Sound Shapes

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
مطمئنی؟ من خودم تست کردم و نمیدها. می تونید تو لیستم هم نگاه کنید. عکس هر دو نسخه هست اما فقط تروفی های یکی رو حساب کرده که متاسفانه خیلی بده:D من امید داشتم دو تا پلات بگیرم ازش:D

محمد(Mh_msv) میگه رو هردوتا پلات گرفته

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
نه من مطمعنم تروفي ها جفتشون حساب مي شه من يك كلك رشتي هم زدم ببينيد تا مرحله هاي اخر يكي مونده به اخر روي ويتا يا پي اس تري بريد و بعد قبل از ايتكه مرحله ي اخرو رد كنيد سيوتونو سينك كنيدبه اون يكي دستگاه بعد مرحله اخرو رو جفتشون بريد تا تروفي طلاي كمپينو دوبار بگيريد براي بيت اسكول هم از گايد ps3trophis.org استفاده كنيد دت مود هم كمي حوصله مي خواد بعدشك كه بازي ديگه پلاته

---------- نوشته در 02:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 PM ارسال شده بود ----------

محمد(Mh_msv) میگه رو هردوتا پلات گرفته
اگه تو امضمم دقت كني تو عكس تروفي ها دو تا پلات ساوند شيپ هست ميشه اينكارو كرد

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
پس چرا برای من جواب ندادش؟:D من الان 50% تروفی های نسخه ps3 رو گرفتم و ماله ویتا هم که همون روز اول که تو UK اومد پلات کردم و تا حالا فقط تروفی های ویتا اضافه شده. تو لیست تروفی هام هستش اما تعداد تروفی هام رو زیاد نکرده. اگه حال داشتم این رو هم پلات می کنم و بعد دیگه 100% معلوم میشه.

البته اون کلک رشتی شما ربطی به گرفتن و نگرفتن تروفی نداره:D فقط باعث میشه که دیگه لازم نباشه بخش داستانی رو یک بار دیگه از اول بری که البته من با کمال میل رفتم چون بازیش حرف نداره. کم کم باید برم سراغ Death Mode ببینم اگه پلاتش کنم میاد تروفی ها یا نه!

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
:dدرستش اینه که از یه بازی فقط یه بار بشه تروفی گرفت
اگر قرار باشه یه بازی رو 2 بار بری بعد 2 برابر تروفی بهت بده که خیلی بی معنی میشه=))

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
اگر قرار باشه یه بازی رو 2 بار بری بعد 2 برابر تروفی بهت بده که خیلی بی معنی میشه=))
بالاخره برا دو بارش كه بايد زحمت كشيد تازه يكي براي ويتا و يكي براي پي اس تري

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن

منم قبول دارم کلاً این روزا تروفی جمع کردن یکم مسخره شده اون از جریانه هک واسه تروفی گرفتن اینم از این !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
مراحلی که بقیه گیمرا میسازن واقعا فوق العاده ست گاهی بهتر از مراحل اصلی حتی!!
واقعا یه کارایی با ادیتور این بازی میکنن که من یکی تو خوابم نمیتونستم تصور کنم

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
مراحلی که بقیه گیمرا میسازن واقعا فوق العاده ست گاهی بهتر از مراحل اصلی حتی!!
واقعا یه کارایی با ادیتور این بازی میکنن که من یکی تو خوابم نمیتونستم تصور کنم
مثلا چه کارهای بیشتر توضیح بده !؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درئد
دوستان من الان تمام مراحل بخش campaign رو رفتم ولی مدهای bit school & death mode فعال نشدش علت خاصی داره؟ چه کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر