Thief | Xbox 360

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
بنده با توجه به ارادتی که به این استودیو بعد از بازی Deus Ex پیدا کرده بودم بازی رو گرفتم و خوشبختانه بازی رو کلی تو سایتا تخریب کرده بودن ، کلی توقعم اومد پایین و خیلی باهاش دارم حال میکنم ، بازی بر خلاف ساخته قبلیشون خیلی گیم پلی روونی داره ، حالا فعلا در اوایل کار هستم ، تنها چیزی که رو مخه چهره هاشونو ، سر جمع دو تا ماهیچه قابل حرکت تو چهره ها تعبیه شده! لیپ سینک هم در بعضی موارد تو باقالیاس ، سایر موارد کاملا دلنشینه ، حتی اسکی های مکرری که رو dishonored رفتن ! :d

zn4

کاربر سایت
Sep 18, 2011
17
سلام دوستان یه سوال من توی اون مرحله برج ساعت وقتی از پله ها میرم بالا و کلاغ از پنجره میره بیرون و روی یه نور باید x بزنیم وقتی میزنم و اوکی میکنم دوباره میره از اول همینجا لود میکنه شما هم این مشکل رو داشتید باید چی کار کنم؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان یه سوال من توی اون مرحله برج ساعت وقتی از پله ها میرم بالا و کلاغ از پنجره میره بیرون و روی یه نور باید x بزنیم وقتی میزنم و اوکی میکنم دوباره میره از اول همینجا لود میکنه شما هم این مشکل رو داشتید باید چی کار کنم؟

ساعت و تاریح کنسولت را تنظیم کن . اگر حل نشد باید اون Title Update را هم انجام بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر