Silent Hill: Book of Memories

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Silent-Hill-Book-of-Memories-Logo.jpg

درود

این عنوان از سری Silent Hill قرار است که به طور انحصاری برای ویتا عرضه شود و همچنان دارای تاریخ رسمی جهت عرضه جهانی نمی باشد و گمان میرود که قیمت آن نیز بین 30 تا 40 دلار باشد. در زیر می توانید توضیحات کوتاهی را در مورد بازی مطالعه فرمایید.

گاهی اوقات برخی از بازی‌ها به قدری برای بازیکنان خاطره‌انگیز هستند که اعمال تغییرات اساسی در زمینه گیم‌پلی یا شخصیت‌های، باعث بروز نارضایتی وسیعی در میان طرفداران آن سری خواهد شد و در این زمان است که سیل عظیمی از انتقادات روانه سازنده و ناشر قدیمی بازی می‌شود. یکی از این دسته بازی‌ها، آخرین نسخه تایید شده از سری محبوب Silent Hill برای کنسول ویتا می‌باشد که بنظر می‌رسد با تغییرات عمده‌ای در زمینه گیم‌پلی قرار است روانه بازار شود و به عبارتی دیگر شاهد هیچگونه شباهتی میان Book of Memories و نسخه‌های پیشین این سری نخواهید بود. سبک بازی اگرچه همچنان Survival Horror است اما به علت دگرگونی در گیم‌پلی دیگر حال و هوای این سبک رو تجربه نخواهید کرد. عمده‌ترین لطمه‌ای که به بازی وارد شده حضور حداکثر چهار نفر به صورت همزمان در پیش‌برد مراحل است که آن را به نسخه‌ای مشابه با L4D تبدیل خواهد کرد اما دوربین آن همچون بازی‌ Dead Nation خواهد بود و از بالا و به صورت مایل مراحل را دنبال خواهد کرد. البته بازیکنان می‌توانند بازی را به صورت انفرادی نیز طی کنند اما این قابلیت همه ما را وسوسه خواهد کرد که با دوستان خود همراه شده و مراحل را به اتمام برسانیم. تنها نکته مثبتی که در این عنوان بدون تغییر مانده دشمنان آن است که همچنان ظاهر ترسناک خود را حفظ کرده و به صورت ناگهانی و یا گروهی به سوی شما و دوستانتان حمله‌ور خواهند شد و اگر در گوشه‌ای از بازی Pyramid Head را مشاهده کنید بدون شک از ترس خواهید لرزید! البته برای بیشتر شدن القای حس ترس باید امیدوار بود که موسیقی بازی به این جو بیش از پیش کمک کند تا بلکه بتوان از حفره عظیمی که در گیم‌پلی ایجاد شده تا حدودی چشم‌پوشی کرد. در بحث پیرامون گرافیک این نسخه نیز می‌توان آن را جزو عنواین خوب ویتا دانست زیرا علاوه بر تنوع در محیط‌ها و دشمنان، دارای فریم ریت مناسبی بوده و به طول کل از لحاظ بصری در سطح قابل قبولی قرار دارد. برای تجربه این عنوان به شما توصیه می‌کنم که پس از انتشار آن ابتدا نقدهای منتشر شده را مطالعه کرده و سپس تصمیم به خرید آن بگیرید زیرا Book of Memories به احتمال قوی دل طرفداران دو آتیشه این سری را به دست نخواهد آورد.

Box Shot احتمالی بازی

silent-hill-book-of-memories-1.jpg

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من چند روز پیش تو سایت سونی US بودم دیدم زده که می تونید بازی رو الان خریداری کنید( Buy Now )! منتشر شده؟:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تا اونجایی که من میدونم منتشر نشده و با تاخیر مواجه شده ... Konami قبلا اعلام کرده بود خودشون تاریخ عرضه نهایی بازی رو بعدا اعلام میکنن ! ظاهرا قرار در اواخر May با در طی ماه June عرضه بشه ... البته با سابقه کاری SH HD COLLECTION - SH Downpour ممکنه با تاخیر های بیشتری هم مواجه بشه . حالا ببینیم چی میشه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تا اونجایی که من میدونم منتشر نشده و با تاخیر مواجه شده ... Konami قبلا اعلام کرده بود خودشون تاریخ عرضه نهایی بازی رو بعدا اعلام میکنن ! ظاهرا قرار در اواخر May با در طی ماه June عرضه بشه ... البته با سابقه کاری SH HD COLLECTION - SH Downpour ممکنه با تاخیر های بیشتری هم مواجه بشه . حالا ببینیم چی میشه
پس این چی میگه؟:D

PlayStation®Vita Games - PS Vita Games, PlayStation®Vita System Games

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
احتمالا ارور هست یا اطلاعاتشون رو به روز نکردن ! اگر توی IGN یا Gamespot صفحه مربوط با بازی رو ببینی .... نوشته که با تاخیر مواجه شده و Konami تاریخ عرضه دقیق رو اعلام خواهد کرد ... انتظار میره در اواخر ماه اینده یا در طی June بیاد

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
احتمالا ارور هست یا اطلاعاتشون رو به روز نکردن ! اگر توی IGN یا Gamespot صفحه مربوط با بازی رو ببینی .... نوشته که با تاخیر مواجه شده و Konami تاریخ عرضه دقیق رو اعلام خواهد کرد ... انتظار میره در اواخر ماه اینده یا در طی June بیاد
حتما! اما خیلی برام عجیب بود چون نه نمره ای از بازی دیدم و نه خبری برای همین یکهو تعجب کردم:D البته امید من به این نسخه خیلی کمه یک چیزی در حد RE : ORC در سری RE:D

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازی تاریخ خورد 22 می .سایت رسمی گیم اسپات منبع اون هست.

---------- نوشته در 07:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:46 PM ارسال شده بود ----------

شات های بازی چیز قشنگی به نظر نمیاد . کلا انگار با نسخه های قبلی کاملا فرق داره بعضی شات ها نشون میداد بازی رو از بالا .مثل دوربین بازی های استراتژیک.اینطور اگه باشه اون حس بازی های قبل رو نداره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی تاریخ خورد 22 می .سایت رسمی گیم اسپات منبع اون هست.---------- نوشته در 07:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:46 PM ارسال شده بود ----------شات های بازی چیز قشنگی به نظر نمیاد . کلا انگار با نسخه های قبلی کاملا فرق داره بعضی شات ها نشون میداد بازی رو از بالا .مثل دوربین بازی های استراتژیک.اینطور اگه باشه اون حس بازی های قبل رو نداره.
چه خوب ! من که خیلی خیلی منتظرش هستم ! میخوام ببینم این دفه چه گلی به سره SH زدن !!!!! البته من مشکلم با دوربین بازی نیست .. .مشکلم با Multi و فکوس gameaply روی Action co opبودنش هست
حتما! اما خیلی برام عجیب بود چون نه نمره ای از بازی دیدم و نه خبری برای همین یکهو تعجب کردم:D البته امید من به این نسخه خیلی کمه یک چیزی در حد RE : ORC در سری RE:D
منم همینطور البته ! 90 % امید ندارم یه 10% هم هست که دارم ! شاید اگر SH اسمش نباشه بازی جالبی بشه ! چی دیدی ؟ شاید مولتیش جالب شد ! یهو دیدی خوب از اب در اومد ! Konami میاد Silent hill MMO هم میسازه ! اونوقته که خودم با اسلحه میرم دمه دره کونامی ! اخه یکی نیست بگه SH کجا ! Multi کجا !

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
چه خوب ! من که خیلی خیلی منتظرش هستم ! میخوام ببینم این دفه چه گلی به سره SH زدن !!!!! البته من مشکلم با دوربین بازی نیست .. .مشکلم با Multi و فکوس gameaply روی Action co opبودنش هست منم همینطور البته ! 90 % امید ندارم یه 10% هم هست که دارم ! شاید اگر SH اسمش نباشه بازی جالبی بشه ! چی دیدی ؟ شاید مولتیش جالب شد ! یهو دیدی خوب از اب در اومد ! Konami میاد Silent hill MMO هم میسازه ! اونوقته که خودم با اسلحه میرم دمه دره کونامی ! اخه یکی نیست بگه SH کجا ! Multi کجا !
Co-op داره یا مولتی پلیر؟ من تریلر و عکس هاشو دیدم گرافیک باحالی داره، گیمپلی و داستان ـش هم اگه روش کار کرده باشن میتونه عنوان خوبی باشه مخصوصا اگه Co-op Story Mode داشته باشه! بنظر من میتونه بازی خوبی باشه اگه به عنوان یه بازی غیر از Silent Hill بهش نگاه کنیم! چون سازنده هاش هم کلا ربطی به سری Silent Hill ندارن احتمال اینکه تو سبک خودش بازی خوبی بشه خیلی زیاده!
خدایی جو باحالی هم داره!
632693_20111102_640screen002.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Co-op داره یا مولتی پلیر؟ من تریلر و عکس هاشو دیدم گرافیک باحالی داره، گیمپلی و داستان ـش هم اگه روش کار کرده باشن میتونه عنوان خوبی باشه مخصوصا اگه Co-op Story Mode داشته باشه! بنظر من میتونه بازی خوبی باشه اگه به عنوان یه بازی غیر از Silent Hill بهش نگاه کنیم! چون سازنده هاش هم کلا ربطی به سری Silent Hill ندارن احتمال اینکه تو سبک خودش بازی خوبی بشه خیلی زیاده!
خدایی جو باحالی هم داره!
ظاهرا CO-OP داره که به صورت 4 نفری باید مراحل رو با هم پیش ببریم .. البته ! گرافیک خوبی داره ... در عکسها معلومه روی تکسچرها و مخصوصا نورپردازی خوب کار شده و تا حدودی شکی درش نیست اما مسعله اینه که گرافیک خوب فقط ملاک نیست که امیدوارم سازنده وقت خودشون رو زیاد صرف گرافیک فقط نکرده باشن . اصلا بیایم و بگیم یک Silent hill هست ... من توش امید دارم که بازی خوبی باشه ! حده اقل از عکسها میشه دید مدل و طراحی محیط روحه Silent hill توش هست اما اینکه سازنده ها میگن بیشتر شبیه Action شده بد میزنه ! به نظر میرسه بازی مثل این Dungeon ها باشه که بری تو یک منطقه تا اخر همه دشمنها رو بکشی و یک کلید بگیری بری مرحله بعد .... این باشه جالب نمیشه ... اما اگر یک Gameplay درست حسابی چیده باشن و بازی خوب باشه اونوقت ارزش خریدن داره ..... بدترین موضوع این هست که اطلاعات زیادی هم از بازی منتشر نکردن ... نه از Single گفتن نه ازش زیاد نشون دادن که بشه قضاوت کرد ... من که به اومدنش راستش زیاد امید ندارم ! Downpour و HD COllection هم هزار بار تاخیر خورد تا بیاد ... ببینیم این چی میشه.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
ظاهرا CO-OP داره که به صورت 4 نفری باید مراحل رو با هم پیش ببریم .. البته ! گرافیک خوبی داره ... در عکسها معلومه روی تکسچرها و مخصوصا نورپردازی خوب کار شده و تا حدودی شکی درش نیست اما مسعله اینه که گرافیک خوب فقط ملاک نیست که امیدوارم سازنده وقت خودشون رو زیاد صرف گرافیک فقط نکرده باشن . اصلا بیایم و بگیم یک Silent hill هست ... من توش امید دارم که بازی خوبی باشه ! حده اقل از عکسها میشه دید مدل و طراحی محیط روحه Silent hill توش هست اما اینکه سازنده ها میگن بیشتر شبیه Action شده بد میزنه ! به نظر میرسه بازی مثل این Dungeon ها باشه که بری تو یک منطقه تا اخر همه دشمنها رو بکشی و یک کلید بگیری بری مرحله بعد .... این باشه جالب نمیشه ... اما اگر یک Gameplay درست حسابی چیده باشن و بازی خوب باشه اونوقت ارزش خریدن داره ..... بدترین موضوع این هست که اطلاعات زیادی هم از بازی منتشر نکردن ... نه از Single گفتن نه ازش زیاد نشون دادن که بشه قضاوت کرد ... من که به اومدنش راستش زیاد امید ندارم ! Downpour و HD COllection هم هزار بار تاخیر خورد تا بیاد ... ببینیم این چی میشه.
]

فرق مولتی و کو اپ رو میشه توضیح بدی بهم؟مولتی بخش چند نفره بدون داستانه اما کو اپ چند نفره داستانی هست؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
]

فرق مولتی و کو اپ رو میشه توضیح بدی بهم؟مولتی بخش چند نفره بدون داستانه اما کو اپ چند نفره داستانی هست؟

مولتی پلیر یعنی چند نفره بازی کردند ( آنلاین )

Co-Op درسته یعنی چند نفره مرحله داستانی رو رد کرد

Co-Op و Versus بخشی از مولتی پلیر هستند :D !

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
مولتی پلیر یعنی چند نفره بازی کردند ( آنلاین )

Co-Op درسته یعنی چند نفره مرحله داستانی رو رد کرد

Co-Op و Versus بخشی از مولتی پلیر هستند :D !
نمیدونستم خوب :) پس همون بخش داستانی افلاین رو انلاین رد میشه کرد. حالا ورسوس چیه؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
نمیدونستم خوب :) پس همون بخش داستانی افلاین رو انلاین رد میشه کرد. حالا ورسوس چیه؟

من که چیزی نگفتم کــه :D ...

بعضی از بازی ها آره ولی شاید در بعضی از بازیها داستانش تغییر داشته باشه

Versus دشمن بودند می زنید هم دیگرو لت و پار می کنید

مثل بازی تیکن هست می گن

X VS Y

Vs یعنی Versus :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر