Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من یک مشکل اعصاب خرد کن برام پیش اومده! :( وقتی میرم توی Free Roam، بعد از 5 الی 15 دقیقه، مینویسه Connection to Server Lost, You Will Go to Story mode (دقیقا نه، توی همین مایه ها!:d) چه کنم؟

در ضمن ADSL ـه 512 از شاتل دارم! :)

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام.

آقا ما بدجور تو کف آواتورهای مخفیش هستیم. همچنین لباس هاش.

یکی میگه آواتور هاش کجای نقشن؟ واسه باز کردن لباس هاش باید چه کنیم.

اضافه: تو شیرونی خونه خودمون یه آواتور بود اما یه تیشرت با آرم راکستار بود.

اگه درست یادم باشه ! برو خونه جان (همونجا که زنشو پسرشو اینا!) برو توی آشپزخونه یه نردبونه ازش برو بالا یه صندوقچه هست بازش کنی توش لباسه آواتاره #:-s

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
من یک مشکل اعصاب خرد کن برام پیش اومده! :( وقتی میرم توی Free Roam، بعد از 5 الی 15 دقیقه، مینویسه Connection to Server Lost, You Will Go to Story mode (دقیقا نه، توی همین مایه ها!:d) چه کنم؟

در ضمن ADSL ـه 512 از شاتل دارم! :)

برای منم دوبار اینجوری شد! اما دیگه نشد!

این Free Roamخیلی حجم زیادی دانلود میکنه این اتفاق ها فک کنم طبیعی باشه!

اگه درست یادم باشه ! برو خونه جان (همونجا که زنشو پسرشو اینا!) برو توی آشپزخونه یه نردبونه ازش برو بالا یه صندوقچه هست بازش کنی توش لباسه آواتاره #:-s

اینو خودش انجام داده!

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
از همه دوستان بابت راهنمایی ممنونم

من که شاتل دهنم را سرویس کرد. فقط تایم اوت میده الان در حال تعویض ISP هستم. یکی دو روز دیگه میرم میگیرمش.

راستی دوستان لایو رد دد خیلی خفنه حتما امتحانش کنید.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
راستی دوستان اگه یکی اواتور خوبش را گرفته فلش وصل کنه به کنسولش بعد آواتورش را کپی کنه توی فلش دیسک.

بذاره برامون..

اواتور هم بعد کپی ، تو این مسیره

5454082B/00009000

البته ممکنه واسه شما فرق کنه. از روی حجم اواتور مشخصه که دقیقا کجاست.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
راستی دوستان اگه یکی اواتور خوبش را گرفته فلش وصل کنه به کنسولش بعد آواتورش را کپی کنه توی فلش دیسک.

بذاره برامون..

اواتور هم بعد کپی ، تو این مسیره

5454082B/00009000

البته ممکنه واسه شما فرق کنه. از روی حجم اواتور مشخصه که دقیقا کجاست.
راستی توی یوتوپ! به ویدئوی شش دقیقه‌ای دیده بودم که آموزش گرفتن تمام 9 آواتار را یاد داده بود
شما می‌خوای یه سرچی بکن
مثلا
red dead redemption all avatar awards

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام. دوستان من یه سوال دارم. الان من اونجای بازیم که جان مارستون کشته میشه. بعدش نشون میده

که پسرش سر قبر مامان و باباش وایساده. بعد از اون دیگه هیچ جایی تو نقشه معلوم نشده که برم. میخواستم بدونم بازی تموم شده؟ دیگه هیچ ماموریتی نیست انجام بدم؟

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام. دوستان من یه سوال دارم. الان من اونجای بازیم که جان مارستون کشته میشه. بعدش نشون میده

که پسرش سر قبر مامان و باباش وایساده. بعد از اون دیگه هیچ جایی تو نقشه معلوم نشده که برم. میخواستم بدونم بازی تموم شده؟ دیگه هیچ ماموریتی نیست انجام بدم؟
آقا خواهشا یه نفر به من جواب بده امشب بیکار نشم من.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی

یه علامت سوال هست تو شهر بلک واتر. برو پیش اون علامت سوال یه قسمت های رنگی تو نقشه به اسم یاداوری خاطرات خانواده نشون داده میشن. اونا رو دنبال کن به طرف میرسی باش دوئل میندازی میکشیش. کریدیت بازی هم میاد

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
این treasure map نقشه ی گنجه؟؟؟
اگه هست چجوری باید از روی اون گنج پیدا کنم؟؟!!!
بله نقشه‌ی گنجه
باید توی مپ اینقدر بگردی تا یه منظره شبیه تصویر نقشه توی بازی پیدا کنی!
سخته
اگر حالشو نداری راهنمایی‌های اینترنتیش هست

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
یه علامت سوال هست تو شهر بلک واتر. برو پیش اون علامت سوال یه قسمت های رنگی تو نقشه به اسم یاداوری خاطرات خانواده نشون داده میشن. اونا رو دنبال کن به طرف میرسی باش دوئل میندازی میکشیش. کریدیت بازی هم میاد

خواهشا یه اسپویلی بغل سوالاتون بزارین.

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
سلام. تو تریلر های بازی شنیده بودم که تو بازی جان مارستون هم میتونه آدم بدی باشه هم میتونه آدم خوبی

باشه. حالا من میخوام بدونم که بازی چند تا پایان داره یا فقط همین یه پایان رو داره؟ مثلا میتونم از اول بازی کنم

ولی این دفعه آدم بدی بشم mission هاش عوض میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر