Tekken 6 psp version

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
فکر می کنم به تعداد باختت هم بستگی داره. درصدت باید به یه حدی برسه تا بهت اجازه بده رنکینگ مچ بازی کنی.
من كه درصدم ههيچوقت زير 80 نبود .الانم 82% هستش :confused:
الانم دارم با يه كاركتر ديگه (LEE) بازي مي كنم مي خوام اونو هم تا تكن گاد ببرم . 202 برد دارم و 20 باخت وميانگين 91% ولي الان master ام .نمي دونم چرا promotion نمي ده ؟!!:confused:
درجه ی سختی بازیمم وری هارده
خب من روي ULTRA HARD بازي مي كنم كه يك درجه هم سخت تره :confused:

آخرین ویرایش:

seraj1

کاربر سایت
Dec 13, 2009
135
چطور ممکنه؟!!!!!

من 600 تا برد دارم 2 تا باخت الان tekken lord هستم، شما چطور با این مشخصات یه درجه بیشتر از من هستی ؟:eek:

ببین معلومه که درجهی سختیه بازیت ایزیه بعد به فنایی که میزنی با آدمایی هم که بازی میکنی ربط داره تو حالا حالا ها باید دکمه بزنی:biggrin1::biggrin1:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
ببین معلومه که درجهی سختیه بازیت ایزیه بعد به فنایی که میزنی با آدمایی هم که بازی میکنی ربط داره تو حالا حالا ها باید دکمه بزنی:biggrin1::biggrin1:

راست میگی ایزی هست :biggrin1: با زفینا بازی میکنم، اونم که استاد فنه، سعی میکنم بیشتر فنهاشو به کار بگیرم،الان بذارم رو ultra hard به نظرت فرق میکنه تو رتبه دادن یا باید از اول با یه پلیر دیگه اینکارو بکنم ؟

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
راست میگی ایزی هست :biggrin1: با زفینا بازی میکنم، اونم که استاد فنه، سعی میکنم بیشتر فنهاشو به کار بگیرم،الان بذارم رو ultra hard به نظرت فرق میکنه تو رتبه دادن یا باید از اول با یه پلیر دیگه اینکارو بکنم ؟
آره فرق مي كنه :biggrin1: حدودا بايد 50 - 60 بازي ديگه رو ببري تا بشي Tekken God ;)

jafar007

کاربر سایت
Jan 12, 2007
8
من الان vanquisher هستم با 224برد و 129 باخت 63.4% (خیلی داقونم می دونم :blushing:)
با king هم بازی می کنم .
تا الان با medium بازی می کردم الان کردم ultra hard ولی تاثیری تو قدرت حریفام نداشت همون جوری بود . پس تو چی تاثیر داره ؟ البته تو ghost battle امتحان کردم .
یه سوال دیگه حدودا چندتا درجه دیگه تا Tekken god مونده تا برسم؟
موفق باشید:smile:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من خییییییییییییینگ داشتم رو مدیوم بازی میکردم بعد میدیدم بعد 600 تا بازی پرموت نمیشم.الان رو آلترا گذاشتم.چه توپ و آسونه:smile:

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
700 تا بازی کردم تازه شدم Tekken Lord.
فکر کنم هنوز یه 100 تایی میطلبه...
اینو تموم کنم میرم با Master Baek...خیلی حال میکنم باهاش:smile:
آره Baek خيلي جالبه ولي خيلي آسونه :biggrin1: هيچي بارت نباشه فقط ضربدر دايره بزن حله :biggrin1:
طرف لوله مي شه :cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر