The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بچه ها ن یه سوالی داشتم که قطعا می دونم جاش اینجا نیست ولی جای خاصیم نبود تا مطرحش کنم
من چند تا wallpaper از بازی دانلود کردم که می خواستم بزارم جای تم ولی نمی دونم چطوری و از چه راهی این کارو بکنم,البته ریختم تو فلش و زدم به دستگاه ولی تو قسمت عکس نشون نداد,میشه یه لطفی بکنید و بگید چطوری باید این کارو بکنم؟؟؟؟
ممنون از همگی

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اون قسمت که:
الی و سم دارن دارت بازی میکنن بعد جوئل هم میره یه امتحانی بکنه و یه دونه پرت میکنه که اصلا به سیبل هم نمیخوره هم خیلی باحال بود :D
اون قسمت زو من ندیدم چرا!؟
از اونا بود که باید مثلث میزدی؟!

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,233
نام
حامد
اونجا که جوئ لو الی رفتن پیش اقامت گاه برادر جوئل و جوئل الی رو ترک میکنه تا با برادرش صحبت کنه که حمله میکنن و تامی و جوئل خودشون رو پیش اونها میروسنن صحنه عالیش برخورد الی با جوئل بود :D
تامی و همسرش هم اون نوع رفتار الی رو میبینن خودشون به فکر فرو میرن و انصافا هم الی نگران جوئل شده بود یک جورای انگار داشت تنبیهش می کرد که چرا ازش دور شده بود
:D
خدایی این بازی پرجزییات ترین بازیی هستش که در طول عمرم بازی کردم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,847
نام
مرتضی
اونجا که جوئ لو الی رفتن پیش اقامت گاه برادر جوئل و جوئل الی رو ترک میکنه تا با برادرش صحبت کنه که حمله میکنن و تامی و جوئل خودشون رو پیش اونها میروسنن صحنه عالیش برخورد الی با جوئل بود :D
تامی و همسرش هم اون نوع رفتار الی رو میبینن خودشون به فکر فرو میرن و انصافا هم الی نگران جوئل شده بود یک جورای انگار داشت تنبیهش می کرد که چرا ازش دور شده بود
:D
خدایی این بازی پرجزییات ترین بازیی هستش که در طول عمرم بازی کردم

کلا اشتباه متوجه شدی اونجارو:d مثلا خیلی هیجان زده بود اونجا
اون قسمت زو من ندیدم چرا!؟
از اونا بود که باید مثلث میزدی؟!
باید مثلث بزنی

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
واقعاً نمیشه به راحتی صحنه های مختلف بازی رو رتبه بندی کرد! کل بازی پره از صحنه های فوق العاده و احساسی که حتماً یکی از احساسات هر کسی رو بر می انگیزه.بازی از نظر داستانی و روایتش و پرداخت شخصیتها جزو بهترینهای این نسل و حتی تاریخه
مثلاً یه چیزی که تو لیست GT نیست به نظرم اینه :
توی فصل پاییز وقتی که Joel با تامی خصوصی صحبت میکنن اول تامی نمیتونه قبول کنه ولی بعدش که Joel و تامی از مهلکه نجات پیدا میکنن میرسن به الی و الی با کلی هیجان و پرحرفی با سرعت زیاد داره با Joel حرف میزنه دقیقاً مثل یه بچه ای که تازه یه صحنه ی خیلی هیجان انگیز و جالب رو برای اولین بار دیده و در اون صحنه تامی رو نشون میده با همسرش که تامی از قیافش معلومه بعد از دیدن این صحنه و فکر کردن در این راه نظرش عوض شده و میخواد به Joel کمک کنه و با یه حالت خاص فوق العاده ای میگه که باید کاری رو انجام بدم
کارگردانی بازی ابر شاهکاره و باید به این مسئله ی فوق العاده اشاره کرد حتماً!یه مثال بزنم براش از بازی :
اون صحنه ای که Joel میفته روی میله و تا آخر راه فقط با سختی راه میره و اون دیالوگهایی که پیش میاد رو کارگردان هالیوودی هم نمیتونه به این زیبایی درست کنه! یا اون مرحله ی اول و یا مرحله ی بیمارستان! بازی به طرز فوق العاده ای کارگردانی شده علاوه بر اینکه داستان بازی و روایتش فوق الادس.
بهتره از Bruce Straley هم تشکر ویژه ای بکنیم بخاطر کارگردانی کم نظیرش در این بازی که نشون داده در این نسل جزو 3 کارگردان برتر بوده با TLOU و U2 که هر دوتا از نظر کارگردانی جزو بهترینهای این نسل هستن
و همینطور تمام بر و بچه های ناتی داگ و همینطور دوتا سگشون:d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
نه به جای دیگه ای نمی زنه چون در اون صورت طرف نمی میره :D جلیقه ی زد گلوله فکر کنم حداکثر تا ناف یا بالاتره :D

دقت کنی چشمش هم در میاد بیرون :D

متعصفانه تو نسخه المان تمام اینها سانسور شده...حتی در قسمت چند نفره بازی خبری از تکه تکه شدن نیست
فقط یک صحنه نشون میده که دهنش رو میگیره و تصویر قطع میشه

ویرایش: الان چک کردم بخش داستانی سانسور نشده و تنها بخش چند نفره
اون صحنه هم خیلی سریع اتفاق میفته >:)
https://www.youtube.com/watch?v=_pRdMoS5sls

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر