Tekken 6 psp version

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
دوست خوبمون واقعا اشاره خوبی کردن در صورتی که امتیاز ضربات باشه 100% باب هست ولی متاسفانه باب دفاع خیلی ضعیفی داره فقط سرعتش بالاست...
به نظر من هر کدوم مزیت و معایبی دارن.شخصیتهایی که من باهاشون بازی میکنم اینان:
1-Mukojin
2-bob
3-hwoarang
4-alisa
من کلا دستم تو این 4 نفر خیلی روونه ولی بقیه نه زیاد...
راستی Miguel هم هست که خیلی دوستش دارم از تریپش خیلی خوشم میاد.این جزو شخصیت های جدید باید باشه درسته؟کسی بیوگرافیش رو نداره؟

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
دوست خوبمون واقعا اشاره خوبی کردن در صورتی که امتیاز ضربات باشه 100% باب هست ولی متاسفانه باب دفاع خیلی ضعیفی داره فقط سرعتش بالاست...
به نظر من هر کدوم مزیت و معایبی دارن.شخصیتهایی که من باهاشون بازی میکنم اینان:
1-Mukojin
2-bob
3-hwoarang
4-alisa
من کلا دستم تو این 4 نفر خیلی روونه ولی بقیه نه زیاد...
راستی Miguel هم هست که خیلی دوستش دارم از تریپش خیلی خوشم میاد.این جزو شخصیت های جدید باید باشه درسته؟کسی بیوگرافیش رو نداره؟
اره جزو شخصيت هاي جديد هستش ;)
توي اين سايت و اين سايت يه چيز هايي در موردش هست ;)
اگه با Mukojin خوب بازي مي كني يعني همه رو بلدي ديگه ؟؟؟:biggrin1:
به نظر من اگه كاركتر بدل نداشته باشه به درد نمي خوره :biggrin1:
البته به جز LEE و JACK-6 :biggrin1:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
نه بابا اینطورام نیست.با موکوجین واردم ولی بعضی وقتا که کم میارم شروع میکنم به نا مردی مشت زدن یا لگد زدن.یعنی یه فنو هی میزنم.من دوست دارم تو بازی هر ضرب یه فن جدید باشه اونطوری فاز نمیده...

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
نه بابا اینطورام نیست.با موکوجین واردم ولی بعضی وقتا که کم میارم شروع میکنم به نا مردی مشت زدن یا لگد زدن.یعنی یه فنو هی میزنم.من دوست دارم تو بازی هر ضرب یه فن جدید باشه اونطوری فاز نمیده...
آره:biggrin1: خيلي جالب مي شه:biggrin1: اگه زياد باهاش بازي كني بلاخره همه ي كاركتر ها رو ياد ميگيري ديگه :biggrin1:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
اين آرمور كينگ هيچ رابطه اي با كينگ نداره، و معلوم نيست از كجا اومده، فقط معلومه كه آرمور كينگ يه برادر ديگه هم داشته كه توسط مرداك كشته شده،مرداك هم نميدونسته كه اونا دو تا برادرن كه تو ending وقتي آرمور كينگ رو ميبينه تعجب ميكنه و ميفهمه كه كه دوتا برادر بودن! قضيه همينه...

-------------------------

ولي انصافا اين zafina خيلي فوت و فن داره آخر كاراكتره،خيلي حال ميكنم با حركاتش

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
اگه رابطه ای ندارن چطوری تو دموی آخر کینگ داره عکس قاب شده آرمور کینگ رو که رو طاقچه ی اتاقشه نگاه میکنه؟معشوقش که نبوده مطمئنا با هم یه آشناییتی داشتن...

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
اگه رابطه ای ندارن چطوری تو دموی آخر کینگ داره عکس قاب شده آرمور کینگ رو که رو طاقچه ی اتاقشه نگاه میکنه؟معشوقش که نبوده مطمئنا با هم یه آشناییتی داشتن...

خب معلومه جز اون پلیرهایی هستی که دو رورزه دارن تکن بازی میکنن...

مگه هر کی عکس یکی رو بخواد ببینه ینی حتما میشناستش؟ آره؟؟؟؟:eek:

اگه تکن dr رو بازی کرده باشی میبینی که تو دموی آخر، کینگ به آرمور کینگ میگه تو کی

هستی؟ و از دیدنش تعجحب میکنه، این ینی این که نمیشناستش، و آشناییشون تو همون

تکن dr بوده

تو اون دمو هم که تو اتاقش داره عکسو میبینه عکس میفته میشکنه بعد میفهمه که آرمور کینگ دو تا

هست، و بعد تو یه دمو دیگه میفهمه که مردار یکی از آرمور ها رو کشته، چیز دیگه ای نیست که بخواد فکرتو مشغول کنه:laughing:

کل قضیه اینه حالا اگه شما دوست داشتی میتونی با نبوغ خودت یه ماجرای دیگه براشون

بسازی :)

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
حرف شما صحیح استاد ولی یادش بخیر شما رمان بازی دات کجا بودی;)
من PS2 رو به خاطر تکن خریدم...از PS1 دیگه بهتره صحبتی نکنیم...دوست عزیزم آقا مرتضی از هرکی که قدیمیه تو این سایت و قبولش داری میتونی در مورد من سوال کنی...
اینجا فروم بازیه و منم همتون رو دوست دارم و شدیدا مخلصتونم.اگه طوری صحبت کردم که کسی رو ناراحت کردم این بنده حقیر رو اعف کنید...:smile:

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
بالاخره با فنگ شدم تكن گاد :cool: 700 برد و 161 باخت :biggrin1: كه همش روي درجه ي ULTRA HARD بوده :biggrin1: 20 ميليون هم داد :biggrin1: كسي هست كه تكن گاد شده باشه ؟ :cool:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
حرف شما صحیح استاد ولی یادش بخیر شما رمان بازی دات کجا بودی;)
من PS2 رو به خاطر تکن خریدم...از PS1 دیگه بهتره صحبتی نکنیم...دوست عزیزم آقا مرتضی از هرکی که قدیمیه تو این سایت و قبولش داری میتونی در مورد من سوال کنی...
اینجا فروم بازیه و منم همتون رو دوست دارم و شدیدا مخلصتونم.اگه طوری صحبت کردم که کسی رو ناراحت کردم این بنده حقیر رو اعف کنید...:smile:

منم قصد ناراحت کردن کسی رو نداشتم عزیزم، فقط خواستم که قضیه روشن بشه، چون هرکی برا خودش الکی یه چیزی میگه...

از دست ما ناراحت نباش :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر