The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

m_zamani61

کاربر سایت
Sep 3, 2012
3
نام
مسعود زمانی
از ویدئوی لینک مستقیم با حجم کمتر یا لینک Uتیوب رو ندارید؟

نه متاسفانه، ولی واقعاً ارزش دانلود رو داره... این یکی تورنت (لینک) هم هست ولی با حجم 1.5 گیگ... امید که کارت رو راه بندازه دوست من

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
چرا روی Surviver قابلیت تشخیص صدای دشمنا از پشت اجسام کار نمیکنه؟! :|

من هم دور اول با Listening mode بازی کردم ولی بعد از اون وقتی خاموشش کردم فهمیدم
اصل لذت بازی بدون اونه:>(اصن چیز خوبی نیس ، مگه بتمنه؟:d)
روی Survivor اصلا Listening mode نداره:bighug:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
من هم دور اول با Listening mode بازی کردم ولی بعد از اون وقتی خاموشش کردم فهمیدم
این میشنوه، بتمن میدید

چجوری روشن و خاموش کنم listening mode رو؟!

آخرین ویرایش:

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
204
نام
رضا
سلام دوستان
من یک پست راجع به این بازی تو سایتم (لینک) نوشتم، خوشحالم میکنید اگر مطالعه اش کنید.
در ضمن پیشنهاد میکنم این تورنت (لینک) رو دانلود کنید (حجم : 3.5 گیگ)، مستندی هست درباره پشت صحنه ساخت بازی و تیم خلاق ND... ارزش بازی براتون چندین برابر میشه وقتی اشکهای بازیگرهای واقعی گیم رو هنگام کپچر کردن فیلم میبینید و از مصیبتی که تیم فنی برای واقعی تر کردن و کوچکترین جزئیات متحمل شدند.

پیروز باشید
چطوری باید اینو دانلود کنم؟ لطفا یکی کمک کنه.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
روی Survivor اصلا Listening mode نداره:bighug:

چه گزینه ای؟! من که چیزی نمیبینم!
فک کنم رو Surviver نمیشه فعالش کرد

شما پست من رو خوندید؟ گفتم روی Survivor این قابلیت غیر فعاله .

m_zamani61

کاربر سایت
Sep 3, 2012
3
نام
مسعود زمانی
چطوری باید اینو دانلود کنم؟ لطفا یکی کمک کنه.

در صفحه لینک روی لینک مگنت یا همون عبارت "Get this torrent" کلیک کنید و اگر نرم افزار دانلود تورنت نظیر "موترونت" (لینک دانلود) یا "بیت تورنت" داشته باشید در اون نرم افزار باز میشه و بسته به زمان بندی مورد نظر که در قسمت Option>Preferences>Scheduler مشخص میکنید و البته سرعت اینترنتون دانلود شروع میشه... البته میتونید از سایتهایی نظیر Downloads.ir هم استفاده کنید که با خرید اکانت میتونید لینکها و همچنین تورنتهاتون رو به شکل لینک مستقیم دربیارید تا دانلودش تسهیل شده تر انجام بشه...

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
نمی‌دونم تا حالا درد بسیار شدیدی تحمل کردید یا نه. من یه بار یه جراحی کردم که زخمم باز بود و هر روز باید پانسمانی که توی زخم (تأکید می‌کنم، توی زخم نه روی زخم!) بود رو عوض می‌کردم. بار اول که این مسئول پانسمان، این کار رو کرد، من آمادگیشو نداشتم و نمی‌دونستم اینقدر درد داره. اون نامرد(!) هم بدون هیچ ملاحظه‌ای این کار رو انجام داد و واقعاً خیلی درد داشت! :p وقتی از جا بلند شدم، تا چند لحظه از شدت درد سرم گیج می‌رفت و گوش‌هام درست نمی‌شنید.
وقتی توی آخر فصل پاییز جوئل از بالای اون بالکن رو اون میله افتاد و زخمی شد، صداها حالتی گنگ و نامفهوم پیدا کرده بود و جوئل از شدت درد سر گیجه پیدا کرده بود و گوش‌هاش هم درست نمی‌شنید. حالتی که توی بازی پیاده شده بود، دقیقاً مثل همون چیزی بود که من در دنیای واقعی تجربه کرده بودم. این دقت سازنده در پیاده سازی چنین صحنه‌هایی واقعاً حیرت انگیزه.
کارگردانی و گیم پلی بینظیر اون قسمت که دیگه هیچی!

از تشکرهایی که از این پستم شده، این طور به نظر می رسه که ماجرای درد کشیدن من خیلی طرفدار داشته! :p :D

این لینک رو توی تویتر نیل دراکمن دیدن. خیلی باحاله.
Discover How an Artist Brings The Last of Us to Life | 2D-X - The Best Damn Video Game Site. Period.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر