The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
:d اون وقت اگه چی شدن سانسور نیست؟؟؟؟ کلیکر ها همونایی اند که صدای اعصاب خورد کن از خودشون در میارن؟؟؟؟ کلشون هم روش قارچ رشد کرده؟؟؟
بابا سانسور کجا بود مگه صدا سیماست که سلام کردن بازیگرا رو هم سانسور میکنن!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
بابا سانسور کجا بود مگه صدا سیماست که سلام کردن بازیگرا رو هم سانسور میکنن!

چونكه سيستم رتبه بندي المان سخت گيرانه است نسخه هاي الماني بازي ها سانسور دارن و خشونت كمتري دارن بهترين مثال اش هم CoD ها !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام، هیچ اطلاع درستی از بازی ندارم :| اپن ورده درسته؟ تو سریال the walking dead شما باید حواست به دور و برت باشه ، که واکر ها رو با صدای تیر متوجه خودت نکنی یا نبیننت ، فقط باید تیر تو سرشون بزنی ، اینجا هم همین وضعو داریم؟ میشه از دست زامبیا بصورت مخفیانه در رفت یا به عبارتی با مخفی کاری رد شد ؟ پیدا کردن خشاب چقدر سخته؟ و اصل کار اینکه بازی اینجا 250 تومنه:| راهی یا جاییو میشناسین که ارزون تر گیر بیاد؟ این جا میتونه تو تهرانم باشه ها:|

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
خیر نیست. ایشون هم به زودی به خاطر اسپویل فیک میرن تعطیلات.

خدا خیرت بده ولی با این حال یه چیزایی معلوم شد دیگه
این که جوئل نمیمیره دیگه راستی اینم فهمیدم که الی هم نمیمیره چون رفته بودم تو پروفایل یکی از بچه ها تو نوشته های پروفایلش دیدم یه نفر در باره تلو زده سریع زدم بیرون ولی دیگه چشمم خورد بهشو دیدم :(

- - -ویرایش - - -

سلام، هیچ اطلاع درستی از بازی ندارم :| اپن ورده درسته؟ تو سریال the walking dead شما باید حواست به دور و برت باشه ، که واکر ها رو با صدای تیر متوجه خودت نکنی یا نبیننت ، فقط باید تیر تو سرشون بزنی ، اینجا هم همین وضعو داریم؟ میشه از دست زامبیا بصورت مخفیانه در رفت یا به عبارتی با مخفی کاری رد شد ؟ پیدا کردن خشاب چقدر سخته؟ و اصل کار اینکه بازی اینجا 250 تومنه:| راهی یا جاییو میشناسین که ارزون تر گیر بیاد؟ این جا میتونه تو تهرانم باشه ها:|

نه دوست عزیز open world نیست بله اینجا هم باید حواست به clicker ها باشه ولی اینجا هم میتونی به بدنشون برا کشتنشون تیر بزنی هم به سرشون ( فکر کنم برا سرشون 2 تا تیر کلت کافی باشه) بله میشه ولی اوایل بازی نه باید حتما بکشیشون ولی در ادامه نیازی به کشتنشون نیست
خشاب نیز بستگی به درجه سختی بازی داره به طور مثال رو surviva بسیار کمیاب میشه خشاب من خودم الان رو hard بازی میکنم خشاب تا اینجا که خوب بوده ولی از easy , normal خبر ندارم باور کن ارزش داره من رفتم از پاساز پاییتخت بخرم گفت تموم شده ولی هر جوری شده کاری کردم که بازی رو برام جور کنه دیگه صبر نداشتم به خاطر همین برا بازی 340 تومن پول دادم!!!!!!!:| تا بگیرمش ولی من چند وقت پیش قیمت گرفتم 270 بود بازم 250 خوبه اما اگه بازم بودجه کمه دسته دو بخر که فکر نکنم الان باشه

آخرین ویرایش:

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
نمی‌دونم تا حالا درد بسیار شدیدی تحمل کردید یا نه. من یه بار یه جراحی کردم که زخمم باز بود و هر روز باید پانسمانی که توی زخم (تأکید می‌کنم، توی زخم نه روی زخم!) بود رو عوض می‌کردم. بار اول که این مسئول پانسمان، این کار رو کرد، من آمادگیشو نداشتم و نمی‌دونستم اینقدر درد داره. اون نامرد(!) هم بدون هیچ ملاحظه‌ای این کار رو انجام داد و واقعاً خیلی درد داشت! :p وقتی از جا بلند شدم، تا چند لحظه از شدت درد سرم گیج می‌رفت و گوش‌هام درست نمی‌شنید.
وقتی توی آخر فصل پاییز جوئل از بالای اون بالکن رو اون میله افتاد و زخمی شد، صداها حالتی گنگ و نامفهوم پیدا کرده بود و جوئل از شدت درد سر گیجه پیدا کرده بود و گوش‌هاش هم درست نمی‌شنید. حالتی که توی بازی پیاده شده بود، دقیقاً مثل همون چیزی بود که من در دنیای واقعی تجربه کرده بودم. این دقت سازنده در پیاده سازی چنین صحنه‌هایی واقعاً حیرت انگیزه.
کارگردانی و گیم پلی بینظیر اون قسمت که دیگه هیچی!

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
بچه ها یادتونه اولین تریلری که از بازی اومد که یک نفر رو تخت مرده و الی از بقلش رد میشه میبینه طبقه بالا جوئل داره با یکی بزن بزن میکنه بعد یک کلیکر دنبالشون میکنه...
اونجا رو من تو بازی ندیدم یا شاید رد کردم اون سکانسو همه تو بازی دیدن؟

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
بچه ها یادتونه اولین تریلری که از بازی اومد که یک نفر رو تخت مرده و الی از بقلش رد میشه میبینه طبقه بالا جوئل داره با یکی بزن بزن میکنه بعد یک کلیکر دنبالشون میکنه...
اونجا رو من تو بازی ندیدم یا شاید رد کردم اون سکانسو همه تو بازی دیدن؟
معمولا اولین تریلر هایی که از بازیها میاد که معمولا CG هستند تو خود بازی نیستند و برای معرفی کلیت بازی هستند.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
:d اون وقت اگه چی شدن سانسور نیست؟؟؟؟ کلیکر ها همونایی اند که صدای اعصاب خورد کن از خودشون در میارن؟؟؟؟ کلشون هم روش قارچ رشد کرده؟؟؟
هیچی دستشون میره یه طرف پاشون میره یه طرف دیگه اگه از نزدیک با شاتگان به هانترا شلیک کنی دل رودشون میریزه بیرون

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اون قسمت که:
من تازه رسیدم به هنری اینا :D چقد مونده تموم شه بازی دلم نمیاد تموم شه از هر لحظش لذت میبرم داغونم کرده :D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اون قسمت که:
من تازه رسیدم به هنری اینا :D چقد مونده تموم شه بازی دلم نمیاد تموم شه از هر لحظش لذت میبرم داغونم کرده :D

همین دو قدم دیگه بری تمومه :D
تقریباً نصفشو میشه گفت بازی کردی و خیلی مونده هنوز :D اینجوری که تو داری لذت میبری میترسم آخراش غرق بشی :D مواظبت کن :D

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
به نطر من اون قسمت که جول از آسانسور میافته میتونست یکی از بهترین صحنه های بازی باشه (گیم تریلرز) ، واقعا ترسناک بود :d! وقتی ژنراتور رو روشن کردم ...... :d
من کلا 14 ساعت طول دادم بازی رو رو Normal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر