Thief | Xbox 360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
برای حل مشکل سیو تو تاپیک خوندم نوشته ساعت و تاریخ رو تنظیم کنیم . یعنی دقیقا چی کار کنیم ؟ ببریم عقب یا جلو ؟

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
مرحله ٥ گير كردم يه جا هست يه زن مياد پرتت ميكنه عقب يه اتاق هم هست توش اتيشه ولي نميتونم برم توي اتاق چيكار كنم؟؟

Sent from iPad using Tapatalk

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
چپتر سوم اون پنج شش ضلعیه که باید تو یه جا قرارش بدیم ، رمز مرتب کردنش چیه ؟
452057934.jpg

452057950.jpg

452057965.jpg

452057981.jpg

452057996.jpg

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی خیلی زیبا و خوب از کار در اومده
اگه بخوای فقط مراحل بازی رو بری و گشت و گذار نکنی واقعا زود تموم میشه و خیلی راحت هست
ولی اگه بخوای خودت رو تو متن بازی قرار بدی و مثل یه دزد واقعی به همه جا سر بزنی خیلی سرگرم کننده است

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یه جا تو چپتر هفتم گیر کردم :

اونجاییکه که یه محیط دایره ایی شکل هست و این یارو دشمن اصلیه هم هی یه چیزایی شلیک میکنه و ما باید یواشکی دو تا فلکه ر. بچرخونیم تا درب باز شه .
منتها من به زور دو سه باری تونستم فلکه ها رو بچرخونم ولی به درب که میرسم درب قفله و سر باز کردن قفل میزنه میترکونتمون .
این جا رو باید چی کار باید کرد که متوجه نشه ؟

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
کمممممک من یکی از مراحل گیر کردم نمیدونم کدومه یه تیمارستانه فک کنم دو طبقه هست اتاقای زیادی داره یه شیر فلکه هم داره طبقه هم کف که سالن غذاخوریه طبقه بالا هم یه نور زرد رنگ هست ولی کسی دیده نمیشه کجا باید برم شیرو هم پیچوندم یه جونورم اومده بود که سریع فرار کرد

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
کمممممک من یکی از مراحل گیر کردم نمیدونم کدومه یه تیمارستانه فک کنم دو طبقه هست اتاقای زیادی داره یه شیر فلکه هم داره طبقه هم کف که سالن غذاخوریه طبقه بالا هم یه نور زرد رنگ هست ولی کسی دیده نمیشه کجا باید برم شیرو هم پیچوندم یه جونورم اومده بود که سریع فرار کرد
برو بالا همون جايي كه اتاق هست داخلش هم اتيش هست پشت اتاق يه كمد هست از كمد برو بالا يه دريچه هست بپر تو اتاق يه نامه روي ميز هست برش دار بعد از اتاق بيا بيرون برو پيش پنجره ها كه روشنه بپيش سمت چپ

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من یه جا تو چپتر هفتم گیر کردم :

اونجاییکه که یه محیط دایره ایی شکل هست و این یارو دشمن اصلیه هم هی یه چیزایی شلیک میکنه و ما باید یواشکی دو تا فلکه ر. بچرخونیم تا درب باز شه .
منتها من به زور دو سه باری تونستم فلکه ها رو بچرخونم ولی به درب که میرسم درب قفله و سر باز کردن قفل میزنه میترکونتمون .
این جا رو باید چی کار باید کرد که متوجه نشه ؟

اینجا دوتا راه داری

یکی اینکه ژنرال رو بکشی بعد راحت بری در رو بازی کنی و بری، تازه تو جیب ژنرال هم چیزای خوبی هست:d که برای اینکار باید کلی تیر داشته باشی بهترینش هم Blast Arrow هست بعد از اینکه تقریبا داشت میمرد زانو میزنه که باید سریع بری نزدیکش و کارشو تموم کنی.

1912821.jpg

روش دوم اینه که بیخیالش شی و فرار کنی بری برای این کار هم باید Water Arrow داشته باشی تا راحت بتونی فرار کنی. یدونه که روی همون جعبه ها هست و میتونی برداری، اول سریع برو دوتا فلکه ها رو بچرخون، اگه زود بری هنوز ژنرال مشعل هایی که سمت فلکه ها هست رو هنوز روشن نکرده و بنابراین وقتی داری فلکه رو باز میکنی تو رو نمیبینه اگه مشعل سمت فلکه روشن باشه باید برای راحتی کار با Water Arrow خاموش کنی تا نبینتت، یه مشعل هم سمت همون دری هست که باید ازش بری بیرون که مهمترینش همونه و حتما باید قبل اینکه بری قفل رو باز کنی اونو خاموش کرده باشی تا دیده نشی.

بنابراین در بهترین حالت فکر کنم 3 تا Water Arrow داشته باشی هر سه تا مشعل رو خاموش میکنی و راحت میری، فلکه اول هم اگه سریع بری سراغش اصلا مشعلش روشن نیست بنابراین با دوتا هم میتونی کارتو تموم کنی.
بعد اینه دوتا فلکه رو چرخوندی و با Water Arrow مشعل کنار در اصلی رو خاموش کردی با تیر سمت مخالف در رو شلیک کن تا ژنرال حواسش به اونجا پرت بشه بعد سری برو سمت در
من خودم با یدونه Water Arrow که روی همون جعبه ها هست ردش کردم.

این عکس Water Arrow هست.

1956377.jpg

اینم همون مشعل اصلی که میگم حتما قبل اینکه بری قفل رو باز کنی خاموشش کنی

1874866.jpg

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام دوستان این بازی صحنه ندارم؟چندتا چپتر داره؟همینجوری هی سخت تر میشه؟
داداش من خودم تازه بازی رو نصب کردم و الان چپتر 3 هستم تو این چپتر تقریبا زیاد صحنه وجود داره بقیه ی چپتر ها رو نمیدونم!
فک کنم 7 یا 8 تا چپتر باشه.تا اینجا که خوب بوده البته بستگی داره شما خودت کدوم لول رو برا بازی کردن انتخاب کنی
دوستان یکی به داده من برسه تو چپتر 3 گیر کردم
اونجا که میری تو اون برج اسمش رو نمیدونم که باید پل ها رو یجوری تنظیم کنی که برسی به اون نقطه ای که مشخص کرده که وقتی پل ها رو جابجا میکنی مشعلا روشن میشن
دقیقا باید چکار کنم گیر کردم !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر