Multi Platform Star Wars Jedi: Survivor

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
April 28, 2023
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
FjOh3xyUoAEF6N8.jpg

سازنده: Respawn Entertainment
ناشر: EA
سبک: اکشن ادونچر
پلتفرم: PC , PS5 , Xbox Series
تاریخ عرضه: 28 آپریل, 2023​

ساعاتی پیش, کمپانی EA عنوان Star Wars Jedi: Survivor را با تیزری معرفی کرد.

داستان بازی 5 سال پس از جریانات قسمت اول اتفاق خواهد افتاد دارد.
این عنوان توسط استودیو Respawn, و بار دیگر با کارگردانی Stig Asmussen ساخته خواهد شد.

براساس گفته های آقای Asmussen:

"ما از تکنولوژی پیشرفته ای برای کمبت پویاتر و روایتی سینماتیک تر استفاده میکنیم, تا قصه ی Cal را در حالی که بالغ تر شده و در طول دوران تاریک برای زنده ماندن تلاش میکند گسترش دهیم. برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر از بازی در طول سال هیجان زده ایم."

او همچنین درباره داستان گفت:

"کال باید یک قدم از تعقیب ناتمام امپراطوری جلو بماند, چرا که او شروع به حس فشار اینکه یکی از آخرین Jedi های باقی مانده در کهکشان است کرده است. به همراه همکار مورد اعتمادش BD-1, کال در طول سفرش با شخصیت های خاص و جالب زیادی روبرو و همراه خوهد شد. Jedi: Survivor کمبت پویای سری را به روش های خلاقانه گسترش خواهد داد. و برای زنده ماندن, کال باید توانایی های جدیدی را یاد گیرد و ارتباطش را با Force قوی تر سازد."

بازی در تاریخ 15 مارچ 2023, و برای کنسول های نسل نهم و PC عرضه خواهد شد.

تیزر اول
تریلر گیم پلی
تریلر نهایی

تصاویر

5.JPG 4.JPG
2.JPG 3.JPG

محتویات پیش خرید

SWJS_DeluxeEd_Preorder_Steam.png SWJS_StandEd_Preorder_Steam.png

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,826
نام
مرتضی
بعد اپدیت نتونستم بازی رو تست کنم تا دیروز که حدود ۲ ساعتی بازی کردم و احساس میکنم خیلی بهتر شده. دیروز تو بازی به جاهایی رسیدم و یک سری صحنه های فوق العاده اکشن و حماسی رو تجربه کردم که قشنگ برانگیخته شدم :D نمیخوام خیلی سر رگناروک نق بزنم ولی اون حس حماسی که سر رگناروک انتظار داشتم رو دیروز تو استاروارز تجربه کردم. بازی بخاطر مشکلات فنیش به حق باید نمره ازش کم بشه ولی در صورتی که مشکلات کامل برطرف بشن (که فکر کنم تا حد نسبتا خوبی برطرف شده و حداقل روی پلی ۵ که قابل بازیه) اگر به این بازی نخوایم ۱۰ بدیم پس به چی باید ده داد؟‌ امسال دو تا بازی رزیدنت ریمیک و استاروارز قشنگ حس یک ویدیو گیم خالص رو بهم دادن که صفر تا صدشون سرگرمی و جذابیت هست (البته استاروارز فعلا تموم نکردم).
تا باشه ازین بازیای اکشن سینما زده :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
بعد اپدیت نتونستم بازی رو تست کنم تا دیروز که حدود ۲ ساعتی بازی کردم و احساس میکنم خیلی بهتر شده. دیروز تو بازی به جاهایی رسیدم و یک سری صحنه های فوق العاده اکشن و حماسی رو تجربه کردم که قشنگ برانگیخته شدم :D نمیخوام خیلی سر رگناروک نق بزنم ولی اون حس حماسی که سر رگناروک انتظار داشتم رو دیروز تو استاروارز تجربه کردم. بازی بخاطر مشکلات فنیش به حق باید نمره ازش کم بشه ولی در صورتی که مشکلات کامل برطرف بشن (که فکر کنم تا حد نسبتا خوبی برطرف شده و حداقل روی پلی ۵ که قابل بازیه) اگر به این بازی نخوایم ۱۰ بدیم پس به چی باید ده داد؟‌ امسال دو تا بازی رزیدنت ریمیک و استاروارز قشنگ حس یک ویدیو گیم خالص رو بهم دادن که صفر تا صدشون سرگرمی و جذابیت هست (البته استاروارز فعلا تموم نکردم).
تا باشه ازین بازیای اکشن سینما زده :D
احتمالا بدونم منظورت کجا باشه... دقیقا حس ست پیس های آنچارتد و GOW III رو داشت:D خیلیییییییییی خوب بود:)) :x
کجاش منظورته؟ تو اسپویلر بگو...فکر کنم جلوتر باشم، اسپویل نمیشم:D

منم فعلا امسال RE4 و SW رو زدم، هاگوارتز هم باید بزنم البته... فعلا SW برام خیلییی گوتی بوده:D
ببینم ماه دیگه FF16 چیکار میکنه:D
در نهایتم فکر کنم برای من رقابت بین SW و FF16 باشه:D (دستم از زلدا کوتاست وگرنه مشخص بود اونجوری:-" )

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,826
نام
مرتضی
احتمالا بدونم منظورت کجا باشه... دقیقا حس ست پیس های آنچارتد و GOW III رو داشت:D خیلیییییییییی خوب بود:)) :x
کجاش منظورته؟ تو اسپویلر بگو...فکر کنم جلوتر باشم، اسپویل نمیشم:D

منم فعلا امسال RE4 و SW رو زدم، هاگوارتز هم باید بزنم البته... فعلا SW برام خیلییی گوتی بوده:D
ببینم ماه دیگه FF16 چیکار میکنه:D
در نهایتم فکر کنم برای من رقابت بین SW و FF16 باشه:D (دستم از زلدا کوتاست وگرنه مشخص بود اونجوری:-" )
منظورم اون قسمت فرار بعد از معبد پیلگریم هست که همراه مرین هستیم
با اینکه عاشق دنیای هری پاترم ولی هاگوارتز خیلی برام جذاب نبود. الان فقط منتظر آخر هفته م که زلدا بیاد همه اینارو بشوره ببره :D
من فالن اردر رو خیلی وقت پیش و با وقفه های زیاد بازی کردم. از این نسخه دوم هم انتظار داشتم که خیلی پیشرفت کنه ولی نه در این حد که بتونه تو لول گوتی باشه. واقعا شوکه شدم از کیفیت بازی. بدون شک اگر مشکلات فنی نداشت متا بالای ۹۰ بود

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
منظورم اون قسمت فرار بعد از معبد پیلگریم هست که همراه مرین هستیم
با اینکه عاشق دنیای هری پاترم ولی هاگوارتز خیلی برام جذاب نبود. الان فقط منتظر آخر هفته م که زلدا بیاد همه اینارو بشوره ببره :D
من فالن اردر رو خیلی وقت پیش و با وقفه های زیاد بازی کردم. از این نسخه دوم هم انتظار داشتم که خیلی پیشرفت کنه ولی نه در این حد که بتونه تو لول گوتی باشه. واقعا شوکه شدم از کیفیت بازی. بدون شک اگر مشکلات فنی نداشت متا بالای ۹۰ بود
دقیقا همون بخشی که فکر میکردم:D خیلی خوب بود:x

من فالن اوردر هم دوست داشتم کلا، ولی آره GOTY LVL نبود اصلا ، ولی این هست...بازی کردنش واقعا لذت بخشه و خسته کننده نمیشه اصلا :D

---

سوال!
این قورباغه ها رو چجوری میکشید؟ :))
من یادمه تو نسخه قبلی میشد زبونشون رو برید و این چیزا، ولی الان آپگریدهای مربوط به فورس رو هم گرفتم ولی چنین نمیشه کرد...
کلا هم جاخالی دادن از حرکاتشون خیلی سخته...و خیلی هم دمیج میزنند...
یه 4تا راهکار بگید ببینم مشکلم با اینا حل میشه یا نه:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,826
نام
مرتضی
دقیقا همون بخشی که فکر میکردم:D خیلی خوب بود:x

من فالن اوردر هم دوست داشتم کلا، ولی آره GOTY LVL نبود اصلا ، ولی این هست...بازی کردنش واقعا لذت بخشه و خسته کننده نمیشه اصلا :D

---

سوال!
من یادمه تو نسخه قبلی میشد زبونشون رو برید و این چیزا، ولی الان آپگریدهای مربوط به فورس رو هم گرفتم ولی چنین نمیشه کرد...
بعد تموم شدن اون مرحله داشتم فکر میکردم یعنی چندماه وقت گذاشتن برای ساخت اون تیکه :D
الان تو ذهنم نیست قورباقه کدوما بودن ولی من کلا دشمنایی که خیلی تند هستن رو با استنس بلستر میرم.

• Like
Reactions: Akiba

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,602
نام
Alireza
سوال!
فهمیدی به منم بگو. :D
اون یکی که میفتی تو غارش من ۶-۷ بار رفتم سراغش، ولی هر بار وان شاتم کرد. :| 8-| (رو گرندمستر)
هنوز جرات نکردم دوباره برم سراغش. :D :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
فهمیدی به منم بگو. :D
اون یکی که میفتی تو غارش من ۶-۷ بار رفتم سراغش، ولی هر بار وان شاتم کرد. :| 8-| (رو گرندمستر)
هنوز جرات نکردم دوباره برم سراغش. :D :D
اون خوبشه...اون خوبشه :(( ... انقدر HP اینا گرفتم که دیگه از پس اون بر اومدم:))

درد من...

یه چلنجی هست...

دوتا قورباغه با همن:|

• Poker Face
Reactions: m.a.t and DedSec88

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
825
نام
سید محمد حسین
بچه ها بیخیال :D
من حدود 70 درصد بازی را رفتم تا اخر هفته هم تمومش میکنم اما دیگه اینکه نوشابه براش باز کنیم و در حد گوتی بالا ببریمش اصلا در این حد و اندازه ها نیست .بازی یه 8.5 عالی هستش همون جور که متاش انقدر شده.
بدبخت راگناروک هون روز اول بدون هیچ افت فریم و باگی روون اجرا میشد.
بازی همین دیشبم که من با اخرین اپدیت بازی کردم بازم جاهای شلوغ افت فریم داشت.
دو تا مشکلم تا اینجا با بازی داشتم یکی باس فایتاش که عملا همه شبیه به همن فقط اون شخصیتی که باهاش میجنگیم عوض میشه.
یکی اینکه بازی دیگه زیادی پلتفرمینگ داره .یه ماموریت که میره هر چی پیشروی میکنی تموم نمیشه هی میری بالا سکوبازی میکنی دیگه خسته کننده میشه واقعا.
اف تاپیکم اینکه واقعا سونی و استدیو های داخلیش سلطان بلامنازع این سبک از بازی ها هستند و کیفیتی که ارائه میدن وحشتناک بالاست .مثلا دیشب یه کاتسین بود کال داشت با bode صحبت میکرد اصلا چشماشون بهم نگاه نمیکردن یارو داشت دیوارو نگاه میکرد.از این سوتی های فنی و گرافیکی تو بازی زیاده

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
واقعا این بازی به شدت آندرریتد محسوب میشه. تجربه بازی به شدت فوق العادست. حیف که زمان بدی منتشر شده و بد بودن یک بازی دیگه (ردفال) باعث شده تمام توجه ها به اون جلب بشه و از یک طرف دیگه هم زلدا که به زودی عرضه میشه و تقریبا میشه گفت این بازی اصلا اون طوری که حقش بود دیده نشده.
بخش های پلتفرمینگ بازی رو واقعا میشه گفت تو یک لول دیگه ای هستند نسبت به بقیه بازی ها. در کنار قابلیت های شخصیت اصلی که تو هر مرحله یک چیزی بهش اضافه میشه و بخش های پلتفرمینگ رو گسترش میده، یک سری موارد دیگه هم مثل وزش باد تو مراحل پلتفرمینگ تاثیر گذاشتن و عمق این بخش هارو چندین لول افزایش دادن. واقعا از زمان عرضه آنچارتد ۴ تا به امروز من این قدر مجذوب بخش های پلتفرمینگ یک بازی نشده بودم.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من نسخه قبلی بازی رو دوست نداشتم و نصفه نیمه رها کردم .
علتشم این بود که به نظرم اوپن ورلد بودنش به بازی لطمه زده بود و در کل پرتی بازی زیاد بود از نوع دشمنها و طراحیشون هم خوشم نیومد .
به نظرتون نسخه جدید میتونه راضیم کنه ؟​

• Poker Face
  • Like
Reactions: Jaw and GameMasterr

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
دوستان من نسخه قبلی بازی رو دوست نداشتم و نصفه نیمه رها کردم .
علتشم این بود که به نظرم اوپن ورلد بودنش به بازی لطمه زده بود و در کل پرتی بازی زیاد بود از نوع دشمنها و طراحیشون هم خوشم نیومد .
به نظرتون نسخه جدید میتونه راضیم کنه ؟​
با این اوصاف بعید میدونم

دشمن های بازی همون استایلن و خیلی هاشون هموناند
بخش OW بازی خیلی بزرگ تر شده و شماره اول در مقابلش بازی خطی به نظر میاد:-" (البته اونجا هم OW نبود... مترویدوانیا بود بیشتر...ولی خوب:D ) البته پرتی نداره و گشت و گذار توش ارزشمنده

اما با این اوصاف، فکر نمیکنم با اینم حال کنی، حالا هرچقدر بهتر شده باشه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر