Soul یا NGS2 رو پلات کنه رو نمیشه گزاشت تو زمره ی الافان!(که متاسفانه من هیچکدوم رو پلات نکردم در نتیجه الافم! )

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
البته امیر منظورش این بود.:biggrin1:
برای آدم الاف و بیکاری مثل شخص من تعبیه شده.:biggrin1:
فایده رو بریز دور فقط واسه دیدن الافی شخص من هست.:biggrin1:
ولی من کلا با پلات کردن mini ninjas فهمیدم چقدر بیکارم.:biggrin1:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
الان نا مفهوم نوشته بودم که ترجمش کردی؟ :d
ولی با خط سوم مخالفم یکی که بتونه Demons Soul یا NGS2 رو پلات کنه رو نمیشه گزاشت تو زمره ی الافان!(که متاسفانه من هیچکدوم رو پلات نکردم در نتیجه الافم! )
آره دیگه:biggrin1:این ترجمه دقیقش بود:biggrin1:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
بچه ها من چند تا از تروفی های Uncharted 1 رو گرفتم ولی قبلا نمیدونستم باید به نت وصل بشم و دیسک رو بزارم و همون فایل 13 مگابایتی رو دانلود کنم بعد از اینکه فهمیدم سریع دی ال کردم ولی الان تروفی ها تو کارتم نیست میشه کاری کرد؟
پ.ن:واقعا خیلی براش زحمت کشیدم :d از 100 تا هدشات گرفته تا .....
پ.ن2:البته بازی رو 2 روز گرفتم 92% بردمش :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,305
نام
امیر حسین
باید دوباره بشینید بگیرید!
زیاد طول نمیکشه تو 2 بار بازی کردن راحت همش رو میگیرید! دوبار دیگه بازی کنید و فیض ببرید :d

حالا واقعا دیگه راهی نمونده؟

نه دیگه تنها راهش همینه! خوب اول آپدیت میکردی بعد بازی میکردی :d من که برای اینکه از این مشکلات احتمالی برام پیش نیاد و روانم بهم نریزه اول بازی رو آپدیت میکنم بعد با خیال راحت بازی میکنم :d

آخرین ویرایش:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
باید دوباره بشینید بگیرید!
زیاد طول نمیکشه تو 2 بار بازی کردن راحت همش رو میگیرید! دوبار دیگه بازی کنید و فیض ببرید :d
آره دیگه این تنها راهشه.... :(( البته زیاد لفتش نمیدم تا فردا بازی رو تموم میکنم از پس فردا ی ضرب بازی رو تموم میکنم...
حالا واقعا دیگه راهی نمونده؟

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من تقریبا همه تروفیهای uncharted1 رو گرفتم ولی تروفی که باید 5 نفر رو با brutal combo تو یه مرحله کشت رو نتونستم بگیرم !
تا حالا هم چند بار 5 نفر رو اینجوری تو یه مرحله کشتم ولی این تروفی رو نگرفتم !
کسی می دونه باید چیکار کنم تا این تروفی رو بتونم بگیرم ؟؟؟؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
من تقریبا همه تروفیهای uncharted1 رو گرفتم ولی تروفی که باید 5 نفر رو با brutal combo تو یه مرحله کشت رو نتونستم بگیرم !
تا حالا هم چند بار 5 نفر رو اینجوری تو یه مرحله کشتم ولی این تروفی رو نگرفتم !
کسی می دونه باید چیکار کنم تا این تروفی رو بتونم بگیرم ؟؟؟؟
تا اونجايي كه يادمه اين تروفي خيلي آسونه توي اين قسمت شما بايد وقتي كه مثلا تعداد دشمنا 5 يا بيشتر باشه بدون اسلحه بكشين يعني پشت سر هم البته دقت كنين سريع بايد اينكارو انجام بدين نه مثلا 3 نفر رو كشتين 5 دقيقه بعدش 2 نفر ديگه رو!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
این کدا رو تو uncharted1 چطوری باید زد ؟ من هر جوری می زنم هیچی رو باز نمی کنه ! یعنی چون این چهار تا گزینه که با کد باز می شن-غیر فعالن ، اصلا نمی شه انتخابشون کرد و کد رو وارد کرد !

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
سلام

بعد از یکی از آپدیت ها یک سری تروفی جدید به بازی اضافه شد (uncharted 2) که برای گرفتنش حتما باید DLC ها نصب باشه و کنار آیکون هاش علامت "+" وجود داره.8-|
میخاستم ببینم که اگه تروفی های اصلی رو بگریم و به اونا کاری نداشته باشیم پلاتینیوم رو میده یا باید اونا رو هم بگیریم؟ l-) ( آخه dlc اند اون dlc ها هم بدرد من نمیخورند)
اگه آپدیت های بازی رو پاک کنم اون تروفی های اضافه از بین میرند یا نه؟l-)

برای پلات کردنش نیازی به تروفی های DLC نیست!

ممنون:biggrin1: :rose:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر