Multi Platform Star Wars Jedi: Survivor

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
April 28, 2023
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
FjOh3xyUoAEF6N8.jpg

سازنده: Respawn Entertainment
ناشر: EA
سبک: اکشن ادونچر
پلتفرم: PC , PS5 , Xbox Series
تاریخ عرضه: 28 آپریل, 2023​

ساعاتی پیش, کمپانی EA عنوان Star Wars Jedi: Survivor را با تیزری معرفی کرد.

داستان بازی 5 سال پس از جریانات قسمت اول اتفاق خواهد افتاد دارد.
این عنوان توسط استودیو Respawn, و بار دیگر با کارگردانی Stig Asmussen ساخته خواهد شد.

براساس گفته های آقای Asmussen:

"ما از تکنولوژی پیشرفته ای برای کمبت پویاتر و روایتی سینماتیک تر استفاده میکنیم, تا قصه ی Cal را در حالی که بالغ تر شده و در طول دوران تاریک برای زنده ماندن تلاش میکند گسترش دهیم. برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر از بازی در طول سال هیجان زده ایم."

او همچنین درباره داستان گفت:

"کال باید یک قدم از تعقیب ناتمام امپراطوری جلو بماند, چرا که او شروع به حس فشار اینکه یکی از آخرین Jedi های باقی مانده در کهکشان است کرده است. به همراه همکار مورد اعتمادش BD-1, کال در طول سفرش با شخصیت های خاص و جالب زیادی روبرو و همراه خوهد شد. Jedi: Survivor کمبت پویای سری را به روش های خلاقانه گسترش خواهد داد. و برای زنده ماندن, کال باید توانایی های جدیدی را یاد گیرد و ارتباطش را با Force قوی تر سازد."

بازی در تاریخ 15 مارچ 2023, و برای کنسول های نسل نهم و PC عرضه خواهد شد.

تیزر اول
تریلر گیم پلی
تریلر نهایی

تصاویر

5.JPG 4.JPG
2.JPG 3.JPG

محتویات پیش خرید

SWJS_DeluxeEd_Preorder_Steam.png SWJS_StandEd_Preorder_Steam.png

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
منم صبح تقریبا ساعت 9 چک کردم خبری از آپدیتی نبود

طبق معمول...همیشه کوالیتی میرم...شاید برای اینه مشکلی ندارم من :D
منم دارم کوالیتی میرم بشدت فریم خوبی تحویل میده اصلا حالیم نشد دارم ۳۰ فریم میرم
داین لایت ۲ هم همین وضعیته هم از گرافیک بالا لذت میبری هم مشکلی با فریم نداری

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,826
نام
مرتضی
منم صبح تقریبا ساعت 9 چک کردم خبری از آپدیتی نبود

طبق معمول...همیشه کوالیتی میرم...شاید برای اینه مشکلی ندارم من :D
اره منم سه چار ساعتی کوالیتی رفتم خیلی اوضاع بهتر شده. ولی اپدیت بیاد و درست بشه صد درصد ۶۰ فریم رو بر هر حالتی ترجیح میدم:D

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
260
خوب یه ۲ ساعتی بازی کردم و خدارو شکر شدیداً راضیم و بازی از هر نظر نسبت به نسخه اول پیشرفت کرده و به نظرم کامبت و انیمیشنها خیلی نرم تر و زیباتر شده...بازی رو مد کوالیتی خیلی image quality تمیزی میده و بعد آپدیت فریم ثابت هستش خودتون رو الکی درگیر اعداد رزولوشن نکنید چون سیستم اپ اسکیل بازی عالیه و کاملا لذت می‌برین....کلا بازی به شدت گسترده تر شده و به من حس پیشرفتی که مثلا انچارتد ۲ نسبت به ۱ داشت رو میده...همون سیاره و شهر اول بازی ب انقدر فوق‌العاده هست که به تنهایی از کل سیارات سری اول بهتره...تازه من با نسخه اول هم خیلی حال کرده بودم و ۲ بار تمومش کرده بودم با این دارم زندگی میکنم و دوست دارم آروم پیش برم که زود تموم نشه... امتیاز ۸۷ هم به نظرم کاملا لایقشه و تازه اگه یه سری ایرادات رو زمان لانچ نداشت به نظرم به راحتی بالای ۹۰ بود

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
جدای از بحث سلیقه، عجیبترین اتفاق این تاپیک اینه که هرکی بازی کرده چه ۱ ساعت چه ۱۰ ساعت، راضیه و میگه پیشرفت کرده ولی کسی که اصلا تجربه نکرده، بازی براش وااووو نیست و پیشرفت نکرده! :D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,499
نام
Nightwing
آره واقعا عالیه! من دارم عشق میکنم قشنگ :x
یعنی از اون بازیاست که شب به زور بلند میشم از پاش و ناراحتم که یک روز دیگه تموم شده و تا فردا باید صبر کنم:))

و اینکه (تو نمایش ها و اطلاعات قبل عرضه نشون دادن با این حال ) :

من عاشق این نوع شهر سازی هام که همینطور شهر بزرگتر میشه و آدمای بیشتری میان و ... :D و شدیدا داره بهم حال میده صحبت با اینا و رفتن دنبال شایعات و اینا :x

و اینکه تو دیالوگ های بازی یه طنزی هست که تقریبا به جز آنچارتد هیچ جا ندیدم (دشمن ها رو نکشید...بزارید دیالوگ هاشون رو بگن! عالین:x )
از اونطرف ترکیب مبارزه》پلتفرمر》مبارزه مثل آنچارتد بسی لذت بخشه...

کلا بازی جوریه که اگر نمیدونستم سازنده کیه، میگفتم کار NDه :-"
امیر چطوری؟:D

نسبت به نسخه قبل به نظرت چند درصد بهتر شده؟

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,668
نام
طاها
ببین دوست عزیز فکر کنم متوجه منظور دوستان نیستی و این که معلومه وقتی بازی ها رو روی اپارات تجربه کنی هیچ حسی بهت نمیده .

شما توی تایپیک گاد اف وار رگنارک هم دیدم چندین کامنت گذاشتی که بازی بینظیر هست ولی مشخصه که کنسول نداری

اینکه گفتم متوجه منظور دوستان نیستی یعنی وقتی شماره دوم هوزیزون یا همین استاروارز رو بازی نکردی اشتباهه که بخوای نظر بدی

اینکه خود کنسول بخری و تجربه کنی کلا یه دنیای دیگه ای داره تا که بخوای در یوتوب و آپارات تجربه شون کنی .
دوست عزیز یک چیزی که مخصوصا توی ایران وجود داره کرایه کنسول هست . لازم نیست حتما بخری می تونی کرایه کنی . اوکی ؟

من برای بازی های خفن و شاهکار مثل لست دو و گاد رگناروک کرایه کردم . روزانه داره هفتگی داره . مشتری قدیمی هم باشی تخفیف می دهند .

آپارات هم من اصلا نمی روم . حالا شما زیاد می روی بحث دیگه ای هست . واردی ها /// (من یوتیوب می روم اگر نیاز باشد .)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
امیر چطوری؟:D

نسبت به نسخه قبل به نظرت چند درصد بهتر شده؟
این روزا حسابی خوب:D

اول بگم من کلا خیلی SW دوست میدارم:D ، فردا یکی نیاد بگه تعریف کردی رفتم گرفتم...مسخره ست شمشیر لیزری دارن و تیر باهاش بر میگردونند و ... :-"

در مورد بازی، چندجا دیدم میگن مقایسه Jdei 1 و 2 ، مثل AC1 و AC2 ، یا U1 و U2 هست...
و حقیقتا حرف حقی زدن به نظرم:D
اگر کسی قبلی رو دوست داشته، مطمئنا عاشق این میشه:D

چیز اسپویل داری نیست، ولی به هر حال ...

اول مواردی که خودم دوست دارم رو میگم، بعد به یه سری موارد دیگه اشاره میکنم:D

اول از همه کاستومایز:-"
تو شماره قبلی تقریبا دو تا لباس بیشتر نداشتیم که فقط رنگشون عوض میشد، همونم ... بیخود بود:-"
ولی اینجا لباس ها کاملا متفاوتن ، و هر کدوم رنگ های متنوعی هم دارن... و اگر چنین چیزی دوست داشته باشید، گشتن تو محیط هم لذت بخشه، چون همیشه چیزای جدید میابید...

این کاستومایز فقط مختص لباس نیست، شما (مثل قبل) قطعات شمشیر رو هم میتونید تغییر بدید، ولی با قابلیت کاستومایز بیشتر... قبلا مثلا فقط رنگ فلز تغییر میکرد، ولی الان میتونید رنگ های ترکیبی هم داشته باشید:-" یا تمیز بودن و کهنگی وسایل و ...
این چیزا شامل BD-1م میشه و قطعاش رو میتونید تغییر بدید حتی جدای از رنگ که قبلا بود
الان بند و بساطم رو مثلا ست سفید طلایی نمودم:-"

STAR WARS Jedi_ Survivor™_20230502145047.jpg STAR WARS Jedi_ Survivor™_20230502145113.jpg STAR WARS Jedi_ Survivor™_20230502145137.jpg

حالا این کاستومایزه و هیچ، شاید برای خیلیا فاقد اهمیت و ارزش باشه:D (صرفا یه اشاره کنم مثلا تا اینجا برای کاراکتر 13 ژاکت باز کردم که کاملا متفاوتن نسبت به هم...مقایسه کنید با یکی دو لباس شماره قبل)

STAR WARS Jedi_ Survivor™_20230502153411.jpg

مورد خیلی جذاب و باحال بازی، منطقه ی سندباکس مانند بازی هست
اگر اشتباه نکنم سیاره دوم بازی قبل که یه حالت چمنی و اینا داشت...یه باس قورباغه مانند هم داشت اونجا رو اگر یادتون بیاد... زیادم اکشن اینا نبود:-"
اول اونجا رو 10 برابر بزرگتر کنید ، بعد کیفیتشم 10 برابر بهتر کنید :D
متنوع، هم شامل پازل میشه، هم پلتفرمر، هم مبارزه ، و هم پر چیز میز، هم برای کاستومایز، و هم آپگرید و اینا...
و جا به جایی توی این بخش هم مواردی گذاشتن که خیلی سریع و خوب شده!

اما بخش اصلیه این محیط، Hubیه که براش در نظر گرفتن:D
این که با پیشروی شما افراد بیشتری اونجا دیره میشن، شاپ های بیشتری گیر میان... و میشینید با کاراکترهای مختلف صحبت میکنید چه در مورد گذشته شون/تون، چه این سیاره، سیاره های دیگه و اتفاقاتی که میفته...
همیشه هم(تا اینجا حداقل:-") دیالوگ های جدید هست که صحبت کنید باهاشون، دقیقا اون حس Hubی که باید بده رو میده! از یک ماموریت برگشتید، میرید تو این Hub ، شروع میکنید با خوش و بش کردن با ملت :D
و خوب... ممکنه ماموریا فرعی چیزی هم گیر بیارید:-" ( علامت " ! " چیزی بالا سر کاراکترا نیست که این یارو ماموریت داره، تو صحبتتون میگیرید یهو...البته چیزایی که میگن، هستن تو نقشه، اینا فقط راهنماییتون میکنند که برو اونجا چنین چیزی هست )
یه مینی گیم باحالم داره...که البته شانس هم دخیله توش:-" اینجا هم هر مرحله ش جایزه با ارزشی داره:-"
کلا این بخش خیلی به زنده بودن بازی و کاراکترهاش کمک کرده:x

مورد دیگه ای که بهشون اشاره کردم اینجا هم، دیالوگ های دشمن هاست که عالی کار شدن! دلت میخواد بشینی کامل دیالوگ هاشون رو گوش بدی بعد بکشیشون:-" (یا به قول بچه ها دلت به رحم میاد:D ) ، کمتر بهت این حس رو میده که اوکی 4تا AIن بزنیم بترکونیم... ربات هاش از آدما، آدم ترن:))
بعد مثلا دیروز یه بخشی رو داشتم میرفتم تو مسیر داستانی، یه سری دیالوگا یه جای خاص شنیدم...مردم ، دوباره اون مسیر رو میرفتم، یک سری دیالوگ جدید داشتن :D
نمیدونم چقدر تنوع داره دیالوگ ها، ولی تا اینجا که تکراری نشنیدم(بلی دیالوگ ها باحالن، تو زیرنویس هم میان، تو ذهن آدم میمونه:-" )

یکی از مواردی که تو شماره قبل اذیت میکرد، مخصوصا برای پاک سازی محیط که بعدا باید میرفتیم، مسیر خیلی خطیه بازی بود که تقریبا راه خاصی ام به هم نداشتن و میون برها اونقدر میون بر نبودن... (فلش بک : اون مرحله روستا...:-" )
حالا منم هنوز به اون بخش نرسیدم که مجبور بشم دوباره مراحل رو برم:D ولی چیزی که دارم میبینم تقریبا(90%) بعد از هر بخش پلتفرمر یه میون بر باز میشه، یا یک سری میون برها اول مرحله رو به آخرش وصل میکنند و ‌‌‌...
به نظر میرسه از این نظر کار خیلی راحت تر باشه

مبارزات بازی ، همون سیستم قبل تقریبا، استنس های جدید اضافه شدن، حال میدن، ولی سیستم کلی همونه، خالی کردن استامینا حریف و ضربه/فینیشر زدن بهش
انتظار مبارزات GOW یا مثلا MGR ازش نداشته باشید:-"

گرافیک بازی هم خوب و قابل قبوله، هورایزن یا رچت(مخصوصا به خاطر تشابه تم و محیط رچت و SW بعضی جاها) نیست ، ولی تاریخ گذشته هم نیست...احتمالا در مجموع جزو بهترین های سال باشه، ولی بهترین بعیده:-" (اسپایدی داریم امسال:D )
البته...بخش مشکلات تکنیکی رو که فاکتور بگیریم... ولی واقعا اونقدر فاجعه ای که گفته میشه که نمیدونم رزولوشن تا دو نسل پیش میاد پایین، فریم ریت در حد اسلوموشنه و آبجکت ها 15ثانیه دیرتر لود میشن و ...(این لود رو من ندیدم حقیقتا:D فریم ریتم گفتم تو رودخونه فقط خیلی بد میشه، دقیقا بچه ها هم عکس از افت فریم گذاشته بودن، دقیقا تو همون رودخونه بود :D )

حالا چیزی که من میگم شاید اون چیزی که باید رو نتونه انتقال بده، ولی پست بقیه بچه ها هم دیدی اینجا ، بازی واقعا جاذبه داره که هی میخواد بکشونتت سمت بازی! همون جاذبه بازی های خفن:D

---

ولی جدی اون بخش HUB خیلی خوبه!
و از الان نگرانم FF16 شدیدا تو این بخش ناامیدم کنه! طبق چیزایی که گفتن اونجا هم ما چنین بخشی رو داریم، ولی انر به این زنده ای و باحالی نباشه، حقیقتا ناراحت میشم:))

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
دوست عزیز یک چیزی که مخصوصا توی ایران وجود داره کرایه کنسول هست . لازم نیست حتما بخری می تونی کرایه کنی . اوکی ؟

من برای بازی های خفن و شاهکار مثل لست دو و گاد رگناروک کرایه کردم . روزانه داره هفتگی داره . مشتری قدیمی هم باشی تخفیف می دهند .

آپارات هم من اصلا نمی روم . حالا شما زیاد می روی بحث دیگه ای هست . واردی ها /// (من یوتیوب می روم اگر نیاز باشد .)
داداش خودت داری میگی فیلماش رو دیدی من نگفتم که . حالا آپارات یا یوتوب فرقی نداره

• Poker Face
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,668
نام
طاها
داداش خودت داری میگی فیلماش رو دیدی من نگفتم که . حالا آپارات یا یوتوب فرقی نداره
منظورم از این فیلم ها گیم پلی بود نه فیلم سینمایی . گیم پلی / Walkthrough

یوتیوب به روز هست بدون سان/سور و این داستان ها . (تو بررسی گیم پلی داری ربط می دی به کنسول نداشتن و گاد !!! چه ربطی داشت . الان خیلی ها با این قیمت ها اول گیم پلی از یوتیوب می بینند بعد اقدام به خرید می کنند )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: eandm

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
کیفیت تصویر بازی روی مود ۳۰ فریم هم برای من جالب نیست کاملا مشخصه رزولوشن خیلی پایینی داره. تازه روی همون ۳۰ فریم هم گاهی وقتا افت فریم پیدا میکنه!

• Like
Reactions: Taha75

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
View attachment 291835

یعنی الان باید از اینکه بازی طول میکشه تا کرک بشه خوشحال باشیم؟ :D
چون وضع بازی روی کامپیوتر واقعا خرابه...
دقیقا باید خوشحال بشیم مخصوصا با حجم زیادی که بازی داره اگه قرار باشه کرک بشه بهتره حداقل با آپدیتهاش باشه نه مثل tlou که آپدیت آخریش 40 گیگ بود هنوزم مشکلاتش رفع نشده. من خودم سر آپدیت های حجیم سایبر پانک کلی خرج اینترنت و حجم کردم

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
علیرغم اینکه بازی از نظر گرافیک و گیم پلی برای من عالی بوده، اما افت فریم بازی جلو بازی کردنمو گرفت و فعلا بیخیال شدم. حتی روی حالت پرفورمنس هم افت داره بازی روی پی اس ۵. خیلی ضد حاله که توی این اوضاع دیسک بازیو بگیری و حالا باید کلی صبر کنی تا اپدیت بیاد برا بازی که حالا تا چه حد بخواد فریم ریت بازی درست بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر