Sound Shapes

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
همونطور كه دوستان گفتن عاليه c'mon بگو چجوري اونارو انتخاب كنم برا تروفي هاش مي گم

اولش باید campaign تموم کنید (همون 5 تا آلبوم) بعد یه تروفی دوست داشتنی GOLD میگیرید بعد death mode & beat school آنلاک میشن میتونین سایر تروفی هارو بگیرید.

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
هورا بالاخره پلات شد
اين دت مود تو بعضي مراحل د******نو. س*******س مي كنه انصافا ولي حال داد:d
برم سراغ پلات پي اس تريش

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بالاخره دیشب تو استور امارات اومد و امروز صبح موفق به تجربش شدم بازی فوق العادهست و بسیار شنیدنی هست!!!:d
من یه جورایی حس میکنم انگار یه موسیقی دان این بازی رو ساخته نه یه بازی ساز
و ای کاش بازی یکم از لحاظ بصری زیباتر بود در واقع تنها ایراد کوچولوی این عنوان

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب من هم بالاخره بازی رو خریدم و دیروز دانلودش تموم شد. بازی خیلی زیبا و هنری بود و طراحیش هم جالب بود. من خیلی ازش خوشم اومد و از همه مهم تر اون ادیتوری هست که داره. واقعا عالی هستش و در حد LBP هست.

راستی فکر کنم بعد از ترمیناتور این سریع ترین بازی بود که پلات کردم:D دیروز ساعت 13 دانلودش تموم شد و 2 صبح هم پلات شد:D من 5-6 ساعته پلات کردم اما خیلی به مهارت بستگی داره. مراحل اولیه خیلی راحت هستند و می تونید 1-2 ساعته تموم کنید اما Death Mode بعضی هاش واقعا خیلی سخت هست و به شانس هم بستگی داره.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برم سراغ پلات پي اس تريش
آقا مطمئنی این کار رو میشه کرد؟:D

من خودم امروز 47% تروفی های PS3 رو گرفتم اما به مجموع تروفی های من اضافه نشدش. فکر کنم این جور بازی ها دیگه حساب نمیشه اگه پلاتش هم بکنی. کسی اطلاعات دقیق تر داره؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
آقا مطمئنی این کار رو میشه کرد؟:D

من خودم امروز 47% تروفی های PS3 رو گرفتم اما به مجموع تروفی های من اضافه نشدش. فکر کنم این جور بازی ها دیگه حساب نمیشه اگه پلاتش هم بکنی. کسی اطلاعات دقیق تر داره؟
فک نکنم دیگه حساب بشه اخه هردوتا بازی یکی اند و چیز جدیدی نیستن
در ضمن چقد این death mode سخته شماها چطور اینقد راحت پلات کردین؟؟روش خاصی داره؟به مام بگین تورو خدا:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
فک نکنم دیگه حساب بشه اخه هردوتا بازی یکی اند و چیز جدیدی نیستن
در ضمن چقد این death mode سخته شماها چطور اینقد راحت پلات کردین؟؟روش خاصی داره؟به مام بگین تورو خدا:d
خوب خیلی نامردی هست زودتر میگفتند من دوباره نمیرفتم:D
خیلی راحته که من کل این بخش رو 2-3 ساعته تموم کردم. 2-3 تاش سخت هست و بقیه در حد نرمال بودن. کدوما رو مشکل داری؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خوب خیلی نامردی هست زودتر میگفتند من دوباره نمیرفتم:D
خیلی راحته که من کل این بخش رو 2-3 ساعته تموم کردم. 2-3 تاش سخت هست و بقیه در حد نرمال بودن. کدوما رو مشکل داری؟

من از همومن مرحله اول مشکل دارم البته الان یه 2-3تا مرحله رو بزور رد کردم
دوستان کسی مرحله های کاربرای دیگه که ساختن رو بازی کرده چجوریاست؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من از همومن مرحله اول مشکل دارم البته الان یه 2-3تا مرحله رو بزور رد کردم
دوستان کسی مرحله های کاربرای دیگه که ساختن رو بازی کرده چجوریاست؟؟
بعضی مراحلی که کاربرا ساختن خیلی جالبه ! کلا Editor بازی خیلی خیلی عالی هستش ...
حتما یه سری بزن ! مراحل زیادی ساختن ... من که هر شب کارم شده برم قسمته Community مراحل بقیه رو بازی کنم ! لول

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بعضی مراحلی که کاربرا ساختن خیلی جالبه ! کلا Editor بازی خیلی خیلی عالی هستش ...
حتما یه سری بزن ! مراحل زیادی ساختن ... من که هر شب کارم شده برم قسمته Community مراحل بقیه رو بازی کنم ! لول

وااااااای لعنت به شانسم یه هفته هست پارس انلاین ملعون مشکل داره نمیتونم بهpsn وصل شم فعلا شما حال کنید

---------- نوشته در 12:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:49 AM ارسال شده بود ----------

sound shapes در کمال تعجب مثه اینکه رو دو تا نسخه جداگونه تروفی میده!!

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
وااااااای لعنت به شانسم یه هفته هست پارس انلاین ملعون مشکل داره نمیتونم بهpsn وصل شم فعلا شما حال کنید

---------- نوشته در 12:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:49 AM ارسال شده بود ----------

آره نت مشکل داره...شما با وی پی ... وصل شو:d
بعد خیلی خنده داره از یه بازی 2 برابر تروفی بده...:-/
من الان خودم وقت نکردم بازی رو بخرم مشغول sleepin dogs ps3 هستم خیلی باحاله:d
هنوز هم نسخه ی ویتا رو بخری نسخه ی ps3 مجانیه؟تا کی اینجوریه؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
آره نت مشکل داره...شما با وی پی ... وصل شو:d
بعد خیلی خنده داره از یه بازی 2 برابر تروفی بده...:-/
من الان خودم وقت نکردم بازی رو بخرم مشغول sleepin dogs ps3 هستم خیلی باحاله:d
هنوز هم نسخه ی ویتا رو بخری نسخه ی ps3 مجانیه؟تا کی اینجوریه؟

محدودیت زمان نداره

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مطمئنی؟ من خودم تست کردم و نمیدها. می تونید تو لیستم هم نگاه کنید. عکس هر دو نسخه هست اما فقط تروفی های یکی رو حساب کرده که متاسفانه خیلی بده:D من امید داشتم دو تا پلات بگیرم ازش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر