Thief | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا اگه مثل deus ex نیاز به زبان قوی داره ما از خیرش بگذریم اونو که اصلا نفهمیدیم چی به چیه ... این نمیخواد برای رد کردن مراحل دیالوگ ها رو انتخاب کرد یا با هر کی صحبت کرد ؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اقا اگه مثل deus ex نیاز به زبان قوی داره ما از خیرش بگذریم اونو که اصلا نفهمیدیم چی به چیه ... این نمیخواد برای رد کردن مراحل دیالوگ ها رو انتخاب کرد یا با هر کی صحبت کرد ؟
من هنوز بازی نکردم ولی قطعا به سختی اون نیست ...اون واژگانش بیشتر حول فناوری و ربات و .... که سخت بود .

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
دوستان من این بازو خریدم کاملا هم نصب میشه ولی موقع اجرا ارور میده
try download this game again
بعنی چی ؟
بعد خاموش روشن که میکنم میگه آپدیت میخواد این آپدیت نیار به لایو داره ؟

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
بعنی چی ؟

آپدیتش تو خود بازی هست نیاز به لایو نیست. اول باید بازی رو اجرا کنید تا آپدیتش نصب شه. بعدش میشه بازی رو نصب کرد. در ضمن این بازی چون فعلا رسما منتشر نشده بهتره باهاش نرید تو لایو

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
بازي نصب روي هارد داره؟ ايا صحنه هاي هيجاني (يكم ترسناك) (مثل گرگ ها ي توم رايدر)دااره؟ در كل بازي عاليه؟

بازي چن ساعت گيمپلي داره؟

اجباری به نصب روی هارد نیست. صحنه های هیجانی از نوعی که شما می فرمایید فعلا نداشتهـ (در حدود یک و نیمــ ساعتی که بازی کردمــ .) البتهـ یه CutScene هیجانــ انگیز داشتهـ ! در کلــ بله عالیه، ولی ای کاش فوق العاده بود! گیمــ پلی ظاهرا طبق شنیده ها 8 ساعت باید باشه، ولی همه ش بستگی به نوع بازی شما داره، اگه بخواین همه جای بازی رو زیرورو کنید و تمامــ آیتمــ های مخفی رو بکشید بیرونــ، قاعدتا خیلی بیشتر از 8 ساعت باید طولــ بکشه!

با توجه به چندتا از تریلرایی که ازش دیدم بازی در مراحل مقصد خیلی مشخصی نداری و از گوشه کنارای بازی یک راهی هست که توش میرن. ایا بازی این جوریه که باید یه عالمه بگردی و راهتو پیدا کنی یا اصلا اینجوری نیست و یا طوریه که از چند راه میشه رسید به مقصد؟

اهداف چرا، کاملا مشخصه، ولی تا حدودی (خیلی کمــ!) آزادی عملــ برای رسیدنــ به هدفی که مشخص کرده، بهت میده. فعلا تا جایی من جلو رفتمــ (مرحله برج ساعت) اینطور نیست که برا پیدا کردنــ هدفــ مشخص شده خیلی بگردی، اهداف با یه نشانــ خاصی مشخص می شه و ادامه ش دست خودته، یا بدونــ اعتنا به گاردها و اشیا قیمتی که در گوشه کنار مشخص یا مخفی هستند، ادامه میدی، یا در مسیری که برای رسیدنــ به هدف مشخص شده، همه جا رو زیر و رو می کنی و همه آیتمــ ها رو برمیداری. برای دسترسی به بعضی آیتمــ ها (بهتره بگمــ دزدیدنــ اشیا قیمتی!) نیازه که بادقت و باحوصله عملــ کنید، موقعیت گاردها و مسیر رفت و برگشت اونــ ها رو بررسی کنید، شمع ها، مشعلــ هایی که روی دیوارها یا بعضا تو دست گاردها هستند، شناسایی و اگه نیاز باشه با آیتمــ هایی که در اختیارت میذاره (مثلا تیرهای آبی) خاموششونــ کنی تا در سایه بتونی کارتو انجامــ بدی. بعضی وقت ها نیازه که آرومــ و بی سروصدا کارت رو انجامــ بدی، مخصوصا جاهایی که قفسه پرنده داشته باشه!!

خیر، فعلا به غیر از چند دیالوگی که بین یکی از کاراکترهای بازی رد و بدلــ شد، نیازی به صحبت با کاراکترهای دیگه نیست، اصلا این امکانــ وجود نداره! اهداف و مسیر رسیدنــ به اهداف کاملا مشخصه. البتهـ برای فهمــ داستانــ گیمــ، مثل تمامــ گیمــ های دیگه، نیاز به آشنایی با زبانــ انگلیسی هست.

بعنی چی ؟

من گیمــ رو دیشب از همین سایت دانلودها برداشتمــ و با سرعت 4X روی دیسک AONE رایت کردمــ (گیمــ XGD2 هست)، کامل نصب شد. اطلاعی در مورد آپدیت ندارمــ ، برا من که آپدیتی انجامــ نشد.

ببخشید این بازی رو نمیشه برونمکس رایت کرد؟
زمانی نیاز به رایت به صورت برنرمکس هست که حجمــ ایمیج بازی از حجمــ استاندارد دیسک بالا باشه، حجمــ ایمیج این بازی:7,654,977 KB، نیازی به رایت برنرمکس نیست؛ ایمیج بازی رو دانلود کنید و با نرمــ افزاری مثل ImgBurn روی دی وی دی 8.5 گیگ رایت کنید.

---

راستی قبل از شروعــ گیمــ حتما تاریخ و ساعت کنسولــ رو تنظیمــ کنید! هنگامــ لود قاطی می کنه!!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوست من فکر کنم بازی من مشکل داره آپدیت نمی کنه حالا از کجا می تونم این آپدیتو گیر بیارم ؟

بازی هنوز Release نشده دوست عزیز اصلا دستگاه را به لایو وصل نکن

US 25.2.2014
EU 28.2.2014

بازی خیلی قشنگی برای کسانی که علاقه به مخفی کاری دارند خیلی قشنگ ساختن.achievment های بازی هم گرفتنشون خیلی سخته :d یا بهتر بگم زمان بر است.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من امروز 2 ساعت این بازیو روی x360 بازی کردم که عالی بود. (به جایی که با Bosso Job آشنا میشی. یکم بعد تر. البته کم رفتم دلیلش زیره:::)
البته بی اشکال نبود مثلا هوش مصنوعی نه چندان خوب و باگ (یکبار در مرحله اول که با دوست دزدت (دختر) میری تو یه باغی یک بار اشتباهی رفتم تو آب و منو دیدن. بعد هر بار که خواستم ریاستارت کنم بجای این که بیاد عقب تر حتی بهم فرصت نمی داد و می گفت باختی. مجبور شدم مرحله رو از اول برم). من که تا اینجاش بهش 9 میدم. گرافیکشم برای یک کنسول 9 سال پیش عالی بود! فقط یکم بافتاش بد بود که روی ps4 و x1 احتمالا خیلی بهتره

من که خیلی ازش خوشم اومد و امید وارم بازیش خیلی طولانی نباشه. (بیش از 20 ساعت چون واقعا هم بازیا تکراری میشن-بجز gta v- و هم کسل کننده) . مطمئنین 8 ساعته؟ اخه خیلی کمه (البته برای من که بیشتر اشتیاقم اینه که بازیو تموم کنه خوبه. خیلی خوبه)

راستی به این اسکرین شات ها از تریلراش دقت کنین:

این یکی هم تریلر vgxش هست که اتفاقا زنه قبل از این صحنه میگه: There are worse things in shadows, worse than you (تو سایه چیز های بدتری هم هست. حتی بدتر از تو)

فقط خدا خدا میکنم خیلی درست نباشه چون دیگگه من واقعا نمی تونم بازی ترسناک بکنم
احتمالا به موضوع اون مراسم عجیب و مردن دوست دزد "گرت" ربط داره

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان از این بازی چند تا نسخه توی اینترنت است من این نسخه اولی که آپلود شد را دانلود کردم امروز mission اول را رد کردم وارد Clock Tower شدم وقتی دکمه X را روی spark آبی رنگ می زنم می ره توی loading و دوباره برمیگرده در همان برج که بودم کسی این مشکل را داشته؟!به نظر این نسخه که من دانلود کردم مشکل داشته.ممنون میشم کسی اطلاعاتی در این مورد داره راهنمایی کنه

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
دوستان از این بازی چند تا نسخه توی اینترنت است من این نسخه اولی که آپلود شد را دانلود کردم امروز mission اول را رد کردم وارد Clock Tower شدم وقتی دکمه X را روی spark آبی رنگ می زنم می ره توی loading و دوباره برمیگرده در همان برج که بودم کسی این مشکل را داشته؟!به نظر این نسخه که من دانلود کردم مشکل داشته.ممنون میشم کسی اطلاعاتی در این مورد داره راهنمایی کنه
تاریخ و ساعت کنسولــ رو تنظیمــ کنید، در پست قبلی اشاره کرده بودمــ .
بازی روندش بعد از مرحله برج ساعت تغییر می کنه، به خاطر اینکه اسپویل نشه بیشتر توضیح نمیدمـــ . متاسفانه تا اینجا همــ مراحل بازی به نظر من جذابیت آنچنانی نداشتند! امیدوارمــ رفته رفته بهتر بشه. این تِمــ تکراری لوکیشن ها همــ کمی تو ذوق می زنه! حالا شاید بشه از این موارد چشمــ پوشی کرد ولی از هوش مصنوعی پایین بازی به هیچ عنوانــ نمی شه گذشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر