Multi Platform Star Wars Jedi: Survivor

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
April 28, 2023
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
FjOh3xyUoAEF6N8.jpg

سازنده: Respawn Entertainment
ناشر: EA
سبک: اکشن ادونچر
پلتفرم: PC , PS5 , Xbox Series
تاریخ عرضه: 28 آپریل, 2023​

ساعاتی پیش, کمپانی EA عنوان Star Wars Jedi: Survivor را با تیزری معرفی کرد.

داستان بازی 5 سال پس از جریانات قسمت اول اتفاق خواهد افتاد دارد.
این عنوان توسط استودیو Respawn, و بار دیگر با کارگردانی Stig Asmussen ساخته خواهد شد.

براساس گفته های آقای Asmussen:

"ما از تکنولوژی پیشرفته ای برای کمبت پویاتر و روایتی سینماتیک تر استفاده میکنیم, تا قصه ی Cal را در حالی که بالغ تر شده و در طول دوران تاریک برای زنده ماندن تلاش میکند گسترش دهیم. برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر از بازی در طول سال هیجان زده ایم."

او همچنین درباره داستان گفت:

"کال باید یک قدم از تعقیب ناتمام امپراطوری جلو بماند, چرا که او شروع به حس فشار اینکه یکی از آخرین Jedi های باقی مانده در کهکشان است کرده است. به همراه همکار مورد اعتمادش BD-1, کال در طول سفرش با شخصیت های خاص و جالب زیادی روبرو و همراه خوهد شد. Jedi: Survivor کمبت پویای سری را به روش های خلاقانه گسترش خواهد داد. و برای زنده ماندن, کال باید توانایی های جدیدی را یاد گیرد و ارتباطش را با Force قوی تر سازد."

بازی در تاریخ 15 مارچ 2023, و برای کنسول های نسل نهم و PC عرضه خواهد شد.

تیزر اول
تریلر گیم پلی
تریلر نهایی

تصاویر

5.JPG 4.JPG
2.JPG 3.JPG

محتویات پیش خرید

SWJS_DeluxeEd_Preorder_Steam.png SWJS_StandEd_Preorder_Steam.png

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
بچه ها بیخیال :D
من حدود 70 درصد بازی را رفتم تا اخر هفته هم تمومش میکنم اما دیگه اینکه نوشابه براش باز کنیم و در حد گوتی بالا ببریمش اصلا در این حد و اندازه ها نیست .بازی یه 8.5 عالی هستش همون جور که متاش انقدر شده.
بدبخت راگناروک هون روز اول بدون هیچ افت فریم و باگی روون اجرا میشد.
بازی همین دیشبم که من با اخرین اپدیت بازی کردم بازم جاهای شلوغ افت فریم داشت.
دو تا مشکلم تا اینجا با بازی داشتم یکی باس فایتاش که عملا همه شبیه به همن فقط اون شخصیتی که باهاش میجنگیم عوض میشه.
یکی اینکه بازی دیگه زیادی پلتفرمینگ داره .یه ماموریت که میره هر چی پیشروی میکنی تموم نمیشه هی میری بالا سکوبازی میکنی دیگه خسته کننده میشه واقعا.
اف تاپیکم اینکه واقعا سونی و استدیو های داخلیش سلطان بلامنازع این سبک از بازی ها هستند و کیفیتی که ارائه میدن وحشتناک بالاست .مثلا دیشب یه کاتسین بود کال داشت با bode صحبت میکرد اصلا چشماشون بهم نگاه نمیکردن یارو داشت دیوارو نگاه میکرد.از این سوتی های فنی و گرافیکی تو بازی زیاده
خب بذار حالا منم بگم
اگه گاد رو بخوایم بخاطر پروفورمنس عالیش گیم بدونیم که مشکلی نداره
اما اگه بخوایم از دیدگاه گیم نگاه کنیم بخدا حیف کلمه گیم که بذارن براش
تمام ۳۰ ساعت بازی کردن من عذاب بود
داستان بی سر و تهه و مندراوردی که اخر هم جمع بندی درستی نداشت
یادمه حرف از تنوع انمی زدن قبل انتشار ولی چیزی که من دیدم یه توهین به طرفدارا بود اخراش من دیگه داشتم کفری میشدم ازبس دشمن تکراری کشتم
تنها نکته مثبتش فقط گیم پلیش بود
ولی این بازی فقط تو ۴ ساعت کاری با من کرد که ارزو میکردم رگناروک با من بکنه اونم چی؟ ایجاد انگیزه و حس ادونچر
یه داستان قابل فهم با دیالوگ لاین های عالی
گیم پلی به شدت وفادار به سری و اصل و نسب استاروارزی
بازی واقعا عالی کار شده و بشدت مشخصه که از دل و جون براش زحمت کشیدن
حتی گرافیکش که بشدت عالی کار شده
بازی دچار مشکلات پروفورمنسه و باگ داره که درست میشه ولی در حد فاجعه نیست

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
خب بذار حالا منم بگم
اگه گاد رو بخوایم بخاطر پروفورمنس عالیش گیم بدونیم که مشکلی نداره
اما اگه بخوایم از دیدگاه گیم نگاه کنیم بخدا حیف کلمه گیم که بذارن براش
تمام ۳۰ ساعت بازی کردن من عذاب بود
داستان بی سر و تهه و مندراوردی که اخر هم جمع بندی درستی نداشت
یادمه حرف از تنوع انمی زدن قبل انتشار ولی چیزی که من دیدم یه توهین به طرفدارا بود اخراش من دیگه داشتم کفری میشدم ازبس دشمن تکراری کشتم
تنها نکته مثبتش فقط گیم پلیش بود
ولی این بازی فقط تو ۴ ساعت کاری با من کرد که ارزو میکردم رگناروک با من بکنه اونم چی؟ ایجاد انگیزه و حس ادونچر
یه داستان قابل فهم با دیالوگ لاین های عالی
گیم پلی به شدت وفادار به سری و اصل و نسب استاروارزی
بازی واقعا عالی کار شده و بشدت مشخصه که از دل و جون براش زحمت کشیدن
حتی گرافیکش که بشدت عالی کار شده
بازی دچار مشکلات پروفورمنسه و باگ داره که درست میشه ولی در حد فاجعه نیست
من هنوز استار وارز رو شرو نکردم، دثلوپ جا مونده بود و دارم بازیش میکنم
ولی ولی با همه ی حرفات در مورد رگناروک موافقم، دقیقا حرف دلم رو زدی
با اینکه به خاطر یه کم نیاوردن در مقابل یکی از دوستام پلتش کردم، ولی بد ترین و غیر قابل تحمل ترین بازی بود که پلت کردم،
من عاشق کریتوس هستم ولی رگناروک خیلی خورد تو ذوقم، شاید به خاطر هایپ زیادی بود که داشتم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
دوستان داستان بازی رو میشه بدون بازی کردن نسخه قبلی متوجه شد؟ کلا از جنگ ستارگان چیزی نمیدونم😀یجوری میشه داستان متوجه شد؟
بازی ادامه مستقیم هست به طور کلی

در مورد داستان حداقل یه خلاصه ای چیزی از بازی قبل ببینید بد نیست، چون یه بخشی از داستان و شخصیت ها به روابط کاراکتر اصلی و شخصیت های دیگه ی بازی میپردازه

• Like
Reactions: Destro and m.a.t

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,257
بچه ها بیخیال :D
من حدود 70 درصد بازی را رفتم تا اخر هفته هم تمومش میکنم اما دیگه اینکه نوشابه براش باز کنیم و در حد گوتی بالا ببریمش اصلا در این حد و اندازه ها نیست .بازی یه 8.5 عالی هستش همون جور که متاش انقدر شده.
بدبخت راگناروک هون روز اول بدون هیچ افت فریم و باگی روون اجرا میشد.
بازی همین دیشبم که من با اخرین اپدیت بازی کردم بازم جاهای شلوغ افت فریم داشت.
دو تا مشکلم تا اینجا با بازی داشتم یکی باس فایتاش که عملا همه شبیه به همن فقط اون شخصیتی که باهاش میجنگیم عوض میشه.
یکی اینکه بازی دیگه زیادی پلتفرمینگ داره .یه ماموریت که میره هر چی پیشروی میکنی تموم نمیشه هی میری بالا سکوبازی میکنی دیگه خسته کننده میشه واقعا.
اف تاپیکم اینکه واقعا سونی و استدیو های داخلیش سلطان بلامنازع این سبک از بازی ها هستند و کیفیتی که ارائه میدن وحشتناک بالاست .مثلا دیشب یه کاتسین بود کال داشت با bode صحبت میکرد اصلا چشماشون بهم نگاه نمیکردن یارو داشت دیوارو نگاه میکرد.از این سوتی های فنی و گرافیکی تو بازی زیاده
منم اخرای بازی هستم. تا حدودی موافقم باهات. بازی یه 8.5 تا 9 خوبه. به هیچ عنوان شاهکار نیست ولی گوتی لول میتونه باشه. تو سبک مترویدوانیا و پلتفورمینگ واقعا دست بالا داره و خفنه ولی کامبت و داستان در حد اوکیی هست چیز خیلی عجیبی توش دیده نمیشه. در مورد بزرگ بودن بیش از حد الان که 25 ساعت بازی کردم کم کم داره میره رو مخم :D مخصوصا سیاره اول . لامصب خیلی بزرگه .ولی به هیچ عنوان نکته منفی حساب نمیشه. من قشنگ شخم زدم تازه 70% شده. مخصوصا اگه چند روز بازی نکنی برگردی واقعا گیج میشی که کجا بودی و کجاها نرفتی.اپدیت اخری که دیروز اومد بازم پرفورمنس بازی رو بهتر کرده.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,890
نام
حسين
پرفورمنس مود که هیچی از بس همه چیز تار و بی کیفیته آدم رغبت نمیکنه بازی کنه ولی توی کوالیتی مود تو همون سیاره اول وارد محیط آبی میشی رسما همه چیز منفجر میشه! این بازی کم کمش ۶ ماه دیگه بکوب زمان توسعه نیاز داشت.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
825
نام
سید محمد حسین
منم اخرای بازی هستم. تا حدودی موافقم باهات. بازی یه 8.5 تا 9 خوبه. به هیچ عنوان شاهکار نیست ولی گوتی لول میتونه باشه. تو سبک مترویدوانیا و پلتفورمینگ واقعا دست بالا داره و خفنه ولی کامبت و داستان در حد اوکیی هست چیز خیلی عجیبی توش دیده نمیشه. در مورد بزرگ بودن بیش از حد الان که 25 ساعت بازی کردم کم کم داره میره رو مخم :D مخصوصا سیاره اول . لامصب خیلی بزرگه .ولی به هیچ عنوان نکته منفی حساب نمیشه. من قشنگ شخم زدم تازه 70% شده. مخصوصا اگه چند روز بازی نکنی برگردی واقعا گیج میشی که کجا بودی و کجاها نرفتی.اپدیت اخری که دیروز اومد بازم پرفورمنس بازی رو بهتر کرده.
دقیقا البته بعیده تو ۶ تا نامزد پایانی گیم اواردز هم باشه تا الان اویل ۴ ریمیک و زلدا و فاینال ۱۶ و اسپایدر من ۲ که قطعی هستند میمونه ۲ تا سهمیه که باید ببینیم استارفیلد تر میزنه یا نه و اون یکی هم اگه تا پایان سال چیز خفنی نیاد به نظرم شانس هاگوارتز لگسی بیشتره اگه اسیر اون حاشیه های اطرافش نشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,207
نام
ماکان
ا بازی تاپیک داره خودش؟ پس من سوالمو اینجا هم میپرسم، این آپدیتی که برای PS5 دادن، پرفورمنس رو بهتر کرده؟ یا بیشتر صبر کنم؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
ا بازی تاپیک داره خودش؟ پس من سوالمو اینجا هم میپرسم، این آپدیتی که برای PS5 دادن، پرفورمنس رو بهتر کرده؟ یا بیشتر صبر کنم؟
پس تا الان کجا میپرسیدی؟ :D اره دوتا اپدیت یک گیگی دادن که پرفورمنس رو بهتر کرده ولی هنوز پرفکت نیست که مثلا 60 فریم ثابت بده. هنوز یسری افت فریم و کمی هم اسکرین تیرینگ داره و البته بافت ها هم دیر لود میشن بعضا:D ولی قابل بازیه بنظرم مخصوصا اینکه گیم پلی بشدت جذابه

• Like
Reactions: Cloud Strife

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,890
نام
حسين
ماکان جواب این سوال دست خودته فقط :D باید بشینی بازی کنی. اگه ۶۰ فریم میخوای بزنی نه الان وقت درستی نیست و شاید هم فعلا خبری نباشه از تجربه خوب روی ۶۰ فریم ولی روی ۳۰ فریم وضعیت بهتره هرچند همین هم گاهی اوقات افت فریم وجود داره ولی خب قابل تحمله. گرافیک بازی هم منطقه به منطقه و سیاره با سیاره فرق داره. یه جا از ایمیج کوالیتی پشمات میریزه یه جا نوستالژی باز میشی و میری دوران ۳۶۰ :D

تصمیمش با خودته. جدای از این موارد بازی واقعا خوبه.

• Like

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,207
نام
ماکان
پس تا الان کجا میپرسیدی؟ :D اره دوتا اپدیت یک گیگی دادن که پرفورمنس رو بهتر کرده ولی هنوز پرفکت نیست که مثلا 60 فریم ثابت بده. هنوز یسری افت فریم و کمی هم اسکرین تیرینگ داره و البته بافت ها هم دیر لود میشن بعضا:D ولی قابل بازیه بنظرم مخصوصا اینکه گیم پلی بشدت جذابه

تو تاپیک امتیازات:D آپدیت هارو گرفتم همشو:D ولی خوب با این وضع پرفورمنس که هیچی، امیدوارم دستکم کوآلیتی مدش خوب باشه اونو بشه رفت!

ماکان جواب این سوال دست خودته فقط :D باید بشینی بازی کنی. اگه ۶۰ فریم میخوای بزنی نه الان وقت درستی نیست و شاید هم فعلا خبری نباشه از تجربه خوب روی ۶۰ فریم ولی روی ۳۰ فریم وضعیت بهتره هرچند همین هم گاهی اوقات افت فریم وجود داره ولی خب قابل تحمله. گرافیک بازی هم منطقه به منطقه و سیاره با سیاره فرق داره. یه جا از ایمیج کوالیتی پشمات میریزه یه جا نوستالژی باز میشی و میری دوران ۳۶۰ :D

تصمیمش با خودته. جدای از این موارد بازی واقعا خوبه.

حسین 60 فریم بخوره تو سرشون، همون کوآلیتی مدش عین آدم باشه من اوکیم:D حالا فعلا سر اینکه منتظر آپدیت بودم، رفتم سراغ Siperia: The World Before:D خیلی بازی جذابیه، البته برای من شاید:D ولی خوب اون تموم بشه میرم سراغ ایشون، شاید تا اون موقع باز آپدیت دادن بهترم شد. البته تا اون موقع یعنی نهایت تا فردا که این تموم میشه:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
تو تاپیک امتیازات:D آپدیت هارو گرفتم همشو:D ولی خوب با این وضع پرفورمنس که هیچی، امیدوارم دستکم کوآلیتی مدش خوب باشه اونو بشه رفت!

حسین 60 فریم بخوره تو سرشون، همون کوآلیتی مدش عین آدم باشه من اوکیم:D حالا فعلا سر اینکه منتظر آپدیت بودم، رفتم سراغ Siperia: The World Before:D خیلی بازی جذابیه، البته برای من شاید:D ولی خوب اون تموم بشه میرم سراغ ایشون، شاید تا اون موقع باز آپدیت دادن بهترم شد. البته تا اون موقع یعنی نهایت تا فردا که این تموم میشه:D
کوالیتی مود تضمینی میتونی بری ازش لذت ببری:D

• Like

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
این صداپیشه Merrin چرا انقدر ضایع است؟ رسما همون زنه است که به بچه‌ش میگه چیپس میخوری. :))
عهههه واقعاً جالبه الان من شدیداً عاشق شخصیت - چهره و صدای بانو مرین شدم اصن قسمت های اینو صدای هدستو میبرم بالا. خواهشا قلبمو نشکون و با اون عجوزه مقایسه ش نکن :D
البته الان دو روزه که بخاطر زلدا نتونستم به بانو سر بزنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر