Trophies Guide Center

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من تو uncharted 1 تروفیهایی که می گیرم تو تروفی کالکشن نمایش داده نمی شن...
تا الان کلی جواهر پیدا کردم و صد نفر رو هد شات کردم و... ولی یه تروفی هم تو تروفی کالکشن نیوفتاده...
می خواستم بپرسم که این مشکل بخاطر فریمور کنسولمه (که 2.80 ـه) و با آپدیت فریمور حل می شه یا اینکه بازی آپدیت می خواد ؟
اگه باید فریمور رو آپدیت کنم می شه بگم دوستم فریمور جدید رو از http://asia.playstation.com (کنسولم ریجنش jـه) دانلود کنه و رو فلش بهم بده بریزم ؟
در صورتیکه مشکل بخاطر قدیمی بودن فریمور نیست و بازی آپدیت می خواد ، چجوری باید بازی رو آپدیت کنم ؟
لطفا سریع جواب بدید...

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
بازی آپديت ميخواد و برای آپديت وقتی به اينترنت وصل هستی با دستگاه بازيرو تو کنسول بزار بعد موقع رفتن تو بازی پيام آپديت ميآد

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
انلاینش خیلی دردسر داره میگه باید یک بازی بسازی که 50 نفر اددش کنند اخه مگر میشه هم چیزی:eek:
آره بابا شدنش که میشه. من یکی از دوستام اون موقع(تابستون) توی PSN چند مپ ساخته تو هر کدومش کلی قلب گرفته بود و ملت هم بازی کرده بودن. کافیه یک اسم خوب به همراه قسمت های نسبتا جذاب داشته باشه بعدش دیگه همه چی حله. این دوستام پلات بازی رو هم گرفت. خیلی کارش درست بود

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آره بابا شدنش که میشه. من یکی از دوستام اون موقع(تابستون) توی PSN چند مپ ساخته تو هر کدومش کلی قلب گرفته بود و ملت هم بازی کرده بودن. کافیه یک اسم خوب به همراه قسمت های نسبتا جذاب داشته باشه بعدش دیگه همه چی حله. این دوستام پلات بازی رو هم گرفت. خیلی کارش درست بود
نه بابا ایول به رفیقت
من که یکی ساخته زیاد نیامدن کلا نامید شدم ساختنش راحته ولی زمان گیر متاسفانه ادم باید بیشنه پشته پلی 3 و یک چیزه عالی بسازه :((

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مرسی برهان جون اگه از تو خیری به ما برسه:love::biggrin1:
خواهش می کنم.
نه بابا ایول به رفیقت
من که یکی ساخته زیاد نیامدن کلا نامید شدم ساختنش راحته ولی زمان گیر متاسفانه ادم باید بیشنه پشته پلی 3 و یک چیزه عالی بسازه :((
آره من هم خودم حوصله نداشتم کلا 42% بیشتر نگرفتم. خیلی وقت گیر بود و باید عاشق بازی می بودی تا پلاتش کنی. برای من بازیش در این حد نبود

djjin12

کاربر سایت
Aug 8, 2008
142
سلام ب همه دوستان
میخواستم بپرسم که این امکان وجود داره که تمام Trophieهای یه بازی رو به همراه یک سیو از همون بازی از طریق PC برای PS3 دانلود کرد ؟
من بازی Mortal Kombat VS DC Universe رو الآن مدتیه بازی میکنم ولی باز کردن همه Trophieهاش واقعاً خیلی سخته !!!

متشکر :)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
تروفی رو که نمیشه ریخت! ولی SAVE رو میشه ریخت! که اگر SAVEـی رو ریختی دیگه عمرا بهت هیچ تروفی رو از اون بازی نمیده!

نابرده رنج گنج میسر نمیشود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر