Thief | Xbox 360

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
آخه یعنی بازی حالت ماموریتی داره؟ کی ماموریت میده؟ چی باید بدزدیم؟ موضوعش زیادم جذاب نیست که اینقدر ازش تعریف میکنن :|

اره ماموریتی، بازیش ترکیبی از assassins و dishonored هست من یه ویدئو از بازی دیدم مثلا رفت گردن بند یاقوت از گاو صندوق دزدید بازیش خیلی باحاله فکر کنم فازش اینه از ثروتمندا دزدی میکنه به فقیرا کمک میکنه:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آخه یعنی بازی حالت ماموریتی داره؟ کی ماموریت میده؟ چی باید بدزدیم؟ موضوعش زیادم جذاب نیست که اینقدر ازش تعریف میکنن :|

مثلا persona الان خیلی باحاله :| :D ( جاست کیدینگ :| )
موضوعش اینه که گرت تو ه جریانی ظاهرا یکی از دوستاشو از دست میده و حافظه خودشم از دست میده حالا میخواد ببینه کی بوده و این حرفا و ...
شایدم اشتباه میکنم ولی احتمالا همین بوده ماجراش خیلی خیلی بازیه باحالیه ! :D
اگه روزگاری رفتم رو نسل 8 اولین بازیم همینه ! خلاصه خدایه بازی هاست :D

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اره ماموریتی، بازیش ترکیبی از assassins و dishonored هست من یه ویدئو از بازی دیدم مثلا رفت گردن بند یاقوت از گاو صندوق دزدید بازیش خیلی باحاله فکر کنم فازش اینه از ثروتمندا دزدی میکنه به فقیرا کمک میکنه:d
رابین هود و این حرفا دیگه ;)

مثلا persona الان خیلی باحاله :| :D ( جاست کیدینگ :| )
یعنی اگه اون جاست کیدینگ را ننوشته بودی >:)

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
144
نام
رامین
گرافیک بازی روی 360 چطوره؟ ارزش داره بازی رو روی 360 رفت یا نه؟چون اگه مشکل داشته باشه که یک نسخه ی دیگه رو تهیه کنم.
باز مثل گرافیک rivals نباشه که دیسک رو توی آشغالی انداختم:d

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بازی لیک شده!! ایول!!!! خیلییییییییییییییی منتظرش بودم

دوستان بگین ببینم گرافیکش چجووریه؟ با این که به علت فوبیام با فضای تاریکش یکم مشکل دارم آیا بازی کمی توسناک میشه؟

aminddr

کاربر سایت
Oct 31, 2008
38
نیاز به هارد داره ؟
angry-derp-small.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر