Silent Hill: Book of Memories

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
والا ريجن روش نزده فقط از اين جا ميشه فهميد كه زده us.playstation.com ريجن ١ هست
زیجن همیشه پشت دستگاه نوشته شده و استاندارد کلی هست ... روی یک عکس کره زمین شماره زده
بعضی بازیهای Region 2-4 ذفترچه دارن ... ماله من MGS و 1-2 تای دیگه هم کاورش فرق داشت هم دفترچه داشت ....

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
yny6aju9.jpg
الان اين كجاش ريجن زده؟

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
اگه بخواي از اين esrb بفهمي كه از us.playstation هم ميشه فهميد ميخوام بدونم اين كه چرا ميگن رو همه وبازيا ريجن زده حاضر نيستن كوتاه بيان

من که از همه بازی هایی که تاحالا داشتم فقط روی lbp ریجن زده بود، بقیه رو از روی esrb و pegi می فهمیدم

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
اگه بخواي از اين esrb بفهمي كه از us.playstation هم ميشه فهميد ميخوام بدونم اين كه چرا ميگن رو همه وبازيا ريجن زده حاضر نيستن كوتاه بيان

آره. نمیدونم چرا بعضی بازیای ویتا اون کره ی مربوط به ریجن رو نداره و باید از همون سازمان درجه بندیه سنیش بفهمی یا از همون سایت پلی استیشنش. آنچارتد هم اینطوریه.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
امروز دموش رو گرفتم خیلی جالب بود . با اینکه طرفدار این جور بازی های نیستم خوشم اومد .

نباید به چشم یه سایلنت هیل بازی کردش ! چون هیچ ربطی نداره

مشکل اصلی بازیشم عالی نبودن مبارزات و لول آپ ها هستش ( خیلی عادی و معمولی هستش )

Silent hill رفت تو لیست خرید هام .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو که میخوای بخری چرا میپرسی ؟!! :|
مبارکت :|
اسم بازی سایلنت هیله میگی نباید به چشم sh نگاش کنیم :| منطقت تو حلقم :| ( با اون مشاوره دیشبت که نصفه کاره گذاشتیم :D )

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
تو که میخوای بخری چرا میپرسی ؟!! :|
مبارکت :|
اسم بازی سایلنت هیله میگی نباید به چشم sh نگاش کنیم :| منطقت تو حلقم :| ( با اون مشاوره دیشبت که نصفه کاره گذاشتیم :D )

من چیزی نپرسیدم ؟ :|
گفتید بازیش خوب نیست منم پرسیدم بازی دیگه ای تو این سبک هست برای ویتا گفتن نه ! بعد تو گفتی دموشو بازی کن بازی کردم بازی خوبی هستش
اسم بازی سایلنت هیله باید چشم پوشی کنی فکر کنی یه بازی دیگست چون اونوقت لذت نمی بری اگه توقع داشته باشی باز ترسناک باشه و .............
بحث دیشبو خودت خواستی نصفه بمونه :d

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
باید با دید dungeon crawler بری طرفش نه horror !
اگه نتونی دیدت رو عوض کنی لذت نمیبری b-) سازنده ها از اول گفته بودن که سبکش متفاوته .
مثلا RE 4 5 ربطی به RE 2 3 داره ؟ نه معما داره نه ترسناکه نه دیگه توش زامبی ها هستن وجه اشتراکش شخصیت هاشه
اینم همین جوریه تنها وجه اشتراکش دشمن های سری سایلنت هیل + شخصیت هاش هستن

اگه نتونی با این کنار بیای که این بازی فقط داره اسم سری رو یدک میکشه نمی تونی لذت ببری . اگه هم نتونستی نخر کسی زورت نکرده :| :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته تو این مورد هم راست میگه ها شروین D:
فکر کنم Unchared بردارن بکنن JRPG ِ: خب اونوقت حتی اگر بازیه خوبی هم باشه باید یه جوری خلاصه باهاش کنار بیای...
این بازی هم از نظر داستان و فلسفه و gameplay و ... اصلا هیچ شباهاتی به SH نداره. فقط دشمنان و موزیک و چند عنصر دیگش توی سری SH پیدا میشه
بیشتر بازی انگاری Diablo 3 که برای SH مد شده !
RPG تمام ... تازه Loot هم اونقدرها عمیق نیست یا upgrade شخصیتها دقیقا معملوم نیست چقدر شخصیت رو قوی میکنه بعضی از پارامتراش
اما در کل بازی فانی هست D: دشمنانش و محیطش و ... فان هستش D:
در کل !
به عنوانه یک عنوان SH سنتی بهش نگاه نکنی میشه کنار اومد
در ضمن انطور که U میگی SH رو میگیریم اصلا هیچکدوم از SH ها ی بعد از شماره 4 دیگه به نظرم اون فاکتور داستان و ترس و جو ایناش هم نداشتن. بازی این اخری بد نبود اما چیزهاییش میلنگید خب D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر