Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اقا این کارا رو که نمیخاد!!! هیلی بازیش سادس ما خودمون اونوقتا تو سایت
www.xuqa.com[/SPOILER
]
بازی میکردیم استاد بودیم شما اگه با اون لباسی که میشه تقلب کنی بری که چون 1 ورق میتونی کش بری خیلی راخته 1 ورق بزار تو استینت بعدش شما نمیخواد همه ی قوانین رو بلد باشی فقط اگه رو زمین 2 تا سرباز بود شما هم سرباز داشتید با 1 چیز دیگه این دست رو انصراف نده برو بازی ال این هم بکنی میبری چون مغز بازی کنای دیگه در حد فندقه تو صفحه ی اصلی سایت هم که دوستان زحمت کشیدند راهنمای کامل بازی رو گذاشتن

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
مینی گیم های RDR

دوستان در کل استفاده از مینی گیم های rdr فقط برای سرگرمی هست نه پول در آوردن.
دقت کنید در این بازی هر 100 chips برابره با 10 دلار!
عملاً یعنی هیچ!
برای آشنایی با بازی ها می تونین خیلی راحت از اینترنت کمک بگیرین و روشش رو پیدا کنین.
فقط توجه کنین بازی پوکر درون این بازی با پوکر معمول فرق داره و اسمش Texas hold em poker هست.
برای بازی 21 هم توشیح چندانی لازم نیست.
بازی Liar's dice رو هم می تونین به راحتی از طریق استفاده از روش مهندسی معکوس (؟!) ببرید!

پاینده باشید.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
یعنی همون سود کردن تو پست قبلیتم گفتی !
بازی مزخرف Black jack تا موقعی که اون به اصطلاح chips هات تموم بشه همینطور ادامه داره هر موقع chips هات از 200 تایی که اول بهت میداد بالاتر میرفت ، میشد از بازی انصراف داد و در واقع Make a profit کرد!(منظور همون سود کردن هست )
انجام دادن این بازی در منطقه Rathskeller Fork باعث Complete شدن یکی از کارهایی بود که باید برای آزاد کردن Treasure Hunter Outfit میشد .

میدونم Profitیعنی سود اما فکر کردم ممکنه یکی از قوانین بازی باشه مثل Splitکه تو حالت خاصی پیش میاد آخه این هم میخوره بهش!

در مورد پوکر فقط 2بار الکی بازی کنید یاد میگیرید دیگه نمیخاد 10بار دوئل کنید :dالبته میشه با ایجاد رعب و وحشت در شهر وقتی همه چیز آروم شد با یک نفر بازی کنید من خودم همین کارو کردم!

اگه کسی میخاد از این بازی ها پول دربیاره باید بره Thieve's Landingو بازیLiar's ِDiceبکنه! البته با انجام یکی از استرنجر ها میتونید قیمت قمار ها رو دوبرابر یا نصف کنید اگه اشتباه نکنم!

درضمن مگه Bureau Unifomنباید یه ستاره روی سینش بچسبونه چرا نیست ؟!!

خیلی سخته !
من پسر عموم که استاد این کاره برام رفت
45 دقیقه طول کشید !!!

چی!:d

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
من این کارو در کم تر از ده دقیقه انجام دادم به این ترتیب:
برو اون لباسی که باعث میشه بتونی تو pocker تقلب کنی رو بپوش
بعد مخصوصا کاری کن که بفهمند داری تقلب میکنی!
بعد باهات دوئل میکنند !!!! یارو رو ناکار کن:coolgun:
بعد اینقدر این کار انجام بده تا یک نفر بشند
حالا هی الکی دکمه ها رو بزن:d یا بعضی وقتا رو کل پولت شرط بندی کن و اگه دیدی داری ضرر میکنی انصراف بده و دومرتبه وارد بازی شو
این کار شدیدا جواب میده تاحالا سه نفر اینو امتحان کردند و جواب داده:>

خیلی سخته !
من پسر عموم که استاد این کاره برام رفت
45 دقیقه طول کشید !!!

اقا این کارا رو که نمیخاد!!! هیلی بازیش سادس ما خودمون اونوقتا تو سایت
www.xuqa.com[/SPOILER
]
بازی میکردیم استاد بودیم شما اگه با اون لباسی که میشه تقلب کنی بری که چون 1 ورق میتونی کش بری خیلی راخته 1 ورق بزار تو استینت بعدش شما نمیخواد همه ی قوانین رو بلد باشی فقط اگه رو زمین 2 تا سرباز بود شما هم سرباز داشتید با 1 چیز دیگه این دست رو انصراف نده برو بازی ال این هم بکنی میبری چون مغز بازی کنای دیگه در حد فندقه تو صفحه ی اصلی سایت هم که دوستان زحمت کشیدند راهنمای کامل بازی رو گذاشتن
برای آشنایی با بازی ها می تونین خیلی راحت از اینترنت کمک بگیرین و روشش رو پیدا کنین.
فقط توجه کنین بازی پوکر درون این بازی با پوکر معمول فرق داره و اسمش Texas hold em poker هست.
ممنون دوستان من اون ماموریت رو خیلی راحت انجام دادم! اما در کل میخواستم بازی پوکر رو یاد بگیرم.در هر صورت ممنون.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من فقط مرحله ی last enemy shall be destroyed رو دارم. یعنی مراحل بازی تموم میشه. میخواستم ببینم میشه با جک مراحل چلنج رو تموم کرد یا حتما باید توسط جان تموم شه؟
بعد این که توی فروشگاه ها نقشه ی سروالیست هست ولی قبلا نقشه ی هرب هم بود. ولی الان نیس. از کجا میتونم نقشه ی هرب رو پیدا کنم؟

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
سلام
من فقط مرحله ی last enemy shall be destroyed رو دارم. یعنی مراحل بازی تموم میشه. میخواستم ببینم میشه با جک مراحل چلنج رو تموم کرد یا حتما باید توسط جان تموم شه؟
بعد این که توی فروشگاه ها نقشه ی سروالیست هست ولی قبلا نقشه ی هرب هم بود. ولی الان نیس. از کجا میتونم نقشه ی هرب رو پیدا کنم؟

بله میشه!
در مورد اون هم جفتش یکیه در واقع اصلآ نقشه هرب نداره!

سلام بچه ها،
کسی از دوستان تو بازی scarlet lady رو دیده ؟
من تو یکی از سایت ها اسمشون رو دیدم، اما خودم تو بازی ایشون رو پیدا نکردم.
خیلی ممنون.

سلام میرسونه!:d
از شخصیت های بازی نیست اما میتونی در کافه ها عده ی کثیری ازایشون رو پیدا کنی!

البته ضایع میشی چون جان میگه زن دارم جک هم میگه نمیخام بابت این چیزا پول بدم!:))

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
یک سوال من بعد از چند وقت دوباره نشستم پای بازی . ولی بلد نیستم اسبمو صدا بزنم !!!! خودم خندم گرفته . یک سوال دیگه من اسب خریدم . چجوری اسب رو بهم میده ؟

tommy vercetti

کاربر سایت
Aug 5, 2009
96
سلام میرسونه!:d
از شخصیت های بازی نیست اما میتونی در کافه ها عده ی کثیری ازایشون رو پیدا کنی!

البته ضایع میشی چون جان میگه زن دارم جک هم میگه نمیخام بابت این چیزا پول بدم!:))
من فکر می کردم یکی از شخصیت های بازیه(:x
اما چون بازی رو تموم کردم گفتم شاید توی یکی مرحله های جانبی است!!!

اما این جور که شما گفتید (=(() یه سئوالی برام پیش اومد!!
اسم همشون scarlet هست؟
یعنی هیچ شخص خاصی به این شکل نیست دقیقا:-/

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام.

آقا ما بدجور تو کف آواتورهای مخفیش هستیم. همچنین لباس هاش.

یکی میگه آواتور هاش کجای نقشن؟ واسه باز کردن لباس هاش باید چه کنیم.

اضافه: تو شیرونی خونه خودمون یه آواتور بود اما یه تیشرت با آرم راکستار بود.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
سلام.

آقا ما بدجور تو کف آواتورهای مخفیش هستیم. همچنین لباس هاش.

یکی میگه آواتور هاش کجای نقشن؟ واسه باز کردن لباس هاش باید چه کنیم.

اضافه: تو شیرونی خونه خودمون یه آواتور بود اما یه تیشرت با آرم راکستار بود.

از dead eyeاستفاده کن و کلاه یک دشمن رو از نزدیک بدون اینکه به سرش اصابت بکنه بپرون که میتونی با رنک 9شارپ شوتر هم زمان بری!

چلنج Skin It To Win Itرو تویRockstar Social Club برنده بشو دوتا آواتاراوارد خوب بهت میده!

دوتا دیگه هم بود که چیز خاصی نبود و یادم هم نمیاد کجا گرفتم!

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
از dead eyeاستفاده کن و کلاه یک دشمن رو از نزدیک بدون اینکه به سرش اصابت بکنه بپرون که میتونی با رنک 9شارپ شوتر هم زمان بری!

چلنج Skin It To Win Itرو تویRockstar Social Club برنده بشو دوتا آواتاراوارد خوب بهت میده!

دوتا دیگه هم بود که چیز خاصی نبود و یادم هم نمیاد کجا گرفتم!

ممنون.
این چلنج کجا هستش؟

توی نقشه جایی رو به اسمه Rockstar Social Club ندیدم.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
ممنون.
این چلنج کجا هستش؟

توی نقشه جایی رو به اسمه Rockstar Social Club ندیدم.

شما همون موقع سینگل بازی کردن به شرط اینکه به لایو وصل باشی startرو بزن برو توی Rockstar Social Clubاول گیمر تگت رو معرفی بکن بعد از اینکه معرفی کردی هم یه اوتفیت برات باز میشه (در سینگل) هم میتونی به چلنج های Social Clubدسترسی داشته باشی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر