Tekken 6 psp version

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
بالاخره با میگوایل(اون جدیده) شدم تیکن گاد
با 2021 برد و 81 باخت
ها ؟!!!!:cheesygri 2021 برد ؟؟؟!!!!:confused: يعني اينقدر طول كشيد تا بشي Tekken God ؟ :confused:
81 باخت روي درجه ي easy بوده يا medium ؟؟؟;) نگو رو Ultra Hard بوده كه...!!!!:cheesygri

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
راست میگه.من با هاورنگ الان با 20 باخت و 140برد شدم Avenger دیگه خیلی بخوام مسابقه بدم واسه اینکه بشم تکن گاد میگم 100 تا دیگه...درجه هم آلتراست...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
واقعا بی نظیر بودش ! روی نسخه کنسولی رو کم کرد !
تا الان بدون شک بهترین گرافیک پی اس پی رو داشته ... به احتمال زیاد یه نقد ازش توی تاپیک امیر میذارم !
بعد من با لاو با 110 برد و 4 باخت بشم Maradur !
در کل شاهکاره !

alireza_a

کاربر سایت
Jul 4, 2008
7
سلام خدمت همه اساتید
دوستام من یه psp fat دارم که بازی takken 6 رو اجرا نمیکنه ، البته اکثر بازیهارو اجرا میکنه ولی نمیدونم چرا این یکی رونمیتونه اجرا کنه البته error خواصی نمیده وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میمونه تا وقتی که خودم psp رو خاموش یا ریست کنم
الان فریمور روی این psp من 500m33_6 تازه آپدیت کردم به این ورژن البته قبلشم اجرا نمیشد روی فریمور قبلی
راستش اکثر راهایی که بعضی از دوستان و یه سری از سایتهای خارجی گفته بودن برای اجرا شدن بازی انجام دادم ولی بازم نشد ، مموری کارت عوض کردم ، توی تنضیمات منوی ریکاوری رو مطابق دستور عمل بعضی سایتها عوض کردم نشد که نشد
چیکار کنم دوستان؟؟؟؟:(
خوشبهالتون که بازی رو psp تون اجرا میشه:(

kianaz

کاربر سایت
Jun 15, 2009
186
نام
kiana
کلا این به من خیلی دیر رنک میده من با جین الان Destroyer هستم با292w 55 L هوارانگ W390 53 L juggernaut در ضورتی که با هواراگ کمتر باختم 2 برابر جین بردم ولی ار اون کمتر چرا ؟

Royal

کاربر سایت
Nov 30, 2009
101
نام
ロイヤル
tekken god == LARS

من با lars , tekken god شدم
تو حالت medium
490 W
90 L

از tekken emperor به tekken god که میخواستم برم 40 دست پشت سر هم W داشتم

الانم با law بازی می کنم
140 W
10 L

اما واقعا lars یه چیز دیگه بود

MAHDIPSP

کاربر سایت
Jul 27, 2008
86
سلام خدمت همه اساتید
دوستام من یه psp fat دارم که بازی takken 6 رو اجرا نمیکنه ، البته اکثر بازیهارو اجرا میکنه ولی نمیدونم چرا این یکی رونمیتونه اجرا کنه البته error خواصی نمیده وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میمونه تا وقتی که خودم psp رو خاموش یا ریست کنم
الان فریمور روی این psp من 500m33_6 تازه آپدیت کردم به این ورژن البته قبلشم اجرا نمیشد روی فریمور قبلی
راستش اکثر راهایی که بعضی از دوستان و یه سری از سایتهای خارجی گفته بودن برای اجرا شدن بازی انجام دادم ولی بازم نشد ، مموری کارت عوض کردم ، توی تنضیمات منوی ریکاوری رو مطابق دستور عمل بعضی سایتها عوض کردم نشد که نشد
چیکار کنم دوستان؟؟؟؟:(
خوشبهالتون که بازی رو psp تون اجرا میشه:(
سلام دوست عزیز مشکل من هم همین است بازی را تبدیل هم کردم بازم اجرا نشد فرم ویر 5 با اپدیت 6 M33 PSP SLIM
لطف کنید راهنمایی کنید

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام من این بازیو دانلود کردم ولی وقتی اجرا میکنم بعد نشان دادن آرم psp صفحه سیاه میشه و هیچی نمیاد حتی چراغ مموری هم کار نمیکنه وقتی هم که دکمه پاور را نگه میدارم شروع میکنه چراغ پاور چشمک زدن و بعد از چشمک اگه دکمه را نگه دارم خاموش میشه.لطفا سریع جواب دهید.
psp من فت هست ورژن 5.00 m33-3 .
فایل بازی هم با پسوند cso که قبلا با این نوع بازیا مشکل نداشتم.حتی با بازی gtactw

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
این Azazel (درست گفتم؟) چرا اینقدر مسخرس؟:eek: دیگه دیوونم کردم. روی سختی Ultra Hard همه رو مثل piece of Cake میزنم ولی به این باس آخر که میرسم بیچارم میکنه:hurted1:.رو Medium فقط یه بار تونستم بزنمش. مجبورم بذارم روی Easy تا بتونم Ending ها رو باز کنم. هیچ راه حلی نداره؟ شماها چطوری میزنیدش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر