Silent Hill: Book of Memories

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
توقع ات رو با خاک یکسان کنی بله خیلی بازی قشنگیه:d

حالا رامتین با یه بازی ارتباط برقرار کرده اونم شماها نزارید، من خودم بعضی وقت ها هوس مثلا سری RE میزنه به سرم هرچی دم دستم باشه بازی میکنم و جز نفس و روح بازی که ازش لذت می برم چیز دیگه ای برام مهم نیست.

خدا وکیلی PSP هم بازی ترسناک و SH داشت PS VITA مثلا جدیدتر و قوی تر هم بازی ترسناک داره:

SH های خوبی که براش پورت شد به کنار، همون Obscure هزارتای سایلنت هیل ویتا ارزش و ترس داشت.

همین بازی هارو تو PSP دیدیم که آهو! شدیم رفتیم PS VITA خریدیم دیگه:|

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
الان من رفتم روی دور بازی های RPG و dungeon crawler دارن جلوی من رو می گیرن . dungeon crawler به جز SIlent hill + daungeon hunter دیگه بازی از این سبک برای ویتا نیومده در نتیجه باید سازش کنیم با همین
فردا Resistance BS رو هم بازی میکنم اگه خوشم اومد میگم خودتونو اعدام کنید :d

آهنگ منوی بازی فوق العادست فوق العاده

آرمان توی بازی جلو بری شاتگان و ......... هم میده ؟ سلاح های جدیدم داره ؟ کلا چقدر پیشرفت میکنه بازی ؟

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین

حالا رامتین با یه بازی ارتباط برقرار کرده اونم شماها نزارید، من خودم بعضی وقت ها هوس مثلا سری RE میزنه به سرم هرچی دم دستم باشه بازی میکنم و جز نفس و روح بازی که ازش لذت می برم چیز دیگه ای برام مهم نیست.

خدا وکیلی PSP هم بازی ترسناک و SH داشت PS VITA مثلا جدیدتر و قوی تر هم بازی ترسناک داره:

SH های خوبی که براش پورت شد به کنار، همون Obscure هزارتای سایلنت هیل ویتا ارزش و ترس داشت.

سایلنت هیل های پی اس پی واقعا زیبا بودن مخصوصا خاطرات خرد شده که خیلی زیبا بود هر دو نسخه به معنای واقعی کلمه سایلنت هیل بودن و واقعا لذت بردیم....ولی این سایلنت هیل ویتا اصلا سایلنت هیل نیست...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

اون Silent Hill Origins که خوب بود ! انصافا بازی ok بود کلا. داستانش میلنگید اما gameplay بازی خیلی خوب بود به نسبت SM و Homecoming اینا.
این اخری Downpour به نسبت با همه مشکلاتی که توی بازی داشت اما بازی خوبی بود
اما من اصلا هیچ SH رو بعد از 4 قبول ندارم. اصلا کیفیت SH ها بعد از 4 نزدیک 1000% برا من افت داشت
اون شخصیتها و دایلوگها و موزیکها و طراحی هنریهایی که توی SH 1,2,3,4 دیدیم بقیه sh ها کجا ...
بیمارستان sh1 ...
قسمت خونه جن زده SH3
کله هرمی توی SH2
دنیای خفه و تاریک SH4
اصلا بازی نیست با این رقابت کنه ...
همون داستان SH2 هم تا امروز کسی توانایی نوشتنش رو هم نداره
SH باید دسته یه گروه japanese بدن بسازن تا استودیوهای خارج از japan
کم مونده از این بازیهای مسابقه ای SH یا Silent Hill All stars هم ببینیم !

سایلنت هیل های پی اس پی واقعا زیبا بودن مخصوصا خاطرات خرد شده که خیلی زیبا بود هر دو نسخه به معنای واقعی کلمه سایلنت هیل بودن و واقعا لذت بردیم....ولی این سایلنت هیل ویتا اصلا سایلنت هیل نیست...

Shattered memories بد نبود ... ایده مبارزه نکردن خیلی خوب بود. اما اتمسفرش به نظرم میلنگید. داستانش هم درست حسابی طراحی نکرده بودن . اما جالب بود
البته من خودم به SM امتیاز 8 میدم اما باز در مقایسه با استانداری که SH2,3 داشتن هیچی .....

الان من رفتم روی دور بازی های RPG و dungeon crawler دارن جلوی من رو می گیرن . dungeon crawler به جز SIlent hill + daungeon hunter دیگه بازی از این سبک برای ویتا نیومده در نتیجه باید سازش کنیم با همین
فردا Resistance BS رو هم بازی میکنم اگه خوشم اومد میگم خودتونو اعدام کنید :d

آهنگ منوی بازی فوق العادست فوق العاده

آرمان توی بازی جلو بری شاتگان و ......... هم میده ؟ سلاح های جدیدم داره ؟ کلا چقدر پیشرفت میکنه بازی ؟
اگر این تیپ بازیا مثل 2d دوست داری این اخری Dragons Crown عالی هست D: بازی Dungeon Crawling خیلی JRPG هم Disgaea 3 و P4G هم عالین ....
البته اگر اون تیپ دوربین مثل Diablo که اره همون 2 تا هست. اون Dungeon Hunter هم ارزش پرداخت برای ویتا نداره ! روی موبایل هم هست ...

اره اهنگش خوب هست

والا یادم نیست اما سلاح که کلا توی بازیش زیاد داره .... کلا دوتا دنیای اولش سادس. بعد یهو خیلی سخت میشه !!! یه سری optional fight داره که سلاحهای خاص اینا میدن ... کلا جالب میشه بازیش بیشتر میری ....

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
آرمان شترد مموریز آخرش خداییش خیلی جالب تموم میشه اگه نسخه 1 سایلنت هیل رو رفته باشی واقعا جالبه و غافل گیر میشی...اوریجینز هم عالی بود مخصوصا گرافیکش واسه پی اس پی اون موقع شاهکار بود....یادمه اون موقع که ساینلت هیل اوریجینز واسه پی اس پی اومد سونی هنوز کلاک سی پی یو پی اس پی رو تا 333 مگاهرتز کلاک نکرده بود یعنی پی اس پی در بالاترین بازدهی قرار نداشت هنوز ولی این بازی با اون گرافیکش خوب بود...

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
Origins خیلی ترسناک بود روی PSP رفتم مگه میشد از پاش بلند شی از یه طرف از ترس حالم بد میشد از یه طرف خیلی خیلی باحال بود .

Shatterd memories هم فقط و فقط به خاطر داستانش + اتمسفرش بازی کردم داستانش عالی بود و شک آور ( جز بهترین داستان هایی که دیدم ) ولی گیم پلیش چون فقط فرار بود خیلی به من حال نداد.
منم نمیگم Silent hill book of M خیلی خوبه بازی معمولی هستش . تو سایت های خارجی هم نوشته به عنوان یه Silent hill اصلا خوب نیست ولی به عنوان سبک خودش یک بازی خوب و سرگرم کنندست . در نتیجه بهتره لذت ببرید تا اینکه قصه بخورید

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
اما من اصلا هیچ SH رو بعد از 4 قبول ندارم. اصلا کیفیت SH ها بعد از 4 نزدیک 1000% برا من افت داشت
اون شخصیتها و دایلوگها و موزیکها و طراحی هنریهایی که توی SH 1,2,3,4 دیدیم بقیه sh ها کجا ...
بیمارستان sh1 ...
قسمت خونه جن زده SH3
کله هرمی توی SH2
دنیای خفه و تاریک SH4
اصلا بازی نیست با این رقابت کنه ...
همون داستان SH2 هم تا امروز کسی توانایی نوشتنش رو هم نداره
SH باید دسته یه گروه japanese بدن بسازن تا استودیوهای خارج از japan
کم مونده از این بازیهای مسابقه ای SH یا Silent Hill All stars هم ببینیم !

2 و 1 رو سنم قد نمیداد، ولی من از سری سوم باهاش آشنا شدم اونم گرافیکش منو جذب کرد،مخصوصا سری چهارمو خیلی دوست داشتم، احساس تنهایی و ترس خیلی لذت بخشی داشت با یه داستان عالی، یادمه چون سنم کم بود خیلی می ترسیدم و حتی یادمه کابوسشم میدیدم اما داستان و کلا کشش خود بازی بهم اجازه نمیداد ولش کنم.

Home Coming هم بنظرم از Downpour به 4 گانه ی سایلنت هیلا نزدیک تر بود،موزیکشم خیلی دوست داشتم و هنوز تو مغزم می پیچه(البته من همه اشونو تا آخر نرفتما!).

PS VITA پیشکش واقعا میشه دوباره از سری SH کنسول همچین شاهکارایی ببینیم؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان شترد مموریز آخرش خداییش خیلی جالب تموم میشه اگه نسخه 1 سایلنت هیل رو رفته باشی واقعا جالبه و غافل گیر میشی...اوریجینز هم عالی بود مخصوصا گرافیکش واسه پی اس پی اون موقع شاهکار بود....یادمه اون موقع که ساینلت هیل اوریجینز واسه پی اس پی اومد سونی هنوز کلاک سی پی یو پی اس پی رو تا 333 مگاهرتز کلاک نکرده بود یعنی پی اس پی در بالاترین بازدهی قرار نداشت هنوز ولی این بازی با اون گرافیکش خوب بود...
اره SM هم گفتم بازی جالبی بود . من همه SH رو تا اخر رفتم ... خودمم از SM بدم نیومد اما هیچ کدوم از نسخه های بعد 4 به پای سری اصلی ( اصلا کمابیش 4 هم بزاریم کنار 1.2.3 ) نمیرسه . مهم این بود که SH 2 و 3 و 1 از نظر داستانی خیلی روی فلسفه و محتوا و شخصیت پردازی و بیشمار چیزهای دیگه تمرکز داشتن . این مجموع استرسهای که تیم SH روی 1-2-3-4 گزاشتن 5% هم توی بقیه این سری پیدا نمیشه. اصلا همین Downpour به نظره من داستان و فلسفه SH رو هم اشتباهی گرفته ... فقط gameplay جالبی داشت. اما SH همیشه در رابطه با Gameplay نبود ....

اره Origins بازی جالبی بود ! من البته نسخه PS2 رو تموم کردم . گرافیکش هم به نسبت خوب بود. خوده بازیش هم جالب بود ! مثلا اون توانایی سوییچ کردن بین otherowlrd ایناش خیلی جالب کرده بود پازلهای بازی رو .

Origins خیلی ترسناک بود روی PSP رفتم مگه میشد از پاش بلند شی از یه طرف از ترس حالم بد میشد از یه طرف خیلی خیلی باحال بود .

Shatterd memories هم فقط و فقط به خاطر داستانش + اتمسفرش بازی کردم داستانش عالی بود و شک آور ( جز بهترین داستان هایی که دیدم ) ولی گیم پلیش چون فقط فرار بود خیلی به من حال نداد.
منم نمیگم Silent hill book of M خیلی خوبه بازی معمولی هستش . تو سایت های خارجی هم نوشته به عنوان یه Silent hill اصلا خوب نیست ولی به عنوان سبک خودش یک بازی خوب و سرگرم کنندست . در نتیجه بهتره لذت ببرید تا اینکه قصه بخورید

میگم U که از ORigins میترسیدی یک سری به 2 و 3 هم بزن D: میمیری >:)
من هنوزم که SH2 رو بعد از -7-8 بار تموم کردن بازی میکنم جوش بدجوری میگیرتم ! احساسه افسردگی میده به ادم D:
منم از بعضی قسمتهای SM خوشم نیومد ! ایده برفش جالب بود اما خب ....
Book Of memories هم خوبه ... معتاد کنندس بازی. خلاصه اینکه واسه یه مدت سرگرم میکنه راحت بازیش.

2 و 1 رو سنم قد نمیداد، ولی من از سری سوم باهاش آشنا شدم اونم گرافیکش منو جذب کرد،مخصوصا سری چهارمو خیلی دوست داشتم، احساس تنهایی و ترس خیلی لذت بخشی داشت با یه داستان عالی، یادمه چون سنم کم بود خیلی می ترسیدم و حتی یادمه کابوسشم میدیدم اما داستان و کلا کشش خود بازی بهم اجازه نمیداد ولش کنم.

Home Coming هم بنظرم از Downpour به 4 گانه ی سایلنت هیلا نزدیک تر بود،موزیکشم خیلی دوست داشتم و هنوز تو مغزم می پیچه(البته من همه اشونو تا آخر نرفتما!).

PS VITA پیشکش واقعا میشه دوباره از سری SH کنسول همچین شاهکارایی ببینیم؟

4 داستان خیلی قوی و ترسناکی داشت اما یکمی همچین gamplay بازی و ... نسبت به قبلیا میلنگید اما کلا جوه خیلی خیلی ترسناکی داشت
هنوزم دیر نشده !!!!!!!! میتونی SH HD کالکشن رو روی 360 یا ترجیحن روی PS3 بزنی D: خیلی بازی های قشنگی هست 2 .3 کلا تمومش کن بره ! من رو هم این 2 تا 7-8 بار رفتم ....

من اصلا homecoming قبول ندارم . gameplay خیلی خطی و ساده و اصلا بی هدف بود .. بر عکس با اینکه جفت این بازیا توی gameplay میلنگیدن حداقل downpur روند بازی جالبتر و تشویق کننده تر نسبت به homecoming بود .

والا انتظار میره ! من یه زمانی احتمال میدادم HD Collection رو برای VITA پرت کنه ! اما نشد اما با توجهی که قبلا هم به psp داشتن باز احتمالش هست یه shدیگه سر و کلش پیدا بشه.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
من SH: BOM رو بازیش کردم بازی قشنگی بود ، حداقل از خیلی از ایندیه گیم های awful ویتا بهتر بود.اما فقط گرافیکش واقعا ماشاا... هزارماشاا... داشت:d

تصاویر خود گویاتر فضاحت گرافیکی بازی مذکور رو بیان خواهند کرد:

ولی در کل خیلی بازی قشنگ و اعتیاد آوری بود، من که خوشم اومد یعنی با تعریف هایی که شنیده بودم انتظار بازی خیلی بدتری رو داشتم.کات سین هاش نسبتا جالب بود، من عاشق کات سین و مخصوصا از نوع سایلنت هیلی هستم اما موقع بازی یک آه عمیقی از ته دلم کشیدم که کاش یه سایلنت هیل درخور اسم سایلنت هیل و البته درخور سیستم پی اس ویتا داده بودند.

خطاب به رامتین Dragon Hunter 4 رو دموش رو بازی کردی؟ چون شنیدم یه دموی طولانی داره(با حجم حدود 1.2 گیگ).از گیم لافت و بازی هاش زیاد خوشم نمیاد اما این دراگون هانتر باید روی ویتا صفای مجزایی از اسمارتفون ها بده، چون تو گوشی سه تا اکشن مبارزه زیر نوک شست بودند اما قضییه ی ویتا فرق میکنه.جلوه های بصری خوشگل و مراحل متنوعی داره، من فکر میکنم اگر تستش کنی خوشت میاد، شبیه warrior's lair هم هست اندکی:d

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
مهران منظورت Dungeon hunter هست ؟ Dragon hunter دیگه چیه ؟ :d

ببینید من چیکار کردم همتون رفتید SH BOM بازی کردید خداییش دموش خیلی خوب بود ! فقط مشکلش همین آپگرید هاش هستش خیلی عمیق نیست + اکشنش سخت نبود که آرمان میگه بری جلو سخت هم میشه .

من خودم 200 هزار تومن گذاشتم کنار این آخر هفته ای میخوام 2 - 3 تا بازی دست دوم بگیرم SH الان تو لیسته .

آهنگ منوش رو بگم 30 بار تا حالا گوش دادم . خیلی قشنگه ------ موضوعش با بازی هم ربط داره .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مهران منظورت Dungeon hunter هست ؟ Dragon hunter دیگه چیه ؟ :d

ببینید من چیکار کردم همتون رفتید SH BOM بازی کردید خداییش دموش خیلی خوب بود ! فقط مشکلش همین آپگرید هاش هستش خیلی عمیق نیست + اکشنش سخت نبود که آرمان میگه بری جلو سخت هم میشه .

من خودم 200 هزار تومن گذاشتم کنار این آخر هفته ای میخوام 2 - 3 تا بازی دست دوم بگیرم SH الان تو لیسته .

آهنگ منوش رو بگم 30 بار تا حالا گوش دادم . خیلی قشنگه ------ موضوعش با بازی هم ربط داره .
اصلا اون مرحله دموش خنده داره :d
منظورم 2-3 دنیای اخری بود . اصلا توی دمو نیستش. اونا خیلی خیلی سخت میشه ناجور اصلا میره رو اعصاب. حالا پچ داده بودن این سری checkpoint ها باگهاش برطرف کردن بهتر شده اما اخراش اصلا اسون نیست. خیلی فرق میکنه. >:)b-)

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
یادم رفت بگم که لودینگ هاشم خیلی طولانی بود.

اینو که دیدم هوس یه بازی ترسناک کردم تا تو دل شب با هندزفری بازی کردم>:) یادمه تو گوشی Dead Space رو که EA داده بود رو بازی میکردم اول بازی پیام میداد که هندزفریتونو تو گوشتون بزارید>:)

این SH BOM چیه هندزفری بزاری رقصت میگیره، بازی ترسناک ساختن به خیالشون.

از اون مرد پستچی هم خیلی خوشم اومد چون تو Downpour هم بود، فکر کنم یه بازیگر همین شکلی میشناسم.تا اونجایی که میدونم موتور SH دیگه خیلی قدیمی شده برای همین چه برای Downpour چه برای Books of memories گرافیکش جالب نیست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یادم رفت بگم که لودینگ هاشم خیلی طولانی بود.

اینو که دیدم هوس یه بازی ترسناک کردم تا تو دل شب با هندزفری بازی کردم>:) یادمه تو گوشی Dead Space رو که EA داده بود رو بازی میکردم اول بازی پیام میداد که هندزفریتونو تو گوشتون بزارید>:)

این SH BOM چیه هندزفری بزاری رقصت میگیره، بازی ترسناک ساختن به خیالشون.

از اون مرد پستچی هم خیلی خوشم اومد چون تو Downpour هم بود، فکر کنم یه بازیگر همین شکلی میشناسم.تا اونجایی که میدونم موتور SH دیگه خیلی قدیمی شده برای همین چه برای Downpour چه برای Books of memories گرافیکش جالب نیست.

ترسناک میخوای بازی Lone Surviver بازی کن ! از این ترسناکتره ! لول

جدی ؟ مگه موتوراشون یکی بود ؟ downpour هم اکفته مهش به نظرم خیلی بد بود ... اما بقیه ok بود .
اینم کلا زوم نشه گرافیکش بد نیست D:
نور پردازیش خوبه !

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
ترسناک میخوای بازی Lone Surviver بازی کن ! از این ترسناکتره ! لول

جدی ؟ مگه موتوراشون یکی بود ؟ downpour هم اکفته مهش به نظرم خیلی بد بود ... اما بقیه ok بود .
اینم کلا زوم نشه گرافیکش بد نیست D:
نور پردازیش خوبه !

Lone Surviver آره اما کل بازی همش دو تا پیکسل هستش.از نقات قوت ویتا اینه که بازی دو بعدی و پیکسلی پورت آتاری چیزی کم نداریم خداروشکر.

چه وضعشه؟ همیشه میگم ای کاش اون میامی هات لاین موفق نمیشد تا تعداد این بازی پیکسلی ها نمیرفت بالا.

SH BOM اره گرافیکش رو برای همون از نمای دور تنظیم کردند دیگه.موتورشونم نه نمیدونم ولی میدونم کلا موتوراش قدیمی شدند و ضعیف هستند:dحالا نمی دونم برای ویتا که نمیان موتور جدید بسازن یا بخرند؟میخرند؟اصلا ویتارو آدم حساب نمیکنند که.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Lone Surviver آره اما کل بازی همش دو تا پیکسل هستش.از نقات قوت ویتا اینه که بازی دو بعدی و پیکسلی پورت آتاری چیزی کم نداریم خداروشکر.

چه وضعشه؟ همیشه میگم ای کاش اون میامی هات لاین موفق نمیشد تا تعداد این بازی پیکسلی ها نمیرفت بالا.

SH BOM اره گرافیکش رو برای همون از نمای دور تنظیم کردند دیگه.موتورشونم نه نمیدونم ولی میدونم کلا موتوراش قدیمی شدند و ضعیف هستند:dحالا نمی دونم برای ویتا که نمیان موتور جدید بسازن یا بخرند؟میخرند؟اصلا ویتارو آدم حساب نمیکنند که.

من که رسما عاشقه Indie و بازیهای این تیپیم ... گرافیک اینا زیاد برام مهم نیست
همون Love Survivor و Hotline Miami داستانشون هم از خیلی از بازیهای AAA جالب تره ...

SH هم فکر نکنم Engine هاشون یکی باشه ... شایدم یکی باشه. اما در کل گرافیکش همه قسمتهای بازی بد نیست. بعضی قسمتهاش خوب میشه.
بازی بد نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر