Trophies Guide Center

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
کسی این تروفی رو گرفته؟
You Know the Germans Make Good Stuff...
Collect all Uber Chests
بد جور اعصابم رو ریخته به هم اگه میشه راهنمایم کنید فقط این تروفی و پلاتینیم مونه
اون دو جعبه ایی که خون و جادو رو پر پر میکنه رو من نگرفتم به اون ربت داره؟؟:confused:
میگه باید همه جعبه های Uber رو بگیری!
اگر اسم اونا Uber هست, باید همونا رو بگیری.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
این چی میگه؟ (یعنی میدونم چی میخواد ولی نمیدونم چرا نمیده!!! )حالا اگر میشه بگید این چی میخواد!
این یکی از تروفی های borderlands هست!!

Facemelter
Killed 25 enemies with corrosive weapons

اینم راهنماش تو ps3trophies.org اگر میشه ترجمش کنید شاید من دارم اشتباه میکنم!!! :

Equip a weapon that has poison/corrosive damage equipped into it and kill 25 enemies with it. Also, kills with corrosive barrels count. To see if it is a corrosive weapon, check the description under the weapon. If the text is green and notes that it does corrosive damage, than you're in check.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
این چی میگه؟ (یعنی میدونم چی میخواد ولی نمیدونم چرا نمیده!!! )حالا اگر میشه بگید این چی میخواد!
این یکی از تروفی های borderlands هست!!

Facemelter
Killed 25 enemies with corrosive weapons

اینم راهنماش تو ps3trophies.org اگر میشه ترجمش کنید شاید من دارم اشتباه میکنم!!! :

Equip a weapon that has poison/corrosive damage equipped into it and kill 25 enemies with it. Also, kills with corrosive barrels count. To see if it is a corrosive weapon, check the description under the weapon. If the text is green and notes that it does corrosive damage, than you're in check.
سلام
ميگه يه اسلحه سمي وردار و 25 نفر رو بكش. ميتوني با بشكه هاي سمي هم بكشي. اگه ميخواي مطمئن بشي كه اسلحه سمي هست، توضيحات زيرش رو بخون اگه رنگ نوشته سبز بود و نوشته بود كه اين اسلحه سمي هست، با اون اسلحه ميتوني 25 نفر رو بكشي و تروفي رو بگيري.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
خوب منم همین کار رو میکنم ولی نمیده!!!خیلی بیشتر از 25 نفر رو هم کشتم!!
نگفته بود باید بزارم با سم بمیره یا خودم با تری بکشمش؟؟؟چون اگر چندتا تیر بزنم و دیگه نزنم معمولا آثار باقی مونده ی سم اونا رو میکشه! البته من مطمئنم در هر 2 حالت بیشتر از 25 نفر رو کشتم:(

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
خوب منم همین کار رو میکنم ولی نمیده!!!خیلی بیشتر از 25 نفر رو هم کشتم!!
نگفته بود باید بزارم با سم بمیره یا خودم با تری بکشمش؟؟؟چون اگر چندتا تیر بزنم و دیگه نزنم معمولا آثار باقی مونده ی سم اونا رو میکشه! البته من مطمئنم در هر 2 حالت بیشتر از 25 نفر رو کشتم:(
ميگه با تفنگ فاسد كننده/سمي اون ها رو بكش.
مطمئني كه تفنگ درسته؟‌ از اون راهي كه گفتم براي شناختن تفنگ استفاده كن.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
آره هم اسم تفنگ رو سبز نوشته هم توضیحات تفنگ رو سبز نوشته هم علامت سمی بودن رو کنارش زده!! (همون علامتی که روی تروفی مربوطه هم همونه :d )
فکر کنم این تروفی باگ داره احتمالا باید 200 نفر رو باهاش بکشم تا بهم بده اینو :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ميشه اين تروفي كه در tekken 6 هستش رو براي من يه توضيح مختصر بديد؟

Gallery Completionist Gold Trophy
هیچی فقط تمام ادمها را در قسمته Scenario Mode همین وقتی این کار را کردی انوقت تروفی ازاد میشه
سوالی بود در خدتمتیم:biggrin1:

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
اساتید کسی تروفی Master Fortune Hunter رو گرفته؟!(Uncharted 2)
من خودمو کشتم 90 تا پیدا کردم!:biggrin1:
لطفا بجای خود کشی از youtube استفاده کنید:cheesygri
در ضمن تو همین سایت حدود 30 یا 40 نفری این بازی رو پلتینیوم کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر