Trophies Guide Center

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,289
نام
امیر حسین
دومی رو آفلاین هم میشه گرفت!!!مراحل رو چند بار که برید برای جمع آوری آیتم ها میگیریدش!
برای چهارمی هم تو ساخت مرحله یک سکویی بسازید که یکهو با سرعت پرتتون کنه بالا(من بلد نیستم متاسفانه!)اگر چنین چیزی ساختید برید روش و وقتی انداختتون بالا اگر خوب ساخته باشیدش میتونید این بگیرید!

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
در ضمن امیر حسین جان یکیش هست که قبلش (به بالاترین نقطه بروید) و بعدش (یک مرحله رو دو نفری تمام کنید ) میشه بگی اون چجوریه ؟

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
سلام.
میخاستم ببینم چرا با اینکه تروفی ها مو Sync میکنم ولی تو پروفایل Bc ام همون تروفی های قدیمیم هست (اگه اینجا جاش نبود ببخشید چون تاپیکی که مربوط به سوالم باشه پیدا نکردم.)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
در ضمن امیر حسین جان یکیش هست که قبلش (به بالاترین نقطه بروید) و بعدش (یک مرحله رو دو نفری تمام کنید ) میشه بگی اون چجوریه ؟
مطمعنی که باید دو نفری بری من خودم به تنهایی همش را کامل کردم و تمامش شد:love:

سلام.
میخاستم ببینم چرا با اینکه تروفی ها مو Sync میکنم ولی تو پروفایل Bc ام همون تروفی های قدیمیم هست (اگه اینجا جاش نبود ببخشید چون تاپیکی که مربوط به سوالم باشه پیدا نکردم.)
خوب باید اینجا هم خودت up date کنی و برو همون جا که ساختی تمام مراحل را برو از اول و خودش اتوماتیک میره داخله سایت بازی سنتر همین:love:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام.
جای سوالت درسته . :smile:
باید برای سایت PS3 و از اونجا Europe رو انتخاب کنی ، بعد مشخصات ID ایت رو وارد کن و Sign in شو . برو تو قسمت My Profile ID و همه چیز رو انتخاب کن و اون پایین Update رو بزن .

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,289
نام
امیر حسین
یک سؤال برام پیش اومد اساسی :d
من رسیستنس 2 ریجن 3 بعضی از تروفی هاش رو گرفتم!حالا اگر بخوام بقیه ی تروفی هاش رو بگیرم اگر با ریجنی غیر از 3 باشه میشه یا نه؟؟یعنی اون چیزایی که گرفتم رو نمیخواد بگیرم؟یا باید از اول شروع کنم به گرفتن؟
آخه یک جا دیدم یکی دو بار پلاتینیوم یک بازی رو گرفته بود!

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
یک سؤال برام پیش اومد اساسی :d
من رسیستنس 2 ریجن 3 بعضی از تروفی هاش رو گرفتم!حالا اگر بخوام بقیه ی تروفی هاش رو بگیرم اگر با ریجنی غیر از 3 باشه میشه یا نه؟؟یعنی اون چیزایی که گرفتم رو نمیخواد بگیرم؟یا باید از اول شروع کنم به گرفتن؟
آخه یک جا دیدم یکی دو بار پلاتینیوم یک بازی رو گرفته بود!
میشه ! من LBP رو امتحان کردم !
فقط save ها رو نداری !

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,289
نام
امیر حسین
خوب اشکالی هم نداره چون من سیو ها و فایلی که نصب بود رو پاک کردم :d
دستت درد نکنه اگر شد این بازی رسیستنس رو برم تروفیش رو بگیرم :d

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوب اشکالی هم نداره چون من سیو ها و فایلی که نصب بود رو پاک کردم :d
دستت درد نکنه اگر شد این بازی رسیستنس رو برم تروفیش رو بگیرم :d
اگر دنبال گرفتن Platinum هستی Resistance 2 رو بیخیال شی بهتره . چون یه تروفی مربوط به Multiplayer داره که باید توی بازی های Ranked ده هزار نفرو بکشی که 3 4 ماه طول میکشه اگر بکوب بازی کنی .

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
کسی این تروفی رو گرفته؟
You Know the Germans Make Good Stuff...
Collect all Uber Chests
بد جور اعصابم رو ریخته به هم اگه میشه راهنمایم کنید فقط این تروفی و پلاتینیم مونه
اون دو جعبه ایی که خون و جادو رو پر پر میکنه رو من نگرفتم به اون ربت داره؟؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر